Kremy dla 30-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 12:42   #1
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38

Kremy dla 30-latki


bardzo prosze o porade...chce zakupic naprawde dobry krem jeden lub dwa na noc i na dzien....dla cery wrazliwej,naczynkowej ,mam 30lat bez zmarszczek ale potrzebuje rady czy dany krem musi tez zawierac skladniki przeciwzmarszczkowe lacznie na naczynka-to wazne w moim przypadku bo mam tendencje na calym ciele...bardzo prosze o jakis naprawde dobry konkretny krem..dziekuje serd...pozdr
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:50   #2
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: jaki kremdla skory wrazliwej naczynkowej w wieku 30

Składniki przeciwzmarszczkowe by się przydały, choćby w ramach profilaktyki. Na myśl przychodzi mi Diroseal Avene - do cery naczynkowej z Retinadehydem o działaniu przeciwzmarszczkowym. Nie używałam go, ale poczytaj na KWC.
Polecam ci serum Flavo C - na moje naczynka akurat dobrze podziałało. Declare ma fajne kremy do cery wrażliwej - także przeciwzmarszczkowe.
Nie wiem, czy chcesz mieć 2 w jednym, ale możesz przecież pod krem przeciwzmarszczkowy zastosować np. Auriderm - na mojej twarzy zdziałał cuda, tylko zawiera alkohol, który może podrażnić.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 00:30   #3
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: jaki kremdla skory wrazliwej naczynkowej w wieku 30

na dobre nawilżenie skóry i rozprostowanie zmarszczek (robią się one szybciej jak skóra jest odwodniona) to polecam odzywke do skóry Nanobase. Bardzo mi pomogła. skóra szybko zyskuje sprężystość.Do skóry naczynkowej to uzywałam kiedyś rosiliac la roche, ale z naczynkami tak naprawdę za bardzo walczyć się nie da.
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:22   #4
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: jaki kremdla skory wrazliwej naczynkowej w wieku 30

Najlepsze opinie na KWC ma krem clinique redness solutions (180zl) ale jest bardzo wydajny. Musisz wiedziec, ze kremy raczej nie sprawia ze naczynka znikna. ALe moga zapobiec powstaniu nowych. Ja mialam ten krem, bardzo dobrze nawilzal, mimo maselkowatek konsystencji wchlanial sie ladnie, uspokajal naczynka. Nic mi sie zniknelo, ale zaden krem tego nie zrobi. w Twoim wieku jednak polecam cos na zmarszczki. Moze chociaz krem pod oczy? Tam skora najszybciej sie starzeje.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 01:22   #5
jagienkajag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: jaki kremdla skory wrazliwej naczynkowej w wieku 30

dokładnie z cerą naczynkową jest trudno cokolwiek poradzić. Ja tez używałam różnych kosmetyków i efekt był znikomy. MAm teraz dermokosmetyki i efekt jest fajny. A ten krem co polecasz asik, to dla mnie troche za drogo.
jagienkajag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:03   #6
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: jaki kremdla skory wrazliwej naczynkowej w wieku 30

Ja uwazam, ze ten krem jest ok. ale cudow nie ma. Mozna czasami dostac w dosc normalnych cenach miniatury na allegro.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:26   #7
gosiapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Jaki krem do cery po 30

Jaki krem do twarzy,mam skórę na nosie suchą a policzki tłuste.Jakich mam używać kremów,gdy mam już 30lat.Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje
gosiapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 16:49   #8
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Jaki krem do cery po 30

http://esentia.pl/Zepter_Swisso_Logi...nej_p32654.htm

a jak nie to http://www.google.pl
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:18   #9
gosiapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki krem do cery po 30

A mam jeszcze takie pytanie czy mogłabym stosować krem z firmy avon seria solutions krem na dzień ,,ochrona młodości''50ml,pytam się bo nie wiem do jakiej jest ten krem skóry.Mam koleżanki,które używają z tej serii kremów i bardzo zachwalają a nie wiem czy dla mnie bedzie dobry ponieważ mam skóre mieszaną i normalną.Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziekuję[COLOR="Silver"]

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-04-12 o 22:22 Powód: prosze korzystac z funkcji edytuj post
gosiapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:59   #10
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Jaki krem do cery po 30

Cytat:
Napisane przez gosiapl Pokaż wiadomość
A mam jeszcze takie pytanie czy mogłabym stosować krem z firmy avon seria solutions krem na dzień ,,ochrona młodości''50ml,pytam się bo nie wiem do jakiej jest ten krem skóry.Mam koleżanki,które używają z tej serii kremów i bardzo zachwalają a nie wiem czy dla mnie bedzie dobry ponieważ mam skóre mieszaną i normalną.Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziekuję

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

A mam jeszcze takie pytanie czy mogłabym stosować krem z firmy avon seria solutions krem na dzień ,,ochrona młodości''50ml,pytam się bo nie wiem do jakiej jest ten krem skóry.Mam koleżanki,które używają z tej serii kremów i bardzo zachwalają a nie wiem czy dla mnie bedzie dobry ponieważ mam skóre mieszaną i normalną.Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziekuję
p.s krem jest plus 30

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

A mam jeszcze takie pytanie czy mogłabym stosować krem z firmy avon seria solutions krem na dzień ,,ochrona młodości''50ml,pytam się bo nie wiem do jakiej jest ten krem skóry.Mam koleżanki,które używają z tej serii kremów i bardzo zachwalają a nie wiem czy dla mnie bedzie dobry ponieważ mam skóre mieszaną i normalną.Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziekuję
p.s krem jest plus 30

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

A mam jeszcze takie pytanie czy mogłabym stosować krem z firmy avon seria solutions krem na dzień ,,ochrona młodości''50ml,pytam się bo nie wiem do jakiej jest ten krem skóry.Mam koleżanki,które używają z tej serii kremów i bardzo zachwalają a nie wiem czy dla mnie bedzie dobry ponieważ mam skóre mieszaną i normalną.Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziekuję
p.s krem jest plus 30
zapraszamy do lektury KWC jest przedzial wiekowy dla kremow 30+ wystarczy poczytac
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:43   #11
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Jaki krem przed 30 stka

Mam 28 l, cere mieszana i chcialabym kupic dobry krem dla kobiety w mlodym ( jeszcze) wieku.Na co dzien uzywam nivea soft.Niekoniecznie musi to byc krem przeciwzmarszczkowy,i niekoniecznie ten z najwyzszej polki.Prosze mi cos polecic.Czekam na propozycje
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 22:26   #12
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kremy dla 30-latki

zapraszam do lektury odpowiedniego dzialu w KWC
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.