Kosmetyki mineralne Lumiere część II :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 18:30   #61
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Jak zamówić samodzielnie próbki za 0.01$ (na życzenie)

1. Wchodzimy na stronę Lumiere
2. Klikamy Register (na biały pasku) i uzupełniamy dane (najlepiej bez polskich znaków, dojdzie bez problemu) i zaznaczamy kratkę przy Shipping address is the same as billing, potem wybieramy login i hasło.
Przy Would you like to receive the newsletter? proponuję wybrać oba kwadraciki, wtedy będziecie od razu powiadamiane o promocjach Lumiere Klikacie registrer
3. Gdy mamy już konto możemy wybrać próbki do Try Me! Sample Baggie (znajdziecie go w Sale Items lub Custom Sample Kits).
Do kita wybieramy z listy wybieralnej podkłady , róże i bronzery, sypkie korektory, rozświetlacze i finisze Możemy wybrać 8 próbek które zawierają ok. 1/4 łyżeczki proszku i spokojnie starczają na więcej niż 7 użyć (podkłady, wiadomo że np. róże starczą na dłużej ) Pamiętajcie że próbki nie mogą się powtarzać!
4. Po wybraniu klikamy Add to cart, co powoduje dodanie kita do naszego koszyka.
5. By przejść do koszyka i złożyć zamówienie klikamy My Cart : 1 item(s) / $0.01 i klikamy continue.
6. Sprawdzamy czy adresy się zgadzają (po lewej i po prawej powinny być takie same)
7. Wpisujemy w Additional Information (pamiętajcie by zaznaczyć kwadrat przy tej opcji!) NEW CUSTOMER

[Wtedy płacicie 6,01$ za próbki ale Lumiere na fakturze pierwszego zamowienia wpisze Wam kod dzięki ktoremu przy następnym zamówieniu (po wpisaniu do miejsca na kody, przy Enter Promo Code) odejmie Wam 6,00$ za przesyłkę

Działa tylko przy pierwszym zamówieniu i tylko przy wysyłce First Class.]

8. Klikamy continue i z listy wybieralnej bierzemy First Class International - Flat Rate Shipping (no brushes), klikamy continue
9. Płacimy kartą (wpisujemy dane, numer karty, date ważności i CVV2) i klikamy Place order
10. albo paypalem (przeniesie Nas do logowania na paypalu), logujemy się i płacimy.

Powinno pojawić się potwierdzenie złożenia zamówienia na mailu ( lub można sprawdzić status zamówienia na koncie lumiere wybierając My account/My orders => będzie Process a gdy zostanie wysłane zmieni się na Completed).
Przyjdzie także potwierdzenie wysłania zamówienia do Was ( ok. 3-10dni roboczych).
Przesyłka leci 4-15 dni roboczych.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:11   #62
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jak zamówić samodzielnie próbki za 0.01$ (na życzenie)

1. Wchodzimy na stronę Lumiere
2. Klikamy Register (na biały pasku) i uzupełniamy dane (najlepiej bez polskich znaków, dojdzie bez problemu) i zaznaczamy kratkę przy Shipping address is the same as billing, potem wybieramy login i hasło.
Przy Would you like to receive the newsletter? proponuję wybrać oba kwadraciki, wtedy będziecie od razu powiadamiane o promocjach Lumiere Klikacie registrer
3. Gdy mamy już konto możemy wybrać próbki do Try Me! Sample Baggie (znajdziecie go w Sale Items lub Custom Sample Kits).
Do kita wybieramy z listy wybieralnej podkłady , róże i bronzery, sypkie korektory, rozświetlacze i finisze Możemy wybrać 8 próbek które zawierają ok. 1/4 łyżeczki proszku i spokojnie starczają na więcej niż 7 użyć (podkłady, wiadomo że np. róże starczą na dłużej ) Pamiętajcie że próbki nie mogą się powtarzać!
4. Po wybraniu klikamy Add to cart, co powoduje dodanie kita do naszego koszyka.
5. By przejść do koszyka i złożyć zamówienie klikamy My Cart : 1 item(s) / $0.01 i klikamy continue.
6. Sprawdzamy czy adresy się zgadzają (po lewej i po prawej powinny być takie same)
7. Wpisujemy w Additional Information (pamiętajcie by zaznaczyć kwadrat przy tej opcji!) NEW CUSTOMER

[Wtedy płacicie 6,01$ za próbki ale Lumiere na fakturze pierwszego zamowienia wpisze Wam kod dzięki ktoremu przy następnym zamówieniu (po wpisaniu do miejsca na kody, przy Enter Promo Code) odejmie Wam 6,00$ za przesyłkę

Działa tylko przy pierwszym zamówieniu i tylko przy wysyłce First Class.]

8. Klikamy continue i z listy wybieralnej bierzemy First Class International - Flat Rate Shipping (no brushes), klikamy continue
9. Płacimy kartą (wpisujemy dane, numer karty, date ważności i CVV2) i klikamy Place order
10. albo paypalem (przeniesie Nas do logowania na paypalu), logujemy się i płacimy.

Powinno pojawić się potwierdzenie złożenia zamówienia na mailu ( lub można sprawdzić status zamówienia na koncie lumiere wybierając My account/My orders => będzie Process a gdy zostanie wysłane zmieni się na Completed).
Przyjdzie także potwierdzenie wysłania zamówienia do Was ( ok. 3-10dni roboczych).
Przesyłka leci 4-15 dni roboczych.
Rewelacyjnie to pokazałaś.
Myślę że teraz tacy nowicjusze jak ja nie będą mieć problemu z pierwszym zamówieniem.
Wielkie dzięki
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:12   #63
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)



Próbki nie mogą się powtarzać? Szkoda, wcześniej brałam po 3 próbki tego samego...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:07   #64
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie to pokazałaś.
Myślę że teraz tacy nowicjusze jak ja nie będą mieć problemu z pierwszym zamówieniem.
Wielkie dzięki
Jakby co to służę pomocą na PW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36647855]

Próbki nie mogą się powtarzać? Szkoda, wcześniej brałam po 3 próbki tego samego...[/QUOTE]
Zasadę wprowadzili przy wycofaniu pojedyńczych próbek
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-09-20 o 20:10
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 23:00   #65
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny, ponawiam pytanie o podaną datę (lub jej brak) na waszych Lumierkach. Część moich kosmetyków nie ma podanej daty ważności, a część ma (24 mies.). Jak jest u Was? Interesują mnie podkłady Cashmere oraz wykończeniówki Silk oraz Pearlfection.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 07:12   #66
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie o podaną datę (lub jej brak) na waszych Lumierkach. Część moich kosmetyków nie ma podanej daty ważności, a część ma (24 mies.). Jak jest u Was? Interesują mnie podkłady Cashmere oraz wykończeniówki Silk oraz Pearlfection.
A gdzie miałaby się znajdować? Na spodzie? Mam podkład Cashmere, puder Silk Sand i Pearlperfection i na żadnym nie znalazłam daty ważności.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 09:58   #67
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

ja też nie mam żadnych dat - a na stronie nigdzue nie jest podane?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 15:30   #68
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Tak, na spodzie. Ja mam podane 24 mies i ikonkę "słoiczka" przy Sand Veena Silk Veil. Podkład VV, Sand VV oraz korektor Mint nie mają nic.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A gdzie miałaby się znajdować? Na spodzie? Mam podkład Cashmere, puder Silk Sand i Pearlperfection i na żadnym nie znalazłam daty ważności.
Dzięki za info
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:38   #69
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie o podaną datę (lub jej brak) na waszych Lumierkach. Część moich kosmetyków nie ma podanej daty ważności, a część ma (24 mies.). Jak jest u Was? Interesują mnie podkłady Cashmere oraz wykończeniówki Silk oraz Pearlfection.
moje podkłady Cashmere i Veena velvet nie mają dat ważności
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:07   #70
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziękuję, kiedyś miałam Cashmere w bigu, ale nie zwróciłam uwagi na datę. Ciekawe, czemu Sand w formule Veena Silk Veil ma tylko 24 mies. od otwarcia? Jaki to składnik powoduje?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:39   #71
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny, czy są jakieś różnice kolorystyczne między formułami Cashmere a Luminesse? Czy jest tak, że np. dany kolor w jednej formule jest jaśniejszy lub ciemniejszy od tego samego koloru w drugiej?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 15:50   #72
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Było o tym już setki razy Luminesse jest najciemniejsza.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:51   #73
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy są jakieś różnice kolorystyczne między formułami Cashmere a Luminesse? Czy jest tak, że np. dany kolor w jednej formule jest jaśniejszy lub ciemniejszy od tego samego koloru w drugiej?
Wystarczy spojrzeć na zdjecia na stronie Lumiere
Najczęściej jest tak że FF jest najjaśniejsze a Luminesse najciemniejsze. VV i Cashmere są po środku aczkolwiek VV jest odrobinę jaśniejsze.


Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Było o tym już setki razy
Też prawda
A co do składu Veena Silk veil to jest taki:
"Veena Silk Veil:
avena sativa (oat powder), silk powder, mica, oryza sativa (rice powder), rosemary extract oil, iron oxide"

Podejrzewam że przez podkreślony składnik jest ten ograniczony czas używania

Lista innych składów: klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-09-24 o 15:55
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:32   #74
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dzięki Dziewczyny Kiedyś też mi się wiele razy rzucił ten temat w oczy, ale teraz jak szukałam to nie mogłam znaleźć... A na porównanie zdjęć na stronie Lumiere nie wpadłam...
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:06   #75
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A co do składu Veena Silk veil to jest taki:
"Veena Silk Veil:
avena sativa (oat powder), silk powder, mica, oryza sativa (rice powder), rosemary extract oil, iron oxide"

Podejrzewam że przez podkreślony składnik jest ten ograniczony czas używania

Lista innych składów: klik
No tak, mam ten skład napisany na pudełeczku, a jakoś o tym olejku nie pomyślałam. To pewnie on jest winowajcą Chociaż te 2 lata jak na finiszer są tak akurat - po tym czasie w bigu już niewiele zostało.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:28   #76
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

a ja słyszałam gdzieś, że jedwab też ma jakiś termin. ale nie jestem pewna. więc może to też ten silk powder?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:30   #77
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Chyba nie, skoro na poprzedniej stronie dziewczyna pisze, że ma Sand Silk i nie ma żadnej daty przydatności. A zatem to pewnie ten olejek
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 23:12   #78
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

co do terminu ważności mnie zastanawia jak jest z podkładem Flawless Face, niby na opakowaniu nie ma żadnych oznaczeń ale w składzie jest skwalan, a on chyba jest organiczny więc teoretycznie się psuje
orientuje się ktoś jak to jest z tą formułą?

nie wiem jak duże zapasy mogę gromadzić
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 00:50   #79
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Podrążę jeszcze tamat daty ważności. Znalazłam zdjęcia słoiczków w necie i widać na nich wyraźnie, że od otwarcia mamy 24 miesiące na spożytkowanie podkładu.
Jest tak przy formule VV, cashmere, Luminesse... Wygląda zatem, że wszystkie proszki mają czas 24 mies. od otwarcia, tylko pewnie firma na niektórych nalepkach te informację umieszcza, a na innych nie...
http://myfatpocket.com/blog/mistyill...-2-300x225.jpg
http://lestaricitra.files.wordpress....1/p1030926.jpg
http://lulillan.files.wordpress.com/...tora.jpg?w=630

Najwyraźniej teoria, że mineralne kosmetyki się nie psują, jest nieprawdziwa.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 02:33   #80
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Piękne! Mam wielką prośbę - może któraś miałaby próbki light medium goldenów w różnych formułach i zechciałaby zrobić swatche? Chcę wziąć podkład w aktualnym zamówieniu Is a nie wiem kurcze w co celować. Pasuje mi idealnie kolor FF Light medium golden, ale nie jestem przekonana do formuły i tak myślę, czy nie wybrać Cashmere (najchętniej) albo VV... no, ale wiadomo, kolor .

Zamówiłam wcześniej w ciemno light golden Cashmere i okazał się sporo jaśniejszy niż próbka, którą miałam w VV (na tyle za jasny, że na zimę mi się nie przyda :/), dlatego jakby któraś chciała to mam jakieś 75% biga na oddanie w wątku z podpisu
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 02:55   #81
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

FF ma najjasniejsze odcienie, potem jest VV, Cashmere i Lumineusse. Bez testów chyba się nie obejdzie
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 03:01   #82
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Według mnie VV jest ciemniejsze niż Cashmere . Znalazłam właśnie resztki Luminessa w kolorze, którego potrzebuję, może jeszcze coś się znajdzie, co pomoże. Jutro w dziennym świetle będę działać
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 08:14   #83
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Podrążę jeszcze tamat daty ważności. Znalazłam zdjęcia słoiczków w necie i widać na nich wyraźnie, że od otwarcia mamy 24 miesiące na spożytkowanie podkładu.
Jest tak przy formule VV, cashmere, Luminesse... Wygląda zatem, że wszystkie proszki mają czas 24 mies. od otwarcia, tylko pewnie firma na niektórych nalepkach te informację umieszcza, a na innych nie...
http://myfatpocket.com/blog/mistyill...-2-300x225.jpg
http://lestaricitra.files.wordpress....1/p1030926.jpg
http://lulillan.files.wordpress.com/...tora.jpg?w=630

Najwyraźniej teoria, że mineralne kosmetyki się nie psują, jest nieprawdziwa.
Albo na przestrzeni lat zmieniają składy

Popatrzyłam na skład Luminesse i Flawless Face:
Flawless Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, zinc oxide, iron oxides, boron nitride, silica, magnesium stearate, squalane

Luminesse Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), boron nitride, zinc oxide, avena sativa (oat powder), titanium dioxide, iron oxide, tocopherol (vitamin e)

i one chyba faktycznie powinny mieć oznaczenie o 24miesiącach przydatności.

Kiedyś tych składników nie było ( jeśli dobrze pamiętam).
Inna sprawa że pewnie naklejki wymieniają ze starych na nowe i dlatego moje opakowania nie mają jeszcze oznaczenia. Zobaczymy czy będą miały w najnowszym zamówieniu gdzie dziewczyny zamawiają wszystkie formuły i róże
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-09-25 o 08:15
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:01   #84
Ramzetia
Raczkowanie
 
Avatar Ramzetia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Podrążę jeszcze tamat daty ważności. Znalazłam zdjęcia słoiczków w necie i widać na nich wyraźnie, że od otwarcia mamy 24 miesiące na spożytkowanie podkładu.
Jest tak przy formule VV, cashmere, Luminesse... Wygląda zatem, że wszystkie proszki mają czas 24 mies. od otwarcia, tylko pewnie firma na niektórych nalepkach te informację umieszcza, a na innych nie...
http://myfatpocket.com/blog/mistyill...-2-300x225.jpg
http://lestaricitra.files.wordpress....1/p1030926.jpg
http://lulillan.files.wordpress.com/...tora.jpg?w=630

Najwyraźniej teoria, że mineralne kosmetyki się nie psują, jest nieprawdziwa.

Może one nie tyle, że się nie psują, ale mają po jakimś czasie np. mniejsze krycie, zmieniają im się odrobinę właściwości
Ramzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:05   #85
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

formula FF, zdjecie z guma bo kazdy zna jej kolor i moze sie odniesc jakie swiatlo, pierwsze naturalne drugie sztuczne

tutaj porownanie innych moich mineralkow https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1338975084
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0336.jpg (92,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0338.jpg (100,6 KB, 43 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:32   #86
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Mój podkład FF, puder Silk Sand i rozświetlacz Sundew posiadają znaczek z otwartym słoiczkiem.
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:34   #87
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Według mnie VV jest ciemniejsze niż Cashmere . Znalazłam właśnie resztki Luminessa w kolorze, którego potrzebuję, może jeszcze coś się znajdzie, co pomoże. Jutro w dziennym świetle będę działać
Większość próbek na poziomie Light i Light Medium, która przewinęła się przez moje ręce (a była to chyba cała gama kolorystyczna...), pokazywała, że Cashmere jest odrobinę ciemniejsza (ciut cieplejsza) od Veena Velvet.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Albo na przestrzeni lat zmieniają składy

Popatrzyłam na skład Luminesse i Flawless Face:
Flawless Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, zinc oxide, iron oxides, boron nitride, silica, magnesium stearate, squalane

Luminesse Foundation:
premium grade serecite (colorless mica), boron nitride, zinc oxide, avena sativa (oat powder), titanium dioxide, iron oxide, tocopherol (vitamin e)

i one chyba faktycznie powinny mieć oznaczenie o 24miesiącach przydatności.

Kiedyś tych składników nie było ( jeśli dobrze pamiętam).
Inna sprawa że pewnie naklejki wymieniają ze starych na nowe i dlatego moje opakowania nie mają jeszcze oznaczenia. Zobaczymy czy będą miały w najnowszym zamówieniu gdzie dziewczyny zamawiają wszystkie formuły i róże
Ciekawe, choć i tak 24 miesiące to długo, niektóre próbki mam lekko ponad 2 lata i nadal sprawują się dobrze.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:55   #88
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

A z tą datą ważności to może chodzi o to, że z góry jakieś prawo im narzuca umieszczanie takich informacji?
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:03   #89
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

To ja jeszcze rzucę linkiem do informacji o trwałości składników mineralnych: http://www.kolorowka.com/trwalosc-po...awowe,151.html

Chyba to mi wystarczy
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:31   #90
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny , a czy ktoras z was sie orientuje jak sie prezentuje kolor: Fair Beige w formule luminesse? Czy on jest przeznaczony do bardzo jasnych cer?Bo z tego co sie orientuje odcien Beige jest ciemniejszy sam w sobie od pozostalych odcieni, a wofmule luminesse wszystkie odcienie sa ciemniejsze niz w poprzednich. Wiec jak uzywalam wczesniej Light Warm w formule cashmiere, to czy przy kolorze Fair Beige w formule luminesse nie bede wygladac trupio blado,bo tego chcialabym uniknac. Wiec za wszelkie komentarze bede wdzieczna, gdyz nigdy nie mialam stycznosci z tym odcieniem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2012-09-25 o 18:34
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 23:18:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.