Lakiery hybrydowe - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 08:47   #1291
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
zwykłym do żelu, ale jeśli masz np. stary zwykły lakier taki którego już nie używasz a pędzelek jak najbardziej pasował w malowaniu to można użyć taką nakrętkę właśnie do tego celu pędzelek do żelu jest dość sztywny więc na ogół ciężko nakładać kolor szczególnie jak jest rzadki, bo z czasem kiedy zaczyna gęstnieć to już git

robiłam dzisiaj koleżance hybrydę Cosmetics Zone na bazie i z topem tej firmy i miałam wrażenie, że na dwóch pazurkach przy wolnym brzegu powstały wybrzuszenia:/ tak jakby lakier spłynął i zebrało się go za dużo:/ daję mega cieniutkie warstwy a i tak nie trudno o takie efekty.. wrrrrrr w 100% to jest wina topu! jest za gęsty do tego się ściąga przy utwardzaniu jak jest w waszym przypadku z Topem tej firmy? muszę kupić coś lepszego i rzadszego przede wszystkim.. doradźcie coś..

a tak na marginesie czekam na relacje dziewczyn Gelish baza + Cosmetics Zone
Ja stosuję bazę gelish + CZ i jestem zadowolona, mam tez top gelish i się trzyma ale mam wrażenie jakby top płowił kolor

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 09:11   #1292
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

no właśnie czytałam dużo, że top Gelish zmienia kolor.. Ty piszesz, że płowieje kolor to faktycznie nie fajnie:/ już sama nie wiem co kupić... a ten top Universal Soak off UV gel seal 15ml z Eco star nails jaki jest? w sensie czy gęsty czy rzadki?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 09:33   #1293
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
no właśnie czytałam dużo, że top Gelish zmienia kolor.. Ty piszesz, że płowieje kolor to faktycznie nie fajnie:/ już sama nie wiem co kupić... a ten top Universal Soak off UV gel seal 15ml z Eco star nails jaki jest? w sensie czy gęsty czy rzadki?
Nie znam go, ale ja chyba wrócę do CND używałam go długo i nie było żadnych problemów

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 10:45   #1294
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy ma ktoś kolor 063 z Cosmetic Zone? bo kurczy mi sie na wolnym brzegu. Nakładałam inne kolory i jest ok, tylko z tym mam problem.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 22:47   #1295
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

eco star nails jest taki średni.
Nie jest b.gęsty,ale też nie wodnisty.
No i jak wiadomo zeby nic nie spływało to trzeba wyczuć top i nakładać go w odpowiedniej ilości.

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2013-12-22 o 22:51
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 22:55   #1296
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
eco star nails jest taki średni.
Nie jest b.gęsty,ale też nie wodnisty.
No i jak wiadomo zeby nic nie spływało to trzeba wyczuć top i nakładać go w odpowiedniej ilości.
A masz porównanie np. z Gelishem albo z CND? jeśli tak to czy Gelish jest rzadszy? i jeszcze pytanko czy łatwo schodzi w acetonie czy trzeba lekko spiłować ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 00:44   #1297
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

gelisha używałam ostatni raz chyba w zeszłym roku i już dokładnie nie pamiętam.
Konsystencja eco jest bezproblemowa.
jest świetny i uzywa go wiele moich koleżanek stylistek.
Nie wiem jak bez podpiłowania,bo ja już w nawyku mam zmatowienie topu
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 12:39   #1298
misiumisiu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny kupiłam niedawno hybrydy Cosmetics Zone i mam problem. Po zmatowieniu paznokcia i nałożeniu primera normalnie nakładam top na ok 3-4 min do lampy UV, po tym czasie przy przemywaniu cleanerem top nałożony od nasady paznokcia się lekko zmywa :/ i drugi problem jest taki, że po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru na top lakier strasznie spływa ze wszystkich brzegów do środka i miejscami robią się po prostu niepomalowane dziury :/ i jak wy wykonujecie cały manicure hybrydami? będę wdzięczna za odpowiedź

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

a za ile lampa? i można zdj?
misiumisiu1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 12:46   #1299
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misiumisiu1 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam niedawno hybrydy Cosmetics Zone i mam problem. Po zmatowieniu paznokcia i nałożeniu primera normalnie nakładam top na ok 3-4 min do lampy UV, po tym czasie przy przemywaniu cleanerem top nałożony od nasady paznokcia się lekko zmywa :/ i drugi problem jest taki, że po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru na top lakier strasznie spływa ze wszystkich brzegów do środka i miejscami robią się po prostu niepomalowane dziury :/ i jak wy wykonujecie cały manicure hybrydami? będę wdzięczna za odpowiedź

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------
obl
a za ile lampa? i można zdj?
Miałam ten sam problem z bazą z CZ
W niektórych miejscach tworzyły sie jakby dziury jakby płytka była tłusta...............a byla jednakowo zmatowiona oczywiscie
Pisałam do CZ i Pani kazała dobrze wymieszać baze przed nalozeniem............nie próbowałam bo aktualnie zamówiłam baze gelisha i nie ma tego problemu !
To samo z nakładaniem lakieru.............nic nie spływa tylko pięknie a trzyma się bazy

a jak sobie dawałam rade wczesniej ?
Po prostu po nałozeniu lakieru na jeden paznokiec wsadzałam do lampy na kilka sekund i dopiero następnego............... ..... schodzi w ten sposób o wiele dłużej ale wszystko się trzymalo jak należy.
z bazą gelisha nie ma tego problemu,wczoraj pomalowałam wszystkie pazurki nic nie spływało i dopiero do lampy.




aaaaa i ja nie uzywałam primera,nie był zbędny, moze to wina tez tego ze go uzywasz?
Ja samą baze dawałam lakier,top i wszystko sie trzymało ok.

Ty piszesz ze dajesz top po primerze ? Chyba miało byc ze baze ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2013-12-23 o 12:48
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 15:00   #1300
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misiumisiu1 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam niedawno hybrydy Cosmetics Zone i mam problem. Po zmatowieniu paznokcia i nałożeniu primera normalnie nakładam top na ok 3-4 min do lampy UV, po tym czasie przy przemywaniu cleanerem top nałożony od nasady paznokcia się lekko zmywa :/ i drugi problem jest taki, że po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru na top lakier strasznie spływa ze wszystkich brzegów do środka i miejscami robią się po prostu niepomalowane dziury :/ i jak wy wykonujecie cały manicure hybrydami? będę wdzięczna za odpowiedź

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

a za ile lampa? i można zdj?
Na zmatowioną płytkę paznokcie nakłada się bazę nie top , mnie osobiście żadne dziury się nie robią , ale primera nie używam i lakier super się trzyma, a co do spływania lakieru, trzeba nakładać cienkie warstwy lakieru aby nie spływał na boki i nie obkurczała się , dopóki nie dojdziesz do wprawy możesz pomalować jeden paznokieć i utwardzić chwilkę w lampie - nie spłynie

Zamówiłam Top flesh, jak przyślą to zrobię fotkę i napiszę jak się mieni
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 20:31   #1301
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

yashe super kolorki
jak oceniasz trwałość pazurków na bazie CZ a bluesky? w ogóle jaka jest różnica pomiędzy bluesky a cnd, że taka różnica w cenie?



Cytat:
Napisane przez patunia3 Pokaż wiadomość
Ja stosuję bazę gelish + CZ i jestem zadowolona, mam tez top gelish i się trzyma ale mam wrażenie jakby top płowił kolor

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia wcześniej korzystałaś z bazy CZ?
mnie już zaczynają wnerwiać te pazury co zrobię to baza i lakier się podkurczy bez względu jak cienkie warstwy robię, czy przemywam bazę, czy też pędzlem czy wacikiem... 3,4 dzień i odprysk...
zastanawiam się czy nie zakupić bazy gelish... myślę, że kolory i top nie tak mają znaczenie w trwałości jak właśnie baza sama nie wiem czy ryzykować czy też nie...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcia...............
jak widać na pierwszy rzut oka napis Foundation jest różowy , ale jak złapiemy za strzałkę odkleimy jedną część i pod spodem jest cała butelka szara z tym że bez tego napisu na boku Harmony jak to jest w aukcji pokazane

pokazuje kilka ujęć
na koncu moje stare hybrydki maźnięte firewoksem
a ja na aukcji u leoberta widzę inną buteleczkę?
http://allegro.pl/gelish-harmony-bas...822689287.html

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-12-23 o 20:19
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 20:36   #1302
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe super kolorki
jak oceniasz trwałość pazurków na bazie CZ a bluesky? w ogóle jaka jest różnica pomiędzy bluesky a cnd, że taka różnica w cenie?





patunia wcześniej korzystałaś z bazy CZ?
mnie już zaczynają wnerwiać te pazury co zrobię to baza i lakier się podkurczy bez względu jak cienkie warstwy robię, czy przemywam bazę, czy też pędzlem czy wacikiem... 3,4 dzień i odprysk...
zastanawiam się czy nie zakupić bazy gelish... myślę, że kolory i top nie tak mają znaczenie w trwałości jak właśnie baza sama nie wiem czy ryzykować czy też nie...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



a ja na aukcji u leoberta widzę inną buteleczkę?
http://allegro.pl/gelish-harmony-bas...822689287.html
Nie korzystałam z bazy CZ, tylko Cnd , teraz bazę gelish mogę polecić, ale top mnie dobija, Chyba wrócę do CND, tylko żal mi wywalonej kasy

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:06   #1303
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
gelisha używałam ostatni raz chyba w zeszłym roku i już dokładnie nie pamiętam.
Konsystencja eco jest bezproblemowa.
jest świetny i uzywa go wiele moich koleżanek stylistek.
Nie wiem jak bez podpiłowania,bo ja już w nawyku mam zmatowienie topu
Dzięki za radę na tym jak i innym wątku, chyba skuszę się i kupię ten top z Eco, zastanawiam się tylko czy taka szeroka nakrętka z pędzelkiem jest wygodna w malowaniu
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:18   #1304
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe super kolorki
jak oceniasz trwałość pazurków na bazie CZ a bluesky? w ogóle jaka jest różnica pomiędzy bluesky a cnd, że taka różnica w cenie?





patunia wcześniej korzystałaś z bazy CZ?
mnie już zaczynają wnerwiać te pazury co zrobię to baza i lakier się podkurczy bez względu jak cienkie warstwy robię, czy przemywam bazę, czy też pędzlem czy wacikiem... 3,4 dzień i odprysk...
zastanawiam się czy nie zakupić bazy gelish... myślę, że kolory i top nie tak mają znaczenie w trwałości jak właśnie baza sama nie wiem czy ryzykować czy też nie...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



a ja na aukcji u leoberta widzę inną buteleczkę?
http://allegro.pl/gelish-harmony-bas...822689287.html
w opisie aukcji jest inne zdjęcie,a wysyla inna baze dlatego tez wstawilam takie dokladnw zdjęcie,nie powinien tak robić i nie wiem czemu tak robi ale z bazy po pierwszym malowaniu jestem mega zadowolona
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:27   #1305
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe super kolorki
jak oceniasz trwałość pazurków na bazie CZ a bluesky? w ogóle jaka jest różnica pomiędzy bluesky a cnd, że taka różnica w cenie?
mam wrażenie, że moje lakiery z CZ. trzymają się zdecydowanie lepiej na Bluesky niż na bazie Cosmetics Zone, dopiero po 1,5 tyg noszenia ostatniego mani na bazie Bluesky zaczęły się robić delikatne rozwarstwienia, ale tylko na dwóch palcach prawej ręki (wskazujący i środkowy).. przy bazie z CZ. rozwarstwienia miałam już po tyg. i to na większości palców..
co do rozwarstwień na bazie Bluesky - zauważyłam, że jeśli w trakcie noszenia manicuru podpiłuje pazurek to robi się po jakimś czasie rozwarstwienie i tak właśnie było ostatnio, także niepotrzebnie piłowałam.. teraz zrobiłam swój nowy manicure na bazie bluesky i nic nie będę piłować w trakcie noszenia, także zobaczę jak się będzie trzymać tym razem... dodam jeszcze, że mam miękkie, wyginające się pazurki dlatego na tych dwóch które się rozwarstwiają dałam podwójną warstwę bazy ... i jeszcze jedno spostrzeżenie, przy ściąganiu hybrydy na bazie Bluesky trzeba delikatnie zeskrobać resztki z paznokcia.. przy bazie CZ. bardzo często wszystko rozpuszczało się do zera i nic nie trzeba było zeskrobywać

Co do różnicy CND i Bluesky. CND jako pierwszy wprowadził na rynek lakiery hybrydowe, Bluesky uważany jest jako podróbka czy zamiennik CND stąd podobieństwo w buteleczkach a nawet kolorach.. z czasem firma Bluesky zaczęła wprowadzać swoje własne kolory i że tak powiem nie podrabiać CND. Poza tym CND ma lakiery które jako jedne z nielicznych szybciutko odmaczają się w acetonie (pisze tylko to co wyczytałam na necie, nie mam i nie miałam CND). Bluesky trochę gorzej się odmaczają, tj. czasem zostają resztki np. bazy którą trzeba zeskrobać, oczywiście nic na siłę.. wystarczy delikatne zeskrobanie i schodzi ładnie.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
w opisie aukcji jest inne zdjęcie,a wysyla inna baze dlatego tez wstawilam takie dokladnw zdjęcie,nie powinien tak robić i nie wiem czemu tak robi ale z bazy po pierwszym malowaniu jestem mega zadowolona

napisz koniecznie za jakiś czas jak długo trzymał się manicure zrobiony na bazie Gelisha i jak schodził w acetonie ja planuje w styczniu kupić top z Eco Star Nail, myślałam nad Gelishem ale za dużo negatywnych opinii, że płowieje kolory i utwardza się pędzelek np. przy malowaniu (możliwe, że zachodzi jakaś reakcja dlatego twardnieje).. jedne z Was piszą, że top super inne, że nie.. może jakaś wadliwa produkcja? nigdy nie wiadomo na jaką trafimy dlatego wolę nie ryzykować
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:29   #1306
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=yashe;44276497]
Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe super kolorki
jak oceniasz trwałość pazurków na bazie CZ a bluesky? w ogóle jaka jest różnica pomiędzy bluesky a cnd, że taka różnica w cenie?

mam wrażenie, że moje lakiery z CZ. trzymają się zdecydowanie lepiej na Bluesky niż na bazie Cosmetics Zone, dopiero po 1,5 tyg noszenia ostatniego mani na bazie Bluesky zaczęły się robić delikatne rozwarstwienia, ale tylko na dwóch palcach prawej ręki (wskazujący i środkowy).. przy bazie z CZ. rozwarstwienia miałam już po tyg. i to na większości palców..
co do rozwarstwień na bazie Bluesky - zauważyłam, że jeśli w trakcie noszenia manicuru podpiłuje pazurek to robi się po jakimś czasie rozwarstwienie i tak właśnie było ostatnio, także niepotrzebnie piłowałam.. teraz zrobiłam swój nowy manicure na bazie bluesky i nic nie będę piłować w trakcie noszenia, także zobaczę jak się będzie trzymać tym razem... dodam jeszcze, że mam miękkie, wyginające się pazurki dlatego na tych dwóch które się rozwarstwiają dałam podwójną warstwę bazy ... i jeszcze jedno spostrzeżenie, przy ściąganiu hybrydy na bazie Bluesky trzeba delikatnie zeskrobać resztki z paznokcia.. przy bazie CZ. bardzo często wszystko rozpuszczało się do zera i nic nie trzeba było zeskrobywać

Co do różnicy CND i Bluesky. CND jako pierwszy wprowadził na rynek lakiery hybrydowe, Bluesky uważany jest jako podróbka czy zamiennik CND stąd podobieństwo w buteleczkach a nawet kolorach.. z czasem firma Bluesky zaczęła wprowadzać swoje własne kolory i że tak powiem nie podrabiać CND. Poza tym CND ma lakiery które jako jedne z nielicznych szybciutko odmaczają się w acetonie (pisze tylko to co wyczytałam na necie, nie mam i nie miałam CND). Bluesky trochę gorzej się odmaczają, tj. czasem zostają resztki np. bazy którą trzeba zeskrobać, oczywiście nic na siłę.. wystarczy delikatne zeskrobanie i schodzi ładnie.
ciekawa jestem od czego to wszystko zależy, przy ściąganiu acetonem hybrydy baza cz zawsze zostawała u musialam polerka ja usuwac
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:39   #1307
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

sama nie wiem jedno jest pewne baza i top z CZ. bardzo szybko gęstnieją, pamiętam jak pierwszy raz robiłam sobie manicure hybrydowy właśnie lakierami CZ. baza i top były jak ich lakiery czyli całkiem ok, już po dwóch malowaniach (czyli po miesiącu od otwarcia) zauważyłam różnice w konsystencji (cały mój zbiorek lakierów trzymam w szafce w ciemnym i suchym pomieszczeniu, więc to nie jest wina złego przechowywania).. teraz po 9 miesiącach używania baza jak i top są tak gęste, że prawie przy każdym manicurze po pomalowaniu i utwardzeniu ostatniej warstwy zauważalne są przy wolnym brzegu delikatne "wzniesienia", z profila wygląda to niezbyt estetycznie, staram się być dokładna i zanim włożę palce do lamy lub każe komuś włożyć rękę sprawdzam czy wszystko jest ok a i tak po utwardzeniu robią się takie chamskie uskoki... strasznie drażnią mnie te "góry, doliny" już nie mogę patrzeć na ten top z CZ. hehe
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 22:54   #1308
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

te wzniesienia robią się może tez dlatego, że jest gęsty ale dlatego, że się podkurcza... choć nie wiadomo jak się staram i tak zawsze się podkurczy i właśnie jest widoczna to wzniesienie ale to jak to... przez to, że się podkurcza, widoczny jest wolny brzeg i wiadomo, że jak uderzy się o coś to od razu odchodzi lakier... nie wiem co jest nie tak kilka lat robiłam pazury żelowe i akrylowe a z tymi mam problemy żeby zabezpieczyć wolny brzeg... tak naprawdę nigdy się nie udało i zastanawiam się czy może marka CZ nie współgra z moją płytką... chociaż jak robię mojej mamie jest podobnie

patunia3 ile trzymają się pazurki na bazie gelish, baza się nie podkurcza?
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 23:22   #1309
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolorówka z CZ. jest ok, chociaż niektóre kolory mnie wkurzają bo nie kryją dobrze.. na plus jest to, że ładnie się poziomują i nie tworzą się smugi ale co do bazy i topu to po 9 miesiącach używania muszę stwierdzić jedno... nie polecam obkurczanie się lakieru zależy chyba od bazy, mi na bazie Bluesky zdecydowanie lepiej się maluję, nie mam większego problemu z pomalowaniem wolnego brzegu gdzie przy CZ. zdarzało się to często.. wydaję mi się, że top jeśli jest w miarę rzadki to nie robi takich uskoków i wygląda to o wiele ładniej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 07:55   #1310
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
te wzniesienia robią się może tez dlatego, że jest gęsty ale dlatego, że się podkurcza... choć nie wiadomo jak się staram i tak zawsze się podkurczy i właśnie jest widoczna to wzniesienie ale to jak to... przez to, że się podkurcza, widoczny jest wolny brzeg i wiadomo, że jak uderzy się o coś to od razu odchodzi lakier... nie wiem co jest nie tak kilka lat robiłam pazury żelowe i akrylowe a z tymi mam problemy żeby zabezpieczyć wolny brzeg... tak naprawdę nigdy się nie udało i zastanawiam się czy może marka CZ nie współgra z moją płytką... chociaż jak robię mojej mamie jest podobnie

patunia3 ile trzymają się pazurki na bazie gelish, baza się nie podkurcza?
1,5 - 2 tyg CZ przy ciężkich pracach domowych a tez mam słabą płytkę , natomiast Tifton jest wręcz do znudzenia , zmieniam jak mi juz odrost przeszkadza. Oczywiście baza gelish lub CND

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 09:49   #1311
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny
Mam takie pytanie czy używała któraś z Was bazy z Milano Vitabase? Bo nie mogę znaleźć żadnych opinii na jej temat a to jakaś nowość jest niby
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:16   #1312
brunetka23l
Przyczajenie
 
Avatar brunetka23l
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Lakiery hybrydowe

80zł za Gerlih?
40 bym dała ale nie 80zł a jakaś tańsza a dobra base nie znacie?
co drogie to nie znaczy ze dobre?
__________________
„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.”
brunetka23l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:06   #1313
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pracuje na Cosmetic Zone baza, top i kolory i 5 dni temu robiłam cioci frencha. Dzis do mnie dzwoni, ze odchodza jej na potęgę, całe.

Nie wiem dlaczego...? płytka opiłowana jest na kwadratowo.

Dodam, ze tez zrobiłam sobie na Święta french tydzień temu i tez mam płytkę na kwadrat opiłowany i mi się ładni trzyma.

Ciocia sama nadawała kształt kwadratowy sama i kanty były ostre, a ja z kolei sobie zrobiłam kanty delikatnie zaokrąglone.

Kiedyś słyszałam, ze na kwadratowych paznokciach hybrydy gorzej się utrzymują, aley czy to prawda, to nie wiem.

Co robię źle?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1946.jpg (47,4 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2013-12-26 o 16:07
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 22:10   #1314
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Pracuje na Cosmetic Zone baza, top i kolory i 5 dni temu robiłam cioci frencha. Dzis do mnie dzwoni, ze odchodza jej na potęgę, całe.

Nie wiem dlaczego...? płytka opiłowana jest na kwadratowo.

Dodam, ze tez zrobiłam sobie na Święta french tydzień temu i tez mam płytkę na kwadrat opiłowany i mi się ładni trzyma.

Ciocia sama nadawała kształt kwadratowy sama i kanty były ostre, a ja z kolei sobie zrobiłam kanty delikatnie zaokrąglone.

Kiedyś słyszałam, ze na kwadratowych paznokciach hybrydy gorzej się utrzymują, aley czy to prawda, to nie wiem.

Co robię źle?

Nie wiem, może to kwestia płytki? Mam klientkę której po 3 dniach zaczęły płatami odchodzić a robiłam na bazie Gelish. Ale przyznała mi się, że jej się nic nie chce trzymać, nawet jak kiedyś robiła tipsy z Alessandro.
Mam też klientkę która przychodzi co 3 tygodnie na zmianę hybryd bo odrost już jest duży. A jak jej robiłam frencha to po tygodniu już coś zaczęło się rozwarstwiać i odpadać..
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 10:39   #1315
misiumisiu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

o bazę mi chodziło dzięki za odp
misiumisiu1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 10:51   #1316
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

zamówiłam sobie 4 kolory z Estetiq, paleta faktycznie ciekawsza niż Cz.

znów zszedł mi lakier płatem z paznokcia, tym razem z małego palca ale na 99% to wina źle zabezpieczonego wolnego brzegu. Na reszcie trzyma się elegancko, mam je tydzień.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 10:52   #1317
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misiumisiu1 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam niedawno hybrydy Cosmetics Zone i mam problem. Po zmatowieniu paznokcia i nałożeniu primera normalnie nakładam top na ok 3-4 min do lampy UV, po tym czasie przy przemywaniu cleanerem top nałożony od nasady paznokcia się lekko zmywa :/ i drugi problem jest taki, że po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru na top lakier strasznie spływa ze wszystkich brzegów do środka i miejscami robią się po prostu niepomalowane dziury :/ i jak wy wykonujecie cały manicure hybrydami? będę wdzięczna za odpowiedź

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

a za ile lampa? i można zdj?

po co utwardzasz tak długo?
tez ma lakiery Cosmetic Zone i mi nic takiego sie nie dzieje
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 13:30   #1318
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patunia3 Pokaż wiadomość
1,5 - 2 tyg CZ przy ciężkich pracach domowych a tez mam słabą płytkę , natomiast Tifton jest wręcz do znudzenia , zmieniam jak mi juz odrost przeszkadza. Oczywiście baza gelish lub CND

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
masz na myśli CZ z bazą gelish czy całość CZ
gelish + CZ ma gorszą trwałość niż gelish + tifton?
właśnie się zastanawiam czy zamówić samą bazę czy też top... top CZ się rysuje i jak jest jakieś podkurczenie to w tym miejscy się ściera Wam też?

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-12-27 o 13:34
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 13:44   #1319
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam do Was dziewczyny parę pytań od niedawna bawie się z hybrydami i tu mam parę problemów czy po zmatowieniu paznokcia odtłuczczać go czy nie czy jak utwardzę bazę to przemywać ją clearnerem czy nie mam bazę gelish czy jak nałożę lakier t przemywać go bo mam top z opi i jego się już nie przemywa. Bardzo proszę o odpowiedz.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 18:45   #1320
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Mam do Was dziewczyny parę pytań od niedawna bawie się z hybrydami i tu mam parę problemów czy po zmatowieniu paznokcia odtłuczczać go czy nie czy jak utwardzę bazę to przemywać ją clearnerem czy nie mam bazę gelish czy jak nałożę lakier t przemywać go bo mam top z opi i jego się już nie przemywa. Bardzo proszę o odpowiedz.


Po zmartwieniu jak najbardziej odtłuszczac. Ja bazę (z CZ)czasami przemywam czasami nie, zależy od koloru - jak jest mocno kryjący to nie przemywam, jak słabo kryjący to przemywam bo sie łatwiej rozprowadza. Przed nałożeniem topu tez przecieram cleanerem, bo jakiś dziwny ten top z CZ i "zastyga" na pędzelku jak nie przemyję.
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.