Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-16, 22:49   #901
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿liwe ;D a Ty na któr± idziesz?
Z tego co mówi³a, to mo¿e potrwaæ 3-4h ;P
Ja na 11. Ale najprawdopodobniej bêdê zasuwaæ z buta te 4 kilosy (w jedn± stronê), bo nie wiem czy dorwê od gospodarza domu klucz do pomieszczenia, gdzie stoi mój 2 ko³owy wehiku³. Bo go¶æ lubi wybywaæ akurat jak ja mam sprawê, a klucza dorobiæ nie da

Wiêc tak do 12 to bêdê tam u niej siedzieæ z farb± na g³owie i powrót jaka¶ nieca³a godzinka (bo co mam lecieæ na ³eb na szyjê ). To tak ko³o 13, mo¿e 14 bêd± w domu i wstawiê foty
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 23:01   #902
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na 11. Ale najprawdopodobniej bêdê zasuwaæ z buta te 4 kilosy (w jedn± stronê), bo nie wiem czy dorwê od gospodarza domu klucz do pomieszczenia, gdzie stoi mój 2 ko³owy wehiku³. Bo go¶æ lubi wybywaæ akurat jak ja mam sprawê, a klucza dorobiæ nie da

Wiêc tak do 12 to bêdê tam u niej siedzieæ z farb± na g³owie i powrót jaka¶ nieca³a godzinka (bo co mam lecieæ na ³eb na szyjê ). To tak ko³o 13, mo¿e 14 bêd± w domu i wstawiê foty
No to o podobnej godzinie bêdziemy obie w domu ;D i oby obie zadowolone
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 23:08   #903
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No to o podobnej godzinie bêdziemy obie w domu ;D i oby obie zadowolone
No mam nadziejê.
Dobra, ja spadam. Do jutra
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 23:10   #904
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a mam jeszcze pytanie co do masek ;p u¿ywa siê je po myciu, na 5-10 minut, a potem sp³ukuje. A od¿ywkê kiedy? Przed mask± czy po zmyciu ? ;p czy zamiast ?

I czy u¿ywa³a która¶ maski mlecznej Mila ? kole¿anka, która interesuje siê pielêgnacj± w³osów, przegl±da pe³no blogów itp i sama kombinuje jakie¶ maseczki, poleci³a mi tê ;P na wiza¿u ma sporo pozytywnych opinii, ale wiza¿, jak to wiza¿, nie do koñca prawdê powie, tak jak zreszt± pisa³y¶cie wcze¶niej. Dlatego pytam was, czy która¶ u¿ywa³a?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No mam nadziejê.
Dobra, ja spadam. Do jutra
dobrej nocy

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-16 o 23:53
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:50   #905
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
a mam jeszcze pytanie co do masek ;p u¿ywa siê je po myciu, na 5-10 minut, a potem sp³ukuje. A od¿ywkê kiedy? Przed mask± czy po zmyciu ? ;p czy zamiast ?

I czy u¿ywa³a która¶ maski mlecznej Mila ? kole¿anka, która interesuje siê pielêgnacj± w³osów, przegl±da pe³no blogów itp i sama kombinuje jakie¶ maseczki, poleci³a mi tê ;P na wiza¿u ma sporo pozytywnych opinii, ale wiza¿, jak to wiza¿, nie do koñca prawdê powie, tak jak zreszt± pisa³y¶cie wcze¶niej. Dlatego pytam was, czy która¶ u¿ywa³a?

ja jak u¿ywam maski to nie uzywam od¿ywki a je¶li chodzi o czas to ró¿nie kiedy¶ siedzia³am nawet 40 min z mask± pod foli± i rêcznikiem teraz z lenistwa myjê w³osy na pocz±tku, nak³adam maskê, myjê siê, czasem peeling i sp³ukujê

co do maski mlecznej mila lubiê ich maski, bo w³osy przy sp³ukiwaniu (niezale¿nie czy trzymam 5 czy 30 min zawsze s± ¶liskie- a to bardzo lubiê) maski s± do¶æ rzadkie, przez co wydajne i lekkie. Mia³a mleczn± i placentê z Mila ró¿ni³y siê zapachem nie wiem jak ze sk³adem bo nie patrzy³am teraz zamierzam kupiæ jeszcze jak±¶ maskê, bo s± tanie i ca³kiem dobre zaciekawi³a mnie maska AntiAge tej firmy i teraz ona bêdzie moim celem
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:36   #906
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
a mam jeszcze pytanie co do masek ;p u¿ywa siê je po myciu, na 5-10 minut, a potem sp³ukuje. A od¿ywkê kiedy? Przed mask± czy po zmyciu ? ;p czy zamiast ?

I czy u¿ywa³a która¶ maski mlecznej Mila ? kole¿anka, która interesuje siê pielêgnacj± w³osów, przegl±da pe³no blogów itp i sama kombinuje jakie¶ maseczki, poleci³a mi tê ;P na wiza¿u ma sporo pozytywnych opinii, ale wiza¿, jak to wiza¿, nie do koñca prawdê powie, tak jak zreszt± pisa³y¶cie wcze¶niej. Dlatego pytam was, czy która¶ u¿ywa³a?
D¿em dobry wszystkim

Je¶li nak³adam maskê po myciu to ju¿ od¿ywki nie. Bo zbyt mocno by to obci±¿y³o w³osy.
Czêsto te¿ nak³adam maskê zamiast oleju przed myciem i wtedy jadê z ni± na bogato, ale tak ¿eby nie ciek³a z w³osów Na takie w³osy nak³adam czepek i okrêcam rêcznikiem albo zak³adam star± we³nian± czapê zimow±. Ciep³o pomaga masce lepiej dzia³aæ.

I jak ju¿ pisa³am, przeczyta³am gdzie¶ wyniki badañ jakiego¶ instytutu z USA czy gdzie¶ tam.
Badali skuteczno¶æ nawil¿ania i przenikania sk³adników od¿ywczych z maski do w³osa. I wysz³o im, ¿e maska oddaje te sk³adniki intensywnie przez pierwsze 30 minut do godziny. A potem ju¿ utrzymuje siê to na jednakowym poziomie i w zasadzie nie ma wp³ywu na dalsze poprawianie kondycji w³osa. Bo co by³o potrzebne w³osom ju¿ siê wch³onê³o i d³u¿sze trzymanie nie ma sensu.

A masek Mila nie mia³am w rêkach nawet. Te moje D¿emowe Zag³êbie jest ubogie w takie rzeczy...
Nawet sklepu fryzjerskiego nie ma, wiêc muszê kombinowaæ jak koñ pod górkê gdzie bêdê kupowaæ maski Profisu i ewentualnie Stapiza jak mój brat studia skoñczy...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:43   #907
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez pisankova Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿na mieszaæ farby? ja u¿ywa³am color&soin, ale nie miesza³am z niczym. kolor siê utrzyma³ i nic mi nie rudzia³o, a farbowa³am na 6N (jaki¶ czas temu, bo niedawno posz³o 10R, wiêc rudo¶ci trochê jest, ale to dlatego, ¿e taki odcieñ ) w ogóle to chyba pierwsza farba po której nie swêdzi mnie g³owa :P
Ale gdzie ty przeczyta³a¶, ¿e ja farby miesza³am?
Z Color&Soin mia³am kilka odcieni, ale osobno k³adzionych. A Jantar to wcierka, wiêc nie miesza siê jej z niczym tylko nak³ada solo.

Z reszt± ba³abym siê farby apteczne mieszaæ ze sob± i z czymkolwiek innym, bo nie wiadomo co tam za pigmenty s± i jakby ze sob± zareagowa³y.

Bezpiecznie jest mieszaæ tylko i wy³±cznie farby profesjonalne jednego producenta i w obrêbie jednego rodzaju.

A mi niestety ka¿dy odcieñ C&S rudzia³, ale mia³am tak samo z Castingiem L'oreala. Moje w³osy zwyczajnie tak reaguj± na sole amonowe (MEA) w tych farbach.
Tylko amoniakowe farby pozwalaj± mi na utrzymanie koloru bez wymywania siê na rudo.
A ze kuku na g³owie mi nie robi± to bêdê ich u¿ywaæ. C&S wypróbowa³am z ciekawo¶ci i ju¿ do nich nie wrócê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-17 o 09:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 09:58   #908
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja mieszalam Herbatint i wszystko bylo okey wiec mysle ze Color & Soin tez mozna smialo mieszac. Ale nie dwa dowolne kolory tylko jakeis zasady zawsze obowiazuja przy mieszaniu farb.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:04   #909
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mieszalam Herbatint i wszystko bylo okey wiec mysle ze Color & Soin tez mozna smialo mieszac. Ale nie dwa dowolne kolory tylko jakeis zasady zawsze obowiazuja przy mieszaniu farb.
Uuuu... To mamy hardcora w w±tku
Ja na serio bym siê ba³a te apteczne mieszaæ. Z reszt±, ja bym siê ba³a i te profesjonalne sama mieszaæ Bo najpewniej wysz³aby mi sraczka na g³owie

Jutro farbowanie, a ja siê siedzê i siê zastanawiam co mi na g³owie wyjdzie
Chyba muszê zobaczyæ czego w domu brakuje i i¶æ po zakupy, ¿eby przestaæ o tym my¶leæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:11   #910
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

o no to fajnie, ¿e kto¶ st±d u¿ywa³ Mi akurat poleci³a kole¿anka, i co najlepsze, do kupienia w malutkim salonie fryzjerskim na moim osiedlu ;D 1L za 25z³, to chyba nie du¿o Podobno Maska Kallos to to samo..?
Aha no to te¿ bêdê u¿ywaæ bez od¿ywki, a powiedzcie mi proszê jeszcze? Tak± maskê u¿ywaæ codziennie, raz w tygodniu czy jak?
i kupi³am te¿ ten olejek na doz-ie Mam nadziejê, ¿e nie trzeba d³ugo czekaæ i olejowaæ te¿ raczej nie codziennie ?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:18
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:16   #911
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: P³ock/Nicea
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2184 czyli nic specjalnego a ta z placenta jest zrobiona z ³o¿ysk zwierzêcych.... z tanich i dobrych polecam maski BingoSpa lub rosyjskie ale te¿ trzeba przegl±daæ sk³ady, ¿eby nie trafiæ na silikony, bo có¿ to za od¿ywianie silikonem ;-) sztuczny po¶lizg a pod tym ci±gle zniszczony w³os. Oleje i maski bez silikonowych ¶winstw polecam ;-)

Edytowane przez JoannaJ78
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:17
JoannaJ78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 10:17   #912
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... To mamy hardcora w w±tku
Ja na serio bym siê ba³a te apteczne mieszaæ. Z reszt±, ja bym siê ba³a i te profesjonalne sama mieszaæ Bo najpewniej wysz³aby mi sraczka na g³owie

Jutro farbowanie, a ja siê siedzê i siê zastanawiam co mi na g³owie wyjdzie
Chyba muszê zobaczyæ czego w domu brakuje i i¶æ po zakupy, ¿eby przestaæ o tym my¶leæ
najpierw skonsultowalam z infolinia Herbatint czy moge mieszac

ale jestem zla! 3dni temu odrost robilam i juz jest jasniejszy. Jeszcze nie roznic sie tak bardzo ale zjasnial od farbowania. Chyba przerzuce sie na farby z amoniakiem/twale. bo mysle ze czeste farobwanie bez amoniku tez nie jest wskazane, juz lepiej chyba dac amoniak raz na kilka miesiecy.
tylko musze znalezc jakas fajna najlepiej wlasnie 5.12
Kachula doradzisz cos?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:21   #913
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... To mamy hardcora w w±tku
Ja na serio bym siê ba³a te apteczne mieszaæ. Z reszt±, ja bym siê ba³a i te profesjonalne sama mieszaæ Bo najpewniej wysz³aby mi sraczka na g³owie

Jutro farbowanie, a ja siê siedzê i siê zastanawiam co mi na g³owie wyjdzie
Chyba muszê zobaczyæ czego w domu brakuje i i¶æ po zakupy, ¿eby przestaæ o tym my¶leæ
Hehe widzê mamy ten sam problem ;d
ogólnie jestem podekscytowana jutrem, ale z drugiej strony strach te¿ jest ;p

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaJ78 Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2184 czyli nic specjalnego a ta z placenta jest zrobiona z ³o¿ysk zwierzêcych.... z tanich i dobrych polecam maski BingoSpa lub rosyjskie ale te¿ trzeba przegl±daæ sk³ady, ¿eby nie trafiæ na silikony, bo có¿ to za od¿ywianie silikonem ;-) sztuczny po¶lizg a pod tym ci±gle zniszczony w³os. Oleje i maski bez silikonowych ¶winstw polecam ;-)
A to kupiê jedn± i drug± i na zmianê bêdê stosowaæ Akurat podobno ta bingoSpa jest w tesco za nieca³e 9z³, wiêc czemu nie
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:48   #914
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mam nadzieje ze moje tez beda

jesli chcesz to jutro moge pstrykn±æ fotke sk³adu
O to ja poproszê! Mo¿e mê¿a namówiê i zafundujê sobie takie cu¶.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, bêdzie totalny off top i trollowanie.
Ale muszê siê tym podzieliæ bo pêknê

W³a¶nie wpad³am po uszy dla bohatera kolejnej dramy koreañskiej I to historycznej !!!
A¿ sobie gifa zrobi³am nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj±k"

Dobra, ju¿ mi lepiej. Mo¿e teraz prze¿yjê do jutra czekaj±c na angielskie napisy coby zrozumieæ o co kaman


A potem aby do czwartku i jako¶ po 13, mo¿e 14 bêdzie wstawiona fota z wynikiem farbowania
Dobry ten paj±k Ja mo¿e nie "sko¶ne" dramy ogl±dam ale J-pop mile widziany Koda Kumi

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
I moja te¿ poka¿ê, co tam mi wyjdzie na tych w³osach, a co! :P
No czekam z niecierpliwo¶ci±!!!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
najpierw skonsultowalam z infolinia Herbatint czy moge mieszac

ale jestem zla! 3dni temu odrost robilam i juz jest jasniejszy. Jeszcze nie roznic sie tak bardzo ale zjasnial od farbowania. Chyba przerzuce sie na farby z amoniakiem/twale. bo mysle ze czeste farobwanie bez amoniku tez nie jest wskazane, juz lepiej chyba dac amoniak raz na kilka miesiecy.
tylko musze znalezc jakas fajna najlepiej wlasnie 5.12
Kachula doradzisz cos?
Ka¿dy twierdzi, ¿e zio³owe farby i te bez amoniaku s± cudowne i nie szkodz±. G... prawda. Jak czêsto bêdzie siê farbowaæ bo siê wymywaj± to te¿ ¼le. Ja wybieram bez amoniaku ale moje farbowanie to co 2-3miesi±ce. A jak kolor bêdzie ok to jeszcze rzadziej.
5,12 dia richesse ciemno wychodzi
moja 5AV z Matrixa te¿. Jak dobrze dobierzesz oxydant to ca³kowicie pokrywa siwe, wiêc i twoje odrosty powinny byæ dobrze pokryte.
Ja o tych odrostach my¶la³am i ju¿ sama nie wiem. Mo¿e powinna¶ przy zio³owych farbach odrosty machaæ dwa razy? Raz i np przed drugim myciem drugi raz? No ju¿ sama nie wiem. Je¶li ci amoniak s³u¿y³ i nie mia³a¶ jaki¶ dziwnych akcji (mnie swêdzi ³epek) to czemu nie wróciæ do tych farb, tyle ¿e rzadziej farbowaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:16   #915
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
o no to fajnie, ¿e kto¶ st±d u¿ywa³ Mi akurat poleci³a kole¿anka, i co najlepsze, do kupienia w malutkim salonie fryzjerskim na moim osiedlu ;D 1L za 25z³, to chyba nie du¿o Podobno Maska Kallos to to samo..?
Aha no to te¿ bêdê u¿ywaæ bez od¿ywki, a powiedzcie mi proszê jeszcze? Tak± maskê u¿ywaæ codziennie, raz w tygodniu czy jak?
i kupi³am te¿ ten olejek na doz-ie Mam nadziejê, ¿e nie trzeba d³ugo czekaæ i olejowaæ te¿ raczej nie codziennie ?
Nie ma jakiego¶ wyznacznika jak czêsto nak³adaæ maskê lub olejowaæ. To ju¿ musisz pod swoje w³osy dobraæ.
Jak bêd± suchawe lub szorstkie wtedy dzia³aj olejami i maskami. Jak ju¿ troszkê bardziej miêkkie to sama dobra od¿ywka po myciu wystarczy.

No i koniecznie pamiêtaj ¿eby co najmniej raz na 2 tygodnie oczy¶ciæ mocniej w³osy prostym szamponem z SLS-ami. Np. jakas Barwa albo Joanna.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
najpierw skonsultowalam z infolinia Herbatint czy moge mieszac

ale jestem zla! 3dni temu odrost robilam i juz jest jasniejszy. Jeszcze nie roznic sie tak bardzo ale zjasnial od farbowania. Chyba przerzuce sie na farby z amoniakiem/twale. bo mysle ze czeste farobwanie bez amoniku tez nie jest wskazane, juz lepiej chyba dac amoniak raz na kilka miesiecy.
tylko musze znalezc jakas fajna najlepiej wlasnie 5.12
Kachula doradzisz cos?
Pewnie tak.
A ja uwa¿am, ¿e amoniak nie jest z³y. W³a¶nie te bezamoniakowe farby s± podstêpne, bo maj± pochodne amoniaku, sole amonowe. A te skubañce zostaj± du¿o d³u¿ej we w³osie, a amoniak prawie od razu paruje po zadzia³aniu. Owszem mocniej dzia³a, ale zrobi co ma i zwiewa. A MEA (te sole) s± bardziej p³ynne i ciê¿ej wychodz± z w³osa po farbowaniu.

U mnie C&S i Castingi wysusza³y bardziej na d³u¿sz± metê w³osy ni¿ nawet taki masakryczny Syoss.

Wiêcej o tych ró¿nicach pisa³a u siebie Mysia i przez to porównanie zdecydowa³am siê wróciæ do amoniaku z podkulonym, zrudzia³ym ogonem.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe widzê mamy ten sam problem ;d
ogólnie jestem podekscytowana jutrem, ale z drugiej strony strach te¿ jest ;p

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

A to kupiê jedn± i drug± i na zmianê bêdê stosowaæ Akurat podobno ta bingoSpa jest w tesco za nieca³e 9z³, wiêc czemu nie
No i ju¿ wróci³am z zakupów. I teraz nadal bêdê siedzieæ i siê zastanawiaæ
Albo porobiê sobie gify z dram

BingoSpa polecam z shea i algami. Kupi³am ostatnio (w £odzi...) i ju¿ próbowa³am. Du¿o lepsza jest od Kallosa mlecznego i nie ¶mierdzi (dla mnie) jak Kallos.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry ten paj±k Ja mo¿e nie "sko¶ne" dramy ogl±dam ale J-pop mile widziany Koda Kumi
No pewnie, ¿e dobry. Szkoda, ¿e w gifie nie mo¿na d¼wiêku zapisaæ. Bo podskakuj±c krzycza³ te¿ nie¼le

Ja ogl±dam dramy i koreañskie i japoñskie. Jednak zdecydowanie wygrywaj± u mnie koreañskie. Dobre lub ¶mieszne doramy (dla mnie) mogê policzyæ na palcach jednej rêki. No i jêzyk koreañski jest dla mnie ³adniejszy i melodyjniejszy

J-popu tworzonego przez Japoñczyków nie s³ucham, bo jeszcze nie trafi³am na takiego, który ma fajny g³os.
Ale ju¿ piosenki nagrane po japoñsku przez moich ukochanych koreañskich artystów jak najbardziej

Dobra, ja ju¿ koñczê z tym off topem. Oficjalnie wracam do w³osowych tematów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:36   #916
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uwielbiam ta stronê. Te¿ tam kupi³am.

Swoj± drog± wkurza mnie ten limit minimum 20z³ za zamówienie internetowe. Jakby mieli np. 10 z³ to ja bym ju¿ 2 razy wiêcej rzeczy kupi³a, a tak to zanim znajdê co¶ co jeszcze chcê to siê ju¿ rozmy¶lê.

Chocia¿ to zdecydowanie jest dobre dla mojego portfela

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Tak, bêdê siê kolorowaæ Matrix SoColor Beauty 6BV. Na palecie cudo Zobaczymy czy sobie na w³asne ¿yczenie krzywdy nie zrobiê t± farb± Raz siê ¿yje

Chocia¿ ¼le byæ nie powinno, to jednak mam plan ratowania w³osów po ewentualnym przesuszu u³o¿ony

I witamy w³óczykija
dzieñ dobry

ja z Matrixa by³am zadowolona

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo !!! To jak ja wrócê od swojej fryzjerki to twoje ju¿ mo¿e bêd± wstawione
albo anusiazg bêdzie wstawiona
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:34   #917
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dzieñ dobry

ja z Matrixa by³am zadowolona

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



albo anusiazg bêdzie wstawiona


Nie no, boskie podsumowanie

To zobaczymy co mi jutro wyjdzie. Mam nadziejê, ¿e s³onko bêdzie jutro ze mn± wspó³pracowaæ przy robieniu zdjêæ

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Nienawidzê go³êbi.... Lataj±ce obesrañce...
W³a¶nie musia³am umyæ w³osy przez jednego... Fuuuuuuu !!!! Akurat przed farbowaniem.
My³am sam± od¿ywk±, ale kto wie czy to i tak nie odbije mi siê jutro na skalpie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:46   #918
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Helo³ babeczki
Wiecie co zrobi³am? Pigmentacjê
No nie mog³am, po prostu nie mog³am na siebie patrzeæ, a dok³adnie to na tego glona wybijaj±cego na kilku pasmach. Co mycie g³owy, to coraz mniej farby, a wiêcej glona.

Za tydzieñ w sobotê mam wa¿ny wyjazd, wiêc nie chcia³am zostawiac farbowania na ostatni dzieñ w razie jakiej¶ wtopy. Zrobi³am wiêc to dzisiaj.
Zrobi³am pigmentacjê wg przepisu Mysi z jej blogu. Z tym, ¿e nie na profesjonalnych, a na drogeryjnych. No có¿... Zamiast br±zu mam czarne, ale takie mega czarne. Mój ch³op jak mnie zobaczy, to siê chyba ze mn± rozwiedzie. My³am ju¿ przeciw³upie¿owym, ale ju¿ nic siê nie zmywa. Bêdê jeszcze codziennie myæ przeciw³upie¿owym, ale nie licze na zbytnie zmycie. Chyba, ¿e moje w³osy same postanowi± pozbywaæ siê barwnika tak jak do tej pory.

Jeden plus: nie ma glona! przynajmniej dzi¶, bo po kilku myciach siê oka¿e czy wylezie czy nie. W³osy pokryte równiutko. Dobre i to.

Teraz siê biorê za od¿ywianie. Jakie¶ oleje itp.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:50   #919
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³ babeczki
Wiecie co zrobi³am? Pigmentacjê
No nie mog³am, po prostu nie mog³am na siebie patrzeæ, a dok³adnie to na tego glona wybijaj±cego na kilku pasmach. Co mycie g³owy, to coraz mniej farby, a wiêcej glona.

Za tydzieñ w sobotê mam wa¿ny wyjazd, wiêc nie chcia³am zostawiac farbowania na ostatni dzieñ w razie jakiej¶ wtopy. Zrobi³am wiêc to dzisiaj.
Zrobi³am pigmentacjê wg przepisu Mysi z jej blogu. Z tym, ¿e nie na profesjonalnych, a na drogeryjnych. No có¿... Zamiast br±zu mam czarne, ale takie mega czarne. Mój ch³op jak mnie zobaczy, to siê chyba ze mn± rozwiedzie. My³am ju¿ przeciw³upie¿owym, ale ju¿ nic siê nie zmywa. Bêdê jeszcze codziennie myæ przeciw³upie¿owym, ale nie licze na zbytnie zmycie. Chyba, ¿e moje w³osy same postanowi± pozbywaæ siê barwnika tak jak do tej pory.

Jeden plus: nie ma glona! przynajmniej dzi¶, bo po kilku myciach siê oka¿e czy wylezie czy nie. W³osy pokryte równiutko. Dobre i to.

Teraz siê biorê za od¿ywianie. Jakie¶ oleje itp.
Tka wmawia³am ci t± pigmentacjê i wmawia³am I zrobi³a¶
A Mysia pisa³a chyba, ¿e na drogeryjnych te¿ mo¿na i wychodzi.

A z ciekawo¶ci to jakimi robi³a¶?


Za to ja jutro mam farbowanie, a musia³am dzi¶ przemyæ w³osy od¿ywk±, bo mnie ptak zawarto¶ci± pupy obdarzy³...
Podobno bêdzie siê mia³o szczê¶cie jak ciê ptak, za przeproszenie, obsra, ale ja bym wola³a go unikn±æ...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-17 o 15:52
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 16:14   #920
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

He he no czyta³am, ¿e ciê ptak obsraka³ Miejmy nadziejê, ¿e ci mycie nie zaszkodzi.


Ja robi³am Schwarzkopf Sensual Colors, kolor 500 ¶redni br±z.
Robi³am pigmentacjê i farbowanie tym samym kolorem. Bardzo mi sie podoba³ na pude³ku, no i chcia³am, ¿eby wyszed³ mi do¶æ ciemny odcieñ. Poza tym po tej mojej czerwieni nie chcia³am znowu nak³adac ciep³ego odcienia, bo docelowo chcê siê pozbyæ ciep³ego odcienia rudawego.

Z tym, ¿e u¿y³am tylko farby, bez oksydantu, bo nie mam pewno¶ci ile ma ten z pude³ka. Da³am wiêc swój oksydant. No i pomyli³am siê w proporcjach. Skapnê³am siê ju¿ po wszystkim, ¿e zamiast 1,5% da³am 3%. Po prostu zapomnia³am jeszcze raz rozcieñczyæ Nie wiem czy to mog³o miec tak wielki wp³yw na pojawienie sie czerni.
A wiêc najpierw na³o¿y³am na 20 minut z oksy 3% i bez zmywania od razu po 20 min na³o¿y³am ten sam kolor na oksy 6% i trzyma³am 30 minut. Potem do³aczona od¿ywka i potem ocet.

W³osy nie do rozczesania. Masakrycznie popl±tane. Po wysuszeniu umy³am 2 razy szamponem przeciw³upiezowym, na³o¿y³am maskê Pantin Pro V do zniszczonych farbowanych, ale czu³am, ¿e nic nie da³a, wiêc jeszcze na³o¿y³am od¿ywkê moj± ulubion± i dopiero da³o radê rozczesaæ.

W³osy siê b³yszcz± i nie ma zieleni ani rudo¶ci, wiêc jest lepiej ni¿ by³o. Tylko ta czerñ... sama czerñ
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 16:42   #921
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
He he no czyta³am, ¿e ciê ptak obsraka³ Miejmy nadziejê, ¿e ci mycie nie zaszkodzi.


Ja robi³am Schwarzkopf Sensual Colors, kolor 500 ¶redni br±z.
Robi³am pigmentacjê i farbowanie tym samym kolorem. Bardzo mi sie podoba³ na pude³ku, no i chcia³am, ¿eby wyszed³ mi do¶æ ciemny odcieñ. Poza tym po tej mojej czerwieni nie chcia³am znowu nak³adac ciep³ego odcienia, bo docelowo chcê siê pozbyæ ciep³ego odcienia rudawego.

Z tym, ¿e u¿y³am tylko farby, bez oksydantu, bo nie mam pewno¶ci ile ma ten z pude³ka. Da³am wiêc swój oksydant. No i pomyli³am siê w proporcjach. Skapnê³am siê ju¿ po wszystkim, ¿e zamiast 1,5% da³am 3%. Po prostu zapomnia³am jeszcze raz rozcieñczyæ Nie wiem czy to mog³o miec tak wielki wp³yw na pojawienie sie czerni.
A wiêc najpierw na³o¿y³am na 20 minut z oksy 3% i bez zmywania od razu po 20 min na³o¿y³am ten sam kolor na oksy 6% i trzyma³am 30 minut. Potem do³aczona od¿ywka i potem ocet.

W³osy nie do rozczesania. Masakrycznie popl±tane. Po wysuszeniu umy³am 2 razy szamponem przeciw³upiezowym, na³o¿y³am maskê Pantin Pro V do zniszczonych farbowanych, ale czu³am, ¿e nic nie da³a, wiêc jeszcze na³o¿y³am od¿ywkê moj± ulubion± i dopiero da³o radê rozczesaæ.

W³osy siê b³yszcz± i nie ma zieleni ani rudo¶ci, wiêc jest lepiej ni¿ by³o. Tylko ta czerñ... sama czerñ
Wed³ug mnie tu jest pies pogrzebany. Bo Mysia pisa³a, ¿eby do pigmentacji farba nak³adana jako #1 by³a ja¶niejsza o ton od tego co chcesz uzyskaæ. Dopiero ta druga ma byæ na w³a¶ciwym poziomie. Czyli powinna¶ by³a wzi±æ 600 i 500.
Dlatego ci mog³o tak przyciemniæ. Ale to siê powinno powoli zmyæ. Chyba...
A jak nie to próbuj mycia z dodatkiem sody oczyszczonej. Podobno dobrze wymywa.

A odno¶nie mycia to mam nadziejê, ¿e mi nie zaszkodzi. Nie mam wybitnie wra¿liwej skóry. Jedynie SLS za czêsto stosowany powodowa³ mi ³upie¿. No i my³am od¿ywk±, a nie szamponem. A u mnie to za dobrze nie domywa naturalnego "t³uszczyku" Jutro ju¿ bêdê mia³a ulizane.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 17:47   #922
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronika wymyj± siê, nie martw siê
A lepiej mieæ ³adne czarne ni¿ jakie¶ zielonkawe niewiadomoco
Poka¿ siê
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 18:16   #923
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ok kupi³am farbê L'oreala Casting Creme Gloss o odcieniu Mro¼ne Machaccino. Zafarbuje siê w sobotê i wy¶lê fotki.
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 18:38   #924
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

To szykuje siê wysyp fot po farbowaniach.

Do mojego ju¿ mniej ni¿ 24h Z jednej strony siê cieszê z drugiej bojê co wyjdzie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:00   #925
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To szykuje siê wysyp fot po farbowaniach.

Do mojego ju¿ mniej ni¿ 24h Z jednej strony siê cieszê z drugiej bojê co wyjdzie.
Ja mam to samo Je¶li nawet wyjdzie fajny kolorek to boje siê ¿e szybko siê wyp³ucze.
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:20   #926
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam to samo Je¶li nawet wyjdzie fajny kolorek to boje siê ¿e szybko siê wyp³ucze.
A ja bojê siê, ¿e wyjdzie o wiele za ciemno i nie bêdzie siê chcia³ wymywaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:30   #927
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

No i ju¿ wróci³am z zakupów. I teraz nadal bêdê siedzieæ i siê zastanawiaæ
Albo porobiê sobie gify z dram

No pewnie, ¿e dobry. Szkoda, ¿e w gifie nie mo¿na d¼wiêku zapisaæ. Bo podskakuj±c krzycza³ te¿ nie¼le

Ja ogl±dam dramy i koreañskie i japoñskie. Jednak zdecydowanie wygrywaj± u mnie koreañskie. Dobre lub ¶mieszne doramy (dla mnie) mogê policzyæ na palcach jednej rêki. No i jêzyk koreañski jest dla mnie ³adniejszy i melodyjniejszy

J-popu tworzonego przez Japoñczyków nie s³ucham, bo jeszcze nie trafi³am na takiego, który ma fajny g³os.
Ale ju¿ piosenki nagrane po japoñsku przez moich ukochanych koreañskich artystów jak najbardziej

Dobra, ja ju¿ koñczê z tym off topem. Oficjalnie wracam do w³osowych tematów
My tu non stop offtopowo Ja uwielbiam japoñski i animce Dla mnie ten jêzyk jest piêkny tak jak dla ciebie pewnie koreañski. Mnie w J-pop wci±gnê³a Ayumi Hamasaki i ta piosenka (na Youtube nie by³o ca³ego teledysku): http://www.kewego.com/video/iLyROoaf2x-p.html Do tej pory j± uwielbiam!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ


Nie no, boskie podsumowanie

To zobaczymy co mi jutro wyjdzie. Mam nadziejê, ¿e s³onko bêdzie jutro ze mn± wspó³pracowaæ przy robieniu zdjêæ

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Nienawidzê go³êbi.... Lataj±ce obesrañce...
W³a¶nie musia³am umyæ w³osy przez jednego... Fuuuuuuu !!!! Akurat przed farbowaniem.
My³am sam± od¿ywk±, ale kto wie czy to i tak nie odbije mi siê jutro na skalpie
Ha! Wiesz co mi kiedys kto¶ powiedzia³ jak mnie ptok obsraka³ na czubek g³owy? ¯e bêdê mia³a szczê¶cie w mi³o¶ci Prawda Uwa¿am ¿e znalaz³am szczê¶cie jak cholercia

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³ babeczki
Wiecie co zrobi³am? Pigmentacjê
No nie mog³am, po prostu nie mog³am na siebie patrzeæ, a dok³adnie to na tego glona wybijaj±cego na kilku pasmach. Co mycie g³owy, to coraz mniej farby, a wiêcej glona.

Za tydzieñ w sobotê mam wa¿ny wyjazd, wiêc nie chcia³am zostawiac farbowania na ostatni dzieñ w razie jakiej¶ wtopy. Zrobi³am wiêc to dzisiaj.
Zrobi³am pigmentacjê wg przepisu Mysi z jej blogu. Z tym, ¿e nie na profesjonalnych, a na drogeryjnych. No có¿... Zamiast br±zu mam czarne, ale takie mega czarne. Mój ch³op jak mnie zobaczy, to siê chyba ze mn± rozwiedzie. My³am ju¿ przeciw³upie¿owym, ale ju¿ nic siê nie zmywa. Bêdê jeszcze codziennie myæ przeciw³upie¿owym, ale nie licze na zbytnie zmycie. Chyba, ¿e moje w³osy same postanowi± pozbywaæ siê barwnika tak jak do tej pory.

Jeden plus: nie ma glona! przynajmniej dzi¶, bo po kilku myciach siê oka¿e czy wylezie czy nie. W³osy pokryte równiutko. Dobre i to.

Teraz siê biorê za od¿ywianie. Jakie¶ oleje itp.
Wstawiaj foty tej czerni!!!

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok kupi³am farbê L'oreala Casting Creme Gloss o odcieniu Mro¼ne Machaccino. Zafarbuje siê w sobotê i wy¶lê fotki.
Fotki!!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:50   #928
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
My tu non stop offtopowo Ja uwielbiam japoñski i animce Dla mnie ten jêzyk jest piêkny tak jak dla ciebie pewnie koreañski. Mnie w J-pop wci±gnê³a Ayumi Hamasaki i ta piosenka (na Youtube nie by³o ca³ego teledysku): http://www.kewego.com/video/iLyROoaf2x-p.html Do tej pory j± uwielbiam!


Ha! Wiesz co mi kiedys kto¶ powiedzia³ jak mnie ptok obsraka³ na czubek g³owy? ¯e bêdê mia³a szczê¶cie w mi³o¶ci Prawda Uwa¿am ¿e znalaz³am szczê¶cie jak cholercia
A to spoko loko

Mi japoñski nie przeszkadza. Fajny jêzyk, tylko jako¶ nie znalaz³am ¿adnego typowo japoñskiego bandu ani wokalisty, który by mi pasowa³ zakresem d¼wiêku

Bo, jak pisa³am, kiedy moje ukochane ch³opaki (bo jako¶ girlsbandów ani ¿eñskich solistek nie trawiê) ¶piewaj± po japoñsku to jest cudnie Takie "Tick Tack" U-KISS no wymiata dla mnie A jest po japoñsku z elementami angielskiego.
Proszê, oto oni: U-KISS "Tick Tack"
A tutaj uwielbiam jak siê tak ca³y czas ciesz± ¶piewaj±c No jakby co¶ na poprawê nastroju wziêli U-KISS "One of You

Chocia¿ prawd± jest, ¿e wolê koreañski je¶li mam wybieraæ. Nied³ugo sama zacznê mówiæ "aigoo" albo "ottoke" kiedy nie bêdê wiedzia³a co robiæ
I zacznê wo³aæ na mamu¶kê "omma"

A odno¶nie szczê¶cia w mi³o¶ci po obsraniu przez ptaka. U mnie to jako¶ ani widu ani s³ychu. Dobrze, ¿e chocia¿ ty trafi³a¶

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

JUPPI !!! S± ju¿ angielskie napisy do 2 ostatnio wyemitowanych odcinków "Gu Family Book"
W koñcu dowiem siê o co dok³adnie chodzi³o z akcj± "wielki paj±k"

To ja zajrzê tak za 2 godzinki znowu
Pa pa
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-17 o 19:47
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 21:06   #929
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ


Nie no, boskie podsumowanie

To zobaczymy co mi jutro wyjdzie. Mam nadziejê, ¿e s³onko bêdzie jutro ze mn± wspó³pracowaæ przy robieniu zdjêæ

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Nienawidzê go³êbi.... Lataj±ce obesrañce...
W³a¶nie musia³am umyæ w³osy przez jednego... Fuuuuuuu !!!! Akurat przed farbowaniem.

My³am sam± od¿ywk±, ale kto wie czy to i tak nie odbije mi siê jutro na skalpie
taka kupa potrafi wy¿reæ lakier w karoserii

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
My tu non stop offtopowo Ja uwielbiam japoñski i animce Dla mnie ten jêzyk jest piêkny tak jak dla ciebie pewnie koreañski. Mnie w J-pop wci±gnê³a Ayumi Hamasaki i ta piosenka (na Youtube nie by³o ca³ego teledysku): http://www.kewego.com/video/iLyROoaf2x-p.html Do tej pory j± uwielbiam!



Ha! Wiesz co mi kiedys kto¶ powiedzia³ jak mnie ptok obsraka³ na czubek g³owy? ¯e bêdê mia³a szczê¶cie w mi³o¶ci Prawda Uwa¿am ¿e znalaz³am szczê¶cie jak cholercia



Wstawiaj foty tej czerni!!!



Fotki!!!!
a mnie ktos powiedzia³ ze jak siê wejdzie go³a stop± w wielka kupe psa to bêdzie sie bogatym
hm...jeszcze nie jestem bogata

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok kupi³am farbê L'oreala Casting Creme Gloss o odcieniu Mro¼ne Machaccino. Zafarbuje siê w sobotê i wy¶lê fotki.
czekamy

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

kachula sk³ad olejku muszê przepisaæ bo na zdjêciach nic nie widaæ :/
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-17, 21:42   #930
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wed³ug mnie tu jest pies pogrzebany. Bo Mysia pisa³a, ¿eby do pigmentacji farba nak³adana jako #1 by³a ja¶niejsza o ton od tego co chcesz uzyskaæ. Dopiero ta druga ma byæ na w³a¶ciwym poziomie. Czyli powinna¶ by³a wzi±æ 600 i 500.
Dlatego ci mog³o tak przyciemniæ. Ale to siê powinno powoli zmyæ. Chyba...
A jak nie to próbuj mycia z dodatkiem sody oczyszczonej. Podobno dobrze wymywa.
Heh , no w³a¶nie tylko, ¿e ja nawet chcia³am 400 mieæ chcia³am ciemno. wziê³am 500, bo uzna³am, ¿e pewnie wyjdzie jak 400 czyli ciemny br±z. A moje na pewno nie wysz³y jak ciemny br±z, lecz czerñ.
Moja córka dojrza³a w s³oñcu br±zowe prze¶wity, na tych pasmach, gdzie wcze¶niej by³ glon. Skoro s± prze¶wity br±zu, to mo¿e jest szansa na wyp³ukanie.
Bêdê codziennie myæ. Ale jak znowu wymyjê do glona, to siê powieszê.
M±¿ wróci³ przed chwil± z pracy i nawet nic nie powiedzia³. ¦lepiec
Za to widzia³am siê z kilkoma znajomymi i wszyscy sie zachwycali moim kolorkiem. A wiêc nie jest a¿ tak tragicznie.

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Weronika wymyj± siê, nie martw siê
A lepiej mieæ ³adne czarne ni¿ jakie¶ zielonkawe niewiadomoco
Poka¿ siê
No dok³adnie. Trafi³a¶ w sedno Mam przynajmniej równiutko zafarbowane w³oski i moge miec rozpuszczone. A tych glonów nie umia³am ju¿ schowac.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawiaj foty tej czerni!!!
Eh nie ma siê czym chwaliæ. To w koñcu w±tek o br±zach, a nie o czerni
Mo¿e jutro co¶ cyknê. Dzi¶ robi³am tylko telefonem, ale wysz³y bardzo ciemno.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.