Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 16:21   #1081
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

O ile pytan

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
chętnie skorzystam z zaproszenia.
To kiedy??

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dzięki za info
nie dziwię się, że Cię zapchało-wysoko w składzie dwa popularne zapychacze
szkoda, że nie pachnie tak mocno, wolę wyraziste zapachy
Mnie mało co zapycha wiec byłam zdziwiona. Ma delikatny zapach bo raczej do twarzy jest przeznaczony. Nie wyobrazam sobie niczego mocno pachnącego do nakładania na twarz.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie uzywam ich jako masowaczy a jako peelingu sobie robie cukrowy,albo solny sama
Ale czasem ,jak mam mniej czasu albo na wyjazd chcialabym miec cos gotowego...polecisz mi jakiegos zdzieraka pozadnego (albo kilka ) Hosenko?
Lirene antycellulitowy Kiedyś Lirene miało sezonową serię waniliowo-brzoskwiniową. Peeling był jeszcze bardziej iostry niż antycellulitowy.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Hosenko,a jak się ma żel Normaderm i ten pierwszy z lewej z napisem BOTANICS?
ps.super zbiór
Dziękuję
Żel Normaderm bardzo lubię. Stosuję go wieczór żeby porządnie oczyścić skórę po całym dniu.
Na rano wolę delikatniejsze specyfiki, przeznaczone do skóry suchej. Botanics jest całkiem przyjemny - nie ściąga, nie wysusza.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko no cóż mogę dodać od siebie: piękny zbiór i jaki okazały
Mogę teraz odetchnąć z ulgą, że mój zbiorek jest malutki w porównaniu do Twojego

Mam jeszcze 2 pytanka:
- które masełko uważasz za lepsze: Eveline z sezamem czy Joannę? Możesz jakoś je porównać?
- a jak się sprawuje pomadka Nivea, nadaje jakiś kolor/błysk?
Intensywnie pracuję nad dalszym pomniejszaniem ...

O masełkach niewiele się póki co wypowiem bo smarnełam się nimi raz-2 i czekają na kolejkę. Niemniej jednak wydaje mi sie po tym teście, że Joanna jest dla mojej skóry troszkę za słaba, ponad to zapach niezbyt mi się pdooba - słodki dosyć. Zdecydowanie wolę masło waniliowe Ziaji (zarwono pod wzgledem działania i zapachu no ale zapach to rzecz gustu).
Eveline zapowiada się ciekawie. Jest treściwsze niż Joanna.

Nivea daje lekki połysk, nie barwi ust instesywnie, mogłaby bardziej intesywnie pachnieć. Używam ją pod szminki.

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8816830]Hosenko ile zapasow to ja nawet tyle nie mam [/quote]
Sporo mam zapasów szczególnie kosmetyków kupionych w UK.
Próbuje sie ograniczać

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Hosenko - co możesz powiedzieć o toniku oeparol? i czy nie masz kłopotów z rozsmarowywaniem emulsji 50+ avene? ja ją w końcu zmordowałam, ale - nigdy więcej, strasznie szybko zasycha na skorze, tworzy taka powłokę, której nie można poprawiać bo sie wałkuje... a jakie ty masz o niej zdanie?
Tonik Oeparol jak dla mnie ma zbyt intensywny zapach. Skóra jest lekko zaczerwieniona, ale może tak tylko na poczatku bedzie

Emulsję Avene to ja wielbię Mam drugą tubkę. Jak się skończy, wrócę do Solecrinu spf40 a potem znowu do Avene (tak na zmiane ). Nie zauważyłam żeby zasychała i wałkowała się

Cytat:
Napisane przez jenifer198 Pokaż wiadomość
hosenko super zbiorek ja tylko zapytam jak ci służy balsam do ust Tisane?? Bo ja go uwielbiam, na zimę jest mi niezastąpiony przy moim wysuszających się i łatwych do podrażnień ustach, uwielbiam go polecam każdemu kto ma zimą problemy z ustami, nawilża na długo i ładnie pachnie
Tisane to moje odkrycie jesieni 2007 Nie podoba mi sie tylko to pudełeczko mam długie paznokcie i niewygodnie mi zygać do tego pudełeczka. Zdecydowanie wolę formę sztyftu.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Hosenko a mi zawsze wydawało się że ja mam dużo kosmetyków

Z Twojego zbioru chętnie bym i tak przygarnęła kilka sztuk
Co możesz powiedzieć na temat płynu micelarnego Ziaji, wiem że dziewczyny już się wypowiadały, ale każda dodatkowa opinia jest cenna A nawiasem mówiąc gdzie można go kupić, bo jeszcze nigdzie go nie widziałam
Prosiłabym też o opinię na temat maski Huminea Tołpy

I co to jest to coś co wygląda jak pomarańczowy olejek z psikaczem koło żelu Kamill? ładnie wygląda

Acha czy to Ce-Ce Med to fluid do modelowania z jedwabiem i witaminami?
możesz coś napisać?
Płyn Ziaji polubiłam Jednak jestem bardzo przywiązana do żeli i toników więc nie wyobrażam sobie zostawienia buzi tylko po płynie. Makijaż z oczu zmywa przyzwoicie (a maluję sie raczej mocno).

Maska Huminea - w sumie nie mam wyrobionego zdania na jej temat Oczyszcza, lekko ściąga skórę. działa lekko antybakteryjnie, więc chyab jest dobra

Koło żelu Kamill jest mgiełka waniliowa Victoria's Secret

A z CeCe do szampon do wypadających wlosów - jeszcze nie użyłam

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Hosenko, przepiękny zbiór!
Możesz powiedzieć jak sprawuje się masło do ciała Kolastyny Ogród Spa?
I pytanko odnośnie Smackersów: czy choć odrobinę chronią, czy to raczej przyjemnie pachnące gadżeciki?
Przyznam szczerze, że te opakowania i zapachy działają na mnie, ale boję się, że będą leżały, a zależy mi też na odrobinie ochrony.
Dziękuję

Z Kolastyny to mus i rzezcywiście ma taką bardziej musową konsystencje niż masło - taką bardziej "puchatą" i ciut lżejszą. Przyjemnie nawilża, odświeża. Podoba mi się nie robi krzywdy mojej suchej skórze. Wchłania się dość szybko ale skora nie jest potem tępa ani szorstka.

Smackersy. Oj miałam fioła na ich punkcie. Wydaje mi się że generalnie mają kusić zapachem i kolorowym opakowaniem. Nie mniej jednak "coś tam robią". Nie jest to zbyt intenywna pielęgnacja ale dla ust niewymagających się spiszą. Choc w sumie dużo zależy od serii. Bardzo luię Squezzy - wydaje mi się że one najlepiej chronią bo sa gęste dosyć i robią fajną warstewkę na ustach.
Mam zamiar pozużywac smackersy i zostać tylko z Tisane (ewentualnie kupować Squezzy )


Cytat:
Napisane przez Justyna85 Pokaż wiadomość
Cd. mojej kolekcji, w tym kosmetyki do makijażu.
Tutaj umieszczamy tylko pielęgnację.


Chciałam jeszcze wkleić kolorówkę () w odpowiednim wątku ale nie przyszedł kupiony True Match prasowany na Allegro, więc trzeba poczekać


(musiałam usunąć część buziek)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:19   #1082
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna85 Pokaż wiadomość
A to mój zbiór
Cytat:
Napisane przez Justyna85 Pokaż wiadomość
Cd. mojej kolekcji, w tym kosmetyki do makijażu.
Ładne zbiorki Widzę, że bardzo lubisz kosmetyki z Avonu - z resztą ja też Ładnie pachnie mgiełka mango i passiflora? miałam ja nie dawno zamówić ale wycofali
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:05   #1083
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Hmm moje ostatnie zakupy

i mój ulubiony szamponik nawet na fotce jakims cudem hehe, o wlosach ostatnio zapomnialam to teraz szampon i odzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3472.jpg (137,5 KB, 155 załadowań)
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:07   #1084
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

To moje nowe nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (22,2 KB, 127 załadowań)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:31   #1085
Justyna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Jestem konsultantką AVONU, więc większość kosmetyków mam właśnie z tej firmy między innymi: szampony, żele pod prysznic, balsamy, kremy do stóp itd, również kolorówki mam spory asortyment.
Tak uwielbiam serię foot works. A jeżeli chodzi o te spraye do stóp to lubie oba. Odświeżający jest chyba lepszy, arbuzowy tylko, że ładnie pachnie.
Z serii AT mam piankę i pastę to stylizacji jak dla mnie super. Ale również szampony i odżywki są ok. Jakiś czas temu był krem do pasemek też jest ok, po piewrszym użyciu już widać rozjaśnione pasemka. Polecam.
Z planet spa to mam ten balsam śródziemnomorski z oliwka na noc, fajnie nawilża nawet po depilacji nie uczula. Ale też fajna jest maseczka z parafiną do stóp i dłoni. Po niej recę są nawilżone i paznokcie inaczej wyglądają. Godne polecenia.
Justyna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:45   #1086
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

hehe, Justyna85 dzięki za odp również jestem pod wrażeniem Avonu zawsze sobie obiecuję, że nic nie kupię ale jak dostanę katalog, to nic, tylko
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 15 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:47   #1087
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna85 Pokaż wiadomość
Jestem konsultantką AVONU, więc większość kosmetyków mam właśnie z tej firmy między innymi: szampony, żele pod prysznic, balsamy, kremy do stóp itd, również kolorówki mam spory asortyment.
Tak uwielbiam serię foot works. A jeżeli chodzi o te spraye do stóp to lubie oba. Odświeżający jest chyba lepszy, arbuzowy tylko, że ładnie pachnie.
Z serii AT mam piankę i pastę to stylizacji jak dla mnie super. Ale również szampony i odżywki są ok. Jakiś czas temu był krem do pasemek też jest ok, po piewrszym użyciu już widać rozjaśnione pasemka. Polecam.
Z planet spa to mam ten balsam śródziemnomorski z oliwka na noc, fajnie nawilża nawet po depilacji nie uczula. Ale też fajna jest maseczka z parafiną do stóp i dłoni. Po niej recę są nawilżone i paznokcie inaczej wyglądają. Godne polecenia.
Ja tak powiedziałam że, lubisz kosmetyki z Avonu, bo znam jedną konsultantkę, która jest tylko konsultantką, ale ma ich mało i w dużej części preferuje kosmetyki innych firm
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 19:51   #1088
Justyna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

To zależy kto co lubi. Wiele osób poprostu ogląda moje kosmetyki testuje, bo na to pozwalam, może dotknąć , powąchać itp. Wtedy nie kupuje kota w worku.
Justyna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:41   #1089
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Dziękuję

Z Kolastyny to mus i rzezcywiście ma taką bardziej musową konsystencje niż masło - taką bardziej "puchatą" i ciut lżejszą. Przyjemnie nawilża, odświeża. Podoba mi się nie robi krzywdy mojej suchej skórze. Wchłania się dość szybko ale skora nie jest potem tępa ani szorstka.

Smackersy. Oj miałam fioła na ich punkcie. Wydaje mi się że generalnie mają kusić zapachem i kolorowym opakowaniem. Nie mniej jednak "coś tam robią". Nie jest to zbyt intenywna pielęgnacja ale dla ust niewymagających się spiszą. Choc w sumie dużo zależy od serii. Bardzo luię Squezzy - wydaje mi się że one najlepiej chronią bo sa gęste dosyć i robią fajną warstewkę na ustach.
Mam zamiar pozużywac smackersy i zostać tylko z Tisane (ewentualnie kupować Squezzy )
Dzięki za odp.
Chyba się skuszę na Smackersa, choć jednego na próbę
A w przerwach będę się wspomagać Tisane.

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
Hmm moje ostatnie zakupy

i mój ulubiony szamponik nawet na fotce jakims cudem hehe, o wlosach ostatnio zapomnialam to teraz szampon i odzywka
Czy szampon do włosów Johnson's Baby nie zrobi krzywdy włosom przetłuszczającym się? Ostatnio tak sobie nad nimi pomyślałam, ale boję się, że skoro to wersja dla maluchów to są pewnie delikatne, ale nawilżające.
Jakie Ty masz włosy i jak Ci służy ten szampon?

I co sądzisz o kremie antybakteryjnym AA? Ma działanie matujące?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:11   #1090
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Wlasnie ja rowniez jestem ciekawa jak ten szamponik sie sprawuje????Bedzie dobry do wlosow suchych?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 22:37   #1091
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja mam włosy normalne z tendencja do przetluszczania, i bardzo mi sie podoba włosy sa mieciutkie nawet bez zadnej odzywki, dobrze sie rozczesuja, no i nawet ladniej moj kolor wlosow (blond) wyglada cos o tym wlasnie producent wspomina ze to ekstrakt z rumianku tak dziala. Kuzynka myje wloski dziecia i sobie w tym szamponie i tez jest zadowolona ma wlasnie suche wlosy, ladnie ja nawilza i sa mieciutkie takie, wiem z tego co mowila. Na moich przetluszczajacych sie tez sprawdza sie bardzo dobrze uzywam tylko tego, sa jeszcze inne wersje ale ja pozostaje uparcie przy rumianku

a ten krem jest po prostu boski Nuno z Ziaji potwornie mnie zapychal, a ten? Nic Nawet ladnie nawilza buzie, oczyszcza. Matuje przez jakis czas chociaz producen o tym nie wspomina. Jest z tej serii krem nawilzajaco-matujacy, ale ten tez nawilza i matuje a do tego cudnie radzi sobie problemowa cera i ladnie ja podlecza nawet juz uzaleznilam sie od tego meskiego zapachu kremku.. chociaz znika od razu na szczescie .

Dziekuje
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 23:06   #1092
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Agnieska jak zwykle jesteś niezastąpiona
Zieję juz kupiłam, więc będę testować. Jeśli chodzi o Biodermę to mam wielkie zaufanie to tej firmy w całości. Miałam sporo kosmetyków i poza jednym kremem który zmęczam wszystko mi bardzo podpasowało i służyło
chyba nawet bardziej wolę Biodermę niż Avene
A tam niezastąpiona - po prostu kosmetykoholiczka z upodobaniem do kosmetyków aptecznych i profesjonalnych Wg. mnie Plante System to fajna firma, przetestowałam już od nich kilka kosmetyków, kilka wepchnęłam mamie Teraz wprowadzili balsamy do ust, ciekawie wyglądają, ale zaczekam z ich zamówieniem. Pewnie kliknę razem z serum regenerującym (podbierałam mamie, będę kładła zimą, pod inny krem nawilżający lub filtr) i normalizującym (ukochany kwas azelainowy raz już je próbowałam zamówić, mieli dosłać później ale o mnie zapomnieli ). Jeśli jakiś produkt Cię zainteresuje - pytaj, postaram się pomóc, choć mogę już słabo pamiętać

Może Twojej skórze Ziaja się spodoba, ja w micelach cenię to, że nawet gdy wracam nietomna z imprezy, to ekpresowo mogę zmyć makijaż i paść do łóżka. Tutaj potrzebne jest dodatkowe domywanie, więc dla mnie to się mija z celem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:29   #1093
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Płyn Ziaji polubiłam Jednak jestem bardzo przywiązana do żeli i toników więc nie wyobrażam sobie zostawienia buzi tylko po płynie. Makijaż z oczu zmywa przyzwoicie (a maluję sie raczej mocno).

Maska Huminea - w sumie nie mam wyrobionego zdania na jej temat Oczyszcza, lekko ściąga skórę. działa lekko antybakteryjnie, więc chyab jest dobra

Koło żelu Kamill jest mgiełka waniliowa Victoria's Secret

A z CeCe do szampon do wypadających wlosów - jeszcze nie użyłam

(musiałam usunąć część buziek)
Hosenko dziękuję za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A tam niezastąpiona - po prostu kosmetykoholiczka z upodobaniem do kosmetyków aptecznych i profesjonalnych Wg. mnie Plante System to fajna firma, przetestowałam już od nich kilka kosmetyków, kilka wepchnęłam mamie Teraz wprowadzili balsamy do ust, ciekawie wyglądają, ale zaczekam z ich zamówieniem. Pewnie kliknę razem z serum regenerującym (podbierałam mamie, będę kładła zimą, pod inny krem nawilżający lub filtr) i normalizującym (ukochany kwas azelainowy raz już je próbowałam zamówić, mieli dosłać później ale o mnie zapomnieli ). Jeśli jakiś produkt Cię zainteresuje - pytaj, postaram się pomóc, choć mogę już słabo pamiętać

Może Twojej skórze Ziaja się spodoba, ja w micelach cenię to, że nawet gdy wracam nietomna z imprezy, to ekpresowo mogę zmyć makijaż i paść do łóżka. Tutaj potrzebne jest dodatkowe domywanie, więc dla mnie to się mija z celem
Agniesko jeśli chodzi o kwas azaleinowy to pamiętam że pisałaś kiedyś, że ma go jakaś seria Norela, możesz napisac jakie serum Plante S też go ma? ciekawa jestem jak ten kwas podziałałby na mnie jeszcze nie testowałam

Plante System będę musiała sprawdzić za jakiś czas , zresztą jak zrobię rozeznanie co mają jeszcze to na pewno się do Ciebie zgłoszę po opinię

A jeśli chodzi o micele to mam dokładnie tak samo, czasem jestem tak padnięta wieczorem że tylko chcę zmyć porządnie makijaz i iść spać.
Ziaję testowałam już, oczy zmywa gorzej od biodermy (dłużej i mozolniej trzeba trzeć wacikiem) ale poza tym na razie chyba ok, zobaczę dalej jak będzie reagować moja skóra
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 01:14   #1094
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Agniesko jeśli chodzi o kwas azaleinowy to pamiętam że pisałaś kiedyś, że ma go jakaś seria Norela, możesz napisac jakie serum Plante S też go ma? ciekawa jestem jak ten kwas podziałałby na mnie jeszcze nie testowałam

Plante System będę musiała sprawdzić za jakiś czas , zresztą jak zrobię rozeznanie co mają jeszcze to na pewno się do Ciebie zgłoszę po opinię

A jeśli chodzi o micele to mam dokładnie tak samo, czasem jestem tak padnięta wieczorem że tylko chcę zmyć porządnie makijaz i iść spać.
Ziaję testowałam już, oczy zmywa gorzej od biodermy (dłużej i mozolniej trzeba trzeć wacikiem) ale poza tym na razie chyba ok, zobaczę dalej jak będzie reagować moja skóra
Myślę, że lepiej jeśli najpierw sprawdzisz maść Acne derm bądź Skinoren - wyjdzie taniej i jeśli Ci się nie spodoba, to nie wtopisz na serum 70-90zł (w zależności od apteki) Serum: http://www.apteka-centrum.pl/urgence...cturers_id=117
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:34   #1095
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
Ja mam włosy normalne z tendencja do przetluszczania, i bardzo mi sie podoba włosy sa mieciutkie nawet bez zadnej odzywki, dobrze sie rozczesuja, no i nawet ladniej moj kolor wlosow (blond) wyglada cos o tym wlasnie producent wspomina ze to ekstrakt z rumianku tak dziala. Kuzynka myje wloski dziecia i sobie w tym szamponie i tez jest zadowolona ma wlasnie suche wlosy, ladnie ja nawilza i sa mieciutkie takie, wiem z tego co mowila. Na moich przetluszczajacych sie tez sprawdza sie bardzo dobrze uzywam tylko tego, sa jeszcze inne wersje ale ja pozostaje uparcie przy rumianku

a ten krem jest po prostu boski Nuno z Ziaji potwornie mnie zapychal, a ten? Nic Nawet ladnie nawilza buzie, oczyszcza. Matuje przez jakis czas chociaz producen o tym nie wspomina. Jest z tej serii krem nawilzajaco-matujacy, ale ten tez nawilza i matuje a do tego cudnie radzi sobie problemowa cera i ladnie ja podlecza nawet juz uzaleznilam sie od tego meskiego zapachu kremku.. chociaz znika od razu na szczescie .

Dziekuje
Dzięki.
Zastanowię się nad tym szamponem, butla jest trochę dla mnie za duża, nigdy nie kupuję dużych pojemności, bo nie wiem co mi się przydarzy .

A kremik spróbuję następnym razem, jak skończy mnie się tubka Eveline Pure Control.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:21   #1096
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Paula-zla, sa dwie butle. Jedna ma 200ml a druga chyba dwa razy wieksza albo 500ml. Nie pamietam dokladnie. Więc mozesz kupic na probe ta mniejsza butelke

Nie ma sprawy
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:17   #1097
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziękuje za odpowiedż, Hosenko
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:41   #1098
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Myślę, że lepiej jeśli najpierw sprawdzisz maść Acne derm bądź Skinoren - wyjdzie taniej i jeśli Ci się nie spodoba, to nie wtopisz na serum 70-90zł (w zależności od apteki) Serum: http://www.apteka-centrum.pl/urgence...cturers_id=117
dzięki Agniesko
Dobra rada, bo może rzeczywiście mi przecież nie słuzyć
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:03   #1099
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Nowych John Frieda nie używałam jeszcze.
Listerine jest równie hardcorowa jak wersje dostępne w Polsce. To znaczy niezmiennie wyciska mi łzy z oczu. Na plus jednak, że posmak, który pozostaje w ustach nie jest miętowy tylko rzeczywiście mocno cytrusowy.
Dziękuję za odpowiedzi

Hosenka*, fajny zbiór.
Podobają mi się masła w szklanych słojach(chyba Bettina Barty).

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
To moje nowe nabytki
Jak sprawuje się Matrix? Czy to w tubie to odżywka czy balsam do włosów? to jest to cudow nawilżajace? Chciałam kiedyś zamówić ale wszędzie widziałam tylko serie do włosów farbowanych.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Agniesko jeśli chodzi o kwas azaleinowy to pamiętam że pisałaś kiedyś, że ma go jakaś seria Norela, możesz napisac jakie serum Plante S też go ma? ciekawa jestem jak ten kwas podziałałby na mnie jeszcze nie testowałam

Plante System będę musiała sprawdzić za jakiś czas , zresztą jak zrobię rozeznanie co mają jeszcze to na pewno się do Ciebie zgłoszę po opinię
Jeśli chodzi o Norela, to właśnie Agnieska sprawiła, że ostatecznie sięgnęłam po produkty tej firmy. Seria z kwasem azelainowym jest świetna - dobijam już do końca butelki toniku i żelu i moje zachwyty nie słabną.

Agnieska, dziękuję za kolejną pozycję na wish liście - serum Planete System. Uwielbiam wszystko co ma kwas azelainowy więc zimą, jak już wykończę zapasy na pewno po nie sięgnę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 15:47   #1100
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Norela, to właśnie Agnieska sprawiła, że ostatecznie sięgnęłam po produkty tej firmy. Seria z kwasem azelainowym jest świetna - dobijam już do końca butelki toniku i żelu i moje zachwyty nie słabną.
Agnieska, dziękuję za kolejną pozycję na wish liście - serum Planete System. Uwielbiam wszystko co ma kwas azelainowy więc zimą, jak już wykończę zapasy na pewno po nie sięgnę
Maju zazdroszczę że możesz kupować Ziaję PRO, ja w sklepie nie mogę (nie jestem kosmetyczką) a przez internet to zawsze mam spore opory i chyba się nie zdecyduję
Natomiast jeśli chodzi o Norela to kupiłam sobie peeling enzymatyczny i mi zmasakrował twarz, doczytałam później że jest oparty na wazelinie i pewnie to ona tak mnie pozapychała do tej pory mam ślady, raz nałożyłam i boję się sięgnąć drugi raz. Najgorsze że cała tubka stoi i czeka nie wiem na co
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:51   #1101
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Hosenka*, fajny zbiór.
Podobają mi się masła w szklanych słojach(chyba Bettina Barty).


Z BB mam jedno masło - ryż + kwiat wiśni. Obok niego jest masło waniliowe kupione w UK.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:00   #1102
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
dzięki Agniesko
Dobra rada, bo może rzeczywiście mi przecież nie słuzyć


Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Norela, to właśnie Agnieska sprawiła, że ostatecznie sięgnęłam po produkty tej firmy. Seria z kwasem azelainowym jest świetna - dobijam już do końca butelki toniku i żelu i moje zachwyty nie słabną.

Agnieska, dziękuję za kolejną pozycję na wish liście - serum Planete System. Uwielbiam wszystko co ma kwas azelainowy więc zimą, jak już wykończę zapasy na pewno po nie sięgnę
Proszę bardzo ja może dotrwam jakoś do października

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o Norela to kupiłam sobie peeling enzymatyczny i mi zmasakrował twarz, doczytałam później że jest oparty na wazelinie i pewnie to ona tak mnie pozapychała do tej pory mam ślady, raz nałożyłam i boję się sięgnąć drugi raz. Najgorsze że cała tubka stoi i czeka nie wiem na co
Oj fatalnie ja ostatnio nie wytrzymałam i domówiłam sobie dwie małe, detaliczne, tubki tego peelingu - dla mnie jest niezastąpiony. Kanebo w proszku to przy nim taki szybki wygładzacz gdy trzeba za chwilę wyjść, a Norel porządnie złuszcza.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:26   #1103
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Maju zazdroszczę że możesz kupować Ziaję PRO, ja w sklepie nie mogę (nie jestem kosmetyczką) a przez internet to zawsze mam spore opory i chyba się nie zdecyduję
Natomiast jeśli chodzi o Norela to kupiłam sobie peeling enzymatyczny i mi zmasakrował twarz, doczytałam później że jest oparty na wazelinie i pewnie to ona tak mnie pozapychała do tej pory mam ślady, raz nałożyłam i boję się sięgnąć drugi raz. Najgorsze że cała tubka stoi i czeka nie wiem na co
Ojj, niedobrze Szkoda, że zmasakrował Ci buzie. Mi Norelowy tonik i żel bardzo służą.
Peelingu nie testowałam, ale czytałam o nim rewelacyjne opinie na KWC. Ostatnio bardzo lubię proszkowy peeling Oriflame.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Z BB mam jedno masło - ryż + kwiat wiśni. Obok niego jest masło waniliowe kupione w UK.
Ładne to słoje
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:30   #1104
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

A to moja mała aktualizacja z ostatniego tygodnia.
Szampon nic takiego ale fluid już wszedł do stałego użytku
Ziaję sprawdzam, ale jednak nie ma porównania z Biodermą :/ (szkoda bo cena jest bardzo fajna)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10008.jpg (77,9 KB, 109 załadowań)
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:09   #1105
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

i w kolejnej aktualizacji/zbiorach widzę płyn miceralny Ziaji a w ogóle fajne zakupki
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:22   #1106
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
i w kolejnej aktualizacji/zbiorach widzę płyn miceralny Ziaji a w ogóle fajne zakupki
Aviiieee dzięki właśnie po tym jak naoglądalam się tu Ziaji postanowiłam ją kupić
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:28   #1107
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Aviiieee dzięki właśnie po tym jak naoglądalam się tu Ziaji postanowiłam ją kupić
ktoś już kiedyś na tym forum napisał że "micel Ziaji robi furorę"
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:48   #1108
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Jak wrócę z pracy to wrzucę moje zapasy ;d Zobaczysz Hosenko ile tego posiadam a jest tego sporo
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:14   #1109
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Jak wrócę z pracy to wrzucę moje zapasy ;d Zobaczysz Hosenko ile tego posiadam a jest tego sporo
czekamy na fotki całych zbiorów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:55   #1110
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

1 zdjęcie - perfumy
2 zdjęcie - do włosów
3 zdjęcie - paznokcie
4 zdjęcie - Planet Spa
5 zdjęcie - do opalania i po opalaniu
6 zdjęcie - żele pod prysznic i peelingi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00022.JPG (18,8 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00023.JPG (16,1 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00024.JPG (14,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00026.JPG (14,3 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00025.JPG (14,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00027.JPG (16,0 KB, 150 załadowań)
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.