Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 14:13   #1651
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;15039058]2 lata je nosisz, a w międzyczasie u okulisty byłaś? Kontrolujesz oczy? Bo jeśli nie, to do okulisty marsz!
[/QUOTE]

ja już w wieku bodajże 4 lat powinnam nosić okulary, bo w tej takiej dziecięcej książeczce zdrowia mam wpisaną wadę :P ale nie nosiłam i dupa, w 2002 byłam u okulisty, wada: -0.5, okulary kupione, nie chodziłam prawie wcale, czasem jak tv oglądałam to założyłam, ale było coraz gorzej i nie widziałam już nic z tablicy i były z tego powodu same problemy, więc w lutym 2007 wybrałam się znów do okulisty, wada: -1.5 i od tamtej pory noszę te denne i za duże okulary.
Na kontroli od tego czasu nie byłam a to powinnam iść? myślałam, że dopóki mi się oksy nie rozwalą to nie muszę ja to tak trochę z tymi lekarzami nie za bardzo, do dentysty się 5 lat wybierałam
też mi się podobają takie okulary z dość grubymi czarnymi oprawkami(jedna laska u mnie w grupie takie ma i mi się strasznie podobają, ale ona ma ciemne włosy i u niej to tak super wygląda)
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:37   #1652
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Grube oprawki nie muszą być całe ciemne, teraz robią takie mieszane, 2-3-barwne, które pasują też blondynkom. Moja koleżanka z pracy ma takie czarno-pastelowo-wrzosowe, wygląda cudnie - nawet lepiej niż bez okularów, bo dodają jej wyrazu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:43   #1653
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
j[...]Na kontroli od tego czasu nie byłam a to powinnam iść? myślałam, że dopóki mi się oksy nie rozwalą to nie muszę [...]
Powinnaś oberwać w ucho :P Raz dwa zapisuj się do okulisty!!
Wzrok powinnaś kontrolować raz na pół roku, raz na rok - ale już nie rzadziej. Nawet jeśli czujesz, że nic się nie zmieniło w jakości widzenia.
A oprawek jest tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś fajnego. Okulary naprawdę mogą być ozdobą buzi
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:12   #1654
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja mam okulary i soczewki. Marzy mi się takie rozwiązanie, zeby nosić soczewki, a do komputera nakładać zerowe okulary ochronne, w takich grubych, wyrażnych oprawkach. Okulary korekcyjne mam delikatne, prawie niewidoczne.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:51   #1655
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Mrrówcia Pokaż wiadomość
a ja popsułam okularki ;( kawałeczek szkła mi odprysł... i teraz jest dziurka buuuuu
ja teraz na moje okularki chucham i dmucham żeby sie nie popsuły całkiem, bo mam pekniete szkło i pęknięcie jest przy śrubce i w każdej chwili może pęknąc całkiem i szkło do wymiany , a juz pokazywałam u optyka i nie da sie nic zrobic tylko wymienic całe, wiec nosze az sie popsuje bo nie mam teraz kasy na nowe szklo. cały czas mysle nad nowymi, bardzo chcialabym takie bez oprawek, jak kiedys Ewa Drzyzga w rozmowach w toku nosiła, ale narazie takich nie znalazłam , a mówia ze one takie delikatne i szybko sie psuja niestety, wiec musze poogladac rozne oprawki i przemyslec to.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:54   #1656
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

kiedyś szukałam takich bo strasznie je chcialam mieć. i jak znalazłam, przymierzyłam to to było bez sensu. nie wyglądałam dobrze. buzia mi sie jeszcaze bardziej pyzata zrobiła i mimo iż jestem blondynką mam okularki z czarnymu oprawkami ale oprawki nie są na całej długości szkieł. na dole nie mają oprawek wcale i czuję się w nich świetnie tylko gdyby nie to obszczerbione szkło wrrrrr
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:35   #1657
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Kobietki a macie sposób na podkręcenie rzęs bez zalotki? bo moje po pomalowaniu tuszem hacza o szkła
__________________


Edytowane przez podusia
Czas edycji: 2009-11-27 o 16:45
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 21:40   #1658
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Słyszałyście???? Oglądałam ostatni odcinek "Mam talent" i tam padły okropne słowa. Tańczących chłopaków skomentowano ze sa bardzo sexy i później dodano, że sa sexy pomimo wady wzroku!!! To sie nazywa utrwalanie głupich stereotypów
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:53   #1659
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Kobietki a macie sposób na podkręcenie rzęs bez zalotki? bo moje po pomalowaniu tuszem hacza o szkła
Bez zalotki (albo ciepłej łyżeczki) tylko tuszem podkręcającym, ale to nie to samo.

BioIvO - oni akurat nie mieli na nosie seksownych okularów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:45   #1660
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no to sie dopisze do watku. czy okularnik moze byc mniej atrakcyjny?? zdecydowanie tak , ale ostatnio przekonuje sie , ze moze byc tez zdecydowanie bardziej sexy
o tym , ze mam mala wade ( lekki astygmatyzm plus "-" ) sie dowiedzialam majac 16 lat. wyrobilam okulary , na poczatku nosilam regularnie itd. mialam dwie pary - brazowe do wlosow ( naturalnie rudawych ) i zlote. potem cos mi padlo i nosilam te bezoprawkowe . ogolnie swietna sprawa gdyby ktos mi powiedzial , ze te szkla mozna dobrac do twarzy i opilowac a optykowi sie nie chcialo i bylam mega pyzata . potem na poczatku studiow wyrobilam dwie nowe pary , ale nosilam juz prawie wcale. do dzisiaj sa nowiutkie wiec zamierzam je poprawic.
nie bylam u okulisty ponad 3 lata, czasem do tv zakladalam i ostatnio szok opuchly mi powieki. wiec w wolnej chwili pomaszerowalam do okulisty a tam sie okazuje .................... ze z minusow zrobily mi sie plusy
wiec zaczelam smigac w nowych oprawkach ( wlasnie takie jak opisane wyzej - czarno-brazowo- karmelowe) , w konwencji tych grubych oprawek ray ban i jest swietnie
i co wiecej teraz widze roznicenaprawde ie musze plakac po drodze na tramwaj

tyle , cos mnie napadlo dzisiaj na pisanie , mam nadzieje , ze Was nie zanudzilam

bede wpadac i zdawac relacje co i jak.
ps plusy naprawde powiekszaja oczy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:50   #1661
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Chciałbym sie pochwalić, że mam nowe okularki i to takie, które jestem w stanie zaakceptować. Po pierwsze jakość szkieł- to sie nazywa różnica w porównaniu do zwykłych szkiełek. Z antyrefleksem, wycieniane, sa bardziej przejrzyste i nawet moje -6 nie wygladają jak denka Do tego ciekawe oprawki, bez dołu i z szerokimi zausznikami. Kto wie, może nawet poczuje sie interesująca
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 23:01   #1662
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

to super , ze nie tylko ja schizuje na okulary bo juz sie balam , ze cos mi odbilo

swoja droga dziekuje dobra kobieto za przypomnienie mam jedne operawki zgodne z tym opisem do wyrobienia;]
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 00:09   #1663
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

julianna-p - jaki masz kolor oczu? Jest tu taka sławna Wizażanka z heterochromią, robi piękne makijaże i też ma wadę wzroku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:32   #1664
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja okulary zakładam do szkoły oraz... na wyjścia, na których chcę świetnie wyglądać (imprezy odpadają oczywiście z wiadomych przyczyn ). Mam czarne prostokątne oprawki. Na ogół noszę się w gotyckich klimatach, więc gdy się w nich pojawiłam po raz pierwszy w szkole wszyscy byli zachwyceni tym, jak dodają mi 'klimatu'. Co do makijażu - wszystko zależy i od twarzy i od oprawek. Ale zawsze można postawić na mocniej podkreślone usta Ja uwielbiam swoje szkła xD
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:20   #1665
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Malla ja mam trojkolorowe oczy teczowka zielona na niej rude slonce jak to okreslil moj kolega i granatowa obwodka na zoltych bialkach troche dziwne , ale teraz uwazam , ze sa cudowne

pod swiatlo sie zmieniaja , ale najczesciej wygladaja na żółte albo piekilnie zielone - na wizazu byl kiedys watek zlotych oczach i moje takie najbardziaj przypominaja.

ps mozesz podac nicka tej Wizazanki od makijazy , bardzo chetnie popatrze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:25
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 23:40   #1666
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

rany dziewczny dzisiaj sie zalamalam wrocilam do domu rodzinnego na swieta i sie okazalo , ze lusterko przy ktorym rok temu bez problemu sie malowalam musze co chwile przystawiac do twarzy
a mam tylko +1,25 chyba na jedno oko a na drugie 0,5? cos takiego , musze sprawdzic na recepte w domu bo nie pamietam , ale noramlnie sie zszokowalam

a tak w ogole zycjecie jeszcze??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 23:58   #1667
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Żyjemy i czekamy na zdjęcia Twoich oczu, plis, pliiiissss...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:26   #1668
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mam czarne okulary,które są zdecydowanie za poważne dla mojej twarzy.
Przyciemniają ją itd. Niedługo zmieniam oprawki i nie wiem jaki wybrać kolor ,czy takie szare (jasne) których prawie nie widać na twarzy ,czerowne (oczywiscie nie takie jaskrawe;P ), czy moze jasny fiolet? Chce 'odmłodzic' twarz i rozjasnic ,ale zeby tez byly uniwersalne tzn do kazdego stroju itd;P
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 15:35   #1669
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Mam czarne okulary,które są zdecydowanie za poważne dla mojej twarzy.
Przyciemniają ją itd. Niedługo zmieniam oprawki i nie wiem jaki wybrać kolor ,czy takie szare (jasne) których prawie nie widać na twarzy ,czerowne (oczywiscie nie takie jaskrawe;P ), czy moze jasny fiolet? Chce 'odmłodzic' twarz i rozjasnic ,ale zeby tez byly uniwersalne tzn do kazdego stroju itd;P

Jakie masz oczy, urode ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 20:13   #1670
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Jakie masz oczy, urode ?
Oczy zielone (jasne) chociaz te czarne okulary mają tylko u góry oprawkę to i tak bardzo mnie przytłaczają ,moja twarz jest taka 'ciemna' przez to myslę ze w jasniejszych wyglądałabym promiennie i młodziej;P
Cerę mam jasną ,włosy brązowe i ciemne brwi ( na dodatek te brwi do czarnych okularów jeszcze bardziej przyciemniają );/
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:21   #1671
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Żyjemy i czekamy na zdjęcia Twoich oczu, plis, pliiiissss...
problem w tym , ze kompletnie nie umiem ich zamiescic , musze brata zmusic do pomocy bo na dzien dzisiejszy to umiem jedynie przeslac swoja fotke mmsem i to czasem jak nie mam ataku kompleksow

Malla w tym watku o ile sie nie myle widzialam Twoje fotki a gdzies niedaleko nich opis , ze masz zwyczajna urode ?? bo siedze nad moja praca mgr i moglam cos zle zrozumiec , ale jesli tak to masz spora ta wade

ps myslalam , ze watek wymarl calkiem bo mi w ogole nie wyswietlalo subskrypcji nowych

Cudownego Nowego Roku wszytskim Okularnicom aby oprócz innych cudownych zdarzen obfitowal w te , w ktorych bedziemy z siebie dumne no i takie , w ktorych znajdziemy nowe , wspaniale i seksowne oprawki w koncu ktos musi uswiadomic ciemnocie , ze to zmyslowy dodatek
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:57   #1672
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Na Sylwestra poznałam kilka osób z wadą rzędu minus 6-8D (w soczewkach, więc w okularach więcej) i kompletnie nic sobie z tego nie robiły.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:51   #1673
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no bo dzisiaj mamy taki wybor metod walki z wada wzroku( jesli mozna to tak nazwac) , ze w zasadzie przestaje to byc problemem chyba. moja babcia miala kiedy widzialysmy sie ostatni raz 17 D i tez z tym zyla jedyne co to wybierala okulary duuze z zabudowanymi bokami i tyle.
a jeszcze miala jaskre czy jakos tak ...

moj brat ma 6x silniejsza wade na lewe oko niz na prawe i to dzieki niemu zainteresowalam sie w ogole tematem okularow i przestalam udawac , ze idealnie widze
ostatnio wybieralismy razem dla niego oprawki w paris optique - wybral 2 pary - jedne metalowe , srebrne levisa i za moja rada bardziej szalone benettona idealnie przezroczyste
jeszcze go przepraszali , ze nie moze miec szkiel mimo tej roznicy a on nawet nie chcial slyszec o kontaktach. nosi okulary od 7 roku zycia i zawsze mowi , ze pokazuja jego klase , moze go namowie to sie ujawni na forum

za to moja mama moze sie obijac o meble a okularow i tak nie wlozy

wiec reasumujac ten dluuugi i niezgrabny wywod mysle , ze to co dla jednych jest problemem dla innych czyms normalnym i tak jak w kazdej dziedzinie zycia tak i w optyce jest podobnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:32   #1674
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wiecie co? Tak czytam o tej atrakcyjności okularnic, że wyglądają kusząco a oprawki dodaja im charakteru, ale zastanawiam sie nad czymś. Czy znacie jakąś aktorkę, piosenkarkę, która "normalnie" chodzi w okularach? Nie mówię tu o okazjonalnym założeniu okularków tylko o stałym wizerunku ze szkiełkami na nosie. Znacie?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:08   #1675
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Noszę okulary, bardzo je lubię i nie uważam, że przez nie jestem mniej atrakcyjna. Mam dobrze dobrane oprawki które nie odejmują mi urody. Poza tym podkreślają kolor moich oczu i nie zamieniłabym ich na soczewki.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:26   #1676
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Wiecie co? Tak czytam o tej atrakcyjności okularnic, że wyglądają kusząco a oprawki dodaja im charakteru, ale zastanawiam sie nad czymś. Czy znacie jakąś aktorkę, piosenkarkę, która "normalnie" chodzi w okularach? Nie mówię tu o okazjonalnym założeniu okularków tylko o stałym wizerunku ze szkiełkami na nosie. Znacie?

prosze bardzo znana dosc dlugo Anastacia , Amanda Peet ( pewnie slyszalas o 2012??) slynie z tego , ze nosi okulary wlasnie na co dzien wbrew cisnieniu na szkla kontaktowe , Sophia Loren taka naprawde piekna kobieta ( no jak dla mnie trudno byloby powiedziec , ze jest mniej atrakcyjna ) , Madonna czesto nosi a z meskich Johny Deep...
ani szukac ani wymieniac mi sie dalej nie chce... a ze rzadko kto nosi na co dzien te same oprawki albo wylacznie oprawki to juz mnie np jakos nie dziwi bo sama mam ich teraz 5 poza tym okulary przeciwsloneczne mozesz miec tez korekcyjne wiec skad wiesz kto i kiedy smiga w korekcyjnych??

a ton wypowiedzi - ironiczny (?) sorry , ale zaden fajny facet nie skresli kobiety/dziewczyny bo nosi okulary... znam naprawde sporo meskich przedstawicieli roznych srodowisk i w zyciu nie slyszalam czegos w stylu ta jest nie -atrakcyjna-brzydka-pasztet bo ma okulary...

za to komentarz kobiet/panienek kolo 15 to juz ujme tak => jak sie nie ma wlasnego zycia za to spore kompleksy trzeba sie dowartosciowywac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:40   #1677
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a ton wypowiedzi - ironiczny (?) sorry , ale zaden fajny facet nie skresli kobiety/dziewczyny bo nosi okulary... znam naprawde sporo meskich przedstawicieli roznych srodowisk i w zyciu nie slyszalam czegos w stylu ta jest nie -atrakcyjna-brzydka-pasztet bo ma okulary...
Nie, nie ironiczny. Pytam tak po prostu. Patrzę, na ulicy młodzi mężczyźni i dziewczyny chodzą w okularkach. A w telewizji okularników nie ma- ani w teledyskach ani w filmach (pomijając role Brzydul), ani w Tańcu z gwiazdami czy innych popularnych programach. Zastanawiam sie dlaczego nie pokazują młodych, akrakcyjnych okularników. Nie mówię o wyjściu w okularach dla uzyskania jakiegoś tam efektu raz na rok.
Producenci soczewek kontaktowych bazują właśnie na takim myśleniu- na imprezie, ślubie, randce nie powinno pokazywać sie w okularach. Przecież aktorzy też maja wady wzroku a jednak mało ich pokazują-no chyba, że prywatnie. A tv niestety kształtuje świadomość.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:09   #1678
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no tu masz racje w mediach prawie nie ma okularnikow... kiedys na polsacie jedna kobieta z wiadomosci nosila okulary ( juz tego nie robi ) i A. Mucha tez jak byla mlodsza czesto chodzila w okularach , ale sobie odpuscila.
w rosyjskiej stacji muzycznej widzialam niedawno sliczna dziewczyne w okularach , w arabskiej tv tez jest sliczna brunetka w okularach jak znajde fotke dodam linka

reasumujac masz racje tv ksztaltuje nasz odbior rzeczywistosci , ale mysle , ze to jest troche jak z rudoscia => dla wiekszosci to brzydki typ urody a jednak dzisiaj niesamowicie modny i atrakcyjny...
dla wiekszosci ludzi zwlaszcza starych ( lub glupawych ) okulary zawsze beda synonimem braku atrakcyjnosci jak w podstawowce i tego nie zmienimy no chyba , ze Johny D bedzie czesciej sie pojawial w naszej tv np
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:51   #1679
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no tu masz racje w mediach prawie nie ma okularnikow... kiedys na polsacie jedna kobieta z wiadomosci nosila okulary ( juz tego nie robi ) i A. Mucha tez jak byla mlodsza czesto chodzila w okularach , ale sobie odpuscila.
Dokładnie ta sama prezenterka z Polsatu przyszła mi na myśl.
Jestem za tym, żeby pokazywać artystów w okularach. Może ktoś nakręci jakiś film o miłości z okularnikami w roli głównej?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:38   #1680
PaulisiaCh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja też jestem okularnicą i bardzo się cieszę z tego, że noszę okularki. Mam taką średnią wadę wzroku, bo -3,0 na oba oczy. Jak byłam mała zawsze wyciągałam z szafy stare okulary mojej mamy, a właściwie same oprawki, bo szkieł w nich nie było i chodziłam po domu i mówiłam, że jestem teraz damusią jak byłam już starsza uparłam się na okulary i rodzice nie mieli wyjścia i kupili mi "zerówki". Niestety później okazało się, że zerówki trzeba zmienić na korekcyjne. A po jakimś czasie na mocniejsze. Kiedy wymieniałam szkła postanowiłam zaszaleć i kupić sobie drugie oprawki- czerwone uwielbiam czerwony kolor. U optyka zobaczyłam boskie oprawki, ale cena... Kosztowały 1400 zł. A że byłam po wypłacie i zakochałam się w tych oprawkach od pierwszego wejrzenia i co najlepsze było mi w nich świetnie, to je kupiłam. Moja mama mało zawału nie dostała i tak się zaczęło moje szaleństwo z okularami. Dziś mam 9 różnych oprawek a jednak najczęściej chodzę w tych moich ukochanych czerwonych A czy się czuję mniej atrakcyjna z tego powodu?? Ani trochę. Wręcz przeciwnie Mam bardzo okrągłą, pulchną twarz i dobrze dobrane oprawki+ dobrze obstrzyżone włosy dają efekt niesamowity. Wręcz czuję się piękna, a nigdy wcześniej nie potrafiłam tak o sobie powiedzieć Z makijażem też nie mam jako takich problemów. Dobry tusz działa cuda i mam piękną firankę za szybą
Ale się rozpisałam...
PaulisiaCh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.