Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 17:59   #1
kobiecosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6

Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.


Wiatm, zanim posypią się gromy z nieba, bardzo proszę o wpisy osoby zainteresowane tematem oraz osoby, które taka czynnośc wykonywały lub wykonują nadal. Na wstępie napisze, że potrzebuję tego kwasu sobie podać dosłownie kropelkę w nos. Miałam już taki zabieg wykonywany kilkukrotnie w gabinecie kosmetycznym i wiem, że potrafiłabym to zrobić sobie sama.
Największy problem jak się okazuje, to zdobycie kwasu np. juvederm volume. Znalazłam w jedej internetowej niemieckiej aptece za 300Euro, napisałam do nich i czekam jak narazie na odp.
Jesli są tu na forum osoby, które mają sprawdzone sposoby na załatwianie kwasu do wstrzykiwań to proszę pisać.
Nie chciałabym wywoływać dyskusji o bezpieczeństwie i komplikacjach, bo nie zamierzam ostrzykiwać sobie ust, policzków i co tam jeszcze.
pozdrawiam.
kobiecosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:09   #2
kobiecosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Dla zainteresowanych tematem... wypełniacze różnego rodzaju np. juvederm, restylane, princess filler i inne można nabyć w internetowej niemieckiej aptece. Odpisali mi, że oczywiście można kupić, wystarczy zrobić przelew na ich konto za wybrany towar. Juvederm wychodzi najdrożej około 300 E, ale sa też tańsze wypełniacze np za 120E. Przesyłka to 18,45E. Zamawiam i zobaczę czy dam radę wogóle to sama zrobić, bo troszkę się boję, że nie będę umiała sama siebie dziabnąć.
Czy jeśli idzie się do gabinetu z własnym kwasem, to lekarze dokonają ostrzyknięcia?
Jaka jest wtedy cena? jesli ktoś się orientuje, proszę o odp.
pozdrawiam
kobiecosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:59   #3
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

każdy normalny lekarz używa tylko i wyłącznie swojego KWASU. już nie chcę pisać, że to durne. nie przyjdziesz do kosmetyczki ze swoim kremem, do ortodonty ze swoim znieczuleniem itp..to raczej logiczne.. a skąd doktor ma pewność, że to kwas h.a nie substancja, ktora moze wpłynąć na życie? były geniuszki, które na yutube same się ostrzykują. ja sądzę, że to samobójstwo.
sztukakamuflazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:07   #4
sylwia_kosmetyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez kobiecosc Pokaż wiadomość
Wiatm, zanim posypią się gromy z nieba, bardzo proszę o wpisy osoby zainteresowane tematem oraz osoby, które taka czynnośc wykonywały lub wykonują nadal. Na wstępie napisze, że potrzebuję tego kwasu sobie podać dosłownie kropelkę w nos. Miałam już taki zabieg wykonywany kilkukrotnie w gabinecie kosmetycznym i wiem, że potrafiłabym to zrobić sobie sama.
Największy problem jak się okazuje, to zdobycie kwasu np. juvederm volume. Znalazłam w jedej internetowej niemieckiej aptece za 300Euro, napisałam do nich i czekam jak narazie na odp.
Jesli są tu na forum osoby, które mają sprawdzone sposoby na załatwianie kwasu do wstrzykiwań to proszę pisać.
Nie chciałabym wywoływać dyskusji o bezpieczeństwie i komplikacjach, bo nie zamierzam ostrzykiwać sobie ust, policzków i co tam jeszcze.
pozdrawiam.
Witam!


A skad Pani jest?Moze moglibyśmy pomoc.Mialabym tylko kilka pytan:przede wszystkim jaki preparat zostal zakupion,jaka ilośc i jaka jest zmiana.Samemu lepiej nie ingerować,bo mozna nabawic sie paskudnej nadkorekcji...
sylwia_kosmetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:48   #5
mad65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Całkowicie się zgadzam z powyższą wypowiedzią. To nnie chodzi nawet o to, że lekarz ma swój kwas (nici hialuronowe, itp.) i chce na tym zarobić, ale chodzi o odpowiedzialnośc zawodową. To lekarz ponosi odpowiedzialność za to co robi, on się zna na surowcu (mateiale) i on to firmuje, a nie jakieś allegro czy inny dostawca. Lekarze ponoszą za to odpowiedzialność - za to się płaci, a nie za materiał wstrzykiwany w Twoje ciało. Dlatego każdy lekarz powinien Tobie pokazać atest lub inny dokument poochodzenia danego materiału, zawsze mozesz sie na to powołać i nawet porównać, gdy dojdziesz do wniosku, że zmieniasz materiał lub metodę.
Myślę, że nie chodzi o wlasne (Twoje) umiejętności ostrzykiwania lecz o oryginalność i cechy dobrego materiału.
Ja korzystam tylko z ostryzkiwań przez lekarza, i choć bym się odważyła robić to na sobie i innych (bo przeszłam to wiele razy i widzę, ze to nic strasznego), to chcę, by ktoś to robił z zewnątrz, ktoś kto mnie widzi z zewnątrz - to nie są zastrzyki, to jest ESTETYKA..
mad65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:44   #6
kobiecosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Dziękuję Wam za troskę. Jak już wcześniej pisałam, nie zamierzam sobie ostrzykiwać zmarszczek, powiększać tego czy owego.
Kwas jest zakupiony w aptece, nie z allegro.
W aptekach niemieckich są dostępne wszystkie kwasy i wszystkie gęstości, więc proszę nie opowiadać bzdur, że lekarze mają odpowiednie kwasy, mają takie same.
Ja rozumiem, że jest to kontrowersyjny temat i jak wcześniej pisałam nie zależy mi na gadkach typu, jesteś nieodpowiedzialna czy może i głupia, więc proszę darować sobie tego typu wpisy, no chyba, że ktoś jest frustratem i ma taką potrzebę.

Zakupiłam kwas Princess Filler. Zmiana jest niewielka więc też niewielka ilość jest potrzebna. Jestem z okolic Łodzi.
kobiecosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:43   #7
bolko20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

A ja wam powiem tylko tyle kilka raza byłam likwidować zmarszczki nosowo wargowe a teraz mam maść emla kwas emervel classic i od dwu lat wypelniam sobie sama zmarszcki bez problemu ) Zachowuję przy tym sterylność i jest ok Dodam ze podaje tez w rodzinie insuline i podawałam kroplówki osobie chorej na raka wiec nie uważam, że to aż takie straszne podać sobie kwas hialuronowy w cenie 450 zl oczywiście jeśli wie się jak ) a zabieg taki u lekarza jak na polskie reali zwyczajnie wydaje mi sie za drogi wiec sama sobie radzę )

bolko20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 10:32   #8
pprinceska70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=707146 moze was zainteresuje
pprinceska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:03   #9
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez kobiecosc Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za troskę. Jak już wcześniej pisałam, nie zamierzam sobie ostrzykiwać zmarszczek, powiększać tego czy owego.
Kwas jest zakupiony w aptece, nie z allegro.
W aptekach niemieckich są dostępne wszystkie kwasy i wszystkie gęstości, więc proszę nie opowiadać bzdur, że lekarze mają odpowiednie kwasy, mają takie same.
Ja rozumiem, że jest to kontrowersyjny temat i jak wcześniej pisałam nie zależy mi na gadkach typu, jesteś nieodpowiedzialna czy może i głupia, więc proszę darować sobie tego typu wpisy, no chyba, że ktoś jest frustratem i ma taką potrzebę.

Zakupiłam kwas Princess Filler. Zmiana jest niewielka więc też niewielka ilość jest potrzebna. Jestem z okolic Łodzi.
na allegro tez sa oryginale kwasy do kupienia. ja zamowilam w hurcie od dystrybutora i zapewniam, ze sa to oryginaly.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:45   #10
juvederm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

hej, ja jestem za, a mało tego jestem w posiadaniu wypełniaczy firmy Juvederm. Moja mama powtarza sobie zabiegi u zaprzyjaźnionej pielęgniarki. Raczej nie wstrzykiwałabym sobie kwasu sama. Wychodzi 50 % taniej. Jakby któraś z Pań byłaby zainteresowana proszę o kontakt juvederm.voluma@o2.pl
juvederm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:12   #11
Mela Verde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez bolko20 Pokaż wiadomość
A ja wam powiem tylko tyle kilka raza byłam likwidować zmarszczki nosowo wargowe a teraz mam maść emla kwas emervel classic i od dwu lat wypelniam sobie sama zmarszcki bez problemu ) Zachowuję przy tym sterylność i jest ok Dodam ze podaje tez w rodzinie insuline i podawałam kroplówki osobie chorej na raka wiec nie uważam, że to aż takie straszne podać sobie kwas hialuronowy w cenie 450 zl oczywiście jeśli wie się jak ) a zabieg taki u lekarza jak na polskie reali zwyczajnie wydaje mi sie za drogi wiec sama sobie radzę )

Witaj! Przeczytałam Twój wpis z zainteresowaniem, bo od pewnego czasu myślę nad tym, jak by sobie pomóc bez popadania w ruinę finansową. We wrześniu ubiegłego roku wydałam b. dużo (jak na moje możliwości) na wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i paru innych miejsc na twarzy w gabinecie dermatologa. Niestety, efekty ustępują a na kolejny tak drogi zabieg po prostu mnie nie stać. Czy mogłabyś podać mi adres, gdzie kupujesz swój preparat i może jakieś wskazówki co do sprzętu i sposobu iniekcji. Nie jestem pielęgniarką, ale podawałam zastrzyki domięśniowe i dożylne osobom z rodziny, także własnym dzieciom, więc zastrzyk śródskórny też pewnie mogłabym opanować. Bardzo proszę o kontakt, pozdrawiam serdecznie
Mela Verde
Mela Verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 02:33   #12
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Na kafeterii mamy wątek o samodzielnym ostrzykiwaniu. Ja robiłam. (bruzdy nosowe). Bedę w najbliższych tygodniach zamawiać też kwas do mezo.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 22:04   #13
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Ja natrafiłam kiedyś na stronę internetową polskiej hurtowni kosmetycznej na której były dostępne preparaty na bazie kwasu hialuronowego przeznaczone do wolumetrii itp.

Zapewne ta oferta była dedykowana głównie kosmetyczkom, które kończą kursy ostrzykiwania prowadzone przez lekarzy i wykonują takie zabiegi klientkom bez uprawnień, bo kurs im takich przecież nie daje.

Nie będę Was moralizować- powiem tylko, że osobiście szczerze odradzam samodzielne ostrzykiwanie.

Poza tym Mela Verde takie iniekcje wykonuje się głównie podskórnie a nie śródskórnie...
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 15:59   #14
marlena202
Raczkowanie
 
Avatar marlena202
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 159
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Hej dziewczyny jestem w posiadaniu kwasu hialuronowego firmy Aliaxin 2 ml 800 zł.
__________________
marlena202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 00:25   #15
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Poza tym Mela Verde takie iniekcje wykonuje się głównie podskórnie a nie śródskórnie...
Podaje się śródkskórnie. Poskórnie to możesz robić zastrzyk w mięsień/ Częsc dystrybutorów sprzedaje wszystkim, częsc tylko lekarzom. Jest też allegro.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 00:53   #16
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Podaje się śródkskórnie. Poskórnie to możesz robić zastrzyk w mięsień/ Częsc dystrybutorów sprzedaje wszystkim, częsc tylko lekarzom. Jest też allegro.
Mylisz się- mam wykształcenie medyczne, więc wiem co mówię. Śródskórnie można podać maksymalnie 0,1 ml preparatu, a igłę prowadzi się prawie równolegle do skóry- pod kątem 5-10°. Główne zastosowanie tego typu iniekcji to testy uczuleniowe i próba tuberkulinowa, a w medycynie estetycznej wykonuje się tak np. mezoterapię.
Wypełniacze podaje się głównie podskórnie ze względu na objętość preparatu.
Zastrzyki domięśniowe to jest jeszcze inna kategoria iniekcji. Między mięśniami a skórą jest jeszcze przecież tkanka łączna...
No ale widzę, że wiesz lepiej. Także życzę powodzenia.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 01:27   #17
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Hej, chciałabym rowniez zaczac ostrzykiwac sie sama, chce zacząć od mezoterapii- wydaje mi się to łatwiejsze. Nie wiem czy kiedykolwiek będę mogła zrobić sama kwas.

Kobiecosc jak idzie Twoje ostrzykiwanie ? Czy zwiekszylas zakres ?
Polecacie jakies szkolenia dot ostrzykiwania (Wroclaw)?
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 00:10   #18
Ndzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Pokaż wiadomość
każdy normalny lekarz używa tylko i wyłącznie swojego KWASU. już nie chcę pisać, że to durne. nie przyjdziesz do kosmetyczki ze swoim kremem, do ortodonty ze swoim znieczuleniem itp..to raczej logiczne.. a skąd doktor ma pewność, że to kwas h.a nie substancja, ktora moze wpłynąć na życie? były geniuszki, które na yutube same się ostrzykują. ja sądzę, że to samobójstwo.
Durne?? Sama jesteś durna. Przepraszam za personalne uderzenie, ale prosiłaś się. A szczepionki dla dzieci? wszystkie przychodnie chcą zarobić, więc kupuje się szczepionkę samemu (na Joanitów we Wrocławiu na przykład), i idzie do lekarza aby zlecił pielęgniarce zaszczepienie własnym materiałem. Oszczędność jest naprawdę duża!
Ndzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:23   #19
Jassmine
Raczkowanie
 
Avatar Jassmine
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 158
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Nie dziwi mnie temat, w końcu każdy chce oszczędzić. Czasem wyjdzie , czasem nie-jak z farbowaniem włosów. Twoje ryzyko. Ja kolczykuję się sama bo mam uprawnienia i ukończyłam kurs,leczę, pobieram krew itd. - bo mam wiedzę zdobytą na studiach i praktykę, wykonuję makijaże - bo to moja pasja, ale i drugi zawód (oficjalnie). Podejmuję się czynności, których jestem pewna wykonania, a jeśli robię coś pierwszy raz - zawsze znam teorię i mam podstawy oraz wykonuję to w asyście osoby doświadczonej. Nie wiem czy byłabym tak odważna jak ty.
__________________
moje portfiolio
www.malujmnie.pl lub
www.jassmine.maxmodels.pl
Jassmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 14:11   #20
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Chcesz wstrzyknąć sobie kwas? To może najpierw przejdź jakieś szkolenie? Albo idź do kosmetyczki? Ja mogę Ci polecić gabinet xxx na xxx. Tam albo wykonają Ci taki zabieg albo przeszkolą Cię z jego wykonywania. Masz dwie opcje, obie są bardzo dobre.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-04 o 00:20 Powód: Reklama.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 08:45   #21
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Też długo nie wstrzykiwałam sobie kwasu, ale niedawno zrobiłam kurs z kwasu hialuronowego w xxx i teraz robię to sama. Oszczędzam czas i trochę pieniędzy też, bo koszt kursu po trochu się zwraca

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-30 o 18:42 Powód: Reklama.
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:31   #22
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Ja natrafiłam kiedyś na stronę internetową polskiej hurtowni kosmetycznej na której były dostępne preparaty na bazie kwasu hialuronowego przeznaczone do wolumetrii itp.

Zapewne ta oferta była dedykowana głównie kosmetyczkom, które kończą kursy ostrzykiwania prowadzone przez lekarzy i wykonują takie zabiegi klientkom bez uprawnień, bo kurs im takich przecież nie daje.

Nie będę Was moralizować- powiem tylko, że osobiście szczerze odradzam samodzielne ostrzykiwanie.

Poza tym Mela Verde takie iniekcje wykonuje się głównie podskórnie a nie śródskórnie...
Wiesz tak naprawdę jest dziura prawna i nikt nikomu nie zabrania podania takich substancji. O zgrozo nawet Pani Stasia ze sklepu może podać takie substancje. Łącznie z botoxem o ile nie jest podany w celach leczniczych... Upiększająco można podać każdemu cokolwiek.. Takie mamy prawo na chwilę obecną. W razie ewentualnych powikłań jedyne co nas broni to SZKOLENIE, WYKSZTAŁCENIE i UBEZPIECZENIE MEDYCZNE.
Podobno były projekty ustawy pozwalające na soft fillery dla kosmetologów, jednak temat ucichł... i mamy wolną amerykankę.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 20:07   #23
Agnesiik87
Przyczajenie
 
Avatar Agnesiik87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

ale jak samej ? przed lustrem ? no ... nie wiem ....
Agnesiik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 02:26   #24
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Kto Ci powiedział,ze to są zabiegi/ usługi medyczne. No chcialoby się , bo na medyczne nie ma 23% vat
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:34   #25
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Btw gdzie to jest zapisane ze to zabieg medyczy? Bo botox na zgrzytanie to rozumiem. Ale do zblokowania miesni i dzialania p zwarczkowo? Tzw dzialanie upiekszajace?? Wskaż miejsce w prawie gdzie jest to zapisane. Do poki nie zostanie uregulowany zawod kosmetologa i wyrazne granice kto co moze bedzie to tak wygladac.. dziura prawna!


Kliknięte z
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-19 o 22:18
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 13:21   #26
aganieszka1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Samodzielne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Witam. Jestem tu nowa na forum. Ja już byłam kilkakrotnie ostrzykiwana, teraz chciałabym poprawić bruzdy nosowo wargowe (mam preparat otesaly) oraz dolinę łez. Na wypełnienie doliny łez jestem umówiona . Bruzdy chciałam sama spróbować , ale nie wiem czy dam radę. Ostatnio byłam u Pani doktor, pytała mi się jakiego chcę efektu. Niestety nie wyszło , może moja wina. Zapłaciłam 2000,- bruzd mi nie zrobiła , doliny łez równiez tylko ostrzyknęła policzki. Niby to miało pociagnąć. Ostrzyknięcie to było niczym komar. Mam watpliwosci co do uczciwosci. Czy jest ktoś kto samodzielnie się ostrzykiwał? lub jest ktoś chętny wykonać zabieg, -kosmetyczka? Nadmienię, że jestem z Bydgoszczy
youdedO@onet.eu ma być zero
aganieszka1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.