Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 11:45   #871
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Miałam tonik i żel migdałowy- u mnie się nie sprawdziły. Mocno wysuszały i jakby zdzierały warstwę lipidową. Dlatego też pojawiły się u mnie drobne wypryski. Żel wykończyłam cały, zostało mi trochę toniku który po prostu mieszam z peelingiem w proszku z Sephory i mam nadzieję, że tak go szybko zdenkuję



Coś ty robiła do 3 nad ranem

Do mnie wczoraj przyszła pomadka NYX w kolorze Antwerp. No i tak jak myślałam- na moich ustach wychodzi jak róż u lalki Barbie. No okropnie, nie pasuje mi. Chciałam coś w stylu Kiss Kiss Bang Bang tylko jaśniejsze. Na moich ustach żadna pomadka się nie sprawdza

Zaraz podnoszę się z łóżka i lecę na zakupy. Wstąpię do S. po podkład i mini puder, chociaż mam na nich focha nie wiem już co robić Puder dostępny tylko u nich, po podkład mogę wstąpić do D.

Czy wątek nadal lubi Shiseido Synchro?

Ktory podklad z S i ktory mini puder?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:49   #872
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak - wygląda na żywo jak na tych zdjęciach:
Wow, robi wrażenie
Nosisz go na co dzień?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:49   #873
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Paulincia1234, to są moje 2 zamówienia laguna musiała być osobno, bo jak robiłam pierwsze, to jej nie było stąd tyle próbek 1471690173716.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:53   #874
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Paulincia1234, to są moje 2 zamówienia laguna musiała być osobno, bo jak robiłam pierwsze, to jej nie było stąd tyle próbek Załącznik 6601356

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz jakie ładne zdjęcie a kosmetixy jeszcze piękniejsze
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:58   #875
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Paulincia1234, to są moje 2 zamówienia laguna musiała być osobno, bo jak robiłam pierwsze, to jej nie było stąd tyle próbek Załącznik 6601356

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Puder mnie trochę kusi... Ale fajne próbki - jakie wybrałaś że strony? GG było i to Repetto (akurat mniej fajne ), a reszta to niespodzianki dla niej i dla niego? Co to za pudełeczka - Origins i to drugie?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Wow, robi wrażenie
Nosisz go na co dzień?
Raczej nie, gdyż jak wcześnie rano wychodzę to w grę wchodzi tylko ekspresowy makijaż na śpiku Zazwyczaj używam go na wieczór, ale spokojnie na co dzień można, zdarza mi się Fajny jest ten eyeliner - nie rozmazuje się, ma dobrą pigmentację, polecam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:00   #876
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Paulincia1234, to są moje 2 zamówienia laguna musiała być osobno, bo jak robiłam pierwsze, to jej nie było stąd tyle próbek Załącznik 6601356

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:05   #877
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 12:06   #878
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Paulincia1234, to są moje 2 zamówienia laguna musiała być osobno, bo jak robiłam pierwsze, to jej nie było stąd tyle próbek Załącznik 6601356

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aż mi się orgazmu zachciało, idę pociupciać znaczy zamowić
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:06   #879
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
"Gościa na F." polecam u mnie podchodzi pod czerwień, ale taką nieoczywistą, idealny na co dzień

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...Puder/P2394005 taki, sypaniec, bo tak polecały dziewczyny na wątku jak na razie wygląda ok, połowa, do której użyłam puchatego pędzla ma mniej wypełnione pory i jest bardziej satynowa, połowa nałożona bardziej zbitym pędzlem trzyma mat idealnie i cera póki co jak z fotoszopa przy ostrym łazienkowym sztucznym świetle strona ze zbitego pędzla ma delikatnie podkreślony meszek na twarzy , tu lepiej się prezentuje wersja z puchaczem ale to 1,5h od nałożenia dopiero
To jeszcze poczekam na dalsze wrażenia (zamówienie i tak mogłabym złożyć dopiero w czwartek jak będę u siebie), ale zapytam: kto zbiera na golda?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:07   #880
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
aaa dopiero jak weszłam na kompa zobaczyłam oficjalny plakat!
Kurcze, elektrownia mnie bardzo zachęca pozwól, że ściągnę sobie zdjęcie i wyślę do TŻ




Ja lubię Nie nazwałabym go matem, raczej satynowy super jakby wypełnia pory, nie podkreśla żadnych wągrów czy coś, nie ciastkuje mi żadnego podkładu Ale dzisiaj testuję świeżutkiego NARSa, mogę później zdać relację


zawsze możesz przykleić znowu jak odpadną ładny mani ale jeszcze bardziej podoba mi się tył telefonu muzę chyba odwiedzić aliexpress, moja złota mi się już znudziła



U mnie pop-ong leży, za to Frambourjois

Nikt Ci nie zabroni! Za to ja przybijam piątkę, bo leżę sobie w łóżku z NARSowymi łowami na twarzy
Zapraszamy dla zwiedzających najlepiej będzie w Muzeum Prl-u
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:09   #881
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Tez mam Orgasm ale w wersji mini
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 12:09   #882
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Puder mnie trochę kusi... Ale fajne próbki - jakie wybrałaś że strony? GG było i to Repetto (akurat mniej fajne ), a reszta to niespodzianki dla niej i dla niego? Co to za pudełeczka - Origins i to drugie?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Raczej nie, gdyż jak wcześnie rano wychodzę to w grę wchodzi tylko ekspresowy makijaż na śpiku Zazwyczaj używam go na wieczór, ale spokojnie na co dzień można, zdarza mi się Fajny jest ten eyeliner - nie rozmazuje się, ma dobrą pigmentację, polecam
Ja naklikałam, bo miałam dużą kartę podarunkową co sobie będę żałować jak z konta nie znikają $
Origins, to żel na Bogdany
Wybierałam niespodzianki drugi kartonik to Biotherm Aquasource total eye reilatizer 3ml fajne się trafiło chyba jeszcze coś męskiego było w próbkach, bo nie miałam już czego wybierać , więc odłożyłam gdzieś

Jak widzę na temacie Sephorowy liner jeden z najtańszych, który mi się nie rozmazuje w kąciku (mam dość tłuste powieki) i ma świetną pigmentację ja akurat tylko czarnego używam, jak chcę kolor, to mieszam cień z duralinem z inglota

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No widzisz jakie ładne zdjęcie a kosmetixy jeszcze piękniejsze
tez się cieszę nowymi nabytkami i opakowaniami, milusie w dotyku
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:13   #883
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ze piegi są sexi, to wmawiam sobie już od jakiegoś czasu a słyszałam jeszcze, że to pocalunki aniołów są, n o wiec po czole i nosie, to mnie bardzo musiały wycmokać.
Masz jakieś sprawdzone serum z witaminą C? Na zimę mam ochotę sobie zaaplikować jakieś cudo...
wczoraj się tak zmachałam, że nawet nie mam siły nadrobić wątku...
Ja polecam serum ze Starej Mydlarni.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Czy watek dalej lubi puder RMCA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja oddałam koleżance. Jakoś mi nie podpasował

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A nie chcesz się wymienić? Ja pomadkę capnę chętnie . Gdzie ją kupowałaś? 2 dni temu siadłam dupa na moją czerwień nyxową w kolorze Amsterdam i opakowanie pękło . Dla mnie te pomadki nyxowe są cudowne.
Kupiłam w jakimś sklepie na Allegro. Mogę się wymienić, bardzo chętnie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
O jak fajnie powodzenia w organizacji



Udanych zakupów jaki mini puder kupujesz? Jeśli było, to przepraszam, nie nadążam za wątkiem rosi:

Baw się dobrze

Dzień dobry, zapowiada się cieplutki weekend

Używam od kilku dni tuszu Clinique Lash power mascara, wygrzebanego z szuflady ale jest do niczego oczy mnie szczypią, a żaden tusz mnie jeszcze nie uczulił, szkoda a High impact bardzo lubię
Kupiłam mini puder MUFE HD, bardzo go lubię

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Paczuszki które miałam wysłać- wysłałam we wtorek, miałam w poniedziałek ale zapomniałam że długi weekend. Tak że korinka i oliwia oczekujcie listów.

A i pochwalę się jeszcze że kupiłam sobie podkład Kat von D- kolor ten co Corri, bałam się że będzie za jasny bo ja wcale taka jasna się nie wydaję ale jest idealny.

W niedzielę suka którą przygarnęłam urodziła 7 szczeniąt- 4 psy i 3 suki. Są po prostu mega takie ciamkające serdelki- nic tylko jedzą i śpią.
Dzięki od razu napisz ile jestem winna za przesyłkę

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Ktory podklad z S i ktory mini puder?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam Shiseido Synchro i MUFE HD. W stacjo jest 6 zł tańszy niż online
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:15   #884
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ostatnio się skusiłam na Sephorowy fingertip eyeliner w kolorze fioletowym i całkiem niezły jest. Fajnie się maluje, kolor bardzo ładny, chyba wezmę też szary, szkoda, że nie mają zielonego. Tych zwykłych nie miałam, ale widzę, że też duży wybór, jak mi skończą remont to pójdę pomacać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2.png (489,4 KB, 17 załadowań)
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:17   #885
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64369026]Treść usunięta[/QUOTE]
Gdzie można było takie cuda dostać? ja mam w normalnym rozmiarze, nie z tej serii limitowanej
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:19   #886
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny testowała któraś tę bazę z C.? Kusi
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...pow-skory.html
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:29   #887
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Będę meldować
Ja zbieram po tych zamówieniach znowu będę bliżej celu muszę zadzwonić do Aleksa w przyszły tygodniu jak punkty pospływają ale około 5000 powinnam mieć
To do czwartku podejmę decyzję (choć u mnie to nie jest prosty proces) i zgłoszę się z zamówieniem za pobraniem
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:36   #888
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja naklikałam, bo miałam dużą kartę podarunkową co sobie będę żałować jak z konta nie znikają $
Origins, to żel na Bogdany
Wybierałam niespodzianki drugi kartonik to Biotherm Aquasource total eye reilatizer 3ml fajne się trafiło chyba jeszcze coś męskiego było w próbkach, bo nie miałam już czego wybierać , więc odłożyłam gdzieś

Jak widzę na temacie Sephorowy liner jeden z najtańszych, który mi się nie rozmazuje w kąciku (mam dość tłuste powieki) i ma świetną pigmentację ja akurat tylko czarnego używam, jak chcę kolor, to mieszam cień z duralinem z inglota


tez się cieszę nowymi nabytkami i opakowaniami, milusie w dotyku
No i prawidłowe podejście kusi ten NARS, kusi poczekam z zakupami na boxa, a jak będzie kijowy, to kupię po świętach
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:38   #889
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Paczuszki które miałam wysłać- wysłałam we wtorek, miałam w poniedziałek ale zapomniałam że długi weekend. Tak że korinka i oliwia oczekujcie listów.

A i pochwalę się jeszcze że kupiłam sobie podkład Kat von D- kolor ten co Corri, bałam się że będzie za jasny bo ja wcale taka jasna się nie wydaję ale jest idealny.

W niedzielę suka którą przygarnęłam urodziła 7 szczeniąt- 4 psy i 3 suki. Są po prostu mega takie ciamkające serdelki- nic tylko jedzą i śpią.

Słodkie psiaki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 12:51   #890
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

A ten shiseido synchro to jaki odcien polecacie dla srednich bladziochow? Boje sie, ze 1 bedzie za jasny a 2 za ciemny...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:54   #891
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To do czwartku podejmę decyzję (choć u mnie to nie jest prosty proces) i zgłoszę się z zamówieniem za pobraniem
Oo dziękuję jak coś to oczywiście służę pomocą tylko mogę późno odpisywać na wiadomości, bo wracam do domu zazwyczaj koło 6
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No i prawidłowe podejście kusi ten NARS, kusi poczekam z zakupami na boxa, a jak będzie kijowy, to kupię po świętach
Jeszcze mam na karcie jakieś 300zł, więc będzie na krem pod oczy i jakiś wysuwany pędzel do pudru, więcej chciejstw jeszcze nie wygenerowałam
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:57   #892
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
A ten shiseido synchro to jaki odcien polecacie dla srednich bladziochow? Boje sie, ze 1 bedzie za jasny a 2 za ciemny...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakich kolorów podkładow używasz z innych marek? 2 jest dużo ciemniejszy, niż 1.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:03   #893
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Zwykle uzywam drugich w kolejnosci od najjasniejszego. Ale wlasnie widze, ze tutaj 2 jest dosc ciemny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:22   #894
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny ten samoopalacz Vita Liberata co byl w boxie używała któraś już? To samoopalacz czy balsam brązujący? Szukam czegoś co daje mocny efekt, nie chce balsamów brązujących, chce samoopalacz, właśnie wykończyłam St. Tropez i szukam czegoś podobnego.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:26   #895
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten samoopalacz Vita Liberata co byl w boxie używała któraś już? To samoopalacz czy balsam brązujący? Szukam czegoś co daje mocny efekt, nie chce balsamów brązujących, chce samoopalacz, właśnie wykończyłam St. Tropez i szukam czegoś podobnego.

Balsam, ktory po kilku godzinach brązowieje. Teraz kupilam piankę z tej samej firmy, dziala podobnie, tyle, ze ma brazowy kolor. Balsam jest bialy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:45   #896
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten samoopalacz Vita Liberata co byl w boxie używała któraś już? To samoopalacz czy balsam brązujący? Szukam czegoś co daje mocny efekt, nie chce balsamów brązujących, chce samoopalacz, właśnie wykończyłam St. Tropez i szukam czegoś podobnego.
Mi bardzo odpowiada, ale efekt mam raczej delikatny (tylko, że ja nie należę do bladziochów).
Porównania do ST nie mam niestety.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:50   #897
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten samoopalacz Vita Liberata co byl w boxie używała któraś już? To samoopalacz czy balsam brązujący? Szukam czegoś co daje mocny efekt, nie chce balsamów brązujących, chce samoopalacz, właśnie wykończyłam St. Tropez i szukam czegoś podobnego.
Ja używam i bardzo mi.pasi wg mnie jest normalny, ale kumpela jest blada i na niej wyszedł mega mocny
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:55   #898
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Czy któraś z was ma puder rcma i mogłaby wysłać mi małą odsypkę?
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:59   #899
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma puder rcma i mogłaby wysłać mi małą odsypkę?
Nie ma problemu, ale dopiero w czwartek jak będę u siebie
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 14:00   #900
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, ale dopiero w czwartek jak będę u siebie
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.