Do filtromaniaczek:) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 16:01   #1891
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Katiia, ja tez jestem z Lublina. Po próbki najlepiej udać sie do apteki na Radziszewskiego, obok kina Bajka, na Miasteczku Akademickim A jesli interesuje Cie Avene, to w kazdy poniedzialek jest tam konsultantka Avene i maja 5% znizki w ten dzien!!!!

Ja dzisiaj dostałam tam probke emulsji [hehehe] i mleczka zelowego Vichy
Dzięki za informacje-przyda się na pewno

Tak sobie pomyślałam... może by tak założyć wątek pt "apteka przyjazna klientce" czy coś w tym stylu, można by w nim wpisywać miasto i nazwe/adres apteki gdzie dają próbki, jest miła atmosfera itp. Mam na myśli nie tylko próbki filtrów, ale też innych kosmetyków.W ten sposób może zaoszczęciłybyśmy sobie latania po mieście od apteki do apteki i narażania się na dziwne spojrzenia. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale zawsze jak prosze o próbkę to aptekarki patrzą na mnie jakbym się z choinki urwała i słyszę "NIE MA!".A przecież nie nie będę kupować produktu za niemałe pieniądze, który potem może mi kompletnie nie podpasować. Co o tym myślicie? ja niestety nie mogę pochwalić się znajomością żadnej takiej apteki.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:12   #1892
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez katiia
Dzięki za informacje-przyda się na pewno

Tak sobie pomyślałam... może by tak założyć wątek pt "apteka przyjazna klientce" czy coś w tym stylu, można by w nim wpisywać miasto i nazwe/adres apteki gdzie dają próbki, jest miła atmosfera itp. Mam na myśli nie tylko próbki filtrów, ale też innych kosmetyków.W ten sposób może zaoszczęciłybyśmy sobie latania po mieście od apteki do apteki i narażania się na dziwne spojrzenia. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale zawsze jak prosze o próbkę to aptekarki patrzą na mnie jakbym się z choinki urwała i słyszę "NIE MA!".A przecież nie nie będę kupować produktu za niemałe pieniądze, który potem może mi kompletnie nie podpasować. Co o tym myślicie? ja niestety nie mogę pochwalić się znajomością żadnej takiej apteki.
Popieram. Łączy się to z moim projektem utworzenia Spisu Aptek Omijanych Szerokim Łukiem
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:23   #1893
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

L_V - Paula już właściwie wszystko napisała o tym kremie - zgadzam się z nią.
W moim odczuciu jest to krem znacznie lżejszy niż mleczko, mniej treściwy, czy brudzi nie wiem bo staram się żeby nic nie dotykało mojej twarzy (ścieranie), dlatego nie stanowi to dla mnie problemu. Odcień chłodny .
U mnie rozprowadza się świetnie, maże się zupełnie minimalnie.

Wygląda na to, że nam nowy wątkowy pupilek wyrośnie z tego kremu .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:45   #1894
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Agy
Hej,
ja też zadawałam to pytanie, ale nie było odpowiedzi, więc zostałam zmuszona, zeby je po prostu zakupić
Więc kupiłam i muszę powiedzieć, tak, mleczko nie bieli twarzy, łatwo się wchłania, jednak pozostawia na twarzy suuper połysk , mi to nie przeszkadza, a po godzinie nie jest już tak najgorzej, nakładanie przepisowych 2ml zajmuje mi o wiele mniej czasu niż fluidu Biodermy, a zawartość alkoholu mi w ogóle nie przeszkadza i nie szczypią mnie oczy, mimo, że nakładając staram się omijać okolice oczu, ale nigdy mi się to nie udaje
A ile za nie zapłaciłaś? Jest ono sprzedawane może w jakichś zestawach, czy solo?

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:52   #1895
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny, mogłybyście mi polecić dobry puder matujący do 40 zł wspólgrający z mleczkiem Avene +50 ? Mam dość skrobi-mam po niej wysyp, na twarzy wyglądam z nią conajmniej dziwnie
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:58   #1896
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dziewczyny, mogłybyście mi polecić dobry puder matujący do 40 zł wspólgrający z mleczkiem Avene +50 ? Mam dość skrobi-mam po niej wysyp, na twarzy wyglądam z nią conajmniej dziwnie
Avene nie jest restrykcyjna wobec pudrów i podkładów, bo nie zawiera parsolu! nie musisz uzywac skrobi, mozesz sie zmatowic czymkolwiek zechcesz
Ja matowie swoja emulsje Avene pudrem transparentnym rimmel
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 17:31   #1897
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki kochana! Stanowczo przerzucę się na coś delikatniejszego. Słyszałam, że skrobia ma wiele zanieczyszczeń, stąd pewnie te nowe wypryski
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 17:39   #1898
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez katiia
Dzięki za informacje-przyda się na pewno

Tak sobie pomyślałam... może by tak założyć wątek pt "apteka przyjazna klientce" czy coś w tym stylu, można by w nim wpisywać miasto i nazwe/adres apteki gdzie dają próbki, jest miła atmosfera itp. Mam na myśli nie tylko próbki filtrów, ale też innych kosmetyków.W ten sposób może zaoszczęciłybyśmy sobie latania po mieście od apteki do apteki i narażania się na dziwne spojrzenia. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale zawsze jak prosze o próbkę to aptekarki patrzą na mnie jakbym się z choinki urwała i słyszę "NIE MA!".A przecież nie nie będę kupować produktu za niemałe pieniądze, który potem może mi kompletnie nie podpasować. Co o tym myślicie? ja niestety nie mogę pochwalić się znajomością żadnej takiej apteki.
Bardzo fajny pomysł Właśnie niedługo bede musiała poszukać próbek bo moje mleczko Avene zaczyna się konczyć
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 17:50   #1899
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
i nic mi nie powiedziałaś

Przepraszam Justyś Nawet chciałam się zapytać filtromaniaczkom z Gdańska, przed wyjazdem, gdzie można u was kupić skrobię ale zupełnie nie miałam czasu

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 17:53   #1900
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

O In The Shadows jesteś Czytałaś mojego posta do Ciebie? Pytałam czy nie wiesz gdzie można u nas dostać jeszcze skrobię, bo w Inter Marche nie mieli
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 18:10   #1901
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny poszperałam trochę i znalazłam skład

Bioderma Photoderm BIO - Familial Spray SPF 30/PPD 20 - 400ml

WATER, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (PARSOL 1789/AVOBENZONE) , CYCLOMETHICONE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (TINOSORB M), 4-METHYLBENZILIDENE CAMPHOR , DIMETHICONE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, POLYSORBATE-60, SORBITAN STEARATE, DIMETHICONOL BEHENATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DECYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, STEARETH-20, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, PEG-4 DILAURATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-4, CITRIC ACID, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 18:11   #1902
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
O In The Shadows jesteś Czytałaś mojego posta do Ciebie? Pytałam czy nie wiesz gdzie można u nas dostać jeszcze skrobię, bo w Inter Marche nie mieli
Niestety, już nie wiem gdzie Ale zapytam się mojej babci, bo ona czesto ma takie rzeczy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 18:24   #1903
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Bardzo jak tylko coś będziesz wiedzieć od razu daj znać
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 19:46   #1904
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
Dziewczyny poszperałam trochę i znalazłam skład

Bioderma Photoderm BIO - Familial Spray SPF 30/PPD 20 - 400ml

WATER, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (PARSOL 1789/AVOBENZONE) , CYCLOMETHICONE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (TINOSORB M), 4-METHYLBENZILIDENE CAMPHOR , DIMETHICONE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, POLYSORBATE-60, SORBITAN STEARATE, DIMETHICONOL BEHENATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DECYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, STEARETH-20, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, PEG-4 DILAURATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-4, CITRIC ACID, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN.
Nooo, to znaczy, że nie ma DENATA! Czyli alkoholu No to jest dobrze Chociaż mnie to akurat do ciała rybka, czy jest alkohol czy nie... Ale jakoś zawsze do tych "alkoholików" podchodzę podejrzliwie
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 20:25   #1905
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Contax dzięki wielkie - to świetna wiadomość, można zamawiać w takim razie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 20:32   #1906
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Contax, dzięki za ten skład Bardzo mnie cieszy, że Bioderma jest bezalkoholowa
A w Poznaniu już dostawy Avenek, również nowości
Pozdrawiam ciepło Filtromaniaczki
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 21:34   #1907
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dzięki kochana! Stanowczo przerzucę się na coś delikatniejszego. Słyszałam, że skrobia ma wiele zanieczyszczeń, stąd pewnie te nowe wypryski
Doskomale Cie rozumiem, ja do miłośniczej skrobii tez nienależe. Na szczescie odpowiada mi Avene i nie musze sie niczym przejmować
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 21:56   #1908
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kobietki moje Kochane, robie sobie jutro trwałą ondulację i... zastanawiam sie, czy moje przyszłe loki będa mi przeszkadzały w nakładaniu rano filtra. Jest to moja pierwsza trwała, dokładnie przemyślałam wszystkie za i przeciw jakie tylko przyszły mi do głowy i zdecydowałam, że jednak ją zrobię. A Wy moje drogie z kreconymi włosami? Czy przeszkadzają Wam one w aplikacji filtra i w ogóle czy kleją się do filtra w ciągu dnia?

Wszelkie subiektywne i obiektywne opinie mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:02   #1909
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Kobietki moje Kochane, robie sobie jutro trwałą ondulację i... zastanawiam sie, czy moje przyszłe loki będa mi przeszkadzały w nakładaniu rano filtra. Jest to moja pierwsza trwała, dokładnie przemyślałam wszystkie za i przeciw jakie tylko przyszły mi do głowy i zdecydowałam, że jednak ją zrobię. A Wy moje drogie z kreconymi włosami? Czy przeszkadzają Wam one w aplikacji filtra i w ogóle czy kleją się do filtra w ciągu dnia?

Wszelkie subiektywne i obiektywne opinie mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie
Ja loków nie mam, ale mam za to grzywę, która się początkowo lepi...dlatego podpinam ją spinką i czekam az sie filtr wchłonie Ale do szyi lubia sie przyklejac, niestety...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 22:10   #1910
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczka
Niestety muszę Cię troszkę zmartwić. Ja mam włosy długie, lekko falowane. Na początku pewnie będą Ci przeszkadzać, szczególnie jak będziesz miała pocieniowane włosy przy twarzy. Ale pewnie się przyzwyczaisz. Ja w domu i w wolne dni, włosy spinam. Bo niestety, jak nie zmatowisz twarzy, włosy będą Ci się lepić przy każdym ruchu, czy powiewie wiatru itp. Ale co tam do odważnych świat należy.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:16   #1911
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
Alchemiczka
Niestety muszę Cię troszkę zmartwić. Ja mam włosy długie, lekko falowane. Na początku pewnie będą Ci przeszkadzać, szczególnie jak będziesz miała pocieniowane włosy przy twarzy. Ale pewnie się przyzwyczaisz. Ja w domu i w wolne dni, włosy spinam. Bo niestety, jak nie zmatowisz twarzy, włosy będą Ci się lepić przy każdym ruchu, czy powiewie wiatru itp. Ale co tam do odważnych świat należy.
Masz rację, poza tym pewnie nie taki diabeł straszny jak go sama maluję Ale jestem juz zdecydowana na 100 % na trwałą (na takich grubych wałkach, zeby wysżły takie loki, fale, a nie baranek), poniewaz ładnie mi w kręconych włoskach jakby co to będę je spinkami traktowac w czasie porannej aplikacji

Dziekuję za odzew Contax
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:23   #1912
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Masz rację, poza tym pewnie nie taki diabeł straszny jak go sama maluję Ale jestem juz zdecydowana na 100 % na trwałą (na takich grubych wałkach, zeby wysżły takie loki, fale, a nie baranek), poniewaz ładnie mi w kręconych włoskach jakby co to będę je spinkami traktowac w czasie porannej aplikacji

Dziekuję za odzew Contax
Kup sobie grubą opaskę, elastyczną, taką na wzór jak mają w gabinetach kosmetyczki. Ja mam opaskę taką z plastiku owiniętą materiałem. Ale Ty jak będziesz miała loki to lepsza będzie właśnie elastyczna, która nie będzie odciskać się na włosach i deformować fryzurki.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:49   #1913
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
A w Poznaniu już dostawy Avenek, również nowości
Chocolatko, w której aptece?

Mam też pytanie do wszystkich filtromaniaczek. (Chyba jest trochę banalne ) Czy nakładacie filtr po każdym myciu rąk?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:56   #1914
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Joey
Chocolatko, w której aptece?

Mam też pytanie do wszystkich filtromaniaczek. (Chyba jest trochę banalne ) Czy nakładacie filtr po każdym myciu rąk?
Joey, na pewno są już w euroaptece (Stary Browar) i w aptece Dorfarm w Plazie W Plazie ceny niższe, ale za to w euroaptece do końca kwietnia w godz. 10 - 11 sprzedają po cenach hurtowych Przypuszczam, że w pozostałych euroaptekach też już są. Oprócz znanych nam filtrów są nowości, tj. mleczko w sprayu oraz krem tonujący spf50+.

Jeśli o mnie chodzi, to na łapki nakładam filtr 2 max 3 razy dziennie, czyli nie po każdym ich myciu.

Pozdrawiam serdecznie
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 22:59   #1915
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Powtórzę się.
Skoro można na Parsol uzywać LF, to czy Guerlaina też? Bo ja coś się gubię

Cytat:
Napisane przez Sandija
LF Kanebo ma sporo subst. aktywnych:
octylu m. 1%,
tlenku tytanu 5%
a na samym końcu talk, tlenki cynku i żelaza<- tego nie liczę,may contain

a mój Guerlainek ma:
octyl m.3%
tlenku tytanu 1,2%

Więc co?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 23:00   #1916
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Joey, na pewno są już w euroaptece (Stary Browar) i w aptece Dorfarm w Plazie W Plazie ceny niższe, ale za to w euroaptece do końca kwietnia w godz. 10 - 11 sprzedają po cenach hurtowych Przypuszczam, że w pozostałych euroaptekach też już są. Oprócz znanych nam filtrów są nowości, tj. mleczko w sprayu oraz krem tonujący spf50+.

Jeśli o mnie chodzi, to na łapki nakładam filtr 2 max 3 razy dziennie, czyli nie po każdym ich myciu.

Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję za odpowiedź
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 23:17   #1917
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzisiaj kupiłam kolejną butlę Vichy Ultra Fluide (tak, jestem fanką ). Już z nowym oznaczeniem, czyli 50 + i w końcu pomyśleli- buteleczkę można postawić! Nie jest już w tym dziwnym obłym flakoniku. Przy okazji spotkała mnie też miła niespodzianka- na filtrze cena 56,88, a ja zapłaciłam 45,59 ! Nie wiem dlaczego, ale to w Euroaptece w Alfie takie cuda (->info dla olsztynianek). To tyle z lokalnych ciekawostek.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 23:48   #1918
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czy ktoś ma może odstąpić próbeczki LRP Aqua-lait oraz Antka XL FL?
Ja ma mleczka żelowe Vichy, SVR 60 i 100 oraz Biodermę 50 na wymianę.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 00:43   #1919
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Czy ktoś ma może odstąpić próbeczki LRP Aqua-lait oraz Antka XL FL?
Ja ma mleczka żelowe Vichy, SVR 60 i 100 oraz Biodermę 50 na wymianę.
Anthelios Fluide Extreme?o tego Ci chodzi?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 00:54   #1920
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
MArianno, Hexxanno, Kate, lub Te z Was, które używały łososiowego kremu Avene 50+. Mam kilka pytan: jaka jest konsystencja kremu [bardzo bogata]?? jak się rozprowadza? i najwazniejsze: czy beudzi ubrania i czy ma ciepły/ chłodny odcien????

Jestem posiadaczka jasnej karnacji o brzoskwiniowym odcieniu-samoopalaczy nie uzywam,slonca unikam krem nie zmienia koloru cery,jedynie ladnie ja rozswietla w sposob nie nachalny.Konsystencja w pierwwszym kontakcie wydaje sie ciezka ale to zludne wrazenie,na mojej buzi ladnie i bezproblemowo sie rozprowadza-pieknie wchlania.Jest gesty ale nie czuje sie zeby tepo sie rozprowadzal na twarzy i co za tym idzie nie ma uczucia lepkosci.
Odcien tego kremu to delikatny losos z domieszka jakby odcienia kremowego w chlodnej tonacji-jednak to w zaden sposob nie wplywa na odcien cery-wspaniale stapia sie z cera i staje sie niewidoczny
Nie jest specjalnie uciazliwy jezeli chodzi o brudzenie ubran ale ja z kolei zawsze uwazam kiedy sie przebieram a w m-cach zimowych calkiem dobrze sie trzymal

Takie sa moje spotrzezenia ale pamietajcie,ze kazda cera przyjmie go inaczej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.