Fotodepilacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 10:43   #31
Sashka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fotodepilacja

Ja również korzystam z fotodepilacji w No+Vello i jestem zachwycona efektem! Robiłam nogi, na początku września i do tej pory odrosło mi dosłownie kilka włosków. Muszę dodać, że mam jasne włosy i laser, na który wydałam kiedyś kupę kasy, nie dał takich efektów, jak właśnie fotodepilacja. Tutaj mam super efekt juz po pierwszym zabiegu! Zabieg był całkowicie bezbolesny, wykonany szybko, dokładnie i w przesympatycznej atmosferze. Polecam salon w Warszawie na ul. Sikorskiego 9a. Fachowa i baaardzo miła obsługa i już nie mogę doczekać się kolejnego zabiegu
Sashka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:08   #32
madzialena1109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Fotodepilacja

Hej dziewczyny!
Czy któraś z Katowic mogłaby mi powiedzieć jak dostać się do No+?
Tzn. jakim autobusem, gdzie wysiąść itp
madzialena1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:51   #33
Mandiliel
Przyczajenie
 
Avatar Mandiliel
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Fotodepilacja

Czy ktoś się orientuje dlaczego makijaż permanentny znajduje się na liście przeciwwskazań?
Podrawiam
Mandiliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:47   #34
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Fotodepilacja

Z tego samego powodu co tatuaż, barwnik może się osłabić
Ale oczywiście w miejscach naświetlanych. Jak masz permanentny ust możesz robić nogi ale wąsik już nie bardzo...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 01:17   #35
huragan katrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja

Odradzam nomasvello. Połaszczyłam się na niską cenę i mam odpowiednia jakość czyli: wszystko mi odrasta i to w szybszym tempie. Mimo, że taniej niż gdzie indziej, to jednak teraz szkoda mi wydanej kasy. Podobno laser musi być z falami radiowymi, wtedy działa na jaśniejsze włoski. Poza tym zabieg MUSI być wykonywany przez żel, a nie na sucho jak w nomaswello. Zaczęłam w Yasumi i już widzę efekty, bo mam porównanie.
Walcie dziewuchy jak w dym, ale tam, gdzie mają radiofrekwencję.
Pozdrawiam - Kati
huragan katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:07   #36
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez huragan katrina Pokaż wiadomość
Odradzam nomasvello. Połaszczyłam się na niską cenę i mam odpowiednia jakość czyli: wszystko mi odrasta i to w szybszym tempie. Mimo, że taniej niż gdzie indziej, to jednak teraz szkoda mi wydanej kasy. Podobno laser musi być z falami radiowymi, wtedy działa na jaśniejsze włoski. Poza tym zabieg MUSI być wykonywany przez żel, a nie na sucho jak w nomaswello. Zaczęłam w Yasumi i już widzę efekty, bo mam porównanie.
Walcie dziewuchy jak w dym, ale tam, gdzie mają radiofrekwencję.
Pozdrawiam - Kati
Też chodzę do nomsavello, ale nigdy nie miałam robionego zabiegu "na sucho"
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:36   #37
kadar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez huragan katrina Pokaż wiadomość
Odradzam nomasvello. Połaszczyłam się na niską cenę i mam odpowiednia jakość czyli: wszystko mi odrasta i to w szybszym tempie. Mimo, że taniej niż gdzie indziej, to jednak teraz szkoda mi wydanej kasy. Podobno laser musi być z falami radiowymi, wtedy działa na jaśniejsze włoski. Poza tym zabieg MUSI być wykonywany przez żel, a nie na sucho jak w nomaswello. Zaczęłam w Yasumi i już widzę efekty, bo mam porównanie.
Walcie dziewuchy jak w dym, ale tam, gdzie mają radiofrekwencję.
Pozdrawiam - Kati

Nie zgodzę się z Tobą . Ja korzystam z zabiegów w nomasvello przy ul Sikorskiego i o to właśnie pytałam panią na pierwszym zabiegu, gdyż też gdzieś czytałam o żelu . Przemiła pani wytłumaczyła mi dlaczego tak jest , a mianowicie przy użyciu żelu będziemy mieli słabszy efekt i więcej zabiegów będzie potrzebnych. Żel działa tylko znieczulająco , a jest „barierą” do przenikania tego światełka do melaniny i dlatego w nomasvello stosuje się takie okłady zimne. Jestem po 4 zabiegu i bardzo polecam . A tak na marginesie to w Yasumi też jest koszt zabiegu 99 zł. Coś mi się wydaje, że to nie jest kwestia taniego zabiegu tylko reklamę czuję :P

Edytowane przez kadar
Czas edycji: 2010-11-25 o 17:55
kadar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 00:12   #38
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Fotodepilacja

Ja w nomasvello tylko na sucho miałam robione zabiegi... Mam nadzieję, że to nie błąd. Efekty są
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:34   #39
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez huragan katrina Pokaż wiadomość
Odradzam nomasvello. Połaszczyłam się na niską cenę i mam odpowiednia jakość czyli: wszystko mi odrasta i to w szybszym tempie. Mimo, że taniej niż gdzie indziej, to jednak teraz szkoda mi wydanej kasy. Podobno laser musi być z falami radiowymi, wtedy działa na jaśniejsze włoski. Poza tym zabieg MUSI być wykonywany przez żel, a nie na sucho jak w nomaswello. Zaczęłam w Yasumi i już widzę efekty, bo mam porównanie.
Walcie dziewuchy jak w dym, ale tam, gdzie mają radiofrekwencję.
Pozdrawiam - Kati
Brawa dla myślącej.Zanim zaczniesz wstawiać tego typu wymyślone bzdety chcąc przy tym zareklamować inny salon, poczytaj w necie bo daleko nie masz.Wystarczy ruszyć palcami po klawiaturze.Każdy IPL ma RF czyli radiofrekfencję.Jeśli jesteś pracownicą Yasumi to już się boję o waszą klientelę.Normalnie straszne jest to, że ktoś potencjalnie zainteresowane osoby może traktować jak niedouczone idiotki czy idiotów.Każdy zabieg trzeba dostosować idywidualnie do osoby.Inaczej traktuje się ludzi o białej karnacji, opalających się tylko na czerwono, inaczej osoby o karnacji ciemnej.Powinni ci podziękować za antyreklamę Yasumi
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 23:12   #40
majka_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Brawa dla myślącej.Zanim zaczniesz wstawiać tego typu wymyślone bzdety chcąc przy tym zareklamować inny salon, poczytaj w necie bo daleko nie masz.Wystarczy ruszyć palcami po klawiaturze.Każdy IPL ma RF czyli radiofrekfencję.Jeśli jesteś pracownicą Yasumi to już się boję o waszą klientelę.Normalnie straszne jest to, że ktoś potencjalnie zainteresowane osoby może traktować jak niedouczone idiotki czy idiotów.Każdy zabieg trzeba dostosować idywidualnie do osoby.Inaczej traktuje się ludzi o białej karnacji, opalających się tylko na czerwono, inaczej osoby o karnacji ciemnej.Powinni ci podziękować za antyreklamę Yasumi
heh...2 wpisy na forum i wielka specjalistka
Wytłumacz mi proszę jak każde urządzenie IPL ma RF? Jedne mają inne nie mają. W no velo nima RF, w Yasumi epil jest RF. Wiem bo interesuję się tematem (franczyza). Skuteczność...testują dwie koleżanki w dwóch gabinetach YE vs N+V (podobne włosy, podobna karnacja). Efekty...bez dramatycznych różnic, w obu przypadkach bardzo ok. Ale przy fotoodmładzaniu to już YE > N+V.
majka_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:11   #41
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: Fotodepilacja

A była któraś w salonie n+v koło pl. grunwaldzkiego na ul. Polaka we Wrocławiu? ;>
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:33   #42
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
no+vello

Niestety dziewczyny ja byłam w salonie w Lublinie już 8 razy na głębokim bikini. Kupiłam sobie 2 karnety jak była ta promocja 3+1. Niestety włoski mi odrastają i nie wiem teraz co mam robić... Czy kupić jeszcze z 2-3 zabiegi, czy składać reklamację... nie wiem.
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:14   #43
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Fotodepilacja

Mam identycznie to samo !! Jestem po 7 zabiegach (jutro mam 8) w tej samej sieci. Robiłam bikini - calutkie, bez żadnych pasków. Robie regularnie miesiąc w miesiąc. Kupiłam u nich nawet ten specjalny krem i się nim smaruje.Tych miejsc nie depiluje, tylko golę. Nie opalam. Trzymam się wszystkich zaleceń. Kupiłam 2 karnety, na każdym po 4 zabiegi (bo była promocja). A włosy nadal odrastają !! Jest ich mniej. Są rzadsze. Jaśniejsze. Ale są. Poza tym Pani jak mi robi to twierdzi, że jasne włoski się nie palą. A przecież miał być efekt do gładkiego - czyli że żadne włosy więcej nie wyrosną, a nie, że będą ale jaśniejsze. Obiecałam sobie, że zrobię w sumie 10 zabiegów na bikini. Jak to nic nie da, to zgłaszam reklamację, bo to jest wyciąganie pieniędzy.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:16   #44
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Fotodepilacja

Ha więc mamy zupełnie identyczną sytuację. Też mam zamiar zrobić max 10 zabiegów i ewentualnie później reklamować. ( niestety chyba tak też się stanie, bo na pewno nie będzie wszystko usunięte) Zrobiłam 2 tygodnie temu 9 zabieg. Czekam aż włoski wypadną. Później dam znać jaki tym razem efekt.
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:45   #45
kasiuniaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez seremetka13 Pokaż wiadomość
a ja się właśnie zastanawiam nad pójściem w Poznaniu. chciałabym bikini, ale wiadomo czego się nie zna to człowiek się boi
Jeżeli chodzi o Poznań to polecam salon w centrum (ul. Jaskółcza). Chodzę tam osobiście i jestem bardzo zadowolona z obsługi no i oczywiście z efektów. Jestem po piątym zabiegu fotodepilacji pach i myślę że na tym zakończę serię bo już przed ostatnim zbiegiem włosy prawie w ogóle nie odrosły. Wiem, że zaleca się wykonanie większej ilości zabiegów ( nawet 8) ale każdy reaguje inaczej. Następnym moim celem są nogi - wykonałam już nawet pierwszy zabieg. Trochę się obawiałam, że tak duża powierzchnia będzie bardziej bolesna ale doświadczone Panie rozprawiły się z tym szybko i bezboleśnie. Polecam!!!
kasiuniaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:04   #46
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Fotodepilacja

I jak dziewczyny jest z tym nomasvello? Ja jestem po 5 zabiegu i efektów brak - mimo, że usłyszałam, że do 5 zabiegu wszystko powinno zniknąć. I teraz nie wiem czy opłaca się robić te zabiegi dalej czy nie... nawet nie wiedziałam, że można złościć reklamacje - jak to wygląda na dzień dzisiejszy?
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 17:10   #47
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Fotodepilacja

hej dziewczyny!
To nie jest wątek o tym jak odbywa się depilacja i gdzie chodzicie, tylko piszcie krócej czy chodzicie i czy jesteście zadowolone. Bo autorka chce przeprowadzić badanie czy się opłaca otworzyć taki zakład!
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 09:15   #48
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Fotodepilacja

Ja jestem po tym 9 zabiegu i obcięłam za szybko włoski więc w zasadzie nie wiem teraz co się dzieje, bo przez to że były takie krótkie nie chciały mi szybko wypaść. Mam jednak wrażenie że rosną znowu... odezwę się za nie długo.
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:33   #49
Rosiczka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja

A w jakim mieście myśli Pani o otworzeniu salonu? może mogłabym pomóc...
Rosiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 14:42   #50
As20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 552
GG do As20
Dot.: Fotodepilacja

Dla mnie laserowa depilacja jest zbyt droga. Dużo znajomych z niej korzystało i opinie raczej były negatywne. Dziewczyny były na wielu zabiegach i efekty były minimalne. U mnie na osiedlu otworzyli salon N+V fotodepilacji, gdzie każdy zabieg kosztuje 100zł, a nogi 200zł no i są takie promocje jak 3+1 gratis i wiele innych. Byłam na 2 zabiegach bikini głębokiego i serdecznie polecam, bo efekty są świetne. Myślę, że wybiorę się trzeci raz i będzie po włoskach A co do klientów u nich z tego co obserwuję, to zrobili na początku promocję, że jak się poleci salon to Ty i osoba z polecenia macie jakąś zniżkę i tym sobie załatwili trochę ludzi. Ale ogólnie nie ma tam chyba tłumów. Nieźle im idzie,ale nie tak, żeby trzeba było czekać na umówienie się.
No ja poleciłam to paru osobom i może w ten sposób mogłabyś swój salon wypromować. A dziewczyny, które wykonują zabieg nie są żadnymi dermatologami, a jedynie przeszły kurs.
As20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:53   #51
jolka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fotodepilacja

Hej dziewczyny
gdzie na śląsku mozna tanio usunąć włosy laserem ?? myslalam o no vello bo maja tanio, a moja koleżanka tam była i juz po 1 zabiegu bylo widac efekty i jest zadowolona, ale chciałabym znac inne opinie albo jakies inne salony
jolka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:24   #52
MarchEw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Cześć dziewczyny

Zastanawiam się nad depilacją w Nomasvello, naczytałam się trochę wątków na forum, ale nie wszystko jest jeszcze dla mnie jasne, może chciałybyście mi pomóc i odpowiedzieć na parę pytań?

Na początek to chciałabym wiedzieć, czy dobrze rozumiem, że fotodepilacja i depilacja laserowa to jedno i to samo? Czy może jednak są jakieś różnice?

Inna rzecz: czy podczas wykonywania serii depilacji mogę przyjmować pigułki
antykoncepcyjne, czy powinnam je na pewien czas odłożyć?

Czy pomiędzy zabiegami mogę usuwać włosy golarką, czy to źle
wpłynęłoby na efekt i trzeba jednak czekać, aż wszystko samo powypada? Gdzieś czytałam, że pewnej pani po golarce
zaczęły odrastać coraz mocniejsze włosy..

Czy po wykonaniu serii zabiegów włosy już nigdy nie odrastają? A jeśli
odrastają to po jakim czasie należy wykonać zabieg przypominający? Czy to byłby pojedynczy zabieg czy znów powtórzenie całej serii?

Gdybym zaczęła serię w następnym tygodniu, to przed moim urlopem w sierpniu zdążyłabym zrobić 4 zabiegi. Czy to byłoby wystarczająco, by pozbyć się włosów na 2 miesiące urlopu? Na kolejny zabieg mogłabym przyjść dopiero w październiku, zależy mi by w ciągu dwumiesięcznego urlopu nie mieć problemów z włosami, będę przebywać w różnych warunkach, niezawsze pozwalających na higieniczne golenie.. Jeśli 4 zabiegi do sierpnia okazałyby się niewystarczające to czy 5 zabieg mogę zrobić w odstępie 10 tyg od poprzedniego, czy nie miałoby to sensu i może lepiej rozpocząć fotodepilację jesienią? Na urlopie będę też mocno narażona na słońce - ile tygodni unikania silnego słońca jest wymaganych po zabiegu?

Dzięki wielkie
i miłego dnia wszystkim forumowiczkom
MarchEw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:53   #53
monika725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

jestem po 2 zabiegach bikini i pach w salonie no+vello i widzę różnicę włosków jest coraz mniej i wolniej rosną co bardzo mnie cieszy bo mam ogromny problem z owłosieniem.
monika725 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:24   #54
Zali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja

Ja korzystałam z usług w no +vello w Poznaniu. Robiłam pachy i bikini. Z efektów jestem zadowolona, tak samo z resztą jak z ceny. I przede wszystkim nie boli.
Zali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 19:48   #55
ilonka_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja

A ja korzystam z zabiegów w BeautifulSkin, to też sieciówka działająca na zasadzie franczyzy, z niskimi cenami - 95 zł za zabieg. Parę miesięcy temu otworzyli salon w Warszawie na Wilczej. Byłam tam na dwóch zabiegach na bikini i jestem zachwycona efektem, bo nie mam już połowy wlosków. Pani mi mówiła, że pełna epilacja następuje po serii 4-10 zabiegów, u każdego podobno jest to indywidualna sprawa. I już miałam nadzieję, że ja będę tą szczęściarą, która pozbędzie się włosków po 4 zabiegach... Dlatego trochę mnie zmartwiło, że piszecie, że po 8-9 zabiegach włoski nadal odrastają No ale skoro zaczęłam serię, to ją skończę, zwłaszcza że efekty na razie naprawdę są dobre.
ilonka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:50   #56
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Fotodepilacja

no...nie ciesz sie za bardzo, gdyz na poczatku włoskow nie ma, klientki za bardzo zadowolone. A pozniej zaczynaja odrastac i juz nie jest tak kolorowo. Ja pracowalam dosc długo w Nomasvello i osobiscie nie polecam. Wloski wrócą szybko.
Jesli chodzi o serie zabiegów, niewazne czy to IPL czy IPL RF, zawsze to jest od 7-10 zabiegów. Ale jak pisalam wyżej, ja nie polecam.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.