jak uzyskać popielaty blond? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 21:25   #61
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Chcę uzyskać Ciemny popielaty blond. BEZ RUDYCH , MIEDZIANYCH, CZERWONYCH, ŻÓŁTYCH refleksów.
Znalazłam farbę Londy (ciemny popielaty blond). Czy ona rzeczywiście wychodzi w chłodnym kolorze? i czy też w chłodnych kolorze sie spiera?

Może któraś z Was ma zdjęcie po farbowaniu tą farbą?
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 15:25   #62
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Chcę uzyskać Ciemny popielaty blond. BEZ RUDYCH , MIEDZIANYCH, CZERWONYCH, ŻÓŁTYCH refleksów.
Znalazłam farbę Londy (ciemny popielaty blond). Czy ona rzeczywiście wychodzi w chłodnym kolorze? i czy też w chłodnych kolorze sie spiera?

Może któraś z Was ma zdjęcie po farbowaniu tą farbą?
spiera sie na rudo, wychodzi ciemnobrazowa

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:58
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:04   #63
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

no to pięknie, bo ja kupiłam tą farbę.

Ciekawe co wyjdzie.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 21:15   #64
villheroin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15
Unhappy Średni/jasny popielaty blond

Cześć, od pewnego czasu stopniowo rozjaśniam włosy. Mój obecny kolor to taki jak na zdjęciu. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ jako kolorystyczne lato zdecydowanie lepiej mi w chłodnych odcieniach. I oto parę pytań: Czy uda mi się uzyskać co najmniej średni popielaty blond za pomocą samej farby? Czy któraś z farb Castinga da mi chlodny, ciut jaśniejszy odcień blondu na włosach?
Obecny kolor jest ohydny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0043.jpg (13,3 KB, 447 załadowań)
villheroin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:15   #65
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Średni/jasny popielaty blond

Cytat:
Napisane przez villheroin Pokaż wiadomość
Cześć, od pewnego czasu stopniowo rozjaśniam włosy. Mój obecny kolor to taki jak na zdjęciu. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ jako kolorystyczne lato zdecydowanie lepiej mi w chłodnych odcieniach. I oto parę pytań: Czy uda mi się uzyskać co najmniej średni popielaty blond za pomocą samej farby? Czy któraś z farb Castinga da mi chlodny, ciut jaśniejszy odcień blondu na włosach?
Obecny kolor jest ohydny
No ja też mam kolor troche podobny do Twojego. i Chcę zejść do naturalnych czyli właśnie ciemny popielaty blond. Kupiłam farbę z Londy, ale jeszcze nie zafarbowałam. Mam nadzieje, że będzie się dobrze spierać. ( bo każda farba z moich włosów się spiera dość drastycznie i szybko). Na pierwszy rzut oka jest ciemna, ale myślę że po spraniu wyjdą ładnie.
Też na początku szukałam z Castinga coś o chłodnym odcieniu ... i myślałam, że będzie to 'Ciemny Blond' ale czytałam gdzieś na forum ,że rudzieje. A z Tych farb nie ma nic 'pomiędzy' jasnym a średnim blondem.

Aaaa wiem że jest farba średni popielaty blond. Ale niestety nie wiem jak wychodzi na włosach. Bo dużo zależy od koloru wyjściowego... czy będzie się spierał na rudo czy nie.
http://img6.burak.pl/img/8/d/8/0/far...laty-blond.jpg
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:19   #66
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Ja farbowałam dziś włosy farbą z Londy perłowy blond 12/9 i mam takie popielaty blond. Niestety nie wiem czy po kilku myciach mi się to nie spłucze.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez villheroin Pokaż wiadomość
Cześć, od pewnego czasu stopniowo rozjaśniam włosy. Mój obecny kolor to taki jak na zdjęciu. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ jako kolorystyczne lato zdecydowanie lepiej mi w chłodnych odcieniach. I oto parę pytań: Czy uda mi się uzyskać co najmniej średni popielaty blond za pomocą samej farby? Czy któraś z farb Castinga da mi chlodny, ciut jaśniejszy odcień blondu na włosach?
Obecny kolor jest ohydny


Myslę że tutaj podziała tylko rozjaśniacz jeżeli na prawdę chcesz mieć odcień jasnego blond. Widzę że Twoje włoski są dość gęste i mocne więc może na początek fryzjer ?
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 16:04   #67
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

u mnie popielate blondy spierają się na rudo albo na zielonkawo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 20:26   #68
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Jak wcześniej pisałam... zafarbowałam dziś Londą 'ciemny popielaty blond' no i mam prawie czarne włosy z prześwitami.
Owszem są popielate ale za to bardzo baaaaaardzo ciemne.
No ale liczę ,że się spierze
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:42   #69
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Chcę uzyskać Ciemny popielaty blond. BEZ RUDYCH , MIEDZIANYCH, CZERWONYCH, ŻÓŁTYCH refleksów.
Znalazłam farbę Londy (ciemny popielaty blond). Czy ona rzeczywiście wychodzi w chłodnym kolorze? i czy też w chłodnych kolorze sie spiera?

Może któraś z Was ma zdjęcie po farbowaniu tą farbą?
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
spiera sie na rudo, wychodzi ciemnobrazowa
Ja wlasnie farbowalam jakis czas temu farba Londa ciemny popielaty blond nr 25 Fakt, ze na poczatku wyszedl baaaaaardzo ciemny, to po kilku myciach splukal sie do idealnego koloru. Odcien mialam zblizony do Twojego kaguya No ale jednak musze stwierdzic, ze po ok 3 tygodniach spiera sie lekko na rudo.... Szkoda, bo myslalam ze w koncu znalazlam idealny popielaty odcien. Ale ogolnie jest calkiem fajna
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:51   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

jedyny popiel, który wychodzi popielaty, to niebieska płukanka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:50   #71
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jedyny popiel, który wychodzi popielaty, to niebieska płukanka
Hahaha dobre! Swoja droga, czy taka plukanka nie wysusza wlosow? Kilka razy zastanawialam sie nad jej kupnem, ale balam sie efektu suchych i niemozliwych do rozczesania wlosow. I rzeczywiscie niweluje rudy poblask?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 09:22   #72
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Mi też po około ponad miesiącu Londa Ciemny popielaty blond sprała się na rudawy poblask. i kupiłam srebrna płukankę z Joanny... i faktycznie zniwelowało to minimalnie ten rudy poblask... ale jednak jeszcze jest.


Też się zastanawiałam czy płukanki niszczą włosy?
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:28   #73
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Mi też po około ponad miesiącu Londa Ciemny popielaty blond sprała się na rudawy poblask. i kupiłam srebrna płukankę z Joanny... i faktycznie zniwelowało to minimalnie ten rudy poblask... ale jednak jeszcze jest.


Też się zastanawiałam czy płukanki niszczą włosy?
Chyba kupie te srebrna plukanke z Joanny A jak ja stosujesz (w jakich proporcjach)? Nie wychodza jakies dziwne odcienie, typu zielen, czy nie daj Boze inne kolory?

A Ty kaguya jaka plukanke stosujesz?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:53   #74
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

na pewno nie niszczą,m może trochę wysuszają, ale minimalnie... daję na to balsam w sprayu Schwarzkopf i jest dobrze.
ja używam jakiejś rosyjskiem firmy, niebieską, btz. nie jestem w PL, to dlatego
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 20:21   #75
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Chyba kupie te srebrna plukanke z Joanny A jak ja stosujesz (w jakich proporcjach)? Nie wychodza jakies dziwne odcienie, typu zielen, czy nie daj Boze inne kolory?

A Ty kaguya jaka plukanke stosujesz?

hmmm tam u mnie było napisane ,że na 1 litr wody 2 zakrętki płukanki. Ale ja daje spokojnie 4-5. i dopiero efekt było widać. Nie były ani fioletowe, ani zielone. Tylko tą rudą poświatę przygasiło.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:03   #76
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

u mnie to nawet nie płukanka, tylko taki żel niebieski trzymam na włosach PÓŁ GODZINY, tylko wtedy stają się srebrne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:12   #77
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
jak z jasnego ciepłego (złotego) blondu przejsc do zimnego, popielatego

czy to prawda ze jeżeli na ciepły blond naloże farbe popielata, chodzi mi o jakis bardzo jasny popielaty blond to wlosy mogą wyjsc zielone? Jesli tak to co innego mozna zrobic zeby ochlodzic kolor. Moje wlosy sa w kolorze taki jasny zlocisty blond, a wolalabym zeby ten kolor byl chlodniejszy bo zle sie czuje w takim cieplym, a plukanki nie pomagają
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:24   #78
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: jak z jasnego ciepłego (złotego) blondu przejsc do zimnego, popielatego

ja po wakacyjnym słońcu, soli morskiej itd miałam żółte włosy i nałożyłam na nie farbę L;oreal Preference Islande czyli odcień 7.1 ciemny popielaty blond i wyszły normalne ,,zimne" włosy a miałam naprawde żółto-jasnopomarańczowe włosy
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:02   #79
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: jak z jasnego ciepłego (złotego) blondu przejsc do zimnego, popielatego

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
ja po wakacyjnym słońcu, soli morskiej itd miałam żółte włosy i nałożyłam na nie farbę L;oreal Preference Islande czyli odcień 7.1 ciemny popielaty blond i wyszły normalne ,,zimne" włosy a miałam naprawde żółto-jasnopomarańczowe włosy
masz moze fotki ja własnie chce takiej zmiany i głowie sie co wrzucic na łepetynke ... hmmm moze loreal
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 14:37   #80
missandrogyny
Przyczajenie
 
Avatar missandrogyny
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: jak z jasnego ciepłego (złotego) blondu przejsc do zimnego, popielatego

Ja powiem tak: Cokolwiek byś chciała zrobić z włosami, w sensie zafarbować, ogromnie polecam linię Syoss. Z tych farb nigdy nie wyjdzie Ci zielony kolor.

Ja na Twoim miejscu spróbowałabym fioletowego szamponu koloryzującego, jest taniutki ok. 4 zł 250ml w Rossmanie. Moja mama go kupowała swego czasu aby jej rozjaśnione pasma na włosach przeszły pod srebro (za moją namową, lubię eksperymentować), i się udało Szampon jest zmywalny dlatego dla efektu używaj Go przy każdym myciu głowy
missandrogyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:57   #81
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

nie mam fotek, ale zaufaj mi. Zresztą możesz poczytac moje i innych opinie o tej farbie na KWC. Ja naciełam się raz na Recital'a ale inny kolor i juz myslałam, że nigdy jej nie kupię, ale zaryzykowałam z tym popielatym blondem i ocena L;oreala wzrosła w moich oczach ten odcień z czystaym sumieniem polecam
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:38   #82
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: jak z jasnego ciepłego (złotego) blondu przejsc do zimnego, popielatego

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
czy to prawda ze jeżeli na ciepły blond naloże farbe popielata, chodzi mi o jakis bardzo jasny popielaty blond to wlosy mogą wyjsc zielone? Jesli tak to co innego mozna zrobic zeby ochlodzic kolor. Moje wlosy sa w kolorze taki jasny zlocisty blond, a wolalabym zeby ten kolor byl chlodniejszy bo zle sie czuje w takim cieplym, a plukanki nie pomagają


tak moga wjsc
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:04   #83
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...popielaty.aspx
tu podono może ci wyjśc taki kolor o jakim marzysz ale watro przed każdą diametralną zmianą jest sięgnąć po śćiągacz koloru
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:10   #84
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

po tej farbie jaśniejsze odcienie na ciemnym odroście wychodzą jak miedziana marchewa .u mnie przynajmniej,także nie polecam.
średni i ciemny blond na ciemnych włosach jest trudno osiągnąć,bo przeważnie wychodzi zbyt ciepły.taki mysi kolor wbrew pozorom nie jest łatwo osiągnąć,mi karmelkowe wychodzą przeważnie.

Edytowane przez Phebe
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:14
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 11:31   #85
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez suziieee Pokaż wiadomość
Hej!

A ja zakupiłam dziś w sklepie fryzjerskim farbę
Matrix 6A Popielaty Ciemny Blond
Ja chcę uzyskać zimny średni brąz, nazwa trochę mnie zirytowała, bo kurczę na palecie wygląda jak ciemny brąz

Nie rozumiem tego, gdzie tu jest jakiś blond? Na próbce jest według mnie średni brąz wpadający bardziej w ciemny niż jasny, ale co najważniejsze nie ma refleksów, bo jest popielaty. Jeszcze nie zafarbowałam, ale jestem ciekawa efektu

Używała któraś z Was Matrixa?

Załączam zdjęcie koloru, jaki chcę uzyskać <to nie ja oczywiście>
Jak pokazałam fryzjerowi, to stwierdził, że to ciemny blond
słuchajcie no ja już nie wiem o co chodzi
tez szukam takiej farby, którą uzyskała bym taki ciemny blond.
Mój naturalny kolor to własnie ciemny blond z tym,ze jest on pod spodem,a mam dużo pozostałości po starej farbie jasny blond i swoje naturalne rozjasnione po lecie ... i jak tu wyrównać kolor ...
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:17   #86
thaja
Przyczajenie
 
Avatar thaja
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Podzielę się moją kilkuletnią walką o uzyskanie naturalnego ciemnego popielatego blondu. Niestety nie udało mi się go uzyskać ani żadnej fryzjerce którą nawiedziłam w różnych miastach Polski. Efekty tej walki najbardziej odczuły moje zmęczone zabiegami włosy, których obecnie mam o połowę mniej niż kiedyś.
Po pierwsze - moim naturalnym kolorem jest mysi brąz, z uwagi na 25% siwych włosów chciałam uzyskać o ton jaśniejszy kolor z zachowaniem popielatego odcienia.
Efekty: zawsze wychodził ciemny blond ale w ciepłych tonacjach, spłukiwał się zawsze za złoto i rudo...
Płukanki - nie pomogły,
W końcu trafiłam na fryzjerkę która podpowiedziała mi że moje włosy mają dużo czerwonego pigmentu i dlatego tak reagują na farby i że istniej jedyna opcja uzyskania wymarzonego koloru poprzez mocne rozjaśnienie i nałożenie następnie toneru w popielatym kolorze.
Ja na to się nie zdecyduje gdyż mam już włosy w opłakanej kondycji. (wysuszone na końcach, wypadające itp.)
Jestem zmęczona i rozczarowana...
thaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:25   #87
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

a ja spróbowałam farbę ALLWAVES nr 0.1 - pod dziwną nazwą: "szary dla mężczyzn" - jest to szarość w czystej postaci zupełnie z niewiadomych powodów skierowana dla mężczyzn; jest to normalna farba, użyłam ją z utleniaczem 6% i wreszcie mam szarość na głowie!!!
kładłam na włosy jasny braz/ciemny blond dlatego jest to dość ciemny szary a nie taki typowy popielaty;
spotkałam się z opinią, że lepiej użyć do tej farby utleniacza 3%, ale bałam się, że kolor będzie za ciemny,
z drugiej strony, użycie utleniacza 6% spowodowało, że przy skórze czasami wydają się zrudziałe (np. w jarzeniowym świetle w windzie ;-) ; generalnie, za miesiąc do odrostów znów użyję 6% i zobaczę co się będzie działo
Pozdrawiam i warto spróbować!!!
ps. thaja - nie pękaj, spróbuj jeszcze tej mojej farby

Edytowane przez fufunia81
Czas edycji: 2011-11-30 o 10:26
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:38   #88
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez fufunia81 Pokaż wiadomość
a ja spróbowałam farbę ALLWAVES nr 0.1 - pod dziwną nazwą: "szary dla mężczyzn" - jest to szarość w czystej postaci zupełnie z niewiadomych powodów skierowana dla mężczyzn; jest to normalna farba, użyłam ją z utleniaczem 6% i wreszcie mam szarość na głowie!!!
kładłam na włosy jasny braz/ciemny blond dlatego jest to dość ciemny szary a nie taki typowy popielaty;
spotkałam się z opinią, że lepiej użyć do tej farby utleniacza 3%, ale bałam się, że kolor będzie za ciemny,
z drugiej strony, użycie utleniacza 6% spowodowało, że przy skórze czasami wydają się zrudziałe (np. w jarzeniowym świetle w windzie ;-) ; generalnie, za miesiąc do odrostów znów użyję 6% i zobaczę co się będzie działo
Pozdrawiam i warto spróbować!!!
ps. thaja - nie pękaj, spróbuj jeszcze tej mojej farby
I co robiłaś już odrosty?Powiem Ci ze to świetny pomysł,ze ja na to wczesniej nie wpadłam moze zdjęcia
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:16   #89
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

witajcie,
mam nadzieję, że udało mi się załączyć zdjęcia włosów zrobione farbą allwaves-szary dla mężczyzn; wcześniej miałam robiony jakiś rudawy z Castinga, stąd pewnie te "przebitki" rudego;
w dziennym świetle i w pokoju wydaj mi się, że włosy wyglądają w miarę ok; natomiast w halogenowym oświetleniu (łazienka) jak to często bywa włosy są lekko rudawe; generalnie, im więcej myć tym bardziej włosy są szarawe (tzn. na początku były dość ciemne, a teraz taki ciemny, spopielały blond)

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

niestety, mam przeciążoną sieć w bloku (niedziela wieczór, więc duży ruch ;-) i nie chce mi ładować zdjęć;
spróbuję jutro
do "zobaczyska"
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 07:08   #90
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Czekamy,czekamy na zdjęcia
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-01 14:24:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.