Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 22:25   #4711
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mam czasu nadrabiać na szybko wrzucę denko Lutowe
super denko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:26   #4712
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56565008]Treść usunięta[/QUOTE]

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:28   #4713
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

AnulQa, dałaś czadu. Ile Ty o nas wiesz, pracujesz w wywiadzie czy coś Jeżeli tak, to zapraszam do siebie - moje inicjały to SB Wymienimy się teczkami.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mam czasu nadrabiać na szybko wrzucę denko Lutowe
Zawstydzasz.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:29   #4714
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Gratulacje

Widzialyscie, ze na Wizazu mozna juz sprzedawac perfumy? Fajnie
gdzie?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:30   #4715
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5657690 6]AnulQa, dałaś czadu. Ile Ty o nas wiesz, pracujesz w wywiadzie czy coś Jeżeli tak, to zapraszam do siebie - moje inicjały to SB Wymienimy się teczkami.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------



Zawstydzasz.[/QUOTE]

Dzięki dziewczynki troszkę się uzbierało. Niestety z kolorówki tylko tusz i primer ale sporo pielęgnacji

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oki doki, dziękuję




Dziękuję!

W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
Gratulacje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:32   #4716
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Gratulacje

Widzialyscie, ze na Wizazu mozna juz sprzedawac perfumy? Fajnie
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super, że się udało


Denko na bogatości
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Bardzo się cieszę!
Świętujemy?: pijemy:
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5657673 1]No to walnęłaś petardę na koniec dnia ! GRTULACJE, cudownie że się udało No kochana, stawiasz nam wino [/QUOTE]

Dziękuję, dziewczyny Nie macie pojęcia, jak się cieszę, tym bardziej, że to praca marzeń
A wino jak najbardziej, zapraszam do Krakowa

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki troszkę się uzbierało. Niestety z kolorówki tylko tusz i primer ale sporo pielęgnacji

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------



Gratulacje
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:32   #4717
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oki doki, dziękuję




Dziękuję!

W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
Gratuluje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 22:33   #4718
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
your Angel No coś takiego w sobie ma. Czytam posty, rzucam okiem na avatar i myślę- kurde diabeł, nie kobieta, a potem widzę wielkie oczyska małego i dużego stworka w otoczeniu 3 gwiazdek na nadgarstku, czytam posty i myślę- kurde, anioł nie kobieta.
O naszej forumowej Miśce np. złego słowa nie powiem. Ze strachu.
Ma skubana, negatywa na all. Strach się bać.Never to mi się kojarzy z Laną del Rey. Niby taka wygadana, ale ma w sobie coś tajemniczego. Taki przyciągający dystans. Wali prosto z mostu, trafia w punkt, i czyha na 1 stronę wątku. Nigdy jej nie ma, a zawsze jest. Never czuwa. Interesujący przypadek.Jeszcze nie było takiego dnia, zebym nie zgodziła się z Makintosh. Jesli jednak tak się zdarzy, baaardzo to przeżyję. I nie wiem, czy zawiodę się na sobie, czy na Niej. Rotkohl cenię za porządną argumentację. Nawet jeśli się z nią nie zgadzam, trudno nie zgodzić mi się z jej argumentami. Nie wiem jak ona to robi.
Aniyam, to prawdziwa szczęściara. Zgarnia całą pulę, a jak wyśle męża do S. to i jeszcze więcej. Nawet jak nie wezmie udziału w konkursie i tak wygra jedną z głównych nagród. Zgrabny plecaczek o masie 42 kilogramów. Wszystko dzięki zdrowej diecie cola-mięso-jarmuż- ukryte słodycze- mączka arbuzowa- driny co mąż robi- i jeszcze raz miecho- cola- ukryte słodycze. Troszkę pokręcona, zwłaszcza kiedy na ulicy mija takiego jednego co to zna się z panem aniyamowym. No... niezręczna sytuacja. Marthusia, borze, ta kobieta jeszcze nikomu za skórę nie zalazła, w przeciwieństwie do Królowej Szanelowej. Niby bojaźliwa, ale jak trzeba będzie, to człowiek jest pewny, że pierwsza w szeregu stanie i będzie walczyć w słusznej sprawie. Martusia na każde pytanie odpowie i nad każdym robaczkiem się pochyli. Żaden los jej nie obojętny.
Amyz, kobieta o wielu twarzach i kociej naturze. Jej imię najczęściej pada we snach forumowiczek, zwłaszcza w tych proroczych, przedbrokułowych.Nikt jej nie widział, ale... wszyscy wiedzą, że to Ona. Niby jakiś inżynier, niby po politechnice, a kurcze...sypie dowcipami jak po humanie. Nic co ludzkie, nie jest jej obce. Nawet gdyby powiedziała komuś, że jest głupi, nikt nie wziąłby tego jakoś szczególnie do serca. Tylko smiałby się z zacnego dowcipu. Nie z każdym napić się można a o piciu z amyz to się marzy. Amyz, nawet jak wisi, to nie odda. Ale... wszyscy znają i kochają amyz.Love 1234No... mistrzyni ciętej riposty i krótkich komentarzy przeładowanych treścią. Jest tak Szpilka, nawet po nokaucie, napier..z dala.
Love nigdy się nie poddaje. To prawdziwy fajter. Jednym słowem zgasi każdego. Jedyny taki przypadek, którego kocha nawet własna teściowa.Korinka, estemaniaczka, miłośniczka lodów z maca, specjalistka od dojenia krów i męża, pasjonatka kina kobiet, często zaglądająca do mechanika... niby w poszukiwaniu męża. Od tygodnia, na bańce... chińskiej. Ma dziewczyna łeb i zdrowie.Margo doradzi, pomoże, maila wyśle. Na Margo jeszcze nikt się nie zawiódł.Paulina Aurora tylko ona potrafi z Aleksandra wyciągnąć niewyciągalne. Do ściany przyciśnie, żądając KONKRETÓW! Cierpliwa, uparta, niezastąpiona. Wbrew pozorom łagodna. Jedna z ostatnich żyjących sprawiedliwych.Oktawia przyszła panna młoda, zalatana i zaangażowana. Miła dziewczyna, Kopciuszek, przeciwieństwo sióstr i złej macochy. Młoda jeszcze jest i za bardzo się wszystkim przejmuje. W terminologii gramatyczno-muzycznej na pytanie ile? najczęsciej odpowiada Oktawia. cosmetix obrończyni tych, którzy się bronić nie moga i pogromczyni handlar. Dziewczyna odda palec, odda i rękę, ale szwagierki kryncą nosem. A Koshatka, to mi się kojarzy z tym-

Dziewczyny jak my się znamy. Każda jest jakaś i mi się dobrze kojarzy. Niewspomniana wyżej dzielna Tomama, Kilaneczka(od nazwiska!) Lidia od maleństwa, Jaszczurka Dori, Lwica Mallin...coś tam od wszystkiego, Irmina od pięknych ust i równie pięknych pomadek, pingwinek, xxxitp. michalina od sąsiadów, paulina z ciągu cyfr, moderatorki, panna wiosna którą przyjemność miałam poznać na rocherowym, rapsodia co własny język stworzyła i szyk przestawny niezwykle interesujący- szyfrem mówi, szyfrem, tenebra od pilnowania pracowników czy na fejsie nie siedzą, ladypeterpan od szanelowskich ankiet ekskluzywnych, no... w cholerę Was tu jest. I nie ma takiej, której by się nie lubiło.
Magiczny wątek!


No... to która przenocuje???
AnulaQa ale Ci się to udało
Jeśli szukasz noclegu na Podkarpaciu to zapraszam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:33   #4719
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oki doki, dziękuję

Dziękuję!

W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mam czasu nadrabiać na szybko wrzucę denko Lutowe
ładne denko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:34   #4720
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Gratulacje



ładne denko
Dziękuję, dziewczyny
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:35   #4721
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Nie zmienisz tych ludzi, możesz tylko zmienić swoje nastawienie do nich.
Oddziel emocje od tej relacji. Jest to trudne, ale możliwe, bez tego już bym siedziała w więzieniu za zamordowanie teściowej.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 22:35   #4722
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

AnulaQa Padlam a o co chodzi z mechanikiem i mezem ? Idealnie nas podsumowalas
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:36   #4723
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki
A co to za praca? Nie wiem, czy nie pisałaś, czy mi umknęło.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



Ja byłam u pana i byłam bardzo zadowolona Ale wcześniej też zrobiłam próbny i trochę go obserwowałam przy pracy, więc widziałam też inne dziewczyny, jak wyglądały. A on w ogóle robi czasem charakteryzację do filmów
O poszłabym na make up do faceta
Ta moja znajoma słyszałam, że lubi mocny makijaż zrobić, ale ja będę jej pilnować, bo tapety nie lubię. W ogóle mnie się marzą mocne usta i delikatny makijaż oka, bez żadnych perłowych cukierkowych cieni itp.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:38   #4724
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny Nie macie pojęcia, jak się cieszę, tym bardziej, że to praca marzeń
A wino jak najbardziej, zapraszam do Krakowa
Lecę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:38   #4725
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mam czasu nadrabiać na szybko wrzucę denko Lutowe
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:38   #4726
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oki doki, dziękuję




Dziękuję!

W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:39   #4727
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
Gratulacje
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:42   #4728
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
GRATULACJE!!!
A zdradzisz, co to za praca?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O poszłabym na make up do faceta
Ta moja znajoma słyszałam, że lubi mocny makijaż zrobić, ale ja będę jej pilnować, bo tapety nie lubię. W ogóle mnie się marzą mocne usta i delikatny makijaż oka, bez żadnych perłowych cukierkowych cieni itp.
No, no
Ja z nim rozmawiałam wcześniej i powiedziałam, że ja nie lubię mocnego makijażu, zwłaszcza oka. Nie było żadnych problemów. Zresztą chyba rzadko kto przesadza z makijażem ślubnym i strzela nie wiadomo co. I z fryzury, i z makijażu byłam superzadowolona
Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:42   #4729
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5657771 6]Lecę [/QUOTE]

To ja chłodzę winko i szykuję przekąski

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziękuję!
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 22:49   #4730
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!!
A zdradzisz, co to za praca?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



No, no
Ja z nim rozmawiałam wcześniej i powiedziałam, że ja nie lubię mocnego makijażu, zwłaszcza oka. Nie było żadnych problemów. Zresztą chyba rzadko kto przesadza z makijażem ślubnym i strzela nie wiadomo co. I z fryzury, i z makijażu byłam superzadowolona
Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie
Też na to liczę, że będzie tak, jak sobie wymarzyłam Obawiam się trochę o włosy, bo mam długie i cienkie a zamarzył mi się warkocz
A i nie wiem, co mi zostanie z tego makijażu, bo wiem, że rodzina TŻ (babcie i ciotki) uwielbiają się całować w policzki "na mokro". Mnie się od razu zbiera na wymioty... I pomyśleć, że będę musiała taka obcmokana przetrwać cały dzień i noc. Ale wymyśliłam, że poproszę tę makijażystkę, żeby mnie podczas obiadu wymalowała jeszcze raz, tzn tylko twarz

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-02-29 o 22:50
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:52   #4731
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!!
A zdradzisz, co to za praca?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



No, no
Ja z nim rozmawiałam wcześniej i powiedziałam, że ja nie lubię mocnego makijażu, zwłaszcza oka. Nie było żadnych problemów. Zresztą chyba rzadko kto przesadza z makijażem ślubnym i strzela nie wiadomo co. I z fryzury, i z makijażu byłam superzadowolona
Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie
No teraz już mogę zdradzić Będę pracowała w jednej z niszowych perfumerii, więc baaaardzo się cieszę
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:53   #4732
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Widzę, że wątek się kończy, ja uciekam do męża, będę rano i zrobię nowy, także nie spamować za wiele
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 22:57   #4733
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kilka słów o brokułowej mini maseczce Origins.
Czy komuś ona pasuje???
Owszem jest wydajna i ładnie pachnie, ale... piecze skubana, a efekt mizerny.
Bardzo przypomina mi pod względem zapachu, konsystencji, efektu i mrowienia,Avonowską śródziemnomorską-oliwkową i aloesową Avy.
Mnie pasuje, użyłam w sobotę i jest super Fajna, miękka skóra mi po niej została. Szkoda, że Cię uczuliła

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56565008]Treść usunięta[/QUOTE]

Gratulacje!!! Bardzo się cieszę Zdradź w której to może Cię odwiedzę kiedyś
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:04   #4734
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Też na to liczę, że będzie tak, jak sobie wymarzyłam Obawiam się trochę o włosy, bo mam długie i cienkie a zamarzył mi się warkocz
A i nie wiem, co mi zostanie z tego makijażu, bo wiem, że rodzina TŻ (babcie i ciotki) uwielbiają się całować w policzki "na mokro". Mnie się od razu zbiera na wymioty... I pomyśleć, że będę musiała taka obcmokana przetrwać cały dzień i noc. Ale wymyśliłam, że poproszę tę makijażystkę, żeby mnie podczas obiadu wymalowała jeszcze raz, tzn tylko twarz
Oooo pamiętam, to było okropne! Ja już oszołomiona/ogłuszona byłam tymi cmokami. Każdy minimum 3 cmoki-smoki. A ja ze stresu uśmiechałam się! I uśmiechałam! A Tż mrugał Zadziwiające jak ludzie na stres potrafią zareagować!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:04   #4735
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ciężko się Was nadrabia, pisać w ogóle nie miałam czasu przez weekend... Ale i tak się muszę pochwalić zakupami

Kupiłam sobie parę drobiazgów, tzn. zestaw Estee z miniaturkami, pędzel do podkładu z S. i jakiś płyn do czyszczenia pędzli, też z S. Stwierdziłam, że do tego wezmę kartę podarunkową żeby przed urodzinami się ozłocić I Pani Sephorzanka hojnie mi sypnęła miniaturkami i próbkami, wyszłam zadowolona Opłaca się chodzić jak perfumeria jest prawie pusta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160228_232012.jpg (129,2 KB, 71 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:10   #4736
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ciężko się Was nadrabia, pisać w ogóle nie miałam czasu przez weekend... Ale i tak się muszę pochwalić zakupami

Kupiłam sobie parę drobiazgów, tzn. zestaw Estee z miniaturkami, pędzel do podkładu z S. i jakiś płyn do czyszczenia pędzli, też z S. Stwierdziłam, że do tego wezmę kartę podarunkową żeby przed urodzinami się ozłocić I Pani Sephorzanka hojnie mi sypnęła miniaturkami i próbkami, wyszłam zadowolona Opłaca się chodzić jak perfumeria jest prawie pusta
Rzeczywiście bardzo fajne gratisy

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Uciekam, dobranoc
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:11   #4737
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:12   #4738
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ciężko się Was nadrabia, pisać w ogóle nie miałam czasu przez weekend... Ale i tak się muszę pochwalić zakupami

Kupiłam sobie parę drobiazgów, tzn. zestaw Estee z miniaturkami, pędzel do podkładu z S. i jakiś płyn do czyszczenia pędzli, też z S. Stwierdziłam, że do tego wezmę kartę podarunkową żeby przed urodzinami się ozłocić I Pani Sephorzanka hojnie mi sypnęła miniaturkami i próbkami, wyszłam zadowolona Opłaca się chodzić jak perfumeria jest prawie pusta

Super zakupy, ciekawy ten pedzel, czy on jest bardzo zbity? Czy łatwo go będzie domyć?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:13   #4739
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oooo pamiętam, to było okropne! Ja już oszołomiona/ogłuszona byłam tymi cmokami. Każdy minimum 3 cmoki-smoki. A ja ze stresu uśmiechałam się! I uśmiechałam! A Tż mrugał Zadziwiające jak ludzie na stres potrafią zareagować!
Ciekawe co ja będę robić, też stawiam na to, że będę się uśmiechać jak nienormalna
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 23:13   #4740
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ciężko się Was nadrabia, pisać w ogóle nie miałam czasu przez weekend... Ale i tak się muszę pochwalić zakupami

Kupiłam sobie parę drobiazgów, tzn. zestaw Estee z miniaturkami, pędzel do podkładu z S. i jakiś płyn do czyszczenia pędzli, też z S. Stwierdziłam, że do tego wezmę kartę podarunkową żeby przed urodzinami się ozłocić I Pani Sephorzanka hojnie mi sypnęła miniaturkami i próbkami, wyszłam zadowolona Opłaca się chodzić jak perfumeria jest prawie pusta
super zakupy i gratisy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.