własny depilator laserowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 19:34   #91
niki_2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

witam!zakupilam na ebay rio scannig laser hair removal x20.kosztowal mnie 102 funty.sprzedawca pisal ze jest w swietnym astanie niestety jeden z dwoch kluczykow jest uszkodzony(a nie bylo o tym wzmianki).cale szczescie drugi jest dobry.niewiem czy bede miala cierpliwosc do uzywania lasera.na efekty trzeba czekac,mam nadzieje ze nie okaze sie to totalna klapa choc szczerze to jestem dosc sceptycznie nastawiona.glownie za sprawa meza ktury od samego poczatku mi powtarza ze nie wierzy w dzialanie lasera.poczekamy,zobaczym y.dam znac jak efekty.pozdrawiam
niki_2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 01:24   #92
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

skuteczna to jest elektroliza. ten laser stosowany w trybie scan lekko nadpala wlosy to raz: swiatelko lasera wybiorczo skanuje powierzchnie, a nie caly kwadrat dwa: wlosy rosna w roznych kierunkach wiec laser nie usunie ich wszystkich za jednym skanem.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-05-25 o 23:58
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:35   #93
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Witam od 3 dni posiadam Rio laser skanujacy 180 wlosow. Zabieg bezbolesny, ogladam tv i ,,laseruje,, jednoczesnie, nie trzeba trafiac w cebulke 1 wlosa. Bede informowac o rezultatach.
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:52   #94
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: własny depilator laserowy

oliwia300 - czekam na relacje

jestem bardzo ciekawa czy ktoś mial stycznośc z tym urzadzeniem : http://www.riolaserhair.pl/jak-to-dziala.html mam ochote kupic ten ktory usuwa 60 włosków naraz tylko nie wiem czy sie oplaca kupowac..
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:24   #95
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: własny depilator laserowy

Podbijam , dajcie znać jak Wam idzie dziewczynki , bo mnie też świerzbi z kieszeni na ten laser
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:24   #96
kfiatek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: własny depilator laserowy

Witajcie! Kupiłam niecały rok temu laser skanujący 20 włosków. Szczerze to gdybym wtedy wiedziała to co teraz to bym tego nie kupiła. Potrzeba naprawdę mnóstwo samozaparcia i czasu przede wszystkim żeby coś zdziałać. Ja póki co efektów nie widzę a jak pożyczyłam go koleżance to po niecałej godzinie zrezygnowała bo to takie żmudne. Przed zakupem wydawało mi się że jestem naprawdę zdeterminowana ale patrząc na brak efektów i małą skuteczność to ręce mi opadły. W ogóle to nie wiem skąd oni wzięli że niby 20 włosków za jednym razem można zeskanować. Bzdura! W okolicach bikini jedno przyłożenie tej niby słuchawki obejmie może 4 włoski z czego i tak nie wiadomo czy w ogóle zostały odpowiednio potraktowane tym laserem. Jedno przyłożenie lasera trwać może do 1 min. na najwyższej mocy. A to okienko z którego emitowany jest laser należy przesuwać o 1/3 długości tego okienka aby było zeskanowane miejsce przy miejscu. Pół życia na to trzeba! W dwóch słowach: NIE POLECAM!
kfiatek29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 07:47   #97
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: własny depilator laserowy

A co sadzicie o takich "profesjonalnych" depilatorach? http://cgi.ebay.co.uk/ipl-laser-remo...item1c14170682 Myslicie ze latwo sie nimi poslugiwac osobie nie bedacej kosmetologiem?
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 20:45   #98
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Ja narazie efektow nie widze. Producent zaleca 8 x w odstepie 2 tygodni. Zrobilam po 2 razy nogi i bikini. Pierwszy raz wszystkie partie na 1 mocy, a potem juz na 2. ale na bikini to jest zamocno! Czuje cieplo, wiec robie na 1. A tych mocy jest 5! Jutro robie nogi na 3 ) Cale nogi zajmuja mi 20 minut! Mam nadzieje,ze chociaz troszke Wam pomoglam.
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:24   #99
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Dot.: własny depilator laserowy

ale tak wogóle nic nie jest lepiej? kurcze bo ja mam ochote zakupic sobie taki depilator ale wolalabym zeby dzialal jednak
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:27   #100
siasiolka
Zadomowienie
 
Avatar siasiolka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 928
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Ja narazie efektow nie widze. Producent zaleca 8 x w odstepie 2 tygodni. Zrobilam po 2 razy nogi i bikini. Pierwszy raz wszystkie partie na 1 mocy, a potem juz na 2. ale na bikini to jest zamocno! Czuje cieplo, wiec robie na 1. A tych mocy jest 5! Jutro robie nogi na 3 ) Cale nogi zajmuja mi 20 minut! Mam nadzieje,ze chociaz troszke Wam pomoglam.

oliwia300 - będę czytać z uwagą Twoje posty o postępach w laserowaniu nóg.. Jestem łasa na ten model usuwający 180 włosów na raz.. Moje włosy są zmorą.. odrastają w tempie światła i do tego są grube.. blee.. gdyby to dzialało byłabym w siódmym niebie..
siasiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:48   #101
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Moje wlosy sa identyczne, wieczorem sie ogole a rano juz sa!!!
Efekty sa!!!! Po 3 razach widze na noga duuuuuzzzzzzzooooooooo mniej wloskow!! Bikini na razie odpuszczam. Na serio to jest bardzo proste, nie trzeba wgapiac sie w swiatlo lasera! Ogladam tv i tylko przesywam reke. Polecam!! Aaaa po 2 razach moj laser odmowil posluszenstwa troche sie wkurzyla, spakowalam i sruu do sklepu, na szczescie jestem w UK a nie w Polsce,wiec od reki dostalam nowy bez zadnych pytan, sprawadzania itp. Ten dziala!!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 11:45   #102
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Moje wlosy sa identyczne, wieczorem sie ogole a rano juz sa!!!
Efekty sa!!!! Po 3 razach widze na noga duuuuuzzzzzzzooooooooo mniej wloskow!! Bikini na razie odpuszczam. Na serio to jest bardzo proste, nie trzeba wgapiac sie w swiatlo lasera! Ogladam tv i tylko przesywam reke. Polecam!! Aaaa po 2 razach moj laser odmowil posluszenstwa troche sie wkurzyla, spakowalam i sruu do sklepu, na szczescie jestem w UK a nie w Polsce,wiec od reki dostalam nowy bez zadnych pytan, sprawadzania itp. Ten dziala!!!
Oliwio a jak szybko trwa "skanowanie"?

Ciekawe czy ten laser dziala dla mezczyzn takze
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 03:36   #103
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Oliwio, cos krecisz. Wlos dopiero odrasta, efekty mozesz ocenic po miesiacu i dluzszym czasie uzytkowania, kiedy to wlos przechodzi w kolejna faze anagenu i np. wyrasta slabszy. Wtedy mozesz mowic o efektach.
Na mezczyzn nie dziala poniewaz ich wlosy sa glebiej osadzone niz u kobiet.
POZA TYM, LASER RIO TO SCIEMA.
Posiadam owy laser od marca zeszlego roku i efektow nie mam wlasciwie zadnych, tzn. lekkie oslabienie wlosow, ale bez szalu, i problem nadal mam.
TO SCIEMA.
Nie bede sie powtarzac, ale przeczytajcie moje poparzednie posty w tym watku.
Osobiscie, zastanawiam sie nad elektrolizą.
Nawet jest urzadzenie Vector Electrolysis w tym samym sklepie co sprzedaja lasery rio.
Ludzie, ten laser to pic na wode.
Chyba, ze skanowalby 360 wlosow. Wtedy moze bylby o 50% skuteczniejszy niz teraz, bo skanowalby kazdy pikocentymetr powierzchni, a nie wybiorczo w kwadracie.
Nie lykajcie kazdej pozytywnej wiadomosci, ja tez chcialabym uwierzyc, ze jest takie domowe i tanie urzadzenie, ale ono narazie nie istnieje. Moze technika pojdzie za 2 lata tak szybko, ze stworza skuteczniejsze depilatory. Marzenia.....

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-05-26 o 00:01
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 07:32   #104
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dagmaralicja Pokaż wiadomość
Oliwio, cos krecisz. Wlos dopiero odrasta, efekty mozesz ocenic po miesiacu i dluzszym czasie uzytkowania, kiedy to wlos przechodzi w kolejna faze anagenu i np. wyrasta slabszy. Wtedy mozesz mowic o efektach.
Na mezczyzn nie dziala poniewaz ich wlosy sa glebiej osadzone niz u kobiet.
POZA TYM, LASER RIO TO SCIEMA.
Posiadam owy laser od marca zeszlego roku i efektow nie mam wlasciwie zadnych, tzn. lekkie oslabienie wlosow, ale bez szalu, i problem nadal mam.
TO SCIEMA.
Nie bede sie powtarzac, ale przeczytajcie moje poparzednie posty w tym watku.
Osobiscie, zastanawiam sie nad elektrolizą.
Nawet jest urzadzenie Vector Electrolysis w tym samym sklepie co sprzedaja lasery rio.
Ludzie, ten laser to pic na wode.
Chyba, ze skanowalby 360 wlosow. Wtedy moze bylby o 50% skuteczniejszy niz teraz, bo skanowalby kazdy pikocentymetr powierzchni, a nie wybiorczo w kwadracie.
Nie lykajcie kazdej pozytywnej wiadomosci, ja tez chcialabym uwierzyc, ze jest takie domowe i tanie urzadzenie, ale ono narazie nie istnieje. Moze technika pojdzie za 2 lata tak szybko, ze stworza skuteczniejsze depilatory. Marzenia.....

Jak dziala ta elektroliza? Tylko na 1 wlos? Myslisz ze podziala u mezczyzn?
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:08   #105
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Napisalam po miesiacu,ze widze roznice - czytaj uwaznie!!! Na nogach wlosy odrastaly mi tydzien po depilatorze! Wiec po 3-4 razach w ciagu miesiaca moge juz porownac! Ja jestem mega zadowolona!!

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Samo skanowanie czyli jednorazowy ,,wystrzal,, to 1 sekunda!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:41   #106
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Napisalam po miesiacu,ze widze roznice - czytaj uwaznie!!! Na nogach wlosy odrastaly mi tydzien po depilatorze! Wiec po 3-4 razach w ciagu miesiaca moge juz porownac! Ja jestem mega zadowolona!!

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Samo skanowanie czyli jednorazowy ,,wystrzal,, to 1 sekunda!

Jak dziala na mezczyzn to kupuje
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:26   #107
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

W ulotce jest, ze mezczyzni tez moga. Nie wolno tylko na twarz.
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 01:18   #108
hdg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 70
Dot.: własny depilator laserowy

Czytałam..czytałam... czytałam i stało się..zamówiłam.. módlcie się za mnie bo jak to nie będzie działać to.. to w zasadzie nic.. tylko hajs zmarnowany
hdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 19:39   #109
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Bedzie dzialac!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 15:29   #110
kalinka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Witam ja sobie ostatnio też kupiła i jest rewelacyjny polecam tu jest link do aukcji na allegro ja kupiłam u tej Pani i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona depilator jest nowy z gwarancja a dotego bardzo tani POLECAM mozna sobie kupić tylko się śpieszcie bo został juz odtatni na tej aukcji
http://allegro.pl/item1179439174_dep...aser_nowy.html
kalinka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 01:02   #111
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Napisalam po miesiacu,ze widze roznice - czytaj uwaznie!!! Na nogach wlosy odrastaly mi tydzien po depilatorze! Wiec po 3-4 razach w ciagu miesiaca moge juz porownac! Ja jestem mega zadowolona!!

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Samo skanowanie czyli jednorazowy ,,wystrzal,, to 1 sekunda!
Oliwia, zupelnie nie moge sie z Toba zgodzic.
Masz na mysli wystrzał, czyli uzywasz opcji single? trafienie w cebulke na opcji single graniczy z cudem.
Natomiast na opcji scan, trwa to ok.30 sekund.
Nie wierze Ci, ze wlosy nie odrastają.
To niemozliwe, zeby po miesiacu wlosy wypadły wszystkie lub w takiej duzej ilosc jak piszesz.
Niektore sa w fazie anagenu, niektore katagenu, telogenu. Nie obejmiesz wszystkich laserem ze wzgledu na inne fazy cyklu wzrostu wlosa. Jakikolwiek efekt mozesz miec po paru miesiacach.

W teorii niby mozna podzialac rio na meski wlos, ale ich wlos jest osadzony glebiej i laser rio nie trafia na taka glebokosc.
Znowu wprowadzasz innych w blad.
Oliwia, wlosy lubia odrastac w roznych kierunkach, nie rosna wszystkie pod tym samym katem, nie uwierze C i bardzo ciezko je wszystkie objac, zajmuje to duzo czasu.

Elektroliza to przypalanie kazdego wlosa pradem.
Skuteczniejsze (ponoc) od laseru, bo obejmuje rowniez jasne wlosy.

DZIEWCZYNY JAK TECHNIKA POJDZIE DO PRZODU ZA PARE LAT moze powstana skuteczniejsze lasery, teraz narazie mamy badziewie.
Ja zanim kupilam rio wierzylam w kazda pozytywna wypowiedz, a inne, niepochlebne traktowalam tak, ze na pewno ktos nie wiedzial, nie umial, zle uzywal lasera, ale na wlasnej skorze i portfelu odczulam, ze to BADZIEW.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-05-26 o 00:03
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:52   #112
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Mam Rio laser skanujacy 180. Naprawde to trwa sekunde! Wiadomo,ze wszystkie mi nie wypadly!! Ale widze roznice olbrzymia!! Nie trafiam w cebulke laser ma obszar 35x14 mm, wiec nie jest malutki. Dlaczego mialabym wprowadzac ludzi w blad?? Poprostu pisze moje spostrzezenia po uzyciu tego sprzetu. Jezeli niektorzy maja wiecej do powiedzenia na ten temat bez wyprobowania to dziwne! Wlasnie skonczylam laserowac 2 nogi zajelo mi to 20 minut. Za pol roku napisze o efektach albo wstawie zdjecia ))
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 03:42   #113
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Ja posiadam skanujący 20x. Tak więc mam inne zdanie. Twoj jest nowszy. Teraz moze Ci nawet uwierze
Ile zaplacilas za 180x i gdzie go kupilas?
za rok pewnie zrobia skanujacy240x albo inne urzadzenie.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-05-26 o 00:04
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:39   #114
kalinka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

..

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-08-13 o 14:55 Powód: reklama
kalinka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:07   #115
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Mam Rio laser skanujacy 180. Naprawde to trwa sekunde! Wiadomo,ze wszystkie mi nie wypadly!! Ale widze roznice olbrzymia!! Nie trafiam w cebulke laser ma obszar 35x14 mm, wiec nie jest malutki. Dlaczego mialabym wprowadzac ludzi w blad?? Poprostu pisze moje spostrzezenia po uzyciu tego sprzetu. Jezeli niektorzy maja wiecej do powiedzenia na ten temat bez wyprobowania to dziwne! Wlasnie skonczylam laserowac 2 nogi zajelo mi to 20 minut. Za pol roku napisze o efektach albo wstawie zdjecia ))
Oliwio , czy kupiłas go może w Argosie?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 20:04   #116
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Tak kupilam w Argosie.
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:40   #117
normalone
Przyczajenie
 
Avatar normalone
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny. Ja kupiłam sobie laser przez allegro i teraz czekam aż przesyłka dojdzie. Mam do Was tylko takie jedno pytanie. Czy wczasie depilacji macie zgolone włoski? Bo chodząc do kosmetyczki kazała mi je zgalać, za to na allegro przeczytałam że włoski powinny mieć 1-2mm. Jak to jest z Wami?
normalone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:47   #118
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny! Co wy żeście się uwzięły tak na ten rio???
Są przecież sprawdzone urządzenia i ci co je używali
na pewno polecaja! Ja sama miałam okazję spróbować
laser Tria oraz Silk'n (ten drugi jest już chyba w sprzedaży w POlsce).
Wpiszcie nazwe w google to się same przekonacie.
No chyba że wolicie naiwnie wierzyć, że u was, jako pierwszych
na świecie, rio zadziała...:-(
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:39   #119
Ivrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

hej ja mam takie pytanie do Oliwii300, jak duży miałaś problem z włoskami? Bo u mnie tego jest dużo, twarde i rosną jak opętane ;( nie wiem więc czy u mnie będą podobne efekty.

I pytanie numer 2:
http://allegro.pl/promocja-laser-ipl...306557220.html
czy to ten laser?
Ivrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:04   #120
roza89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam dziewczyny co sadzicie o tym sprzęcie:?

http://allegro.pl/laser-do-depilacji...327868761.html
roza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.