egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 188 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 17:21   #5611
migonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

mam nadzieje ze przez brak masazu nie obleje calkiem ;(
migonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:24   #5612
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii


---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 --------

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------



Gumowa maska algowa (poprawna nazwa to alginat) jest lepsza do zabiegow z naczynkami, gdyz lekko ochladza skore. Zabieg z alga mikronizowana przeprowadza sie troche inaczej: na skorze rozprowadzamy zel, suche platki na oczy, na to gaza zwilzona w toniku, na to nakladamy alge mikronizowana rozrobiona z ciepla woda, na alge nakladamy folie aluminiowa, gdyz algi mikronizowane ktore zaschna nie daja sie zmyc ze skory. Polecane sa do cer tlustych, lojotokowych, zanieczyszczonych, dostarczaja duzo mineralow i detoksykuja skore. A do naczynek nie nadaja sie poniewaz daja efekt rozgrzewajacy. Zmywa sie ja w taki sposob, ze najpierw sciagamy calosc razem z gaza i folia aluminiowa, a pozniej domywamy reszte wacikiem. Dlatego w projekcie byla do wyboru folia aluminiowa [/QUOTE]

no to jestem udoopiona lekko mowiac bo algi zmikronizowane zdjelam w calosci jak gumowe.
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:24   #5613
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

To jak ktoś napisał dodatkowo oczyszczanie to ma oblany egzamin czy po prostu mniej punktów??? Wiecie może?
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:27   #5614
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

za oczyszczanie moga odjac punkty gdyz cera byla przesuszona bez zmian typu zaskorniki lub prosaki
czyli niebylo wskazan
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:29   #5615
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez katka86h Pokaż wiadomość
za oczyszczanie moga odjac punkty gdyz cera byla przesuszona bez zmian typu zaskorniki lub prosaki
czyli niebylo wskazan
jak odjąć punkty to dobrze, byle nie oblali mi
ale w sumie jak jest źle dobrany zabieg to sie oblewa, a ja z tym oczyszczaniem to źle dobrałam ;/
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:31   #5616
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ale zrobilas demakijaz, maske, wybralas napewno odpowiednie kosmetyki
moze niejest az tak zle
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:34   #5617
Mania_57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cześć Dziewczyny,
myślę, że algi gumowe są jak najbardziej ok, nawet było pytanie na naszym teście, który zabieg do cery naczynkowej i poprawna odpowiedź to była maska algowa + peeling enzymatyczny

Mam pytanie do tych, co użyły Sollux - zrobiłyście biodozę? Wycinanie kółek w szablonie i naświetlanie etc.

W tytule napisałam, że zabieg nawilżająco odżywczy - dlaczego odżywczy ma być tylko do masek termomodelujących??? U mnie w łazience na półce stoi krem Iwostin i jak byk na nim pisze, że odżywia skórę suchą, z zaburzeniami płaszcza hydrolipidowego

W jakąś paranoję popadamy z tą nomenklaturą.

W naszej grupie tylko jedna osoba użyła wapozon na 5 min

Wydaje mi się, że to jest ok, ale nie żaden mus. W ub. roku dziewczyny na zabieg z wenektazjami nóg używały koc elektryczny i też zadały
Mania_57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:36   #5618
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez katka86h Pokaż wiadomość
ale zrobilas demakijaz, maske, wybralas napewno odpowiednie kosmetyki
moze niejest az tak zle
tak, poza tym oczyszczaniem myśle że wszystko dobrze zrobiłam

tylko sie naczytałam ze jak zabieg jest źle dobrany to sie nie zdaje, i ja pomimo że wszystko mam dobrze to przez to oczyszczanie moge oblać :/

jak teraz tak myśle już na spokojnie to zrobiłabym to całkiem inaczej :/ nie wiem co mi odbiło, jak sie stresuje to nie myśle
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:37   #5619
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A jaki byl schemat tego zabiegu to nigdy sie nie dowiemy nie?
Tj klucz?

Ja pisalam o galwanizacji(tez o lekkim masazu,serum przed masazem i masce liftingujacej).. kolezanki o jonoforezie..
Kazda u nas inaczej napisala..

A jesli tego nie bylo w kluczu a mysmy to popisaly?
napewno tego nie bylo w kluczu bo i w zalacznikach tez nie bylo
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:39   #5620
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny a co to jest ta elektrokoagulacja???

U mnie ja dziewczyny robiły, beda miały dobrze?
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:39   #5621
Stefi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Nie wiem ,,troche kijowo z tym oczyszczaniem,,jak kiedys robiłam projekt razem z dziewczynami i pani nam to sprawdzała( jest egzaminatorem ) to powiedziała,ze złe dobrałyśmy zabieg i nam tego by nie uznała,,ale jak w dalszych częściach zabiegu napisałaś wszystko oki to myślę ,ze nic się nie stanie,będzie dobrze!!
Stefi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:40   #5622
dziewczyna2009
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna2009
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łapy k. Białegostoku
Wiadomości: 90
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Panterka90 Pokaż wiadomość
no własnie wiem i nawet nie zamierzałam tego robić, ale zmyliły mnie te urzadzenia..... wapozon, darsonwal, rekawiczki, spirytus, WSZYSTKO pasowało mi do oczyszczania ale czułam że to nie bardzo pasuje i zaznaczyłam że tylko LEKKIE oczyszczenie pojedynczych zaskórnikow
czyli myślisz ze to oczyszanie nie zalicza sie do zabiegu pielegnacyjnego?

siedziałam nad tym 15 min, zmylił mnie że PIELEGNACYJNY a nie nawilżający i pomyślałam że oszczyszanie podchodzi pod pielegancje
nie wiem ... ale najwyżej obetną ci punkty za technike.. ty to jeszcze nie masz sie czym przejmowac. u mnie niektore osoby wieksze cyrki zrobiły. głowa do góry moze na innych czesciach zbierzesz punkty
__________________
01.01.2011 - SZCZĘŚCIE --> zaręczyny
(długo oczekiwane)

13, 15 06.2011 - egzamin !

16.06.2011 - wyjazd do Belgii ( mały strach)
dziewczyna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:41   #5623
Banan2401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: blisko morza ;]
Wiadomości: 16
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dj-sweet Pokaż wiadomość
no moze masz zle zrodlo bo niby ze co?oklamala mnie? po co i na co? skoro juz po egzaminie.poprostu pytala sie jak zrobilysmy zabieg i powiedziala jak trzeba bylo go prawidlowo wykonac.
to samo mogę powiedzieć o swoim źródle....
Banan2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:42   #5624
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dziewczyna2009 Pokaż wiadomość
nie wiem ... ale najwyżej obetną ci punkty za technike.. ty to jeszcze nie masz sie czym przejmowac. u mnie niektore osoby wieksze cyrki zrobiły. głowa do góry moze na innych czesciach zbierzesz punkty
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:44   #5625
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Mania_57 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
myślę, że algi gumowe są jak najbardziej ok, nawet było pytanie na naszym teście, który zabieg do cery naczynkowej i poprawna odpowiedź to była maska algowa + peeling enzymatyczny

Mam pytanie do tych, co użyły Sollux - zrobiłyście biodozę? Wycinanie kółek w szablonie i naświetlanie etc.

W tytule napisałam, że zabieg nawilżająco odżywczy - dlaczego odżywczy ma być tylko do masek termomodelujących??? U mnie w łazience na półce stoi krem Iwostin i jak byk na nim pisze, że odżywia skórę suchą, z zaburzeniami płaszcza hydrolipidowego


W jakąś paranoję popadamy z tą nomenklaturą.

W naszej grupie tylko jedna osoba użyła wapozon na 5 min

Wydaje mi się, że to jest ok, ale nie żaden mus. W ub. roku dziewczyny na zabieg z wenektazjami nóg używały koc elektryczny i też zadały
moja mgr powiedziala ze prawidlowy tytul to zabieg piel.nawilzajaco-rozjasniajacy bo byly przebarwienia i przesuszona skora
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:46   #5626
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ktos jeszcze mial ta cholerna maske algowa mikronizowana?? chba sie zalamie!! przez 2 lata szkoly nikt nam nie wspomnial o takiej masce. jak wyglada do czego sluzy jak ja uzyc itp. zobaczylam perwszy raz ta maske dzisiaj w projekcie. i wydawalo mi sie ze ona zastyga tak jak gumowa. tylko ze te algi sa zmikronizowane. jasny szlag!!!!!!!!!!!
i zrobilam ja tak jak gumowa i tak jak gumowa zdjelam w calosci!~ wwrrrr
zalamka total
mialyscie w szkole te maski?
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:47   #5627
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
no to jestem udoopiona lekko mowiac bo algi zmikronizowane zdjelam w calosci jak gumowe.
Moze nie bedzie tak zle, jeden blad to nie tragedia, naprawde
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:47   #5628
Stefi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Nas zawsze uczono,ze wystarczy tytuł spisać i tyle ;]
Stefi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:48   #5629
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
ktos jeszcze mial ta cholerna maske algowa mikronizowana?? chba sie zalamie!! przez 2 lata szkoly nikt nam nie wspomnial o takiej masce. jak wyglada do czego sluzy jak ja uzyc itp. zobaczylam perwszy raz ta maske dzisiaj w projekcie. i wydawalo mi sie ze ona zastyga tak jak gumowa. tylko ze te algi sa zmikronizowane. jasny szlag!!!!!!!!!!!
i zrobilam ja tak jak gumowa i tak jak gumowa zdjelam w calosci!~ wwrrrr
zalamka total
mialyscie w szkole te maski?
nie, my też tylko gumowe robiłyśmy

nie martw sie, tobie najwyżej nie dadza jakiegoś punktu, a mi mogą oblać za to oczyszczanie
Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:50   #5630
agatek003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witam!! A ja mysle , ze w kluczu bedzie ten nowy zabieg z bielendy BIO-MEL zabieg wybielający i redukujący przebarwienia zerknijcie sobie na strone Bielendy i ten zabieg
agatek003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:50   #5631
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Wink Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
ktos jeszcze mial ta cholerna maske algowa mikronizowana?? chba sie zalamie!! przez 2 lata szkoly nikt nam nie wspomnial o takiej masce. jak wyglada do czego sluzy jak ja uzyc itp. zobaczylam perwszy raz ta maske dzisiaj w projekcie. i wydawalo mi sie ze ona zastyga tak jak gumowa. tylko ze te algi sa zmikronizowane. jasny szlag!!!!!!!!!!!
i zrobilam ja tak jak gumowa i tak jak gumowa zdjelam w calosci!~ wwrrrr
zalamka total
mialyscie w szkole te maski?
Ja w szkole nie mialam tej maski, ale od 2 lat pracuje w zawodzie, bo jestem po studiach. Do studium poszlam dla papierka w sumie. Wiec pracuje na aldze mikronizowanej Thalgo. Naprawde sie nie martw egzaminatorzy zdaja sobie sprawe z tego ze nie wszystko musialas mniec w szkole i jeden blad nie skresla calej pracy. Po prostu nie dostaniesz za to punktow. Jedyny blad jaki popelnilas to uzycie czegos, czego dzialania i stosowania nie jestes pewna. W realu napewno bys nie uzyla takiej algi gdybys nie wiedziala jak sie jej uzywa. Ale glowa do gory, mysle ze zdasz. Naprawde sie nie przejmuj
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:51   #5632
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
ktos jeszcze mial ta cholerna maske algowa mikronizowana?? chba sie zalamie!! przez 2 lata szkoly nikt nam nie wspomnial o takiej masce. jak wyglada do czego sluzy jak ja uzyc itp. zobaczylam perwszy raz ta maske dzisiaj w projekcie. i wydawalo mi sie ze ona zastyga tak jak gumowa. tylko ze te algi sa zmikronizowane. jasny szlag!!!!!!!!!!!
i zrobilam ja tak jak gumowa i tak jak gumowa zdjelam w calosci!~ wwrrrr
zalamka total
mialyscie w szkole te maski?
nie martw sie...u mnie tez robily niektore maske z alg mikronizowanych ale metodyke jak do gumowych wiec moze tylko odejma punkt za literowke...ze niby mialas na mysli gumowe ale napisalas mikoronozowane...a moze wogole nie odejma ...nie wiem sama....ale przez takie cos napewno nie oblejesz
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:52   #5633
agatek003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez agatek003 Pokaż wiadomość
Witam!! A ja mysle , ze w kluczu bedzie ten nowy zabieg z bielendy BIO-MEL zabieg wybielający i redukujący przebarwienia zerknijcie sobie na strone Bielendy i ten zabieg
ale zawsze moge sie mylic
agatek003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:54   #5634
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
30-50 cm
lampa sollux pochylona 40 stopni czas ok 10min

kurde ciekawe czy zdalam :/ u nas za✂✂✂ista komisja byla, sciagi fruwały,a egzamin rozpoczał sie o 10
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:58   #5635
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Ja w szkole nie mialam tej maski, ale od 2 lat pracuje w zawodzie, bo jestem po studiach. Do studium poszlam dla papierka w sumie. Wiec pracuje na aldze mikronizowanej Thalgo. Naprawde sie nie martw egzaminatorzy zdaja sobie sprawe z tego ze nie wszystko musialas mniec w szkole i jeden blad nie skresla calej pracy. Po prostu nie dostaniesz za to punktow. Jedyny blad jaki popelnilas to uzycie czegos, czego dzialania i stosowania nie jestes pewna. W realu napewno bys nie uzyla takiej algi gdybys nie wiedziala jak sie jej uzywa. Ale glowa do gory, mysle ze zdasz. Naprawde sie nie przejmuj
ja bylam pewna ze ta mikronizowana alga to po prostu alginat.mikronizowana alga ktora zastyga jak gumowa. ot roznica w produkcji!!!!!!!!!!!
myslicie ze pzrez to maga mnie udupic??!!
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:59   #5636
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja powiem tak ze dziewczyna jak wyszla z sali i zaczela opowiadac ze wybrala algowa mikronizowana i zrobila tak jak gumowe to nasza pani kosmetolog stwierdzila ze duzo punktow jej odbiora bo to jest brak wiedzy i calkowicie zle dobrany preparat ktory szkodzi klientce akorat w tym przypadku
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:01   #5637
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii


ALGA-AROMACOMPLEX to specjalna mieszanka naturalnych, sproszkowanych, mikronizowanych alg morskich pozyskiwanych z czystych wód Archipelagu Brehatu wybrzeży Bretanii. Dzięki ciepłym wodom Golfsztromu rośliny wodne z tego obszaru mają wiele cennych składników wyjątkowo łatwo przyswajalnych przez skórę. Algi są przetwarzane w laboratorium francuskim metodą, która pozwala zachować 100% ich biologicznej aktywności.
Maska ta ma działanie intensywnie nawilżające i odżywcze, stymulujące na metabolizm komórkowy, remineralizujące. Zapewnia głębokie oczyszczanie skóry i usunięcie szkodliwych metabolitów.

Zabieg przeznaczony jest dla każdej skóry. Przeciwwskazaniem jest uczulenie na algi oraz skóra wrażliwa.
Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię zabiegów 6-10 co 4-5 dni w zależności od nasilenia zmian lub w cyklach tygodniowym lub dwutygodniowym.
Z tego względu dla klientów Salonu proponuję zniżkę zabiegu przy wykupieniu min 4 zabiegów z góry. Patrz tabele cen zabiegu.
Przebieg zabiegu:
  • demakijaż
  • peeling (dobrany metodą i sposobem wykonania do potrzeb skóry)
  • nałożenie maski algowej (postać papki przygotowywanej bezpośrednio przed nałożeniem o intensywnym zapachu).
  • czas działania maski dostosowany do indywidualnych predyspozycji skóry (15-35 min)
  • zmycie maski
  • tonizacja
  • nałożenie preparatu zakańczającego zabieg

I KTO MI POWIE ZE TE ALGI MIKRONIZOWANE NIE BYLY MYLĄCE????????????!!!!!!! !!! CHOLERA JASNA!!!!!!!!!!!!!
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:01   #5638
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Algi mikronizowane wydaję mi się, że po połączeniu z wodą tworzą papkę, którą niestety trzeba zmyć. Nam mówili, że sollux z niebieskim filtrem 20 cm od twarzy a przy tym oczy zasłonięte suchymi płatkami kosmetycznymi
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:02   #5639
Martinii90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Maska algowa mikronizowana

Maska ta ma działanie intensywnie nawilżające i odżywcze, stymulujące na metabolizm komórkowy, remineralizujące. Zapewnia głębokie oczyszczanie skóry i usunięcie szkodliwych metabolitów
Zabieg przeznaczony jest dla każdej skóry


Zawartew preparacie aminokwasy, alginiany i proteiny intensywnie regenerują skórę, nawilżają ją i uelastyczniają.

Pozostałość zmyć woda.

Edytowane przez Martinii90
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:04
Martinii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:03   #5640
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

[QUOTE=Infinity5;27533247]Algi mikronizowane wydaję mi się, że po połączeniu z wodą tworzą papkę, którą niestety trzeba zmyć. Nam mówili, że sollux z niebieskim filtrem 20 cm od twarzy a przy tym oczy zasłonięte suchymi płatkami kosmetycznymi[/QUOTE
NO WLASNIE: ZMYC ZMYC ZMYYYYCCC!!!!!!!!!!!!
nie wybacze sobie tego bledu do kobnca zycia
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.