Jaki podkład.. pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 17:34   #1
iwkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18

Jaki podkład.. pomocy!


Witajcie! Otóż mam taki problem, nie wiem jakiego podkładu mam już używać i chciałabym zasięgnąć waszej rady . Cerę mam problemową, pojawiają się na niej niedoskonałości, pryszcze itd. Ostatnio stosowałam podkład Max Factor jednak po nim pojawiały mi się taka jakby sucha skóra w okolicach nosa i na brodzie i niestety ale ładnie to nie wyglądało.. Chciałabym żeby dobrze nawilżał i ukrywał niedoskonałości. Jaki podkład możecie mi polecić?
iwkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:10   #2
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jaki podkład.. pomocy!

Do dyspozycji masz KWC oraz przyklejony na górze działu wątek o doborze podkładu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:06   #3
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Jaki podkład.. pomocy!

Cytat:
Napisane przez iwkas Pokaż wiadomość
Witajcie! Otóż mam taki problem, nie wiem jakiego podkładu mam już używać i chciałabym zasięgnąć waszej rady . Cerę mam problemową, pojawiają się na niej niedoskonałości, pryszcze itd. Ostatnio stosowałam podkład Max Factor jednak po nim pojawiały mi się taka jakby sucha skóra w okolicach nosa i na brodzie i niestety ale ładnie to nie wyglądało.. Chciałabym żeby dobrze nawilżał i ukrywał niedoskonałości. Jaki podkład możecie mi polecić?
skoro już tu wlazłam to coś napiszę, nie ?
może jak masz taką wrażliwą cerę najlepiej byłoby znaleźć podkład hipoalergiczny? ja też mam problem z suchymi miejscami na twarzy, ale skutecznie zwalczam je kremem...bambino naprawdę działa, jeśli używa się go codziennie wieczorem.
nadchodzą chłodne dni i możesz zakupić tłusty krem na zimę i pomieszać go razem z podkładem, ale bez przesady tego kremu bo się świecić będziesz ja tak robiłam i moja cera zimę przetrzymała bardzo dobrze. a zima była, oj była mroźna tego roku.
jeśli masz zaskórniki polecam rozejrzeć się w drogerii za plasterkami na nos i brodę. przyklejasz mocno, trzymasz z 15 minut i usuwasz razem z tym czarnym dziadostwem. ja kupuję chyba z marionu jak się nie mylę. (?)
a wracając do tematu podkładu to Lirene możesz spróbować, nie jest drogi a ładnie kryje niedoskonałości, długo się trzyma (jak wychodzę przed 8 z domu i wracam koło 16 to nadal jest na twarzy ) . matujący jest, z taką pompką.

pozdrawiam.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.