Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 10:42   #4561
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny, dla tych które muszą szybko kupić cosmelan 2
tutaj jest w Polsce ale po 523zł. + przesyłka http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...d=1116&lang=pl
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:23   #4562
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Po 43 dniach oczekiwania ja również stałam się szczęśliwą posiadaczką cosmelanu Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wpaść w panikę kiedy to cudo zastosować , jak zniosę areszt domowy i przebieg kuracji Wygląda na to,że Ann hurtowo wysłała przesyłki do Polski .Dziewczyny piszcie kiedy u was nastąpi godzina 0 !

Dome udało się !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:07   #4563
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No dziewczyny to do dzieła,
robimy przedcosmelanową imprezę
jako prezenty strzelcie sobie kilka fotek by porównać po miesiącu stan (plam)
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:41   #4564
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Po 43 dniach oczekiwania ja również stałam się szczęśliwą posiadaczką cosmelanu Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wpaść w panikę kiedy to cudo zastosować , jak zniosę areszt domowy i przebieg kuracji Wygląda na to,że Ann hurtowo wysłała przesyłki do Polski .Dziewczyny piszcie kiedy u was nastąpi godzina 0 !

Dome udało się !!!

Megi Tobie też pod płot wrzucili? Podpisywałaś coś przy odbiorze?

No pięknie, wszystkie się wycosmelanujecie tylko ja bidna sirotka do października zostanę paaaaaskuuuudnaaaaa. I nikt na mnie nie poczeka.....
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:11   #4565
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi Tobie też pod płot wrzucili? Podpisywałaś coś przy odbiorze?

No pięknie, wszystkie się wycosmelanujecie tylko ja bidna sirotka do października zostanę paaaaaskuuuudnaaaaa. I nikt na mnie nie poczeka.....
ivonako u mnie pełna kulturka Pan dostarczył mi przesyłkę do rąk własnych może dlatego,że nie mam płota Autograf okazał się niezbędny Nie martw się zawsze będziesz bogatsza o nasze doświadczenia a wiedza jak wiadomo jest bezcenna.Ja zastanawiam się czy już rozpocząć kurację czy podelektować się jeszcze latem i słońcem ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:15   #4566
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzis rano pod moimi drzwiami ktoś zostawił paczkę - a w niej nasz ukochany cosmelan!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ann jest jednak "uczciwa" jeśli mozna o niej tak powiedzieć. Mam nadzieję ze ten post wywołał na waszych buźkach uśmiech!!!!!!!!!!!!!!
Ja juz go mam ale co z tego skoro i tak uzywać nie mogę :- (
..NORMALNIE GDYBY NIE FAKT, ŻE CIĘ OKROPNIE L U B I Ę , TO BY MNIE ZAZDROŚĆ ZEŻARŁA Ale fajnie - ja jeszcze nie mam, ale czekam dalej
Podaj nazwę polskiego dostawcy !!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:19   #4567
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Po 43 dniach oczekiwania ja również stałam się szczęśliwą posiadaczką cosmelanu Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wpaść w panikę kiedy to cudo zastosować , jak zniosę areszt domowy i przebieg kuracji Wygląda na to,że Ann hurtowo wysłała przesyłki do Polski .Dziewczyny piszcie kiedy u was nastąpi godzina 0 !

Dome udało się !!!
Kochana hurrraaa:jupi :
I strasznie się cieszę, ze dostałaś cosmo CUD przede mną ... już się bałam, że mnie za to znielubisz, że ja mam z Ty jeszcze nie ...
... bo ja jeszcze nic nie mam jednak moja paka została nadana 16-go z LOS ANGELES ... Podaj mi też poproszę nazwę polskiego dostawcy paczki
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 13:24   #4568
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Your item arrived in POLAND at 8:03 AM on August 20, 2008. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

HURRRAAAA, czyli moja paka jest już od wczoraj w Polsce - teraz tylko musi do mnie dotrzeć ... a ja jestem poza Szczecinem - masakra ... chyba spakuje zaraz całą Rodzinę i wracamy ... no bo może cosmelan pod drzwiami czeka!!!!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:02   #4569
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
No to musimy "skręcić" imprezkę Kochana u mnie jeśli chcesz !!! razem będziemy siedziały przezd kompem i kupowały kozaki i pitoliły o głupotkach...albo milczały na jakiś temat
dome-kochanie, już sie ciesze, z wakacji wracam 12 września, więc po tym terminie spotkanie "jak w banku"!!! a nie szukasz przypadkiem drugiej ... żony ..?

dzisiaj zakupiłam reklamowaną przez Was kobietki emulsję Avene, mam nadzieję, że na te 3 tygodnie wystarczy, mam jeszcze troszkę Photoderm-Max, więc najpierw ten kremik wysmaruję; to przykre, że wyjeżdżając na wakację człowiek już martwi się plamami, ale muszę przyznać, że od kiedy poznałam się z ...cosmelanem , te zmartwienia są mniejsze - nie wiem, czy dobrze robię, ale na wakacjach zwykle nie stosuję cosmelanu, boję się, że łuszcząca się, podrażniona skóra będzie mocniej podatna na plamki, mimo wysokich filtrów - A wy stosujecie cosmelan na "słonecznych wakacjach" (ja jadę do Grecji, więc na pewno słońca mi nie zabraknie i nie ma co liczyć na pochmurny dzień)?

piszecie moje drogie o nordic walking, ja też chodziłam sobie w lutym i marcu po plaży z kijkami (i koniecznie ze słuchawkami w uszach z dobrą muzyką), rewelacja, ale od kiedy wróciłam do domu znad morza to już lenistwo wlazło w ..."cztery litery" i sobie tylko na nich siedzę warto byłoby coś zmienić... obiecuję sobie, ze od października zapiszę się na mój ukochany taniec - ze wszystkich form ruchu, ta odpowiada mi najbardziej, a chyba o to chodzi, żeby było nie tylko zdrowo, ale i miło

annaluiza - ja też jak biorę tabletki to widzę różnicę w wielkości swojego biustu, troszkę "rośnie", szczególnie było to widoczne na początku kuracji hormonalnej, kiedy jeszcze też ...nie było plam

agnieszkoOO - będziemy "monitorować" wzrost Twojej fasolki, koniecznie napisz po wizycie u lekarza "jak teraz wygląda"

pozdrawiam Was cieplutko i gorąco ...teraz lecę pakować walizki, ale na wy-wczasie na pewno znajde dostęp do komputra, aby się z Wami "spotkać"
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:12   #4570
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
dome-kochanie, już sie ciesze, z wakacji wracam 12 września, więc po tym terminie spotkanie "jak w banku"!!! a nie szukasz przypadkiem drugiej ... żony ..?

dzisiaj zakupiłam reklamowaną przez Was kobietki emulsję Avene, mam nadzieję, że na te 3 tygodnie wystarczy, mam jeszcze troszkę Photoderm-Max, więc najpierw ten kremik wysmaruję; to przykre, że wyjeżdżając na wakację człowiek już martwi się plamami, ale muszę przyznać, że od kiedy poznałam się z ...cosmelanem , te zmartwienia są mniejsze - nie wiem, czy dobrze robię, ale na wakacjach zwykle nie stosuję cosmelanu, boję się, że łuszcząca się, podrażniona skóra będzie mocniej podatna na plamki, mimo wysokich filtrów - A wy stosujecie cosmelan na "słonecznych wakacjach" (ja jadę do Grecji, więc na pewno słońca mi nie zabraknie i nie ma co liczyć na pochmurny dzień)?

piszecie moje drogie o nordic walking, ja też chodziłam sobie w lutym i marcu po plaży z kijkami (i koniecznie ze słuchawkami w uszach z dobrą muzyką), rewelacja, ale od kiedy wróciłam do domu znad morza to już lenistwo wlazło w ..."cztery litery" i sobie tylko na nich siedzę warto byłoby coś zmienić... obiecuję sobie, ze od października zapiszę się na mój ukochany taniec - ze wszystkich form ruchu, ta odpowiada mi najbardziej, a chyba o to chodzi, żeby było nie tylko zdrowo, ale i miło

annaluiza - ja też jak biorę tabletki to widzę różnicę w wielkości swojego biustu, troszkę "rośnie", szczególnie było to widoczne na początku kuracji hormonalnej, kiedy jeszcze też ...nie było plam

agnieszkoOO - będziemy "monitorować" wzrost Twojej fasolki, koniecznie napisz po wizycie u lekarza "jak teraz wygląda"

pozdrawiam Was cieplutko i gorąco ...teraz lecę pakować walizki, ale na wy-wczasie na pewno znajde dostęp do komputra, aby się z Wami "spotkać"
Liduś - podczas wyjazdu tym bardziej używaj cosmelanu bo on zapobiega powstawaniu plam, a wtedy będziesz szczególnie narażona na ich powstanie.
Co do mojej żony Dome - oświadczyn w jej imieniu nie przyjmuję - nie dzielę się żoną
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:20   #4571
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
No dziewczyny to do dzieła,
robimy przedcosmelanową imprezę
jako prezenty strzelcie sobie kilka fotek by porównać po miesiącu stan (plam)

KONIECZNIE !!!!!!!!
DAWNO TU NIC SIE NIE DZIAŁO:pa rty:, DLA NOWYCH COSMELANEK CO OBY IM COSMELAN DOBRZE DZIAŁAŁ.
TO KIEDY TA GODZINA ZERO????????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 16:03   #4572
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dobra moje najukochansze plameczki dzisiaj wieczorem .Od osmej bede z Wami
Megi,ciesze sie razem z TobaTo kiedy nakladasz maske?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:03   #4573
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ze dwa dni temu pisałyście, że to Wam telewizor w powiertzr wyleciał, a to ekspres do kawy zdechł. To teraz ja sie pochwalę cou mnie nie działało: internet, telewizja-dostawca się na mnie wypioł, nie było prądu, ciepłej wody, nie działała winda i matko kochana, nie wiem co jeszcze nie działało. Cofnęłam sie normalnie do sredniowiecza albo epoki kamienia łupanego, juz sama nie wiem co to było. Światło łaskawie włączyli bo jakas awaria na pół Wawki była, a internet i telewizję to mi panowie remontujący mój balkon zrobili, bo Pan z serwisu UPC powiedział, że na razie nic sie nie da zrobić. Dopiero jak panowie remont skończą, co sie równało z brakiem dostępu do świata przez około 1,5 mies.

Nb. najważniejszej sprawy czyli Cosmelanu, to trafiłam na stronę producenta w Hiszpanii. Mój mąż, którego oczywiscie wciągnęłam w całą akcję, znalazł na angielskim forum jakąś babkę, która ponoć bez problemu u nich to cudo kupiła. Nie jestem tylko pewna czy jej sprzedali cos1. Dziś będę tam pisać, i jeśli tylko dostanę odpowiedź dam znać jak i co.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:06   #4574
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ach, zapomniałam dodać, że doładowałam sobie tel przez internet w pracy, Kasę operator połknął ale do dziś doładowania nie ma. Ciekawe co mi jeszcze zdechnie. Ło matko ;-@
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:38   #4575
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A ja dzisiaj od rana jestem królową sedesu.Mnie się nic zepsuło wiec ja się zepsułam
Straaasznie źle się czuję bo to chyba jakiś wirus żołądkowy.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:49   #4576
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Dobra moje najukochansze plameczki dzisiaj wieczorem .Od osmej bede z Wami
Megi,ciesze sie razem z TobaTo kiedy nakladasz maske?
Buczacza zastanawiam się czy nie odłożyć zabiegu na jesień.Szkoda mi ostatnich dni słońca i lata.Gdy nadejdą chłody i słoty łatwiej mi będzie wytrzymać w domu.Długie czekanie odebrało mi cały entuzjazm.Niby się cieszę ale niesmak pozostał.Jeśli zdecyduję się poczekać to biorę się za moją łękotkę.Rechabilitacja czeka.A tymczasem odświeżyłam swoją opaleniznę w solarium. z folią aluminiową na twarzy Czekam na lincz
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:53   #4577
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj od rana jestem królową sedesu.Mnie się nic zepsuło wiec ja się zepsułam
Straaasznie źle się czuję bo to chyba jakiś wirus żołądkowy.
Kamilio może zjadłaś jakieś brudne owoce albo coś podejrzanego ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:59   #4578
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kamilio może zjadłaś jakieś brudne owoce albo coś podejrzanego ?
Megi - ja nie wiem. Po prostu czuję się szmata. , Dziękuję za zainteresowanie bo mój TZ będzie dopiero późnym wieczorem i nikt mi nie towarzyszy w tym cierpieniu. a ja tak potrzebuję, żeby mnie przytulić
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:59   #4579
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny na 20.00 jade na zabieg nareszcie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 18:06   #4580
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny na 20.00 jade na zabieg nareszcie
Masima Nie zapomnij zdać nam relacji z zabiegu .Własciwie to mogłybyśmy zrobić zabieg jednocześnie ale ja jeszcze się wstrzymam.Najważniejsze,ż e w lodówce panoszy się zestawik Teraz ja jestem panią
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:06   #4581
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny na 20.00 jade na zabieg nareszcie
Hurra !!!!!!! Masimo -pamięć jest zawodna więc jeżeli masz jakieś pytania do lekarki to sobie je zapisz i weź z sobą te kartkę . trzymam kciuki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:06   #4582
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Liduś - podczas wyjazdu tym bardziej używaj cosmelanu bo on zapobiega powstawaniu plam, a wtedy będziesz szczególnie narażona na ich powstanie.
Co do mojej żony Dome - oświadczyn w jej imieniu nie przyjmuję - nie dzielę się żoną
kamilko - zastosuję sie do Twoich rad i cosmelan poleci ze mna, zaraz go spakuję na dno walizki; szkoda, że nie chcesz tworzyć jakiejś fajnej ...komuny, czy też rodziny wspólnotowej (nieważne, jakby ja tam zwał), wiesz co dwie ...żony to nie jedna, przemyśl to dobrze piję zdrówko królowej sedesu, a tak na serio to dużo zdrówka kochana życzę i przesyłam uzdrawiające

masima - trzymam kciuki, jestesmy z Toba!!!!!

megi - poczekaj z tym cosmelanem do końca wakacji, ja robiłam w połowie września i dało to fajne efekty, a nie musiałam się juz tak mocno chronić przed słońcem, trzymam kciuki za efekty, także za efekty rehabilitacji, ja takze mam problemy z łękotka, wiec doskonale Ciebie rozumiem (jak schodzę po schodach to w kolanku ...chrup, chrup, chrup)

małgosiu-pechowcu - pamiętaj, nawet najgorsze dni zawsze sie kończą dla Ciebie stróż, chroniacy od pecha!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:14   #4583
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Masima

megi - poczekaj z tym cosmelanem do końca wakacji, ja robiłam w połowie września i dało to fajne efekty, a nie musiałam się juz tak mocno chronić przed słońcem, trzymam kciuki za efekty, także za efekty rehabilitacji, ja takze mam problemy z łękotka, wiec doskonale Ciebie rozumiem (jak schodzę po schodach to w kolanku ...chrup, chrup, chrup)

[B]Masima [/B]lekarz ortopeda zalecił mi jazdę rowerem i robie to sumiennie co drugi dzień z koleżanką.Zamiast żłopać kawę i plotkować robimy to jeżdżąc.Jak wracam do domu jestem wyżyta także w gębie i nie narażam się mężowi
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:18   #4584
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj od rana jestem królową sedesu.Mnie się nic zepsuło wiec ja się zepsułam
Straaasznie źle się czuję bo to chyba jakiś wirus żołądkowy.
Oj wiem co to znaczy, sama od czasu do czasu przeżywam cos takiego. Łaczę się z Tobą w bólu Kamilko.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:20   #4585
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny na 20.00 jade na zabieg nareszcie
Koniecznie zdawaj nam relację z zabiegu. Osobiście będę wdzięczna jak nie wiem.
Sama planuję zabieg ale chcę go przeprowadzić w warunkach domowych, dlatego wszelkie informacje sa dla mnie bardzo cenne
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:26   #4586
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Oj wiem co to znaczy, sama od czasu do czasu przeżywam cos takiego. Łaczę się z Tobą w bólu Kamilko.
O Boże, jak cudownie jest tu z Wami cierpieć
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:31   #4587
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
O Boże, jak cudownie jest tu z Wami cierpieć
kamilio cierpienie uszlachetnia
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:43   #4588
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
kamilio cierpienie uszlachetnia
Tak mnie boli, że wobec tego chyba zostanę świętą Moge wtedy zostać Waszą patronką. Będę św Kamilią od Spraw Pozornie Beznadziejnych
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:48   #4589
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Tak mnie boli, że wobec tego chyba zostanę świętą Moge wtedy zostać Waszą patronką. Będę św Kamilią od Spraw Pozornie Beznadziejnych

Ja tam wolę żebys ty, przynajmniej przez najblizsze 100 lat zadną świetą nie zostawała. Później nawet moge sie do Ciebie modlić, jak dożyję
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:50   #4590
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

raczkowanie-sraczkowanie ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.