Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 20:23   #1
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14

Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?


Cześć. Od 16 maja stosuję Triacneal codziennie wieczorem. Moja skóra jest mieszana, mam duże i zapchane pory, najwięcej na nosie, brodzie, czole i wokół ust. Od około tygodnia zauważyłam, że prawie codziennie pojawiają mi się nowe wypryski, czasem podskórne, czasem takie ropne na wierzchu, więc wydaje mi się, że Triacneal zaczyna działać, ale najbardziej interesuje mnie to czy do 16 czerwca będę widziała jakieś większe efekty i czy wysp się skończy. Zamierzam stosować go tylko do 16, bo 1 lipca wyjeżdżam nad morze i podobno podczas kuracji Triacnealem nie wolno za bardzo wystawiać twarzy na słońe, dlatego też chce go przestać stosować kilka dni przed wyjazdem. Bardzo proszę o odpowiedzi, bo boję się, że nad morzem nadal będę miała wysyp i nie będę się mogła nigdzie pokazać. Z góry dziękuję.
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 20:56   #2
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

Cytat:
Napisane przez Dominika__14 Pokaż wiadomość
Zamierzam stosować go tylko do 16, bo 1 lipca wyjeżdżam nad morze i podobno podczas kuracji Triacnealem nie wolno za bardzo wystawiać twarzy na słońe, dlatego też chce go przestać stosować kilka dni przed wyjazdem.
pare dni ? nie bardzo conajmniej miesiac musisz odczekac przed wystawieniem na slonce (czego i tak nie polecam bo majac krostki , przebarwienia wnikna mocniej w glab skory i bedziesz miala problem z usunieciem ich)poza tym nie widze sensu stosowania kwasu miesiac i zaprzestania bo to jest zaprzestanie w samym srodku kuracji wiec calkiem mozliwe, ze pojedziesz na wakacje z ostrym wysypem,wystawisz na slonce rozumiem bez filtrwo mocnych by sie opalic i bedzie potem o wiele gorzej.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:04   #3
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
pare dni ? nie bardzo conajmniej miesiac musisz odczekac przed wystawieniem na slonce (czego i tak nie polecam bo majac krostki , przebarwienia wnikna mocniej w glab skory i bedziesz miala problem z usunieciem ich)poza tym nie widze sensu stosowania kwasu miesiac i zaprzestania bo to jest zaprzestanie w samym srodku kuracji wiec calkiem mozliwe, ze pojedziesz na wakacje z ostrym wysypem,wystawisz na slonce rozumiem bez filtrwo mocnych by sie opalic i bedzie potem o wiele gorzej.
Zaczęłam stosowanie, bo chciałam poprawić stan skóry przed wyjazdem. Filtry teraz stosuję i nad morzem też będę, bo opalać się nie lubię i nie chcę.
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 14:03   #4
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

troche malo dalas sobie czasu jak na kwasy bo miesiac w miesiac to moze niezle wysypac i skora sie oczyszcza ja co namniej 3 miesiace przed wyjazdem bym rozpoczela, no , ale to ja. skoro uzywasz mocnych filtrow na twarz i nie opalasz jej to bym nie przerywala kuracji tylko filtry wtedy to mocna koniecznosc.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 15:58   #5
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

Niestety późno zaczęłam, bo o istnieniu Triacnealu dowiedziałam się na początku maja i od razu go zamówiłam, ale były małe kłopoty z przesyłką i doszedł mi na 16 dopiero.
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:43   #6
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

lepiej nie przerywaj kuracji, wysokie filtry koniecznie i nie wystawiaj sie na slonce w celu smażenia.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:46   #7
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

Ale na plaży przecież będę przebywać, więc nawet delikatne ,,przysmażenie'' będzie. Zastanawiam się nad przerwaniem stasowania kremu teraz i zaczęcia po powrocie z wakacji. Bo jeśli już przerwie kuracje to wysypu raczej za miesiąc nie będzie?
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 17:52   #8
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

moze byc jak juz ci sie pocienil naskorek to moze zaczac to wychodzic tylko wlasnie pozniej bo z kwasami szybciej by wywalilo.
ja rok temu bylam po mikro od razu na wakacjach a tez trzeba miesiac odczekac i w cieplych krajach gdzie z reguly slonce jest mocniejsze nie wiem gdzie ty sie wybierasz- kładlam filtr na twarzy i przykrywalam jak juz gdzies lezalam i tak jak spalilam cale cialo tak twarz zostala doslownie nie tknieta (tak wszyscy mi to mowili, ze bladzioch z twarzy) uzywalam 50 tki z vichy,krzywda mi sie nie stala , ale o twarz dbalam by zostala nie ruszona.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:50   #9
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14
Dot.: Triacneal. Po jakim czasie spodziewać się efektów?

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
moze byc jak juz ci sie pocienil naskorek to moze zaczac to wychodzic tylko wlasnie pozniej bo z kwasami szybciej by wywalilo.
ja rok temu bylam po mikro od razu na wakacjach a tez trzeba miesiac odczekac i w cieplych krajach gdzie z reguly slonce jest mocniejsze nie wiem gdzie ty sie wybierasz- kładlam filtr na twarzy i przykrywalam jak juz gdzies lezalam i tak jak spalilam cale cialo tak twarz zostala doslownie nie tknieta (tak wszyscy mi to mowili, ze bladzioch z twarzy) uzywalam 50 tki z vichy,krzywda mi sie nie stala , ale o twarz dbalam by zostala nie ruszona.
Już daje sobie spokój i zaczynam pewnie dopiero na jesieni, bo nie chce latać z kapeluszem na twarzy na plaży. Mam nadzieję, że nic mi wtedy nie wyskoczy. Jeszcze troche czasu jest to może lepiej teraz niech wyskakuje a nie później.
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.