Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 14:50   #421
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny mam pytanie, w związku z tym, że po długim okresie robienia żelu u kosmetyczki zdecydowałam się na tą nową metodę hybrydową, którą zrobiłam zresztą u niej dwa dni temu i póki co... trzyma się świetnie, ale do rzeczy. Paznokcie miałam robione żelem z harmony, kosztowało mnie to 50zł czyli tyle ile płaciłam za żel na paznokciach, jednak chciałabym kupić sobie taki zestaw, bo prawde mówiąc po dłuższym przemyśleniu wolałabym robić sobie to sama w domu, bo nałożenie nie jest jakoś mega trudne, tymbardziej, że sama robie sobie żel na stopach i posiadam lampe, mniej więcej taką jaką opisywałyście czyli z wyświetlaczem lcd, wiatraczkiem i zasłonką, tylko nie wiem na jakie produkty sie zdecydować. Czy wziąć "oryginalnego" shellac CDN czy polecacie coś innego? jeśli zdecydowałabym się na CND to jaki lakier powinnam wybrać jeśli chce robić tylko i wyłącznie frencha? Przeglądałam allegro i tam proponują 3 żele do frencha niestety, wszystkie w odcieniach różu, a najbardziej zależałoby mi chyba na bezbarwnym lakierze, z ew. delikatnym brokatem (własnie teraz mam taki na paznokciach z harmony). Czy mother of pearl lub neglegee byłyby odpowiednie? Czym one się właściwie różnią? Z góry bardzo dziekuje za rady

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2011-07-01 o 14:52
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:27   #422
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
myślałam, że rozmawiamy ogólnie o tego typu technologii. Pytam w związku z Shellakiem a nie DR czy EF itd .. interesują mnie pewne sprawy związane z tym produktem, ... a zdziwiona jestem tylko ceną, myślę, że nie tylko ja. Widziałam jak produkty, które kosztowały krocie nagle potaniały 5-6 krotnie, jednak nic mu nie umniejszam ani się Wam nie dziwię.
Joojoo, na jakiej firmie pracujesz jesli chodzi o hybrydy lub zele soak off?
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:50   #423
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, w związku z tym, że po długim okresie robienia żelu u kosmetyczki zdecydowałam się na tą nową metodę hybrydową, którą zrobiłam zresztą u niej dwa dni temu i póki co... trzyma się świetnie, ale do rzeczy. Paznokcie miałam robione żelem z harmony, kosztowało mnie to 50zł czyli tyle ile płaciłam za żel na paznokciach, jednak chciałabym kupić sobie taki zestaw, bo prawde mówiąc po dłuższym przemyśleniu wolałabym robić sobie to sama w domu, bo nałożenie nie jest jakoś mega trudne, tymbardziej, że sama robie sobie żel na stopach i posiadam lampe, mniej więcej taką jaką opisywałyście czyli z wyświetlaczem lcd, wiatraczkiem i zasłonką, tylko nie wiem na jakie produkty sie zdecydować. Czy wziąć "oryginalnego" shellac CDN czy polecacie coś innego? jeśli zdecydowałabym się na CND to jaki lakier powinnam wybrać jeśli chce robić tylko i wyłącznie frencha? Przeglądałam allegro i tam proponują 3 żele do frencha niestety, wszystkie w odcieniach różu, a najbardziej zależałoby mi chyba na bezbarwnym lakierze, z ew. delikatnym brokatem (własnie teraz mam taki na paznokciach z harmony). Czy mother of pearl lub neglegee byłyby odpowiednie? Czym one się właściwie różnią? Z góry bardzo dziekuje za rady
Oj, ja się na tych do frenczu nie znam

Dziewczyny, jeśli chcecie zamawiać shellaca to polecam zagraniczne strony, ja ostatnio kupuje na www.nailetc.com - zamawiam razem z koleżankami (wizażankami), wtedy cena wysyłki nie jest straszna Ceny na allegro zdecydowanie porażają

Poza tym przez Was mam ochotę wypróbować te harmone
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:18   #424
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Joojoo, na jakiej firmie pracujesz jesli chodzi o hybrydy lub zele soak off?
prywatnie pisz joojoo@op.pl
pozdrawiam
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:14   #425
kasia_zmieszana
Przyczajenie
 
Avatar kasia_zmieszana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ostatnio na allegro kupiłam podróbę Shellac-a, sprzedawca zapewniał, że oryginał a okazało się że produkt "prawie" oryginalny
całość poszła do kosza bo była do niczego
__________________
www.supertipsy.pl - najlepsze tipsy, wzory, stylizacje i inne zapraszam
kasia_zmieszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:22   #426
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kasia_zmieszana Pokaż wiadomość
ostatnio na allegro kupiłam podróbę Shellac-a, sprzedawca zapewniał, że oryginał a okazało się że produkt "prawie" oryginalny
całość poszła do kosza bo była do niczego
Oj... to boli
W ogóle mam prośbę, może wklejcie jakieś zdjęcia, nigdy nie mogę sobie koloru dobrego kupić, bo te w necie są beznadziejne Teraz chce ładny żywy czerwony i nie wiem co brać Chyba wezmę Wildfire, macie może? Myślałam też nad Tropix, ale chyba za bardzo koralowy jest
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:26   #427
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kasia_zmieszana Pokaż wiadomość
ostatnio na allegro kupiłam podróbę Shellac-a, sprzedawca zapewniał, że oryginał a okazało się że produkt "prawie" oryginalny
całość poszła do kosza bo była do niczego
......
u kogo kupowałaś...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 23:09   #428
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

czesterko - Ja mam czerwone shellaci na pazurkach, nie są koralowe tylko taka czysta, klasyczna czerwień, pytałam o nazwę ale babeczka nie mogła tego ogarnąć podała mi tylko numerek który jest pod buteleczką: 17. No podejrzewałabym właśnie Tropix ale w 100% pewna tego nie jestem. Próbowałam zdjęcia zrobić ale no sztuczne światło i aparat nie odzwierciedla koloru prawidłowo. Postaram się w dzień ogarnąć i pokazać. Tyle, że moje mają już 2 tygodnie i widać odrosty, więc się nie przeraź
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 08:40   #429
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny
czerwone Shellac-i to przede wszystkim Wildfire oraz Hollywood. Klasyczną czerwienią jest ten pierwszy natomiast drugi prawie identyczny z delikatnym połyskiem.
Z czerwieni można jeszcze wybrać kolor hot chilis oraz red baroness.

Jeżeli chodzi o french to oczywiście wybieramy cream puff (czysty biały) lub mother of pearl (biały z brokatem) - trzeba pamiętać iż są to produkty do samej końcówki. przemalować je możemy clearly pink (przeźroczysty z delikatną różową powłoką) lub romantique oraz neglige (obydwa w odcieniach różu, bardziej kryjące).

w razie pytań piszcie na maila: biuro@paznokciemoon.pl
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 12:12   #430
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ardenka Pokaż wiadomość
czesterko - Ja mam czerwone shellaci na pazurkach, nie są koralowe tylko taka czysta, klasyczna czerwień, pytałam o nazwę ale babeczka nie mogła tego ogarnąć podała mi tylko numerek który jest pod buteleczką: 17. No podejrzewałabym właśnie Tropix ale w 100% pewna tego nie jestem. Próbowałam zdjęcia zrobić ale no sztuczne światło i aparat nie odzwierciedla koloru prawidłowo. Postaram się w dzień ogarnąć i pokazać. Tyle, że moje mają już 2 tygodnie i widać odrosty, więc się nie przeraź
Dziekuję bardzo Jeśli możesz to wklej później zdjęcia, ja będę niedługo malować shellaciem jakimś to też wkleje, to zawsze ułatwia wybór koloru

Asiu, dzięki bardzo za odpowiedź Skoro mówisz o Wildfire jako klasycznej czerwieni to i tak będę musiała się w nią zaopatrzyć Aha, lepiej usuń tego maila, to może być reklamą. Jest wątek, więc tutaj powinnyśmy pytać, przez takiego maila możesz dostać ostrzeżenie albo i gorzej
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 22:37   #431
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zrobiłam foto, przeszukałam google i muszę stwierdzić, że to mógł być Wildfire, ponieważ znalazłam realne zdjęcia i jednak bardziej odzwierciedla kolor, którym mi kobietka malowała. Ale nie rozumiem jak ta babeczka to zrobiła, że nie zauważyła nazwy koloru.
To zdjęcie znalazłam
http://4.bp.blogspot.com/_mx0VA3IZpt...0/SAM_8146.JPG

a to moje, zniekształcone aparatem kształt i moja łapka ale widać coś mniej więcej kolor
Zdjęcie0072.jpg
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 10:01   #432
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ardenka Pokaż wiadomość
Zrobiłam foto, przeszukałam google i muszę stwierdzić, że to mógł być Wildfire, ponieważ znalazłam realne zdjęcia i jednak bardziej odzwierciedla kolor, którym mi kobietka malowała. Ale nie rozumiem jak ta babeczka to zrobiła, że nie zauważyła nazwy koloru.
To zdjęcie znalazłam
http://4.bp.blogspot.com/_mx0VA3IZpt...0/SAM_8146.JPG

a to moje, zniekształcone aparatem kształt i moja łapka ale widać coś mniej więcej kolor
Załącznik 4073346
Aaa! Dziękuję Ci bardzo
Zamawiam Wildfire
Może babeczka nie znała nazw, więc ciężko jej było się domyśleć Zresztą nieważne
Dziękuję Ci bardzo bardzo
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 16:13   #433
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Aaa! Dziękuję Ci bardzo
Zamawiam Wildfire
Może babeczka nie znała nazw, więc ciężko jej było się domyśleć Zresztą nieważne
Dziękuję Ci bardzo bardzo

Ależ proszę Cię bardzo polecam się na przyszłość. w Przyszłym tygodniu idę na nowe shellac bo w tym tygodniu już nie było dla mnie wolnego miejsca. Tylko nie wiem jaki teraz kolor sobie trzasnąć
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 06:43   #434
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

nie mogę nigdzie znaleźć , czy jest aktualnie robione zamówienie na shellac ze Stanów ? ( z tej stronki co czesterka pokazała ) http://www.nailetc.com/cndshsooffge15.html
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 19:42   #435
DaruniaPiercing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
GG do DaruniaPiercing
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hej dziewczyny! Chciałabym sobie zrobić manicure hybrydowy, jestem z Poznania, możecie polecić gdzie Wy robicie? Ile płacicie?
DaruniaPiercing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:16   #436
mms7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A czy któraś z Was ma doświadczenie z żelami Ladie's Nails Cosmetics. Czytałam dużo pozytywnych opinii ale jeżeli miałyście z nimi do czynienia to napiszcie co sądzicie? Pozdrawiam
mms7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:01   #437
malami ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hej dziewczyny,

Mam pytanko, czy przedłużone paznokcie żelem ( np christrio) można pomalować Shellac-iem? czy macie jakieś doświadczenie? Czy to się trzyma?
zdarzyło mi się, że musiałam przedłużyć 1 paznokcia u klientki aby wyrównać do reszty i po 2 dniach na tym właśnie paznokciu pojawiło się pęknięcie....u drugiej klientki była taka sama sytuacja.
Czy w takim razie pisanie w niektórych artykułach i stronach, że " można stosować na żel i akryl" jest raczej pomyłką...:/
Pomóżcie
buzki
malami ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:44   #438
pandora2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Witam,
W Stanach pojawił się*od kilku dni nowy system firmy CND- Shellac. Jest to rewolucja- połączenie lakieru i żelu.
Nie przedłuża paznokcia, maluje się*nim jak lakierem , utwardza lampą*UV. Utrzymuje się*na paznokciu jak żel, producent zaleca zmyć*go po 14 dniach. Zmywa się*specjalnym acetonem w ciągu 10 minut. Produkt niby zalecany do salonu, ale tak łatwy w użyciu, że pewnie przejniknie do domowego użytku.
W systemie jest podkład, lakier kolorowy i lakier wierzni. Do tego zalecana jest lampa UV do tego systemu. Do tego plasterki z acetonem usuwające lakier.
Na forach w Stanach wrze z zachwytu, ciekawa jestem czy ktoś*już*próbował z Was?
Ja spróbowałam na moich naturalnych paznokciach, które są kruche i miękkie. Zrobiłam to w renomowanym gabinecie za 80 zł. Niestety to strata pieniędzy. Po 3 dniach mam odpryski. Ten lakier hybrydowy odpryskuje na końcówkach, nie da się tego usunąć w warunkach domowych zwykłym zmywaczem więc mam okropne nierówności, których nie niweluje nawet pociągniecie lakierem żeby dotrwać do kolejnej wizyty.
Dzwoniłam do innego dobrego salonu i tam właścicielka powiedziała mi, że sama na razie testuje na sobie na różnych podkładach ale też nie jest zadowolona z efektów. To się nie trzyma paznokcia niestety ... Strata pieniędzy. Trwałość zwykłego lakieru.
pandora2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 23:09   #439
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez malami ja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Mam pytanko, czy przedłużone paznokcie żelem ( np christrio) można pomalować Shellac-iem? czy macie jakieś doświadczenie? Czy to się trzyma?
zdarzyło mi się, że musiałam przedłużyć 1 paznokcia u klientki aby wyrównać do reszty i po 2 dniach na tym właśnie paznokciu pojawiło się pęknięcie....u drugiej klientki była taka sama sytuacja.
Czy w takim razie pisanie w niektórych artykułach i stronach, że " można stosować na żel i akryl" jest raczej pomyłką...:/
Pomóżcie
buzki
można na przedłużony pazurek i w tym przypadku clear np. zmatowiony odpylony odtłuszczony kładziesz bazę Shellaca na to kolor i nie przemywając na to zwykły żel clear jednofazowy budując paznokcia ! ..kończysz jak przy normalnym przedłużaniu ,omijasz nawierzchniowy z Shellacka(w ogóle go nie kładziesz).. to mój patent na złamane lub słabe pazurki..zapewniam ,że trzyma
jak przedłużyłaś któryś z paznokci musisz go zbudować żelem ale najlepiej by kolor był położony przed budowaniem. Jeżeli budujesz staraj się by paznokieć zbytnio nie odbiegał wyglądem od pozostałych . Czyli mało żelu ,punkt wzmocniony..i wszystko

Natomiast Shellac nie będzie trzymał sie na słabych paznokciach np po zdjęciu sztucznych paznokci bądz po dłuższym noszeniu niestety zbyt duża giętkość i Shellac się kruszy (to generalnie bardzo elastyczny produkt) wiec polecam również zaproponować ten patent klientce która chciałaby Shellac..ale niestety wzmocniony żelem. Shellac pod żelem będzie zawsze trzymał pod warunkiem ,że zawsze pod kolorem będzie baza Shellaca. Nic nie ma prawa odprysnąć
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-29 o 23:23
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 12:45   #440
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez magic66 Pokaż wiadomość
A czy któras z Was używała hybryd firmy C&C? Zakupiłam właśnie na allegro, popróbowałam ale porazka na calej linii. Spróbuję z mocniejszą lampą, ale cienko to widzę...
witam, i jak dalsze próby z c&c? a może ktoś jeszcze próbował tych hybryd?
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:28   #441
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze jedno. Z uplywem czasu Romantique utlenia sie i z blado rozowego kolorku robi sie bialawy. To chyba jedyny kolor, w ktorym mozna cos takiego zaobserwowac..
Ja właśnie jestem na etapie dobierania sobie kolorów (robię Shellac w domu na własny użytek) Do tej pory dorobiłam się dwóch kolorów Fedora i Masquarade (piękny kolor!) ale ponieważ ciemne odcienie trochę mi się znudziły chciałabym coś w miarę naturalnego i ciężko coś wybrać, bo zdjęcia na necie bardzo różnią się od siebie (w zależności od naświetlenia itp. - dlatego nie wiem już jaki wybrać - myślałam o Romantique, ale cieszę się, że przeczytałam ten wątek zanim zakupiłam). Nie wiem czy jestem na tyle zaawansowana, żeby sobie frencha robić, więc zależy mi na kolorze kryjącym - bardzo będę cenić wszelkie sugestie.



Ktoś wcześniej pytał o lampę - ja do użytku domowego kupiłam sobie lampę Freulein 38 z fabrycznymi żarówkami i nie mogę narzekać na działanie. Wszystko ładnie się trzyma i nie mam żadnych problemów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DE290_g.jpg (46,5 KB, 23 załadowań)
halwaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 15:22   #442
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

nie sądziłam że w takim miejscu mogę trafić na lampę uv a akurat planuję zakup i zastanawiam się nad różnymi opcjami... jak sądzicie taka lampa się nada? to zestaw z tipsami a ja myślałam o hybrydzie...?

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_21370.htm
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:51   #443
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
nie sądziłam że w takim miejscu mogę trafić na lampę uv a akurat planuję zakup i zastanawiam się nad różnymi opcjami... jak sądzicie taka lampa się nada? to zestaw z tipsami a ja myślałam o hybrydzie...?

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_21370.htm
Niewątpliwą zaletą tej lampy jest to, że będzie można ją zbadać organoleptycznie . Przez internet kupujemy przeważnie "zdjęcie". Na allegro kupiłam lampę (99zł) jak dwa posty wyżej (wg wyglądu). Pierwsze wrażenie ...chiński badziew, pierwsza decyzja ...dwa dni wietrzenia na świeżym powietrzu. Użyłam ...z wielką obawą o ręce. Działanie: lakierożel (z allegro za 9,90zł) trzyma mi się już 2 tygodnie, ten sam utwardzany w markowej lampie (pożyczonej od koleżanki) odpadał po dobie . Czyżby chińska kompatybilność?
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:13   #444
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Trzeba ponadto zwrócić uwagę czy żarówki w lampie lidlowej są uniwersalne, bo żeby sie nie okazało, że wraz z zakończeniem żywotności żarówek trzeba lampę wyrzucić z powodu braku nietypowych żarówek.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:52   #445
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

też o tym pomyślałam
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:15   #446
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Orientujecie się może w jakim gabinecie w Gdyni można wykonać Shellac oryginalnymi produktami?
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:27   #447
Annika_Vik
Przyczajenie
 
Avatar Annika_Vik
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez shapali Pokaż wiadomość
Orientujecie się może w jakim gabinecie w Gdyni można wykonać Shellac oryginalnymi produktami?
w Gdyni Redłowie SPA Helioderm, na ul. Redłowskiej, wybór 12 kolorów. Właśnie testuję tam zrobiony Shellac na stopach. Malowanie hybrydowe 50 zł. Moim zdaniem raczej drogo. Zobaczymy, czy warto.
Annika_Vik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 20:54   #448
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

bardzo pomocny wątek dzięki dziewczyny lampę mam,muszę sprawdzić czy działa i zakupić shellac'ki .Po przeczytaniu zdecydowałam o podkładzie,kolorze i top coat No i zobaczymy
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:52   #449
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam
zaciekawiła mnie nowa technika trwałego manicure
jednak mam problem z doborem odpowiednich produktów a mianowicie lampy
oraz wiele pytań rozterek
1. Jaka lampa UV jest potrzebna?na rynku jest wiele rożnych firm , mocy , lampa typu solo, led, itp ceny tez rozne ...
2.Na co zwrócic uwage przy doborze lampy do manicure hybrydowego?
3. Czy lampa typu solo 9watt wystarczy aby utwardzic lakier?
4.Jak sprawdzić czy żarówki sa wymienne czy np kazda lampa ma ta funkcje?
5.Lampa UV 36Watt wyposażona w 4 świetlówki po 9 Watt. czy np taka wybrać ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:05   #450
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Jesli chodzi o zwykle lakiery, to u mnie najdluzej trzyma sie China Glaze, ale nie tak dlugo jak wiekszosci z tego powodu, ze mam ciagle porazdwojane paznokcie i zawsze z tych rozwarstwionych kocowek lakier szybko zluszcza sie. Czy ktoras z was wie czy te lakiery pozostana na takich paznokiach ze 2 tygodni czy tez nie ma szans?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.