Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 12:12   #631
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze...
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:19   #632
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

koniec
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:55   #633
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

milo czytac osoby ktore ubustwiaja/lubia biala cere... moja twarzyczka w zimie jest naprawde blada... ale co tam, mi sie podoba... hehe gdy tylko idzie lato, zaczynam swoj sezon i male opalanie... i tak na zime kazdy jest bialy, fakt nie da sie oszukac natury...
blade jest piekne! rowniez sie podpinam do tego cytata pozdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 13:22   #634
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Musze powiedziec, ze naprawde pomogl mi ten watek Mimo, ze mam w miare silna osobowosc, zawsze do szalu doprowadzaly mnie glupie komentarze, teraz jak widze solariowa sucze na ulicy, to dumna jestem z mojej bladosci Niech zyja filtry i zdrowa skora!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 15:42   #635
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jaki kolor włosów pasuje do bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczu????Brąz,rudy,blond?? ???A przede wszystkim jaki odcień zimny czy ciepły?????Bo mi się zawsze wydawało ,że zimny,a ostatnio wyczytałam,że niby ciepły....Więc jak to w końcu jest????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 16:26   #636
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja mam niebieskie oczy i chłodną bardzo jasną karnację i jestem... ruda konkretniej mam czerwone włosy i czarne pod spodem. Mama namawia mnie na blond (nigdy więcej), a fryzjerka kiedyś próbowała mnie przekonać do ciemnej czekolady, ale jej nie wyszło
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:11   #637
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

już myślałam, że jestem w porażającej mniejszości

mam problem - nawet na allegro nie znalazłam już MF Lasting Performance 100 Fair, a zawsze go używałam czy znacie jakiś podkład w tym samym odcieniu? może być już tylko jaśniejszy nic ciemniejszego proszę, doradźcie mi.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 22:41   #638
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

hmm.. ja ostatnio go na allegro kupowalam, ale tester i tez juz nie ma a w watku bylo juz wiele tak jasnych podkladow wymienionych
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 11:30   #639
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
Zmieniając temat,jak reaguja wasi znajomi na to,że się nie opalacie????Bo ja mam bardzo wrażliwą cerę i uczulenie na słońce i jak mówie,że nie mam zamiaru się opalać to wszyscy patrzą się na mnie z politowaniem i współczuciem,czasem nawe probują mnie pocieszać.Już p4rzestałam nawet tłumaczyć,że nawet gdybym nie miała tego uczulenia to i tak bym się nie opalała,bo lubę swoją bladość......jakoś nikt mi w to nie wierzył....
Witaj w klubie, mam dokładnie tak samo. Ja b. źle znoszę upał, najlepiej się czuję w temperaturze ok. 15 stopni, max 22. Nie mogę się opalać, a samoopalaczy nie lubię, nie mówiąc już o solarium. Moi znajomi i rodzina też nie mogą zrozumieć, że nie mam zamiaru się opalać, że unikam słońca jak się da, a mi się już znudziło wyjaśniać, czemu tak robię. Wiele razy im mówiłam, że lubię bladość itd., ale oczywiście oni hołdują modzie na opalanie się i nie mogą zrozumieć, że można się źle czuć. Nie znoszę takiej presji, mam wrażenie, że moim obowiązkiem jest smażyć się na słońcu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:03   #640
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Jaki kolor włosów pasuje do bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczu????Brąz,rudy,blond?? ???A przede wszystkim jaki odcień zimny czy ciepły?????Bo mi się zawsze wydawało ,że zimny,a ostatnio wyczytałam,że niby ciepły....Więc jak to w końcu jest????
Właśnie też się nad tym zastanawiałam. Ja mam bardzo jasne blond włosy, i odcień jest taki hmmm zimny. Chciałabym przefarbować włosy na brąz...ale....nie wiem jaki odcień wybrać ciepły, zimny [ wolałabym zimny gdyż bardziej podoba mi się], a wy jak sądzicie ?
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:13   #641
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Jaki kolor włosów pasuje do bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczu????Brąz,rudy,blond?? ???A przede wszystkim jaki odcień zimny czy ciepły?????Bo mi się zawsze wydawało ,że zimny,a ostatnio wyczytałam,że niby ciepły....Więc jak to w końcu jest????
Ja mam zimny koloryt twarzy: szaroniebieskie oczy i jasną cerę, ale włosy w zdecydowanie ciepłym odcieniu (kasztanowy brąz ze złotymi refleksami).

Jest to mój naturalny kolor, a mądra natura przecież wie, co najlepsze .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 12:54   #642
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez annemon
Witaj w klubie, mam dokładnie tak samo. Ja b. źle znoszę upał, najlepiej się czuję w temperaturze ok. 15 stopni, max 22. Nie mogę się opalać, a samoopalaczy nie lubię, nie mówiąc już o solarium. Moi znajomi i rodzina też nie mogą zrozumieć, że nie mam zamiaru się opalać, że unikam słońca jak się da, a mi się już znudziło wyjaśniać, czemu tak robię. Wiele razy im mówiłam, że lubię bladość itd., ale oczywiście oni hołdują modzie na opalanie się i nie mogą zrozumieć, że można się źle czuć. Nie znoszę takiej presji, mam wrażenie, że moim obowiązkiem jest smażyć się na słońcu.
Najlepsze było jak byłam ostatnio u fryzjera,mam ciemne włoski i robiłam czerwone pasemka,na końcu fryzjerka stwierdziła "Teraz będzie lato,ładna pogoda opalisz się i będziesz od razu lepiej wyglądać" Jakoś się tym nie przejełam tylko mi się śmiać zachciało.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:02   #643
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

[QUOTE=czarna.noc]To chyba zalezy od "znajomych". Moi są tacy, ze nikt kompletnie nie zwraca uwagi, czy ktos jest blady, czy opalony. I nie pokutuje przekonanie, ze opalone to jedyne sluszne (czasem nawet slychac lekkie docinki pod adresem "skwarek", ale jak mowie, malo kogo obchodzi czy ktos woli jasna czy ciemną skóre)
Do tego wiekszosc moich kolezanek ma skore typu "nie opalam sie, ale mnie czasem zlapie troche slonca". Na palcach jednej reki moge policzyc "solariumowiczki" - niektore lekko zbrązbowione, inne mocno, ale zadna nie wierzy, ze solarium jest szkodliwe Z tego co widze po znajomych, wiekoszosc dziewczyn ma raczej jasna skore - i naprawde, gdy w tramwajach widze spalone dekolty i zmarszczki na mlodej skorze, to mi ich troche zal
Mnie ostatnio slonce troche złapało, i jak na moje warunki to jestem juz "opalona" ale gdy tylko stane przy kims innym od razu bije w oczy moja jasna skora (którą lubię)
A gdyby mi ktos wspolczuł, że nie lubie opalenizny to zastanowiłabym się nad sensem wspolnego spedzania czasu

No wiesz jedni lubia jasną cere inni opaloną i to nie chodzi o to,że oni od razu oceniają ludzi po tym czy są opaleni czy nie.Po prostu niektórym bardzo podoba się opalona skóra i ciężko im zrozumieć,że ktoś może z własnej woli chodzić blady Ja tymczasem nie rozumie jak można się opalać,nie staramy się na siłe przekonać kto ma racje,ale fakt faktem czasem usłysze coś na temat swojej bladości...I moi znajomi jakos też nie przepadają za "solarką" ale preferują chociaż lekką opalenizn.

A co do tego koloru włosów,ja na razie jestem raczej zimnym typem i taka kolorystyka mi odowiada Jednak bardzo mi się podobają rude włoski i teraz nie wiem co robić,bo boje się ,że ciepły odcień włosów zmieni cały mój typ kolorystyczny na ciepły."Jak to jest????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:09   #644
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja również nie lubię słoneczka(jestem jeszcze na nie uczulona) wystarczy mi jedno słońce,które mam...Wyglądam jak córka młynarza, w domu gonia mnie na dwór i każą się opalać. HAHAHA ja i opalanie, to jakiś absurd W tamtym roku cicia stwierdziła, że noszę białe podkolanówki hihi a ja mam własnie takie blade nóżki...nie cierpię opalenizny, moim zdaniem jest taka niehigieniczna i kojarzy mi się z takimi rózowymi, wypucowanymi lalami(bez obrazy dziewczyny) mam jasna buźkę i jestem na etapie wybielania(bo mam troszeczkę przebarwień), oczka szaro-zielono-niebieskie(takie cośik, troche dziwne heh) i czekoladowy brąz z jasnymi refleksami, musze przyznac, że efetk jest super. Pozdrawiam
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:23   #645
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
Najlepsze było jak byłam ostatnio u fryzjera,mam ciemne włoski i robiłam czerwone pasemka,na końcu fryzjerka stwierdziła "Teraz będzie lato,ładna pogoda opalisz się i będziesz od razu lepiej wyglądać" Jakoś się tym nie przejełam tylko mi się śmiać zachciało.
Hehe, też miałam podobną sytuację u znajomej fryzjerki. Poszłam tylko na podcięcie włosów. Ona w pewnym momencie popatrzyła na mnie jakby z przerażeniem i powiedziała:"Ania, ale ty jesteś blada, jak duch, i w ogóle nie masz brwi i rzęs! Idź do solarium albo używaj czegoś brązującego, bo wyglądasz upiornie!" Tu dodam, że poszłam do niej po raz pierwszy bez umalowanych rzęs i brwi, a bez makijażu faktycznie b. blado wyglądam. Widocznie się przestraszyła. No nie powiem, że mi było miło w tym momencie. Odpowiedziałam, że czuję się świetnie z moją bladością i przecież nie zawsze muszę być umalowana, by tylko kogoś nie przestraszyć i że nie będę się zmuszać do opalania się, jeśli tego nie lubię. Już do końca wizyty wiało chłodem z mojej strony, było mi trochę przykro, że aż tak bardzo ktoś zwraca uwagę na mój wygląd.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 23:16   #646
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
No wiesz jedni lubia jasną cere inni opaloną i to nie chodzi o to,że oni od razu oceniają ludzi po tym czy są opaleni czy nie.Po prostu niektórym bardzo podoba się opalona skóra i ciężko im zrozumieć,że ktoś może z własnej woli chodzić blady
Hm, ja z powodu bladości/opalenizny zmieniłam całkowicie swój sposób patrzenia na urodę innych. Zawsze podobała mi się blada skóra, ale nie przeszkadzało mi, że ktoś jest opalony. A od pewnego czasu jakoś tak... Za swój ideał urody podawałam kiedyś Jennifer Lopez i Christine Aguilerę, a teraz jest to Madonna, którą mimo jej boskiej bladości uważałam za brzydką. Oczywiście te dwie pierwsze dziś też uważam za ładne, ale jakoś tak drażni mnie ich opalenizna.

Bladej J.Lo jeszcze nie widziałam, ale biała Christina to cud (wklejałam już takie w tym wątku) Poniżej jej nowe, "białe" foty. Niestety w teledysku do Ain't no other man jest już brązowa, a mogło by tak pięknie...
(Marudzę, wiem )

PS. Może dziwna jestem, ale gdyby ktoś przeraził się moją bladością to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie Bo póki co ciągle wydaje mi się, że jestem mało biała...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001%7E2.jpg (21,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02%7E150.jpg (27,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003%7E3.jpg (78,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002%7E3.jpg (46,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004%7E2.jpg (86,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (31,0 KB, 146 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 08:30   #647
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja kiedys bardzo się przejnowałam różnymi komentarzami,ale doszłam do wniosku,że mam 3 wyjścia,albo zafunduje sobie szokową terapie starzeniową na słońcu,albo spędze pół życia w łazience na wcieraniu setki róznych balsamów brązujących i samoopalaczy,a następnie ich ścieraniu,bo coś jest nierówno i od nowa wcieraniu i znowu ścieraniu (Syzyfowa praca po prostu )albo po prostu to zaakceptuje.Wybrałam trzecią opcje ,bo jest najmniej pracochłonna Teraz robie wszystko,żeby rozjaśnić skórę,smarowałam się juz cytryną,a teraz mam zamiar kupić sobie Acne Derm,który mam nadzieję poradzi sobie z moją ostatnio dośc zapchaną cerą ,a przy okazji coś niecoś będzie wybielał I jak juz pisałam kometarze co do mojej bladośc juz mnie tylko bawią,jak sobie pomyślę,że chce być jeszcze bielsza,a tu ludzie mi współczują tej bladości Oczywiście wolałabym komentarze typu "Jaka ty masz śliczną,alabastrową cerę" zamiast "Idż do lekarza,musisz być chora,bo taka blada jesteś" co słysze od dzieciństwa.A co do ciemnych karnacji,bardzo podoba się odcień skóry Rihanny i w ogóle czasem podoba mi się także ciemna kaqrnacja,o ile jest naturalna,bo oplenizna jest dla mnie osobiście okropna,ale ponieważ staram się nie komentować wyglądu innych ,najczęściej zostawiam tą opinię dla siebie
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 10:38   #648
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

To dziwne, że ludzie zazwyczaj zachwycają się opaloną skórą a nie właśnie hmm porcelanową czy po prostu jasną :P Ja pamiętam jak "ktoś" kiedyś powiedział żę mam piękną, alabastrową i szlachetną! cerę Byłam w siódmym niebie :PP heh..
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 13:01   #649
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja poluję na limonki I cholera nigdzie nie mogę dostac

I też mam zamiar zrobic sobie czerwono na włoskach, zawsze chciałam czerń, ale świadoma tego, że jak black to na amen chce sobie jeszcze poeskperymentowac Widzi mi się wiśnia (Jakie kolory szminki będą mi do takich włosów pasowac? Bo ja kocham malowac usta na kolor mlecznej czekolady...)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 13:04   #650
spawaczka
Raczkowanie
 
Avatar spawaczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 210
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dziewczyny ja mam problem, bo mam różwnież bardzo jasna cere, ale do tego strasznie ciemne doły ppod oczami, i nie z niewyspania czy cos, po prosty taka mam nature, co moge zrobić by si eich pozbyć,a raczej je zatuszowac, bo pozbycie sie ich jest raczej niemożliwe. prosze o pomoc
spawaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 13:13   #651
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez spawaczka
dziewczyny ja mam problem, bo mam różwnież bardzo jasna cere, ale do tego strasznie ciemne doły ppod oczami, i nie z niewyspania czy cos, po prosty taka mam nature, co moge zrobić by si eich pozbyć,a raczej je zatuszowac, bo pozbycie sie ich jest raczej niemożliwe. prosze o pomoc

Do zamaskowania: dobry korektor i biały/ perłowy/ szarawy cień do powiek (tylko nie na powieki, tylko na pod oczy )
A ze srodków zapobiegawczych masaż kostkami lodu, działa cuda
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:10   #652
lily.sins
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

tez jestem bardszo blada. taka uroda. ale tez jak i wy barddzo to lubie.
zeby wygladac swiezo i sadze, ze mi sie udaje to uzywam jasnego podkladu - i rózu w chlodnym odcieniu.
sprawdza sie
lily.sins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:28   #653
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03m.jpg (52,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04v.jpg (22,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_01.jpg (17,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg back_to_basics_promos_1150473304.jpg (30,1 KB, 47 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 15:30   #654
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez spawaczka
dziewczyny ja mam problem, bo mam różwnież bardzo jasna cere, ale do tego strasznie ciemne doły ppod oczami, i nie z niewyspania czy cos, po prosty taka mam nature, co moge zrobić by si eich pozbyć,a raczej je zatuszowac, bo pozbycie sie ich jest raczej niemożliwe. prosze o pomoc
mam to samo
od jakiegoś czasu czaję się na krem rozjaśniający cienie firmy Auriga (http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...d67c3732b52cd8) a póki co jestem zadowolona z żelu arnikowego Flos Leku (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2121). Wreszcie nie budzę się zapuchnięta, a i sińce powoli bledną.
Ponadto pamiętaj o lekkostrawnej diecie. Problemy z układem trawiennym od razu "widać" w naszych oczach (a raczej pod nimi) No i choroby układu wydalniczego (nerki) też nie są bez znaczenia.
Do zatuszowania korektor, polecam te w płynie, nie wysuszają tak delikatnego naskórka i łatwo je nałożyć/wklepać; aby korektor nie ''wyparował'' po kilku godzinach, przyprósz dolną powiekę pudrem. Ja dodatkowo jeszcze ją rozświetlam ciepłym beżowym cieniem (jeżeli masz chłodny typ urody- wybierz cień o chłodnym odcieniu, ale nie sinym!)

Edytowane przez guia
Czas edycji: 2006-07-02 o 16:39
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 21:04   #655
spawaczka
Raczkowanie
 
Avatar spawaczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 210
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dziękuje Wam dziewczyny, bardzo mi pomogłyscie. jestescie kochane
spawaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 15:17   #656
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Courtney za dobrych czasów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (40,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2697.jpg (22,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 862.jpg (10,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2707.jpg (25,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg star.jpg (18,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 130415-courtney-love.jpg (12,5 KB, 20 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 15:22   #657
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05A%20Courtney%20Love.jpg (54,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg archivio_multimedia_3593_17.jpg (79,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg courtney-172.jpg (84,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Courtney%20Love%203.jpg (18,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg courtneylove_v04_188x175.jpg (15,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Courtney_Love_88.jpg (52,7 KB, 35 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 18:18   #658
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogoda mogę Cię poprosić o zdjęcia osob bladych z czarnymi bądź brązowymi włosami ;]
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 18:29   #659
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace
Pogoda mogę Cię poprosić o zdjęcia osob bladych z czarnymi bądź brązowymi włosami ;]
Satin, przejrzyj wcześniejsze strony tego wątku - znajdziesz mnóstwo takich zdjęć
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 20:13   #660
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Mam limonki


Przypomnienie dla Satin'n Lace:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg evu_courtney_love_11.jpg (31,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050601_mww_eva04_a.jpg (15,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bjork-newpromoshoot02.jpg (47,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dziewczynki.jpg (19,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elizabeth_taylor_gallery_25.jpg (26,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (63,9 KB, 59 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.