Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 21:07   #4681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Do usług .
Wiesz, niektórzy pieją z zachwytu, ale dla mnie efekt jest doraźny, zresztą trudno oczekiwać czegoś więcej od maseczki . W sumie nie mam zastrzeżeń do działania Glamglow, tylko cena mnie nie przekonuje, w zestawieniu z owym doraźnym jedynie efektem. No i maseczka dość szybko wysycha w opakowaniu, mimo właściwego przechowywania, co jeszcze obniża wydajność.

No tak, zawsze ktoś znajdzie się piejacy z zachwytu Ale bardziej cenię sobie zdanie takich osób, jak Ty, co mieli już do czynienia z wieloma produktami, nie sa zbajerowane byle czym i umieją sensownie wytłumaczyć czemu to nie hit
Ja myślałam, ze ona za tą cenę to jakies diamenty ma, albo cuś I ze wygląda sie po niej, jak po lekkim liftingu tak wiem, za duzo wymagam ale niemniej skoro w opisie stoi, ze celebryci ją uwielbiaja, i takie tam bajery, to spodziewałam sie bozia wie czego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:07   #4682
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja miałam, a w zasadzie jeszcze mam, tą w czarnym opakowaniu. Fajna, ale wg mnie tyłka nie urywa. Gdyby kosztowała połowę mniej, to może kupowałabym częściej, a tak, to trochę szkoda mi kasy i na razie poprzestanę na tych marnych, zaschniętych resztkach, które mi jeszcze zostały . Wolę już peeling wulkaniczny z MAC'a.
Potwierdzam, mam podobną opinię co do Glamglow.
Ja się zniechęciłam do niej do tego stopnia, że zostało mi jeszcze pół słoiczka i nie mogę jej jakoś zmęczyć. Jakieś takie grudy ma, źle się nakłada, ekspresowo wysycha a potem ściąąąąga ja nie wiem. Trzeba się w trakcie spryskiwać wodą w sprayu. Nie lubię takiego kombinowania. Podobny efekt mam po normalnej glince za 5 zł.
Tymi celebrytami to bym się w ogóle nie sugerowała Dostają to za darmo to i chwalą
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:09   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ten peeling taka rewelacja?
No wiesz, zalezy dla kogo pewnie. Ja majac już co nieco peelingów w swoim zyciu stwierdziłam, ze Volcanic z nich wszystkich jest najelpszy. Pewno ktoś inny bedzie miał inne zdanie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4644260 5]Potwierdzam, mam podobną opinię co do Glamglow.
Ja się zniechęciłam do niej do tego stopnia, że zostało mi jeszcze pół słoiczka i nie mogę jej jakoś zmęczyć. Jakieś takie grudy ma, źle się nakłada, ekspresowo wysycha a potem ściąąąąga ja nie wiem. Trzeba się w trakcie spryskiwać wodą w sprayu. Nie lubię takiego kombinowania. Podobny efekt mam po normalnej glince za 5 zł.
Tymi celebrytami to bym się w ogóle nie sugerowała Dostają to za darmo to i chwalą [/QUOTE]

W takim razie zapominam, ze w ogóle pytałam o coś takiego, jak Glamglow
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 08:59   #4684
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No tak, zawsze ktoś znajdzie się piejacy z zachwytu Ale bardziej cenię sobie zdanie takich osób, jak Ty, co mieli już do czynienia z wieloma produktami, nie sa zbajerowane byle czym i umieją sensownie wytłumaczyć czemu to nie hit
Ja myślałam, ze ona za tą cenę to jakies diamenty ma, albo cuś I ze wygląda sie po niej, jak po lekkim liftingu tak wiem, za duzo wymagam ale niemniej skoro w opisie stoi, ze celebryci ją uwielbiaja, i takie tam bajery, to spodziewałam sie bozia wie czego
O, dziękuję bardzo , poczułam się mile połechtana .
Diamentów nie ma, są za to zgniłozielone farfocle (jak fusy od herbaty), które odpadają jak maska wysycha .
Celebrytów zasadniczo nie mam w żadnym poważaniu, więc i ich opinie mnie nie interesują .
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4644260 5]Potwierdzam, mam podobną opinię co do Glamglow.
Ja się zniechęciłam do niej do tego stopnia, że zostało mi jeszcze pół słoiczka i nie mogę jej jakoś zmęczyć. Jakieś takie grudy ma, źle się nakłada, ekspresowo wysycha a potem ściąąąąga ja nie wiem. Trzeba się w trakcie spryskiwać wodą w sprayu. Nie lubię takiego kombinowania. Podobny efekt mam po normalnej glince za 5 zł.
Tymi celebrytami to bym się w ogóle nie sugerowała Dostają to za darmo to i chwalą [/QUOTE]
Ja mam jeszcze na jedno użycie, ale już ostatnio musiałam dodawać wodę termalną i mieszać to cholerstwo, bo maska zaschła na beton.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, zalezy dla kogo pewnie. Ja majac już co nieco peelingów w swoim zyciu stwierdziłam, ze Volcanic z nich wszystkich jest najelpszy. Pewno ktoś inny bedzie miał inne zdanie
Ja mam takie samo
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:16   #4685
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, dziękuję bardzo , poczułam się mile połechtana .
Diamentów nie ma, są za to zgniłozielone farfocle (jak fusy od herbaty), które odpadają jak maska wysycha .
Bo to chyba są fusy od herbaty - zielonej o ile dobrze pamiętam
ja miałam i czarną i białą, i chyba wolałam białą - czarną w zeszłym tygodniu skończyłam i najbardziej w niej podobał mi się ten peeling, który się robi na końcu ostry i konkretny, jak lubię
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 10:32   #4686
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
oj

Jutro w końcu dotrę na pocztę i poleci paczuszka




A ja (mam włosy za łopatki, kręcone) trzymam mokre włosy głową w dół i ugniatam włosy mając piankę na dłoniach, potem mach nimi do tyłu i przejeżdżam rękoma z pianką po włosach z "zewnątrz"





Ciekawe czy miała z miniaturek, które mają dla klientów
Złośliwa jestem, ale powinny być miniaturki wszystkiego, tym bardziej przy takich cenach


No ja też chętnie potestowałabym najpierw miniatury,szczególnie szampon i odżywkę przed zakupem

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Corii,pamiętam o Twoich problemach z paznokciami(sama mam podobne) i chcę Ci polecić odżywkę Sally hansen http://www.rossnet.pl/Produkt/Sally-...ml,337954,1649
Jestem zadowolona,paznokcie twardsze,nie wyginają się na wszystkie strony.Nakładasz jak lakier i po tygodniu zmywasz nakładając nową warstwę.Możesz uzywać jako baza pod lakier.Wiem,że wszystkie polecają tę kultową złotą odżywkę,ale ona głownie na wzrost paznokcia działa,a ta typowo wzmacniająca,odbudowująca i odżywcza
Chcialam jeszcze dodać,że paznokcie ładnienabierają kształtu,nie umiem tego wytłumaczyć,ale takie jakby węższe i wypukłe się robią,a nie szerokie i płaskie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-05-14 o 10:34
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 10:32   #4687
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Bo to chyba są fusy od herbaty - zielonej o ile dobrze pamiętam
ja miałam i czarną i białą, i chyba wolałam białą - czarną w zeszłym tygodniu skończyłam i najbardziej w niej podobał mi się ten peeling, który się robi na końcu ostry i konkretny, jak lubię
Tak mi się zdaje, choć składu nie sprawdzałam. W każdym razie ich kolor i zapach na to wskazują .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 12:04   #4688
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

[/COLOR]Corii,pamiętam o Twoich problemach z paznokciami(sama mam podobne) i chcę Ci polecić odżywkę Sally hansen http://www.rossnet.pl/Produkt/Sally-...ml,337954,1649
Jestem zadowolona,paznokcie twardsze,nie wyginają się na wszystkie strony.Nakładasz jak lakier i po tygodniu zmywasz nakładając nową warstwę.Możesz uzywać jako baza pod lakier.Wiem,że wszystkie polecają tę kultową złotą odżywkę,ale ona głownie na wzrost paznokcia działa,a ta typowo wzmacniająca,odbudowująca i odżywcza
Chcialam jeszcze dodać,że paznokcie ładnienabierają kształtu,nie umiem tego wytłumaczyć,ale takie jakby węższe i wypukłe się robią,a nie szerokie i płaskie
Ddiano, bardzo dziekuję za pamięc I za polecenie tej odzywki, jak będę w Rossmanie to ją nabedę
Moje paznokcie po 2 miesiacach szalenia z lakierami przedstawiaja aktualnie obraz nędzy i rozpaczy - lamiące się i rozdwajające nawet do połowy płytki
Jak ta odzywka im pomoże, to co dzień będe Ci wdzieczna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:11   #4689
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ddiano, bardzo dziekuję za pamięc I za polecenie tej odzywki, jak będę w Rossmanie to ją nabedę
Moje paznokcie po 2 miesiacach szalenia z lakierami przedstawiaja aktualnie obraz nędzy i rozpaczy - lamiące się i rozdwajające nawet do połowy płytki
Jak ta odzywka im pomoże, to co dzień będe Ci wdzieczna
Ja ją kupiłam w Super-Pharm ze zniżką -40%
Ja jestem zadowolona,mam nadzięję,że i Ty będziesz,czego Ci szczerze życzę,bo wiem co znaczy mieć łamliwe i rozdwajające się pazurki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:23   #4690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja ją kupiłam w Super-Pharm ze zniżką -40%
Ja jestem zadowolona,mam nadzięję,że i Ty będziesz,czego Ci szczerze życzę,bo wiem co znaczy mieć łamliwe i rozdwajające się pazurki
A jest teraz w SP na nia ta zniżka 40%? Bo nie orientuje się za bardzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:31   #4691
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jest teraz w SP na nia ta zniżka 40%? Bo nie orientuje się za bardzo
Nie mam pojęcia czy jeszcze jest ta promocja,ja kupowałam w ubiegłym tygodniu.Wtedy było -40% na sally hansen (wszystkie produkty)Liczyłam,że załapię się na essie 2 za 1zl,ale już nie było
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-05-14 o 12:32
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 12:37   #4692
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy jeszcze jest ta promocja,ja kupowałam w ubiegłym tygodniu.Wtedy było -40% na sally hansen (wszystkie produkty)Liczyłam,że załapię się na essie 2 za 1zl,ale już nie było
To teraz już pewno po sprawie A ile Ci wyszła ta odzywka w SP z ta znizka?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:49   #4693
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To teraz już pewno po sprawie A ile Ci wyszła ta odzywka w SP z ta znizka?
Nie pamiętam dokładnie,bo kupowałam kilka rzeczy,ale coś 20-22zł
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:03   #4694
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie,bo kupowałam kilka rzeczy,ale coś 20-22zł
No to w sumie tyle ile w Rossmanie, zatem pomaszeruje jutro do Rossa pod domem, o ile jeszcze będa mieli ją
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:15   #4695
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4643178 4]Będziesz zadowolona



Nie wiem Ale raczej apteczne.[/QUOTE]
Dzisiaj dostałam już przesyłkę, wieczorem użyję kremu, dam znać jutro jakie mam stópki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:16   #4696
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ciekawa go jestem http://www.temptalia.com/benefit-the...14#more-165499 i ceny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:45   #4697
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uff no nie wiem, zawsze sie napalam na tego typu wynalazki co to maja ulatwic nam malowanie, a zazwyczaj sie okazuje, ze to albo ja taka nieudolna jestem, albo nie bardzo dzialaja.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:50   #4698
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Uff no nie wiem, zawsze sie napalam na tego typu wynalazki co to maja ulatwic nam malowanie, a zazwyczaj sie okazuje, ze to albo ja taka nieudolna jestem, albo nie bardzo dzialaja.
Ja się nie boję aplikacji, bo wszytskim kreskę zrobię, ja jestem ciekawa, czy on taki fajny będzie w uzyciu i w efekcie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:07   #4699
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Uff no nie wiem, zawsze sie napalam na tego typu wynalazki co to maja ulatwic nam malowanie, a zazwyczaj sie okazuje, ze to albo ja taka nieudolna jestem, albo nie bardzo dzialaja.
Mam tak samo. Chociaż w moim przypadku dwie lewe ręce i trzęsiączka mają chyba pierwszoplanowe znaczenie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 17:17   #4700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No i lipa, w Rossmanie niedaleko mnie nie maja Saly Hansen
Trzeba wybrac się do innego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:20   #4701
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i lipa, w Rossmanie niedaleko mnie nie maja Saly Hansen
Trzeba wybrac się do innego
No,kurcze pewnie nie wiedzieli,że Cię zainteresujeInac zej mieliby pełen asortyment
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:35   #4702
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wlasnie nalozylam Face&Body MACa na cala buzie solo. Mam probasa koloru bialego. Krycie zerowe. Ze wzgledu na slabe krycie mimo bialego odcienia poziom jasnosci jest idealny. Odcina sie jednak, bo szyje mam zolta. Omiotlam buzie delikatnie moim najjasniejszym bronzerem i znow bylam zolta. Co z tego jak krycie niczym krem tonujacy.
Mam nadzieje, ze mieszanie z innymi podkladami da lepszy efekt.

Moja buzia zreszta ostatnio zadnego podkladu nie lubi. Nie dosc, ze sie swiece jak latarnia to we wszystkim buzia sie przesusza. Nawet Armaniusz mi nie sluzy . Sama juz nie ogarniam co sie dzieje. Wszystkie moje mocno odzywcze kremy nie daja rady buzi doprowadzic do poprzedniego stanu. Day Wear na dzien tez sobie nie radzi. WTF .

Teraz o podkladach Paul&Joe mysle. Miala ktoras?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-14 o 17:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:36   #4703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No,kurcze pewnie nie wiedzieli,że Cię zainteresujeInac zej mieliby pełen asortyment
E tam, to mały Rossman w sumie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:07   #4704
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, zalezy dla kogo pewnie. Ja majac już co nieco peelingów w swoim zyciu stwierdziłam, ze Volcanic z nich wszystkich jest najelpszy. Pewno ktoś inny bedzie miał inne zdanie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



W takim razie zapominam, ze w ogóle pytałam o coś takiego, jak Glamglow
Corii, mi na przykład Glamglow bardzo pomógł przy suchych skórkach. Efekt był natychmiastowy, cera wygładzona i ujednolicona. Jednak jest to działanie krótkotrwałe, chyba, że stosujesz maskę dosyć często. Krem Shiseido + Glamglow + podkład YSL - to dla mnie był najlepszy ratunek na suchą cerę. Znaczna poprawa była widzoczna nie tylko dla mojego oka. Teraz przy Samparze, znowu pojawiają się drobne skórki. Więc pod tym kątem polecam
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:13   #4705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Corii, mi na przykład Glamglow bardzo pomógł przy suchych skórkach. Efekt był natychmiastowy, cera wygładzona i ujednolicona. Jednak jest to działanie krótkotrwałe, chyba, że stosujesz maskę dosyć często. Krem Shiseido + Glamglow + podkład YSL - to dla mnie był najlepszy ratunek na suchą cerę. Znaczna poprawa była widzoczna nie tylko dla mojego oka. Teraz przy Samparze, znowu pojawiają się drobne skórki. Więc pod tym kątem polecam
Nie mam suchych skórek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:09   #4706
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nie wiecie czy w Superpharmie można zwracać produkty? bo się zeźliłam
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:20   #4707
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Można jeśli są w oryginalnym opakowaniu. Mnie kiedyś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:51   #4708
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Można jeśli są w oryginalnym opakowaniu. Mnie kiedyś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dokopałam się do regulaminu i faktycznie jest napisane, że można
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 22:10   #4709
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
dokopałam się do regulaminu i faktycznie jest napisane, że można
A co Ci podpadło ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:27   #4710
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Douglas online do 21 maja:
20% rabatu na wszystko przy zamówieniu powyżej 260 zł., kod: M20
15% rabatu na wszystko przy zamówieniu powyżej 160 zł., kod: M15
10% rabatu na wszystko przy zamówieniu powyżej 100 zł., kod: M10
oraz do 18 maja lub wyczerpania zapasów:
do zamówienia od 99 zł miniatura perfum DOT Marc Jacobs gratis, kod: MAMA


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.