Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 20:25   #1441
MamaMiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Brzydki szary blond

Witam!
Od dłuzszego czasu jestem blondynką. Wypróbowałam wiele odcieni od ciepłych, gdzie wygladam obrzydliwie do zimnych i w takich mi najlepiej. Jednak wkurzaja mnie te szare, smutne popielate odcienie. Obecnie mam na glowie majirel 9,1. Miesiąc wcześniej 10,1 ale za siwy. Nie jest źle ale chcę coś mniej szarego ale nie cieplego. Mam dosyc siwych, szarych. Myslę o 9.13 albo o 10.13. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z tymi kolorami.
MamaMiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:27   #1442
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde i teraz mi namieszalas w glowie
sproboje najpierw szamponem fioletowym,zobacze czy to cos da.... bo mam zamiar zamowic jeszcze z 40 pasemek wiec narazie nie bede ich farbowac
No co ?
Próbuj szamponu fioletowego albo maski Mariona tak jak Wasienka radzi - łatwiej pomyć szamponem który krzywdy Ci nie zrobi - niż zastanawiać się jaką farbą i niszczyć czy to włoski czy doczepki - a trochę już te Twoje włosięta przeszły przecież

Spróbuj naprawdę - to nieinwazyjne rozwiązanie - jak nie da rady będziemy modzić dalej - głowa do góry
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:28   #1443
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kiedy potraktowałam włosy rozjaśniaczem joanny i wyszła mi marchewa (czyli kolor dużo ciemniejszy i cieplejszy niż Twoje doczepki) ratowałam się właśnie szamponem Joanny i ona je trochę zgasiła - więc u Ciebie efekt mógłby być lepszy. To taka najmniej inwazyjna metoda.

A jak nie da rady to może stockholm na 20 min by je trochę ochłodzić? na same doczepki ?
Ja tez moje robie fioletową joanną i ona nawet rudosci lekko wychładza Robia sie bardziej beżowe. Także warto sprobowac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:32   #1444
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee dziekuje londa nr.1
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:32   #1445
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Novelove wybacz ale nie da się 5 części gadać w kółko o tym samym - o włosach, czym farbujemy itd. , dlatego też między innymi nasza Pani moderator pomyślała o off topie dla nas za co bardzo dziękujemy. Jak szukasz konkretnie czegoś o farbach to wystarczy przeszukać 1,2,3 wątek tam było najwięcej informacji (piszę "przeszukać" tzn nie chodzić strona po stronie a wpisać w "przeszukaj wątek" to co Cię gnębi a może akurat wyskoczy odpowiedź)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:34   #1446
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Oho. Przyszłam sobie poczytać wątek (robię to również od dawna) i jedna stronę "novelove",druga to samo.
Więc wyjaśnię wszelkie wątpliwości. "Kółko wzajemnej adoracji"-tak to o was. Miałam na myśli TEN wątek. I trochę w tym prawdy jest... Na pierwszy rzut oka super,miło. Dziewczyny przyjaźnie nastawione do siebie. No ale tylko w stosunku do siebie. Zauważyłam niejednokrotnie, gdy przychodzi jakaś "nowa" to odpowiadacie jej zdawkowo i z wielkim bólem, "no bo przecież to już było!"(nie piszę tylko o sobie).
Może i było,ale 100 stron temu,poprzeplatane rozmowami o 10 tyś innych spraw. Musiałabym z tydzień czasu poświęcić,by to znaleźć.

I konkretnie do pewnej Pani, która to 100 razy mówiła mi o tym samym... Yattamanka chyba.
Spytałabym się 101 raz o to samo, gdybym uważała że nadal nie jestem w 100% pewna tego,co i jak chcę zrobić.

Jestem totalnie zielona w kwestii włosów,fryzjerstwa-a szczególności włosów blond. Nie chciałam czegoś spartolić,tylko dlatego że się nie dopytałam. Wy jako doświadczone już w tym temacie dziewczyny, stanowicie skarbnice wiedzy,której ja za grosz nie posiadam.



Nie rzucać się na mnie z pazurkami
yy sorry,ale nikt nie bedzie dla Ciebie pisal tego samego setny raz,bo Ty nie jestes pewna jak nie jestes pewna i nie umiesz farbowac wlosow to idz do fryzjera,a nie zasmiecasz forum
jest tu wiele cennych informacji i jezeli ktos chce to moze je znalezc,ale tak jak napisalam wystarczy chciec.
Daje ci przyklad Czekoladowoo, dziewczyna tez jest nowa i jakos staramy sie jej pomoc i rozmawiamy z nia.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
wypróbuj maseczki do włosów blond z Mariona http://www.celux.pl/index.php?produc...t&prod_id=4108 ona doskonale ochładza włoski
a gdzie te maseczki mozna kupic??

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tez moje robie fioletową joanną i ona nawet rudosci lekko wychładza Robia sie bardziej beżowe. Także warto sprobowac
tak tylko wiesz to wlosy przedluzane wiec nie wiem czy to cos da,ale mam nadzieje,ze tak
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:36   #1447
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

popytaj w najzwyklejszych drogeriach
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 20:42   #1448
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
yy sorry,ale nikt nie bedzie dla Ciebie pisal tego samego setny raz,bo Ty nie jestes pewna jak nie jestes pewna i nie umiesz farbowac wlosow to idz do fryzjera,a nie zasmiecasz forum
jest tu wiele cennych informacji i jezeli ktos chce to moze je znalezc,ale tak jak napisalam wystarczy chciec.
Daje ci przyklad Czekoladowoo, dziewczyna tez jest nowa i jakos staramy sie jej pomoc i rozmawiamy z nia.


a gdzie te maseczki mozna kupic??



tak tylko wiesz to wlosy przedluzane wiec nie wiem czy to cos da,ale mam nadzieje,ze tak
Dokładnie sama Czekoladowo mówiła, że jak ktoś chce to znajdzie
A najłatwiej jest zrzucić na kogoś winę

Princesska sama kiedyś szukałam tej maseczki w rossmanie ani naturze jej nie widziałam - myślę ,że najszybciej w takich zwykłych osiedlowych sklepikach.

A wiesz - zafarbować zawsze zdążysz jak to nic nie da
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:42   #1449
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Novelove wybacz ale nie da się 5 części gadać w kółko o tym samym - o włosach, czym farbujemy itd. , dlatego też między innymi nasza Pani moderator pomyślała o off topie dla nas za co bardzo dziękujemy. Jak szukasz konkretnie czegoś o farbach to wystarczy przeszukać 1,2,3 wątek tam było najwięcej informacji (piszę "przeszukać" tzn nie chodzić strona po stronie a wpisać w "przeszukaj wątek" to co Cię gnębi a może akurat wyskoczy odpowiedź)
otóż to, ja nie zawsze się tu udzielam, zaglądam od czasu do czasu i jakoś zawsze się potrafię rozeznać co i jak
hmm może dlatego, że potrafię czytać ze zrozumieniem?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:43   #1450
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
popytaj w najzwyklejszych drogeriach
ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:44   #1451
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowwhite,oczywiście że się nie da. Próbuję tylko pokazać,że ciężko wybrać stąd jakieś istotne informacje,spośród nawału innych.


Blond princessko-więc jaki sens ma to forum,skoro same cały czas rozmawiacie o tym samym? Skoro już wszystko jest napisane po 99 razy?

Pytam,bo nadal nie uzyskałam zadowalającej mnie odpowiedzi-na fryzjera już wydałam fortunę,niestety więcej na to przeznaczyć nie mogę, a nie chcę wyglądać jak pokraka.
A zrobić coś ot tak, żeby było, a potem wydać 3x tyle na naprawę bez sensu. I tak,starałam się, chciałam i szukałam. Lecz informacje były totalnie różne. Wyczytałam chyba z 6 przepisów na kąpiel, sto tysięcy farb, które można na to położyć.. Logiczne się wydaje,że w takim przypadku chciałam byście rozpatrzyły mój "problem" indywidualnie. BO nie ma rady uniwersalnej
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 20:44   #1452
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
otóż to, ja nie zawsze się tu udzielam, zaglądam od czasu do czasu i jakoś zawsze się potrafię rozeznać co i jak
hmm może dlatego, że potrafię czytać ze zrozumieniem?
Muszę w końcu Ci to powiedzieć...
Co się spojrzę na Twój avatar to mam wrażenie, że to naga kobieta przez tą cielistą bieliznę Nie, że mi sie nie podoba ale tak wiesz - zwraca uwagę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:45   #1453
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
popytaj w najzwyklejszych drogeriach
i na all też są
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:46   #1454
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie sama Czekoladowo mówiła, że jak ktoś chce to znajdzie
A najłatwiej jest zrzucić na kogoś winę

Princesska sama kiedyś szukałam tej maseczki w rossmanie ani naturze jej nie widziałam - myślę ,że najszybciej w takich zwykłych osiedlowych sklepikach.

A wiesz - zafarbować zawsze zdążysz jak to nic nie da
wiem,wiem

Dziękuję dziewczyny za pomoc
dzis mylam wloski, wiec umyje pojutrze i sprobuje z ta plukanka albo szamponem i poszukam tych maseczek
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:48   #1455
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kikultka

może też dlatego,że jesteś dłużej w temacie blondu? A moja wiedza niestety jest równa -1000. Dla porównania, to tak jakbyście wy czytały ooo np. termodynamice (podaje to jako przykład czegoś, o czym np. nie macie zielonego pojęcia).


wszelkie terminy,nazwy (ile ja to się nagłowiłam co to jest to cholerne a10!), i inne dla was logiczne i proste złote rady brzmią jak zaklęcia co najmniej.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:49   #1456
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
snowwhite,oczywiście że się nie da. Próbuję tylko pokazać,że ciężko wybrać stąd jakieś istotne informacje,spośród nawału innych.


Blond princessko-więc jaki sens ma to forum,skoro same cały czas rozmawiacie o tym samym? Skoro już wszystko jest napisane po 99 razy?

Pytam,bo nadal nie uzyskałam zadowalającej mnie odpowiedzi-na fryzjera już wydałam fortunę,niestety więcej na to przeznaczyć nie mogę, a nie chcę wyglądać jak pokraka.
A zrobić coś ot tak, żeby było, a potem wydać 3x tyle na naprawę bez sensu. I tak,starałam się, chciałam i szukałam. Lecz informacje były totalnie różne. Wyczytałam chyba z 6 przepisów na kąpiel, sto tysięcy farb, które można na to położyć.. Logiczne się wydaje,że w takim przypadku chciałam byście rozpatrzyły mój "problem" indywidualnie. BO nie ma rady uniwersalnej
taki jest sens,że rozmawiajac ze soba codziennie przez rok czy nawet dluzej za przyjaznilysmy sie ze soba i rozmawiamy o wszystkim,nie tylko o wlosach, to jest watek OFFTOPOWY informacji sobie szukaj np w I czy II czesci
teraz nas zapytasz o przepis na kapiel to rowniez kazda z nas moze Ci podac inny

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i na all też są
dzieki,ale najpierw poszukam w sklepach nie lubie kupowac na allegro jak wiem,ze przesylka jest drozsza od rzeczy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:50   #1457
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
yy sorry,ale nikt nie bedzie dla Ciebie pisal tego samego setny raz,bo Ty nie jestes pewna jak nie jestes pewna i nie umiesz farbowac wlosow to idz do fryzjera,a nie zasmiecasz forum
jest tu wiele cennych informacji i jezeli ktos chce to moze je znalezc,ale tak jak napisalam wystarczy chciec.
Daje ci przyklad Czekoladowoo, dziewczyna tez jest nowa i jakos staramy sie jej pomoc i rozmawiamy z nia.


a gdzie te maseczki mozna kupic??



tak tylko wiesz to wlosy przedluzane wiec nie wiem czy to cos da,ale mam nadzieje,ze tak
Mysle ze warto spróbować, zawsze lepiej to niz kolejne farbowanie
Albo moze faktycznie jak to nie pomoze jakis toner na te doczepki? Coś co by ochłodziło je troche?

A te maseczki wiem ze chyba są w drogeriach z sieci Aster, pamietam ze widziałam tam duzo produktów z Marionu.


No i macie racje bo jak sie chce to mozna sporo znalezc Ja nawet czasem jak mi sie nudzi to czytam jakie stare wątki i duzo informacji tam jest. Wystarczy wpisac hasło i juz. Tak jak ja szukałam o Palette czy o Wellatonie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:52   #1458
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska ja też myślę że szampon fioletowy na kilka minut załatwi sprawe. Bo jesli te doczepy stracą ten sztuczny blask i lekko ściemnieją to będzie jak twoj kolor. Próbuj.

Co do koleżanki novelove to nie warto sobie ciśnienia podnosić
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:54   #1459
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
taki jest sens,że rozmawiajac ze soba codziennie przez rok czy nawet dluzej za przyjaznilysmy sie ze soba i rozmawiamy o wszystkim,nie tylko o wlosach, to jest watek OFFTOPOWY
Miałam na myśli rozmowy o włosach, a nie przyjacielskie pogaduszki.
Szukałam,szukałam,szukała m...odpowiedzi, która by mnie zadowoliła niestety nie znalazłam.. czy to więc oznacza,że nie mogłam zapytać?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 20:55   #1460
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
snowwhite,oczywiście że się nie da. Próbuję tylko pokazać,że ciężko wybrać stąd jakieś istotne informacje,spośród nawału innych.


Blond princessko-więc jaki sens ma to forum,skoro same cały czas rozmawiacie o tym samym? Skoro już wszystko jest napisane po 99 razy?

Pytam,bo nadal nie uzyskałam zadowalającej mnie odpowiedzi-na fryzjera już wydałam fortunę,niestety więcej na to przeznaczyć nie mogę, a nie chcę wyglądać jak pokraka.
A zrobić coś ot tak, żeby było, a potem wydać 3x tyle na naprawę bez sensu. I tak,starałam się, chciałam i szukałam. Lecz informacje były totalnie różne. Wyczytałam chyba z 6 przepisów na kąpiel, sto tysięcy farb, które można na to położyć.. Logiczne się wydaje,że w takim przypadku chciałam byście rozpatrzyły mój "problem" indywidualnie. BO nie ma rady uniwersalnej
Ale tu nie chodzi o to ze cie tu zbesztaja ze zapytasz o rade bo masz wątpliwości. Chodzi o to zeby cokolwiek od siebie dać.
Ja sama miałam duzy mętlik w głowie i czytałam, czytałam i nic, napisałam i dziewczyny widziały ze zainteresowałam sie tematem, szukałam sama informacji i pomogły mi.
Gdybys sie zapytała który z przepisów na kąpiel jest prawidłowy na pewno dziewczyny by ci odpowiedziały, bo widziałyby ze sama cos wyszukałas a nie idziesz na łatwizne i nie musisz miec podane wszystkiego na tacy.
Czasem nawet wystarczy w google cos wpisać. Jakbys wpisała w google "a10 farba" od razu bys wiedziała o co chodzi
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:56   #1461
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
snowwhite,oczywiście że się nie da. Próbuję tylko pokazać,że ciężko wybrać stąd jakieś istotne informacje,spośród nawału innych.


Blond princessko-więc jaki sens ma to forum,skoro same cały czas rozmawiacie o tym samym? Skoro już wszystko jest napisane po 99 razy?

Pytam,bo nadal nie uzyskałam zadowalającej mnie odpowiedzi-na fryzjera już wydałam fortunę,niestety więcej na to przeznaczyć nie mogę, a nie chcę wyglądać jak pokraka.
A zrobić coś ot tak, żeby było, a potem wydać 3x tyle na naprawę bez sensu. I tak,starałam się, chciałam i szukałam. Lecz informacje były totalnie różne. Wyczytałam chyba z 6 przepisów na kąpiel, sto tysięcy farb, które można na to położyć.. Logiczne się wydaje,że w takim przypadku chciałam byście rozpatrzyły mój "problem" indywidualnie. BO nie ma rady uniwersalnej
Owszem nie ma rady uniwersalnej, ale jestem więcej niż pewna, że odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie była podana.

Ale żeby nie było, że sie na Ciebie uparłyśmy podaj KONKRETNE pytanie, postaramy się coś zaradzić..

(Pomijam, ze twierdzisz iż czytasz regularnie a kąpiel rozjaśniającą robiła "przed chwilką" proncesska, a zaraz po niej Adzi )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:56   #1462
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mysle ze warto spróbować, zawsze lepiej to niz kolejne farbowanie
Albo moze faktycznie jak to nie pomoze jakis toner na te doczepki? Coś co by ochłodziło je troche?

A te maseczki wiem ze chyba są w drogeriach z sieci Aster, pamietam ze widziałam tam duzo produktów z Marionu.


No i macie racje bo jak sie chce to mozna sporo znalezc Ja nawet czasem jak mi sie nudzi to czytam jakie stare wątki i duzo informacji tam jest. Wystarczy wpisac hasło i juz. Tak jak ja szukałam o Palette czy o Wellatonie
sprobuje na pewno
a u mnie takiej drogerii niestety nie ma
jest tylko rossman,natura i takie wlasnie 'osiedlowe"
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kikultka

może też dlatego,że jesteś dłużej w temacie blondu? A moja wiedza niestety jest równa -1000. Dla porównania, to tak jakbyście wy czytały ooo np. termodynamice (podaje to jako przykład czegoś, o czym np. nie macie zielonego pojęcia).


wszelkie terminy,nazwy (ile ja to się nagłowiłam co to jest to cholerne a10!), i inne dla was logiczne i proste złote rady brzmią jak zaklęcia co najmniej.
no nie rozsmieszja mnie teraz wystarczylo w google wpisac "blond a10" i wyskakuje ci wszystko .
Szkoda slow

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ja też myślę że szampon fioletowy na kilka minut załatwi sprawe. Bo jesli te doczepy stracą ten sztuczny blask i lekko ściemnieją to będzie jak twoj kolor. Próbuj.

Co do koleżanki novelove to nie warto sobie ciśnienia podnosić
Wiem,ale po prostu rozsmieszylo mnie "kolko wzajemnej adoracji"
a czy to kolezanka novelove pytala o firme kapieli rozjasniajacej?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:04   #1463
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny - fajnie Ci odrost bierze po c12 ale rzeczywiście na długości zupełnie inny kolorek. a skoro chcesz mieć całość taką jak teraz po c12 to może zafarbuj i będzie slicznie i jednolicie?

ładne pazurki ale wg mnie to zdobienie na serdecznym i kciuku już nie potrzebne, bo końcówka już wystarczająco czaderska
a ja zdjęłam swoje zele..jakoś wkurzały mnie i ciągle ten odrost, już po tygodniu było widać..
fajną opcją byłoby zrobienie pazurków metodą shellac tylko naturalny lakier bym musiała wziac, żeby przez te 2 tyg mi pasował do wszystkiego



ifrit - super Ci wyszło naprawde fajnie

Princesska- ale loczki śliczne ile Ci pasemek doczepiła, bo chyba tylko z tyłu?
robić pasemka Excellka to mysle, ze bez sensu bo nic to nie da. Obawiam się, że szampon fioletowy też mało co zdziała, nie wiadomo jak zareagują doczepiane włosy ;/ ta maseczka Marionu jest delikatna bardzo, wiec pewnie też nie da rady. potrzeba bardziej konkretnych środkow
Ja bym pofarbowała swoje włosy tylko wybierz złocistą farbę, może ten migdałowy czar co Mysia robiła?? najpierw próba na pasemku, co by zielono nie było
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:10   #1464
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowo:
wpisałam i się dowiedziałam,ale na pierwszy rzut oka..tragedia! O CZYM ONE PISZĄ!?!
Również mi nie chodzi o besztanie, bo niczego takiego nie było.

Yattamanko:
Przejrzałam to, lecz nadal nie czułam tej pewności. Obie dziewczyny miały zupełnie inne kolory włosów. Princesska zeszła do tego koloru w tak błyskawiczny sposób,że aż nie do wiary dla mnie.
Szczególnie,że jak już pisałam.. wywaliłam kupę kasy na fryzjera. To raz,a dwa że moje włosy są już w stanie godnym pożałowania.Wolałam się zapytać indywidualnie i upewnić,aniżeli zrobić sobie kolejną krzywdę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:11   #1465
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny - fajnie Ci odrost bierze po c12 ale rzeczywiście na długości zupełnie inny kolorek. a skoro chcesz mieć całość taką jak teraz po c12 to może zafarbuj i będzie slicznie i jednolicie?

ładne pazurki ale wg mnie to zdobienie na serdecznym i kciuku już nie potrzebne, bo końcówka już wystarczająco czaderska
a ja zdjęłam swoje zele..jakoś wkurzały mnie i ciągle ten odrost, już po tygodniu było widać..
fajną opcją byłoby zrobienie pazurków metodą shellac tylko naturalny lakier bym musiała wziac, żeby przez te 2 tyg mi pasował do wszystkiego



ifrit - super Ci wyszło naprawde fajnie

Princesska- ale loczki śliczne ile Ci pasemek doczepiła, bo chyba tylko z tyłu?
robić pasemka Excellka to mysle, ze bez sensu bo nic to nie da. Obawiam się, że szampon fioletowy też mało co zdziała, nie wiadomo jak zareagują doczepiane włosy ;/ ta maseczka Marionu jest delikatna bardzo, wiec pewnie też nie da rady. potrzeba bardziej konkretnych środkow
Ja bym pofarbowała swoje włosy tylko wybierz złocistą farbę, może ten migdałowy czar co Mysia robiła?? najpierw próba na pasemku, co by zielono nie było
no wlasnie tylko z tylu,bo pasemek braklo,wlosy mi sie chyba zagescily po tych specyfikach
bede zamawiac jeszcze 40 pasemek na boki
najpierw sprobuje tym szamponem fioletowym albo plukanka,jak to nic nie da to pomysle o farbie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:21   #1466
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
czekoladowo:
wpisałam i się dowiedziałam,ale na pierwszy rzut oka..tragedia! O CZYM ONE PISZĄ!?!
Również mi nie chodzi o besztanie, bo niczego takiego nie było.

Yattamanko:
Przejrzałam to, lecz nadal nie czułam tej pewności. Obie dziewczyny miały zupełnie inne kolory włosów. Princesska zeszła do tego koloru w tak błyskawiczny sposób,że aż nie do wiary dla mnie.
Szczególnie,że jak już pisałam.. wywaliłam kupę kasy na fryzjera. To raz,a dwa że moje włosy są już w stanie godnym pożałowania.Wolałam się zapytać indywidualnie i upewnić,aniżeli zrobić sobie kolejną krzywdę.
Fryzjerzy głównie nastawieni są na zysk niestety i albo zrobią Ci coś co Ci nie pomoże i wydasz kupę kasy, albo mimo iż wiedzą, że nie powinni czegoś robić bo to zniszczy włosy i tak pewnie to zrobią no bo kasa..
Niestety - są oczywiście od tego wyjątki - ale to ze świecą takich szukać

Jeżeli mówisz, że włosy są godne pożałowania to nie rób z nimi nic - muszą odżyć zanim zafundujesz im kolejną terapię bo jak nie to się zniszczą i zostanie cięcie.

Sprawdzone sposoby - olejowanie i jeszcze raz olejowanie. Czym? Ile zdań tyle głosów - każdy włos jest inny i inaczej reaguje. Ja osobiście polecam kokoska - ale nawet zwykły z oliwy z oliwek może być - tylko wiadomo bardziej śmierdzi.

Aha nakładasz olej na włosy - owijasz sobie folią spożywczą - zakładasz czapkę i idziesz tak spać - proponuję podłożyć ręcznik by nie pobrudzić poduszki; lub też chodzisz sobie z nim w czasie sprzątania tyle ile masz czasu, ale dłużej niż 2 h bo jak krócej to powoli bardzo będzie widać efekt..

Oprócz tego mocno regenerująca maska Dolce, Anti-Age.

Jak odżyją to pogadamy dalej

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no wlasnie tylko z tylu,bo pasemek braklo,wlosy mi sie chyba zagescily po tych specyfikach
bede zamawiac jeszcze 40 pasemek na boki
najpierw sprobuje tym szamponem fioletowym albo plukanka,jak to nic nie da to pomysle o farbie
Bardzo dobra decyzja

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:26   #1467
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Bardzo dobra decyzja
wiem,wiem
tak zaczelyscie mowic,ze sie blyszcza i wgl... zaczelam je tak miziac i zaczelo mi sie wydawac,ze sa sztuczne
ale juz wczesniej zamawialam od nich i byly normalne
a oni nawet w swojej ofercie nie maja sztucznych
i zadnego negatywa na ten temat
http://allegro.pl/show_user.php?uid=11063462
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:28   #1468
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny kochana jako że jesteś doświadczona w sprawach fryzjerstwa mam do Ciebie prośbe o pomoc w obliczeniu stężenia wody bo ja chyba dziś mam głowę kwadratową i nie jestem pewna czy mam rację.
Otóż jak wiesz w przyszłym miesiącu chciałam pofarbować włoski stockholmem a on wodę 6%.Ja mam swoją 12% i teraz będę potrzebowała 60ml wody o stężeniu 10,5% .według moich obliczeń wychodzi że powinnam dać 45ml -12% i 15ml-6% ? proszę pomóż mi w tych obliczeniach czy mam rację? a na wszelki wypadek czy mogłabyś mi napisać ile mam dodać wody zwykłej do 12% wody aby otrzymać 10,5% oks? kiedyś już o to pytałam i bodajże Agatka mi odpisała że 7 ml ale chcę być pewna czy dobrze pamiętam

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:33
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:28   #1469
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka
i o takie odpowiedzi mi chodzi,wyczerpujące, które zawierają same konkrety ważne dla mnie. Dziękuję

Princessko to nie ja pytałam o firmę tej kąpieli
Ale na Twoim miejscu nie udawałabym takiej głupio-mądrej.(No,chyba że wiesz wszystko). Ktokolwiek o to zapytał miał prawo nie wiedzieć w jaki sposób się ją przyrządza.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:31   #1470
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiem,wiem
tak zaczelyscie mowic,ze sie blyszcza i wgl... zaczelam je tak miziac i zaczelo mi sie wydawac,ze sa sztuczne
ale juz wczesniej zamawialam od nich i byly normalne
a oni nawet w swojej ofercie nie maja sztucznych
i zadnego negatywa na ten temat
http://allegro.pl/show_user.php?uid=11063462
No to nie ma powodów by im nie wierzyć ;P
Zresztą jeśli są sztuczne to po myciu się przekonasz. Spokojnie

Nie no.. jak Byk jest napisane, że włoski są naturalne - widać, może dali jakiegoś nabłyszczacza i dlatego tak wyglądają. Nie ma się co martwić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny kochana jako że jesteś doświadczona w sprawach fryzjerstwa mam do Ciebie prośbe o pomoc w obliczeniu stężenia wody bo ja chyba dziś mam głowę kwadratową i nie jestem pewna czy mam rację.
Otóż jak wiesz w przyszłym miesiącu chciałam pofarbować włoski stockholmem a on wodę 6%.Ja mam swoją 12% i teraz będę potrzebowała 60ml wody o stężeniu 10,5% .według moich obliczeń wychodzi że powinnam dać 45ml -12% i 15ml-6% ? proszę pomóż mi w tych obliczeniach czy mam rację? a na wszelki wypadek czy mogłabyś mi napisać ile mam dodać wody zwykłej do 12% wody aby otrzymać 10,5% oks? kiedyś już o to pytałam i bodajże Agatka mi odpisała że 7 ml ale chcę być pewna czy dobrze pamiętam
Stockholm ma 9%

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Yattamanka
i o takie odpowiedzi mi chodzi,wyczerpujące, które zawierają same konkrety ważne dla mnie. Dziękuję
proszę

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:33
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.