Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 10:46   #2731
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no i odpowiedzieli, szybko po 4h
no więc tak
ciągle czekam ... ale dostałam odpowiedź, że wszystkie moje braki są ładowane i wysyłane do mnie w poniedziałek..... łącznie z rosołem .. i tu sie zastanawiam ... skoro miał dojść w drugiej paczce ... to
1. mają je już na stanie
2. zastanawiam sie czy druga paczka została fogle wysłana

a co do braków z poprzedniej paczki ... też dokładają .... hmmm no i oczywiście jestem mega ułaskawiona tym listem ... na jakieś dwa dni
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:17   #2732
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
no i odpowiedzieli, szybko po 4h
no więc tak
ciągle czekam ... ale dostałam odpowiedź, że wszystkie moje braki są ładowane i wysyłane do mnie w poniedziałek..... łącznie z rosołem .. i tu sie zastanawiam ... skoro miał dojść w drugiej paczce ... to
1. mają je już na stanie
2. zastanawiam sie czy druga paczka została fogle wysłana

a co do braków z poprzedniej paczki ... też dokładają .... hmmm no i oczywiście jestem mega ułaskawiona tym listem ... na jakieś dwa dni
Mnie oczywiście nie odpowiedzieli. W paczce miałam info, że wyślą po 5-7 dni od nadania poprzedniej paczki, ale kto ich tam wie, dlatego pytałam ich kiedy to dokładnie będzie. Paczkę pierwszą wysłali 16 stycznia, więc mają jeszcze czas, zanim zacznę im wysyłać maile z pogróżkami Z drugiej strony, czemu nie opłacało im się nadać tego razem z zamówieniem, które wysyłali do mnie powtórnie akurat w tym czasie, tego nie rozumiem. Może oni lubią tam w Stanach chodzić na pocztę?
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:01   #2733
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja też dostałam niekompletną paczkę, brakowało mydełka. Do przesyłki dołączony tylko list, że mają nadzieję, że jestem zadowolona z obsługi, zapraszają ponownie i żeby odwiedzać ich stronę, bo pojawiają się na niej nowości. Ale kilka godzin po mailu, że przesyłka nie była kompletna dostałam maila z numerem zamówienia i zmianą statutu na "wysłane". A pod spodem info, że mydełko już do mnie leci (wiadomość taką dostałam we wtorek).
Więc mydełka już EGM posiada.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:19   #2734
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czyli wszyscy mają paczki bez rosołu.... Ja też w paczce, którą dostałam w połowie stycznia miałam na f-rze naklejkę z info, że wyślą mi w ciągu kilku dni. No i czekam i czekam...
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:34   #2735
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

tak, wszyscy
bo EGM nie miało rosołu ... ew szybko im sie skończył
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:04   #2736
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
tak, wszyscy
bo EGM nie miało rosołu ... ew szybko im sie skończył
Ale ja przeziebiona jestem i potrzebuje rosołu
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:21   #2737
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kozie mleko też pieronom wyszło

a mydło ghańskie to chyba robią na zamówienie
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 19:31   #2738
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny ..co mam nabyć by przyciemnić podkład .... bo tak myślę ze w tym tempie to jeszcze dłuuuugo na nim pociągnę, a za 3-4 miesiące będzie za jasny
myślałam by kupić yg na lato i mieszać .... ale ..nie, jak pisałam wcześniej, puki nie zorganizują się lepiej, nie inwestuję w ich podkłady ...... choć bardzo je lubię
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 19:41   #2739
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Aljaka tez mam ten problem bo ja muszę odrobinę przyciemnić i zrobić coś żeby się takie bardziej żywy kolor zrobił .. ale jak ??
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 20:47   #2740
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jak za 2-3 miesiące mi potrzeba ... to zaraz zamówienie trzeba zrobić ... coby doszło
bo inaczej na Wigilie se przyciemnię
a ja przyciemnić i ocieplić bym chciała .... te tweekery czy jakoś tak ... one przypadkiem od tego nie są ?
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:19   #2741
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

U mnie w paczce brakowalo darmowego kitu CM, napisali na rachunku, ze dosla w przeciagu 5 dni. Paczke dostalam jakies 1,5 tyg. temu, a reshipu jak nie bylo tak nie ma, nie pisalam do nich(po przeczytaniu na watku, ze i tak nie odpowiadaja na maile ) a tu dostaje wiadomosc, ze kit wyslany i ze przepraszaja za zwloke i dziekuja za cierpliwosc
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 11:16   #2742
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie w paczce brakowalo darmowego kitu CM, napisali na rachunku, ze dosla w przeciagu 5 dni. Paczke dostalam jakies 1,5 tyg. temu, a reshipu jak nie bylo tak nie ma, nie pisalam do nich(po przeczytaniu na watku, ze i tak nie odpowiadaja na maile ) a tu dostaje wiadomosc, ze kit wyslany i ze przepraszaja za zwloke i dziekuja za cierpliwosc
Też mi przesyłają brakujący kit z próbkami.
Odpisali mi też (nawet wcześniej) na mail z pytaniem, co w ogóle mam i dowiedzialam się, że jak przypuszczałam, mam Cover Glow w pace Cover Me - z jakichś powodów nie znalazła się na nim nalepka, że to "glow" jest. Mam też dostać próbki CG, zamiast których dostałam CM, tak, że super

Poza tym mam wrażenie, że mój proszek Cover Glow jest odrobinkę jaśniejszy niż taki sam - Cover Me, ale nie wiem, czy to nie kwestia drobinek. Dziewczyny na MUAlley pisały, że własnie Cover Glow są nieco ciemniejsze niz Cover Me. Na razie tylko na ręce sprawdzałam, chyba będę musiała zrobić test - "paszczowy" pól na pół.

Poza tym jak dla nie drobinek mogłoby bć mniej, bo w tej chwili to jest dla mnie rozświetlacz, a nie podkład
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 03:37   #2743
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie w paczce brakowalo darmowego kitu CM, napisali na rachunku, ze dosla w przeciagu 5 dni. Paczke dostalam jakies 1,5 tyg. temu, a reshipu jak nie bylo tak nie ma, nie pisalam do nich(po przeczytaniu na watku, ze i tak nie odpowiadaja na maile ) a tu dostaje wiadomosc, ze kit wyslany i ze przepraszaja za zwloke i dziekuja za cierpliwosc
czyli wychodzi na to, ze jednak lepiej do nich nie pisać?

Peter Griffin - tak, pisałam maile z nagłówkiem "Attention Diane".. Postanowili mnie chyba całkiem olewać, bo nawet po tym nie doczekałam się odpowiedzi.. Cóż, dam im jeszcze kilka dni i znowu zacznę atakować...Chyba, że przyjmę metodę Curry , czyli będę siedziała cicho, to może i do mnie napiszą.. Może mają mnie po prostu dość? Ale jak zapytałam, czy mogę używać ich zdjęć produktów na blogu, to mi przesympatycznego maila nasmarowali na pół strony... czyli jednak czytają...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:43   #2744
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mi odpisują przez cały łekend
dziś wysyłają całą paczkę tego, co brakuje w obu moich zamówieniach (dosyłka z pierwszego idzie od końca listopada... dumam czy naprawdę została wysłana.... skoro bez niczego dołożyli ją teraz) dziś dostałam info o skompletowaniu całości, łącznie z tym co jest aut of stock (a my na RIO czekamy ...co to niby leci już )

a to charakterystyka mojego listu:
tytuł - "ciężka miłość"
a ogólnie tak
że nie wiem od czego zacząć
że w moim zamówieniu sa ZNOWU braki
ze nie wiem czy są w dosyłce, czy znów była pomyłka
że jak mam wierzyć że doślą rosół, jeżeli miał być w ciągu kilku dni, a nie ma i czy go fogle wysłali.
Że info o braku wysyłki jest lepsze od czekania i niewiedzy
i jak mam sie czuć, skoro ciągle czekam na braki z pierwszego zamówienia...które podobno wysłaliście ALE ICH NIE MA, NIC, STAN FAKTYCZNY ZERO
że ok jestem trochę zła ....ale chyba mogę, kocham ich produkty, szczerą, czystą miłością i co mam zrobić w takiej sytuacji ... czuję sie jak żona, której mąż obiecał posprzątać garaż, i sprząta go od 10lat a ona wierzy ..... kiedyś sie zdenerwuję i znajdę sobie innego męża... bo jest wiele takich z czystym garażem

i odpowiedzieli
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-02-01 o 08:45
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:50   #2745
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ten garaż ich przeraził na bank
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:51   #2746
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi odpisują przez cały łekend
dziś wysyłają całą paczkę tego, co brakuje w obu moich zamówieniach (dosyłka z pierwszego idzie od końca listopada... dumam czy naprawdę została wysłana.... skoro bez niczego dołożyli ją teraz) dziś dostałam info o skompletowaniu całości, łącznie z tym co jest aut of stock (a my na RIO czekamy ...co to niby leci już )

a to charakterystyka mojego listu:
tytuł - "ciężka miłość"
a ogólnie tak
że nie wiem od czego zacząć
że w moim zamówieniu sa ZNOWU braki
ze nie wiem czy są w dosyłce, czy znów była pomyłka
że jak mam wierzyć że doślą rosół, jeżeli miał być w ciągu kilku dni, a nie ma i czy go fogle wysłali.
Że info o braku wysyłki jest lepsze od czekania i niewiedzy
i jak mam sie czuć, skoro ciągle czekam na braki z pierwszego zamówienia...które podobno wysłaliście ALE ICH NIE MA, NIC, STAN FAKTYCZNY ZERO
że ok jestem trochę zła ....ale chyba mogę, kocham ich produkty, szczerą, czystą miłością i co mam zrobić w takiej sytuacji ... czuję sie jak żona, której mąż obiecał posprzątać garaż, i sprząta go od 10lat a ona wierzy ..... kiedyś sie zdenerwuję i znajdę sobie innego męża... bo jest wiele takich z czystym garażem

i odpowiedzieli
wymiękłam

ale na RIO już chyba się nie doczekamy, no trudno, może w przyszlości ogarną ten cały b...ałagan który mają

a ja chciałam napisać że mnie seria Gem II eye nie zachwyca, pomalowałam się wczoraj Stelleboschem i zastanawiam się czy on ma jakiś kolor czy tylko drobinki które są denerwujące bo osypują się jak niewiadomo co, i jak nigdy nie miałam problemu z aplikacją, to teraz miałam gębę całą w drobinkach.. A tak to taki zwykły brącik, już lepsze są brązy ze zwykłych serii EGM
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:51   #2747
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi odpisują przez cały łekend
dziś wysyłają całą paczkę tego, co brakuje w obu moich zamówieniach (dosyłka z pierwszego idzie od końca listopada... dumam czy naprawdę została wysłana.... skoro bez niczego dołożyli ją teraz) dziś dostałam info o skompletowaniu całości, łącznie z tym co jest aut of stock (a my na RIO czekamy ...co to niby leci już )

a to charakterystyka mojego listu:
tytuł - "ciężka miłość"
a ogólnie tak
że nie wiem od czego zacząć
że w moim zamówieniu sa ZNOWU braki
ze nie wiem czy są w dosyłce, czy znów była pomyłka
że jak mam wierzyć że doślą rosół, jeżeli miał być w ciągu kilku dni, a nie ma i czy go fogle wysłali.
Że info o braku wysyłki jest lepsze od czekania i niewiedzy
i jak mam sie czuć, skoro ciągle czekam na braki z pierwszego zamówienia...które podobno wysłaliście ALE ICH NIE MA, NIC, STAN FAKTYCZNY ZERO
że ok jestem trochę zła ....ale chyba mogę, kocham ich produkty, szczerą, czystą miłością i co mam zrobić w takiej sytuacji ... czuję sie jak żona, której mąż obiecał posprzątać garaż, i sprząta go od 10lat a ona wierzy ..... kiedyś sie zdenerwuję i znajdę sobie innego męża... bo jest wiele takich z czystym garażem

i odpowiedzieli


Nie mogę, no
Jak już założysz tego bloga to błagam podaj adres

Ciekawe czy ten garaż... to posprzątają dokładnie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:56   #2748
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no właśnie RIO mnie zastanawia, bo podobno stanęli na głowie i too co aut of stock też włożyli ....hm ... tylko.... jak teraz patrzeć na zapewnienia z listopada ... ze dosyłaja braki ..... chyba ich wtedy jednak nie wysłali a pytałam 3razy
odp. tak tak, wysłaliśmy i dołożyliśmy prezencik
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:25   #2749
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość

a ja chciałam napisać że mnie seria Gem II eye nie zachwyca, pomalowałam się wczoraj Stelleboschem i zastanawiam się czy on ma jakiś kolor czy tylko drobinki które są denerwujące bo osypują się jak niewiadomo co, i jak nigdy nie miałam problemu z aplikacją, to teraz miałam gębę całą w drobinkach.. A tak to taki zwykły brącik, już lepsze są brązy ze zwykłych serii EGM
akurat ten kolorek stellebosch jest zwykłym jasnym brązem,
i tu się zgadzam że nie zachwyca
ale inne, są ładne, i te drobinki błyszczące,
mi podczas aplikacji nic się nie osypuje,
w trakcie dnia też nie, ale ja nakładam na bazę.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 15:29   #2750
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A do mnie dzisiaj dotarła paczuszka z próbkami
Zamówiłam dla mnie i dla koleżanki 2 zestawy tych próbek w słoiczkach (5 sztuk za 5$) i do tego 2 zestawy te darmowe próbek w strunach, jeden CM i drugi YG...Na razie doszedł jeden( CM), bo drugi napisali na rachunku, że był out of stock, ale w międzyczasie zanim paczuszka dotarła, dostałam maila że go już wysłali w osobnej paczce W sumie miło, bo teoretycznie mogli tylko jeden dać(tak pisze na stronie, ale że dało się włożyć do koszyka to zostawiłam) a jeszcze wysyłają na swój kosztA w tym darmowym zestawie jeszcze zamiast 10 próbek było aż 14 Plus jeszcze 4 dołożone luzem, więc póki co jestem bardzo happy z tego Z zestawu słoiczkowego zamówiłam sobie:
Podkłady: Annabelle(YG), Esther(YG) i Becky (CM)
Róż Ofu Beach i Finishing Powder Translucent SF

Na razie widzę, że Esther to spudłowany kolor, ale może na lato będzie dobry...na razie jest za brzoskwiniowy i za ciemny...Może pójdzie na wymiankę.
Dzisiaj w ciemno wysmarowałam się Annabelle i jak na razie jestem zachwycona, bardzo ładnie mi się wtopił, nie odznacza się od szyi i daje fajne krycie Aż się boję Cover Me, skoro YG tak fajnie kryje Translucent fajnie wszystko utrwalił i leciutko rozświetlił, z różem bardzo uważałam, bo jest bardzo ładny ale i intensywny, a mój pędzel do różu gdzieś zaginął i bałam się że pudrakiem sobie zrobię krzywdęAle i tak jestem zadowolona z efektu
Na dzień dzisiejszy minerałom EGM mówię TAK Zobaczymy jak będzie jutro...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:13   #2751
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny, mam nadzieje ze to nie OT, ale wlasnie probowalam wejsc na strone EGM i wyskoczyly mi alerty z avasta (programu antywirusowego) o trojanie: JS:Illredir-F [Trj]
wiec przerwalam polaczenie zgodnie z sugestia antywirusa. nie znam sie na tym za dobrze, ale obawiam sie ze ktos im "wmontowal" wirusa w strone...

macie moze podobny problem? (chociaz moze nie powinnam Was pytac w obawie o Wasze komputery) troche nie wiem co z tym fantem zrobic...

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2010-02-01 o 19:14
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:15   #2752
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam nadzieje ze to nie OT, ale wlasnie probowalam wejsc na strone EGM i wyskoczyly mi alerty z avasta (programu antywirusowego) o trojanie: JS:Illredir-F [Trj]
wiec przerwalam polaczenie zgodnie z sugestia antywirusa. nie znam sie na tym za dobrze, ale obawiam sie ze ktos im "wmontowal" wirusa w strone...

macie moze podobny problem? (chociaz moze nie powinnam Was pytac w obawie o Wasze komputery) troche nie wiem co z tym fantem zrobic...
potwierdzam .... kurcze, jeszcze tego im brakowało
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:20   #2753
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Także wyskoczył mi alert...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:22   #2754
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

pewnie nie wysłali jakiejś mściwej klientce paczki..mydła afrykańskiego np..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:24   #2755
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

gdyby nie fakt, że mój tz ostatnio zabiegany jak diabli, to bym nawet podejrzewała, ze cos tam im mógł dodać w ramach cichego protestu zakupowego..
a serio - trzeba do nich chyba napisać, choc podejrzewam, ze sami już wiedzą o tym.. ale naskrobię im na wszelki wypadek, jakby jednak się nie zorientowali...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-01 o 19:46
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:32   #2756
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
gdyby nie fakt, że mój tz ostatnio zabiegany jak pi pi pi, to bym nawet podejrzewała, ze cos tam im mógł dodać w ramach cichego protestu zakupowego..
a serio - trzeba do nich chyba napisać, choc podejrzewam, ze sami już wiedzą o tym.. ale naskrobię im na wszelki wypadek, jakby jednak się nie zorientowali...
właśnie maiłam to zrobić .... ale śmiem twierdzić, ze mogą nie wziąć mnie na poważnie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:27 Powód: niecenzuralne słowo wypipałam
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:42   #2757
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
właśnie maiłam to zrobić .... ale śmiem twierdzić, ze mogą nie wziąć mnie na poważnie
a musiałaś mnie cytować? Własnie się zorientowałam, że użyłam chyba niecenzuralnego słowa .. I teraz nawet po cichu poprawić nie mogę

Napisałam do nich już o tym
Aljaka - Ciebie nie na poważnie.. no przestań
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:31   #2758
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

wypipałam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:02   #2759
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pipalki
Czytam ten watek, czytam... i sie glodna robie, zreszta nie tylko tutaj, co gdzie wejde na jakis watek na mineralach to pol lodowki wymienione
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:33   #2760
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ok, to co dzisiaj dostałam, przebija wszystko, co mnie do tej pory spotkało....

od prawie dwóch miesięcy atakuję EGM mailami w sprawie zaginionej II części paczki, którą rzekomo wysłali zaraz po pierwszej....

dzisiaj doczekałam się odpowiedzi..

Hello
This is Diane from Earthen Glow Minerals. We completed our year-end audit and unfortunately discovered we never processed the remainder of your order. We have acted immediately to correct this.


According to our records we never shipped the following items: Intensive eye and fine line cream, ZitZap,Oil Cleansing Bars, Warm Sugar Soap Wedges, Facial Scrub, Normal Skin


These items have already been shipped.


In addition, we have shipped you additional item as our way of saying thank you for your extreme patience.


Again, we sincerely regret the inconvenience to you and trust you will shop with us again in the future.
'
zapomniało im się wysłać...
no comment
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.