Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 21:16   #1951
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja po powrocie z wakacji mam dosc duze odrosty i do tego zoltawe wlosy. Wprawdzie wyjeżdzam znowu za 2 tygodnie, ale postanowilam lekko wychlodzic wlosy i kupilam Stockholm. Trzymalam 20 min. Włosy mi ladnie wychłodziło i najważniejsze - nie ma szarości a perła Takze jestem zadowolona, trzymalam celowo krótko. Odrost zoltawy ale tego sie spodziewalam, zreszta za miesiac ide na balejaz wiec wolę miec odrost odróżniający się od reszty żeby fryzjer przyjął mnie na balejaż i nie gadał że mam za mały odrost

Wklejam fotki jak widac wlosy po wakacjach pelne refleksow ale lekko wychłdzone (na 2 zdjeciu pasmo pod spodem odrozniajace sie od reszty - złoto karmelowe to efekt eksperymentów z karmelową farbą)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-07-23 o 21:26
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:57   #1952
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Misia m, Blond Bunny - dzieki dziewczyny za odpowiedzi i proszę nie denerwujcie się. Co prawda zmieniam o chwilę zdanie. Fakt faktem schodziłam z rudego do zimnego odcienia i właściwie do platyny i nadal mi się to podoba, jednak im dłużej zostanę przy platynie (nawet farbowaniu samych odrostów) to w końcu strace włosy, dlatego właśnie chcę nieco je "unaturalnic" żeby już nie rozjaśniac tak mocno. Kolor stał się niejednolity, poza tym te odrosty . Ni zostawię włosów bez farbowania, bo pracując przy obsłudze klienta muszę wyglądac jak człowiek, a w sumie im naturalniej tym lepiej, głównie dla włosów. Platyna mi się podoba (bardzo), ale nie takim kosztem. Już mam siano na głowie, cho staram się maksymalnie dbac o włosy. Nie chcę zmieniac koloru włosów bo "tak sobie ubzdurałam" tylko widzę, że źle się z nimi dzieje, dostrzegłam, że skoro chcę miec długie, mocne włosy to muszę zrezygnowac z platyny .Proszę o wyrozumiałosc
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:32   #1953
Vannilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A byłam dziś na zakupach i trzymałam ją w ręku, chciałam nawet wziąć ale ktoś zdaje się pisał, że wychodzą żółte, a bardziej żółtych niż mam teraz chyba bym nie zniosła :/ Choć nie przeczę, że marzę o takim kolorku jak ten na 3 zdjęciu Twoim
No ta odżywka co tam podałam jest naprawdę boska. Ja jak mi wychodzą żółte włosy nakładam ją na godzinę i ten odcień prawie do końca znika
Widzisz mam teraz taki kolor i absolutnie mi się znudził
Vannilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 10:27   #1954
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

8 lat chodziłam w czarnych Więc wątpie, że szybko by mi sie znudził - chociaż kto wie

Sama chyba nie wiem, czego chce, powinnam sobie darować farbowanie i pójść do fryzjera we wrześniu ale.. korci mnie.. Czy ta 00A bardzo wysuszyła Ci włosięta? i jak długo trzymałaś farbę na głowie?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-07-24 o 10:35
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 14:40   #1955
Vannilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
8 lat chodziłam w czarnych Więc wątpie, że szybko by mi sie znudził - chociaż kto wie

Sama chyba nie wiem, czego chce, powinnam sobie darować farbowanie i pójść do fryzjera we wrześniu ale.. korci mnie.. Czy ta 00A bardzo wysuszyła Ci włosięta? i jak długo trzymałaś farbę na głowie?
No ja mam blond tylko troszke ponad rok a mimo to mi się znudził
Co do farby: Trudno mi jest zniszczyć włosy bo są,a raczej były, grube i mocne. Ta farba nic mi złego ze włosami nie zrobiła naprawdę nieźle rozjaśnia , tylko że ja trzymałam ją około półtora godziny, czasem więcej (farbę rozjaśniającą garniera trzymałam godzinę więcej). Zawsze tak trzymam farby bo inaczej nie widzę żadnej różnicy na włosach, potwirnie trudno się rozjaśniają ( Jeżeli zależy Ci na naprawdę mocnym rozjaśnieniu to polecam rozjaśniacz Joanny Intensiv Blond, ale wtedy musisz się liczyć ze zniszczeniem włosów. Ja od miesiąca nie mogę ich odbudować po tym rozjaśniaczu :<
Vannilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:53   #1956
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Vannilka Pokaż wiadomość
No ja mam blond tylko troszke ponad rok a mimo to mi się znudził
Co do farby: Trudno mi jest zniszczyć włosy bo są,a raczej były, grube i mocne. Ta farba nic mi złego ze włosami nie zrobiła naprawdę nieźle rozjaśnia , tylko że ja trzymałam ją około półtora godziny, czasem więcej (farbę rozjaśniającą garniera trzymałam godzinę więcej). Zawsze tak trzymam farby bo inaczej nie widzę żadnej różnicy na włosach, potwirnie trudno się rozjaśniają ( Jeżeli zależy Ci na naprawdę mocnym rozjaśnieniu to polecam rozjaśniacz Joanny Intensiv Blond, ale wtedy musisz się liczyć ze zniszczeniem włosów. Ja od miesiąca nie mogę ich odbudować po tym rozjaśniaczu :<
Wlasnie po joannie wyszła mi marchewka.. dlatego boje się farbować, moze po prostu moje wlosy nie dają się rozjaśnić w domowych warunkach - musi byc fryzjer? na razie poczytałam na wizazu o regeneracji wlosow poczynilam pewne zakupki na allegro i bede dzialac
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 10:45   #1957
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny czesto jest tak że jak macie mocno suche i zniszczone wlosy to zadna farba nie chce ich farbowac, sama tak mialam. Ja od siebie moge polecic bardziej Stockholm niz np Casting, bo Casting za chwile sie wyplukal, a stopien "zniszczenie" po obu taki sam czyli prawie zaden. Ale Stocholm u mnie wychlodzil ale odrostow nie zafarbowal ladnie jak już wyżej pisalam. Jak ja schodzilam z prawie czerni to ladne efekty mialam po Lorealu Excellence 01.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 10:47   #1958
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

agatau88, Ty robisz balejaz blond pasemkami i farbujesz farbą? dobrze zrozumialam?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:17   #1959
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Na balejaz dopiero pojde za miesiac,jak wroce z wakacji, poki co farbowalam farbami i przechodzilam z ciemnego brazu do blondu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:27   #1960
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej! Zrobiłam Color Touch Welli (do 24 myć) kolor 8 (natura jasny blond) zmieszałam z 9/01 (popielaty rozświetlony blond) z oksydantem 1,9%. Początkowo wyszły ok 4 tony ciemniejsze (wystraszyłam się) ale zmywają się równomiernie i już są tylko 2 tony ciemniejsze, takie mogłyby zostać
Z platynowego balayagu zeszłam do bardzo naturalnego blondu, tego chciałam. Problem w tym że odrost miałam ciemniejszy no i zrobił się ryży

Nie jest to jakaś tragedia ale wolałabym jakiś chłodniejszy odcień na odroście. Boję się że reszta włosów zrobi się brudna jeśli zrobię płukankę...
Robiłam próbę na pasemku u fryzjerki z fioletowawym blondem color touch to wyszły brudnawe, więc wybrałam inny blond. Efekt na zdjęciach.
Pytanie czy jak wybiorę beżowy blond to tez taki odrost będzie? Czy iść w popiele i ryzykować że wyjdą jak brudne? To są szampony koloryzujące więc jak coś to się trochę wypłuczą. Włosy są lśniące, miękkie... nie wrócę już do rozjaśniacza chyba nigdy
Pierwsze foto przed. 2,3,4 i 5 po farbowaniu.
A jak myślicie jaki kolor ma laska na 6 zdjęciu?
Proszę o poradę

tutaj link do kolorówki welli color touch:
http://motoallegro.pl/item1053511014...la_paleta.html
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-07-25 o 11:29
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:33   #1961
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkie blondynki Bardzo proszę o radę co do farby do włosów, widzę że większość z was farbuje na jasne blondy ale licze że mi pomożecie Jakiś czas temu chciałam przyciemnić włoski z jasnego blondu na blond, zakupioną farbe dołączam w załączniku. Zamiast włosów blond po farbowaniu miałam ciemny blond lub nawet brąz. Na początku byłam zła bo nie taki kolor chciałam, ale potem spodobał mi się i wszyscy mówili że nawet mi bardziej pasuje, i był zbliżony do mojego naturlanego koloru więc nie miałabym aż takiego problemu z częstym farbownaiem. No ale niestety kolor po 4-5 myciach się zmył i wyszedł taki jak miał wyjść Więc teraz chciałabym zafarbować na ciemny blond, ale nie za ciemny. Mniej więcej taki jak na zdj poniżej. Fryzjerka doradziła mi farbowac średnimi blondami, bo stwierdziła że ciemny blond często wychodzi za ciemny. Ale boje się że zafarbuję całą głowę a kolor wypłucze się po paru dniach i będzie jasny znowu Jakieś propozycje co do farb?
chicoore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 11:43   #1962
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Hej! Zrobiłam Color Touch Welli (do 24 myć) kolor 8 (natura jasny blond) zmieszałam z 9/01 (popielaty rozświetlony blond) z oksydantem 1,9%. Początkowo wyszły ok 4 tony ciemniejsze (wystraszyłam się) ale zmywają się równomiernie i już są tylko 2 tony ciemniejsze, takie mogłyby zostać
Z platynowego balayagu zeszłam do bardzo naturalnego blondu, tego chciałam. Problem w tym że odrost miałam ciemniejszy no i zrobił się ryży

Nie jest to jakaś tragedia ale wolałabym jakiś chłodniejszy odcień na odroście. Boję się że reszta włosów zrobi się brudna jeśli zrobię płukankę...
Robiłam próbę na pasemku u fryzjerki z fioletowawym blondem color touch to wyszły brudnawe, więc wybrałam inny blond. Efekt na zdjęciach.
Pytanie czy jak wybiorę beżowy blond to tez taki odrost będzie? Czy iść w popiele i ryzykować że wyjdą jak brudne? To są szampony koloryzujące więc jak coś to się trochę wypłuczą. Włosy są lśniące, miękkie... nie wrócę już do rozjaśniacza chyba nigdy
Pierwsze foto przed. 2,3,4 i 5 po farbowaniu.
A jak myślicie jaki kolor ma laska na 6 zdjęciu?
Proszę o poradę

tutaj link do kolorówki welli color touch:
http://motoallegro.pl/item1053511014...la_paleta.html
No i ślicznie Ci wyszło Ja mam właśnie naturalnie taki kolorek A co do odrostów to chyba się czepiasz bo ja tam nic złego nie widzę - jest ładnie Nie kombinuj Nie mam pojęcia jaki ma kolor bo ja tu świeża jestem (ta dziewczyna to Hayden Panettiere ). Dziewczyny Ci na pewno coś podpowiedzą

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czesto jest tak że jak macie mocno suche i zniszczone wlosy to zadna farba nie chce ich farbowac, sama tak mialam. Ja od siebie moge polecic bardziej Stockholm niz np Casting, bo Casting za chwile sie wyplukal, a stopien "zniszczenie" po obu taki sam czyli prawie zaden. Ale Stocholm u mnie wychlodzil ale odrostow nie zafarbowal ladnie jak już wyżej pisalam. Jak ja schodzilam z prawie czerni to ladne efekty mialam po Lorealu Excellence 01.
No właśnie problem w tym, że nie mam takich znów zniszczonych czy włosów :/ A nawet jeśli mam złe rozeznanie to odrosty też wyszły mi rudo :/
Ja chciałam kupić stockholm bo dziewczyny wcześniej też zachwalały ale na pudełku były zdjęcia przed i po - więc sobie darowałam bo ta farba raczej nadaje głębi koloru, a nie rozjaśnia (może minimalnie) - różnice w kolorze przed i po były ledwo zauważalne. Być może to właśnie jest jej sukces, że nie niszczy włosów.

Teraz mam dylemat czy coś robić sama próbować, czy wstrzymać się i iść do fryzjera. Z jednej strony boje się, że znów jakaś rudość mi wyjdzie jak będę w domku działać. Ale z drugiej strony jak mam taką różnicę w kolorach przy głowie i na końcówkach to nawet fryzjer balejażem nic z tym nie zrobi, by było ładnie muszę mieć jednolity kolor . Ehh milion pomysłów na minutę - tak to jest jak jest się niecierpliwym

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-07-25 o 11:44
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:56   #1963
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny poradzcie mi proszę co zrobic z tymi moimi wlosami:/ zdjecia na poprzedniej stronie w poscie nr 1940
Za 2 tyg. ide na wesele i musze jakos wyglądac..
a tymczasem mam na glowie straszny misz-masz. Blond pasemka, ciemne pasemka, pozostalosci po wellatonie- zrudziale, na gorze moj odrost- ciemny blond z pasemkami ktorych nie widac;/
Moze nalozyc jakas farbe na calosc? mysle o jakims bardziej naturalnym odcieniu.. nie chce co 1,5 miesiaca latac na balejaz rozjasniaczem;/ Moze jakas farba w kolorze chlodnego blondu/bezu- zeby moje odrosty nie byly tak bardzo widoczne. Co myslicie? moglabym liczyc na jakąś symulację?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:45   #1964
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie mi proszę co zrobic z tymi moimi wlosami:/ zdjecia na poprzedniej stronie w poscie nr 1940
Za 2 tyg. ide na wesele i musze jakos wyglądac..
a tymczasem mam na glowie straszny misz-masz. Blond pasemka, ciemne pasemka, pozostalosci po wellatonie- zrudziale, na gorze moj odrost- ciemny blond z pasemkami ktorych nie widac;/
Moze nalozyc jakas farbe na calosc? mysle o jakims bardziej naturalnym odcieniu.. nie chce co 1,5 miesiaca latac na balejaz rozjasniaczem;/ Moze jakas farba w kolorze chlodnego blondu/bezu- zeby moje odrosty nie byly tak bardzo widoczne. Co myslicie? moglabym liczyc na jakąś symulację?
Kochaneczka nie jest tak łatwo znaleźć farbkę która zrobi naturalny chłodny blond - beż i jeszcze żeby to ładne było... jakby było to takie proste już dawno miałabym taki kolor. Chyba trzeba próbować wielu odcieni zanim się na cos takiego trafi. Ale mi wyszedł taki kolor (na pasemku robionym u fryzjerki) jak napisałaś że ci się podoba u jessiki simpson na poprzedniej stronie, wella color touch kolor 9/16 popielaty fioletowy rozświetlony blond zmieszany z 9/01 popielaty rozświetlony blond, fryzjerka domieszała jeszcze kolor 8 ale wyszły za ciemne. Chociaz mógł by się fajnie wypłukać z rozjaśnianych... ale ja nie zaryzykowałam, balam się brudnych wlosów, choc odrost wyszedł taki jak mój mysi blond.

Szczerze nie sądzę żebyś sie w tym dobrze czuła mimo tego że odrost wyszedł by zbliżony do twojego a nie tak jak u mnie ryży (bo nie chciałam za dużo popielu)

Kochaneczka na twoim miejscu zmieszałabym kolor 9/01 popielaty rozświetlony blond z 9/03 czyli beżowy rozświetlony blond albo żeby były bardziej popielate to 9/16 z 9/03. Ja niepotrzebnie dodałam 8 naturę. Tu masz kolorówkę http://allegro.pl/item1143934993_wel...lory_plus.html

Włosów ci nie zniszczy, bo to do 24 myć, więc jak ci się nie spodoba to się wypłucze a nie to co farba. Fakt, tanio nie wychodzi ale myślę że też nie ma co oszczędzać przy włosach. Tubka 60ml kosztuje ok 35 zł i do tego woda orginalna musi byś welli 1,9 % (na innejmi nic nie złapało) 1 litr kosztuje ok 50zł.

Czyli jak kupisz jeden kolor to 85 zł jednorazowo ale woda 1,9% zostaje jeszcze na kilka farbek. Przy zmieszaniu 2-óch kolorów koszt ok 150zł ale jak masz krótkie wlosy to na 2 farbowania wystarczy. Mieszasz 60ml kremu z 120ml wody. Tubki sprzedaja po 60ml (malutkie). Wydajna średnio. U fryzjera koszt za tą koloryzację (ton w ton) to 160zł.

Ja następnym razem chyba zrobię albo sam popiel 9/01 albo zmieszam go z beżem 9/03 żeby mysie odrosty wyszły a nie ryże

Jak sie na to zaopartujesz?
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-07-25 o 12:50
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:52   #1965
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanko a myslalas nad przetestowaniem tego psikacza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...lex-blond.html
na te ciemniejsze miejsca? Efekt jest stopniowy wiec mozesz zawsze przestac psikac gdyby cos sie suszylo. Poza tym jesli dazysz do takiej bardzo jasnej platyny to jeszcze raz polecam ci Ferie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 13:56   #1966
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie znałam tego preparatu, dziękuje Ci Na pewno go zakupie choć przyznam, że nie widziałam tego w sklepie.. ale poszukam.. A ferię może zakupię i spróbuje na pasemku, jak wyjdzie ładnie to walnę na całość Jakiś konkretny kolor proponujesz?

Kochaneczko poważnie, nie jest tak źle. Ale jeśli już musisz coś robić to spóbuj może tą ferią którą mi TLU proponuje, albo stockholmem, ale on tylko delikatnie o ton co najwyżej rozjaśnia..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:12   #1967
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Feria P01 - wychodzi jasno i chlodno. Kiedys ja kladlam na bardzo jasny balejaz i tam gdzie pasma byly juz jasne wychodzila wrecz bialo, pasma brazowe wychodzily bezowo w odcieniu chlodnym i tez jasno.
A te psikacze istnieja tez w wydaniu Palette czy Garnier. Sklad Joanny wyglada lepiej ze wzgledu na keratyne w plynie dodana do produktu. Ponoc Joanne trudno znalezc.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:31   #1968
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka
kurcze dzięki, ja wiem że się czepiam ale jednak trochę mi przeszkadza że mam rudawy odrost, psuje mi to naturalny efekt, ale może coś dziewczyny doradzą ...

ten spray joanny widziałam w super pharm, skoro to sieć to na pewo będzie w większości, a jak nie ma to zawsze można przez internet zamówić
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-07-25 o 18:35
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 01:33   #1969
synth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam
moje naturalne włosy to brąz/ciemny brąz. Marzy mi się ciepły, naturalnie wyglądający złoty blond. Najlepiej ciemny przy głowie i jasny na końcach włosów. Eksperymentowałam z cytryną i rumiankiem, lecz dużych efektów to nie przyniosło. Odważyłam się więc użyć farby. Początkowo testowałam farbę o odcieniu takim, jaki chciałam uzyskać. Nie było widać żadnych efektów. Postanowiłam zaczerpnąć rady na wizażu i spróbowałam nałożyć farbę o jak najjaśniejszym kolorze, żeby wyszedł mi taki, jaki chce. Wyszedł mi niestety jasny rudy użyłam wellaton 12.0. Teraz zastanawiam się, czy nie użyć wellaton 12.1. Czy jak go nałożę na rudę to otrzymam blond taki jak opisałam wyżej? Dodatkowym problemem jest to, że używając 12.0 bałam się złego efektu i zrobiłam na końcówkach i na głowie. Niestety z powodu, że nie mam w ty żadnego doświadczenia zrobiłam to bardzo nie dokładnie i mam teraz rude włosy w rozmaitych odcieniach. ciemny brąz, brąz, ciemny rudy, rudy.
synth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 09:46   #1970
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Marzy mi się ciepły, naturalnie wyglądający złoty blond. Najlepiej ciemny przy głowie i jasny na końcach włosów.
???
podobają Ci się niejednolite włosy? :/
Poza tym czytając Twojego posta nasuwa mi się jedno - jak nie umiesz farbować włosów to zleć to komuś, kto się na tym zna.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:44   #1971
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

synth
Wnioskuję z tego co napisałaś że masz raczej długie włosy, jeśli dodatkowo są gęste to możesz mieć problem żeby samej dokładnie pofarbować włosy. Poszukaj informacji na temat color touch sunlight, nie niszczy wlosów a rozjaśnia o ok. 2 tony. Poza tym jak już uprzesz się by jednak robić to samej w domu to zużyjesz o wiele więcej produktu niż fryzjerka. np zamiast 1,5 tubki farby zużyjesz 2,5-3 tubki. Koszt wzrasta a przy drogiej farbie np za 40 zł to robi się niezła kwota. Ja wychodzę z założenia że pójście do fryzjera nie zawsze jest lepszą decyzją. Mi spieprzono włosy już kilka razy, a podkreślę że chodziłam do dobrych zakładów fryzjerskich.

Jak masz rudawe włosy to powinna wystarczyć jedna koloryzacja a jak nie to odczekaj sobie i za miesiąc kolejna. Z tym że teraz po takich eksperymentach ciężko ci będzie uzyskać na odroście taki kolor jak na reszcie włosów. Może zasięgnij porady fryzjerki, nie koniecznie musisz się zgodzić na zabieg. Ja tak zrobiłam w Trendzie (używają color touch) i zrobiła mi próbkę pasemka za darmo i o zgrozo dobrze że nie zdecydowałam się na cały łeb bo chodziłabym w worku. Zawsze możesz poprosić o próbkę na pasemku, jak jest normalna fryzjerka to powinna się zgodzić. Ewentualnie można zapłacić 10 zł za fatygę.

Ciemna góra i jaśniejszy dół... też bym tak chciała. Niestety można to uzyskać przy zapuszczaniu włosów naturalnych i lekkich refleksach by przejście było łagodne jak na załączony zdjęciu. Czyli taki efekt można nawet kilkanaście miesięcy robić.
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:52   #1972
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny jaka farba przeciemnic moje włoski? nie wiem tez jak bardzo żeby nie były za ciemne? mój naturalny to mysi blond..
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:42   #1973
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Od dawien dawna śledzę już "blondowy"wątek i w końcu znalazłam chwilę czasu by wcisnąć troszkę moją osobę gdzieś pomiędzy. Włosy moje przechodzą metamorfozę z brązu na blond. Jestem już po drugim balejażu wykonywanym u fryzjera. Foto 1 z lampą, 2 bez. Kolor taki wypłukany, jeszcze nie do końca mnie zadowalający ale już początkiem sierpnia wybieram się do fryzjera i już tym razem planuję nałożyć farbę na całość.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie blondaski.

Agatau88 bardzo podoba mi się Twój kolorek, jest cudny

W miarę możliwości postaram się załączyć foto moich włosów od tyłu
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:13   #1974
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziekuje za komplement Moje wlosy jednak sa jednak w dosc zlym stanie i kolor jest taki wielobarwny pozostawia wiele do zyczenia

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-07-26 o 14:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:36   #1975
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej dziewczynki kochane jestem spowrotem
widzę, że nie próżnowałyście pod moją nieobecnośc;*
rozpisalyście się jak nie wiem co

a u mnie czas na farbowanie
i mam dylamet czy robic kolejny raz belle color 111 czy spróbowac coś innego...jak myślicie??
a co uważacie na temat tej farbki bardzo bardzo jasny beżowy blond superrozjaśniający z garnier nutrisse??
jak myślicie co dla mnie lepsze??
a i jeszcze jedno pytanie chce kupic płukankę tylko nie wiem jaka najlepsza bo do tej pory robiłam cały czas tym fioletowym szamponem z joanny;*
doradźcie please
czekam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:45   #1976
synth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

visionAM,
trochę przesadziłam z tą różnicą kolorów. Myślałam o takie różnicy, jaką Loud Calm przesłała w załączniku, ale w cieplejszych barwach. Wiem, po moich eksperymentach zdecydowanie zlecę to komuś, kto się zna.

LoudCalm,
Dzięki za radę. Właśnie o takie połączenie mi chodzi, lecz w cieplejszych barwach - złoty blond. Chciałabym, żeby włosy wyglądały naturalnie.
Masz na myśli color touch sunlight wella?
A co myślisz o rozjaśniaczu w spray'u reflex Blond Joanny ?
Znajoma mi poradziła, żebym użyła mocnego rozjaśniacza i pofarbowała na wybrany kolor. Jest to bardzo niszczaca włosy metoda, dlatego chciałabym jej uniknąć.
Załączam zdjęcia koloru moich włosów i takiego jakiego chciałabym mieć.
Tak, mam dość długie włosy - 50 cm

Edytowane przez synth
Czas edycji: 2010-07-26 o 12:52
synth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:50   #1977
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Misia m, Blond Bunny - dzieki dziewczyny za odpowiedzi i proszę nie denerwujcie się. Co prawda zmieniam o chwilę zdanie. Fakt faktem schodziłam z rudego do zimnego odcienia i właściwie do platyny i nadal mi się to podoba, jednak im dłużej zostanę przy platynie (nawet farbowaniu samych odrostów) to w końcu strace włosy, dlatego właśnie chcę nieco je "unaturalnic" żeby już nie rozjaśniac tak mocno. Kolor stał się niejednolity, poza tym te odrosty . Ni zostawię włosów bez farbowania, bo pracując przy obsłudze klienta muszę wyglądac jak człowiek, a w sumie im naturalniej tym lepiej, głównie dla włosów. Platyna mi się podoba (bardzo), ale nie takim kosztem. Już mam siano na głowie, cho staram się maksymalnie dbac o włosy. Nie chcę zmieniac koloru włosów bo "tak sobie ubzdurałam" tylko widzę, że źle się z nimi dzieje, dostrzegłam, że skoro chcę miec długie, mocne włosy to muszę zrezygnowac z platyny .Proszę o wyrozumiałosc
ale ja nie krzyczałam na Ciebie ani nic w tym stylu, po prostu zdziwiłam się, że żaden poczatkowo zachwycający Cię kolor, tak naprawde Ci po paru dniach nie odpowiada. Jeśli Cie uraziłąm, to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. No i rozumiem, że czasem długo się szuka. Poza tym jak włoski sa zniszcozne, to żadna przyjemnosc miec takie.

Ja tyle nakombinowałam z dekoloryzacją, rozjasnianiem aż ostatecznie wracam do naturalek. Ot- taki pomysł. Chce miec zdrowe włosy od nasady az po konce. Wiec rozumiem, ze kazda z nas nawet 100 razy moze zmienic zdanie. Tylko jak cos sobie zrobie, to podoba mi sie zwykle około paru tygodni

I jeszcze miesiac temu moj osobisty kolor mi się nie podobał a teraz mi cos odbiło i stwierdziłam, ze jest najpiękniejszy na świecie- wiem skromnośc. Zszokowało mnie, że wcale nie jest ciepły, jest lodowaty zimnopopielatoszary ciemny blond. Nie wiem jak wytrzymam 2 lata bez farbowania tego czegos.. ale kto wie

Także nie stresuj się i walcz o wymarzone włoski.

Załaczam zdjęcie koloru z elgonu- dokładnie taki mam odrost, choc tu go nazywają jasny.. Kolor 8NC naturalny jasny popielaty blond
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 13:37
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:10   #1978
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam ;* od 5 lat rozjaśniałam moje blond-mysie włosy na jasny blond+refleksy niedawno postanowiłam im dać trochę odpocząć i zafarbowałam na taki średni blond Syoss'a jak Wam się podoba? pozdrawiam blondyneczki
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:27   #1979
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
witam ;* od 5 lat rozjaśniałam moje blond-mysie włosy na jasny blond+refleksy niedawno postanowiłam im dać trochę odpocząć i zafarbowałam na taki średni blond Syoss'a jak Wam się podoba? pozdrawiam blondyneczki

Jak dla mnie piekny kolor a gdzie kupiłaś ta farbe?
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:30   #1980
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Synth a moze, zeby dac wlosom odpoczac sprobuj maseczki rozjasniajacej z nieprzetwarzanego miodu? Moglabys taka maseczke robic codziennie, w lecie jest silne slonce wiec powinno to duzo dac na naturalne wlosy. Zeby rozjasnic uzywasz miodu i cieplej wody w proporcjach 1:4 i dodajesz oliwy jako wspomagacza i zeby nadac wlosom kondycji. Taka papke rozprowadzasz na wlosach, zakladasz czepek czy reklamowke na glowe a na to czapke albo podgrzany recznik (mozesz podgrzac w mikrofalowce przez minute). Calosc zmywasz po godzinie. Efekt nie jest spektakularny ale lepszy niz z rumiankiem. Po miesiacu takiej kuracji moze dalabys rade uzyskac efekt do ktorego dazysz samym szamponem koloryzujacym bez amoniaku - skoro masz wlosy dlugie, szkoda je niszczyc.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.