Grube wlosy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 14:05   #1
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24

Grube wlosy!!


Hej! mam problem moje wlosy sa grube i ciezkie.... Jak moge je sciac zeby bylo ich mniej? A na dodatek grzywka uklada sie w takie sercee... gdy mam rozpuszczone wlosy wygladam jakbym miala gigantyczny chelm...Co moge z robic z wlosami i grzywka??? Prosze pomuszcie mi!! przysylajcie zdjecia... Z gury dzieki
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:13   #2
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Grube wlosy!!

musisz wycieniowac u fryzjera, poszukaj - jest duzo watkow na ten temat
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 18:11   #3
schnappi91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Grube wlosy!!

heh witaj w klubie ;] ja tez mam strasznie grube włosy ;/
miałam już ich dość więc ściełam je na wakacje
teraz czuję się o wiele lepiej
Ty pewnie chciałabyś jakieś fryzurki z dłuższych włosów?
ja z doświadczenia wiem że z każdą jest strasznie dużo roboty;/
pozdrawiam
schnappi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 18:56   #4
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Hey Mam dokładnie ten sam problem... nie znam drugiej osoby, która miała by takie grube włosy jak ja... wystarczy że np. na lokówkę zakręcę sobie ok. 1/4 włosów, to one już zajmują mi całą głowę. Ostatnio zakręciłam sobie właśnie na lokówkę to miałam taką szopę, że szkoda gadać. Oczywiście jak uczesałam się w kucyka to fajnie to wyglądało, tak dużo loków, ale nie chce ciągle czesać sie w kucyka!! Odkąd pamiętam zawsze nosze włosy w kucyk, bo też w rozpuszczonych wyglądam jak w hełmie i nie mieszczą mi się na plecach więc spadaja na ramiona a na ramionach też nie ma miejsca! Zdjęcie jak mam rozpuszczone włosy to na serio unikat... a mam już tego dosyć. Zawsze miałam włosy do pasa, potem tak za łokcie i jakiś czas temu byłam u fryzjera i mam troche za ramiona i wyglądam gorzej niż źle... a myślałam że gorzej być już nie może I już mam dosyć moich włosów!! każdy mówi że są piękne itd. itp. a ja już mam ich po prostu dość! Jutro wybieram się do fryzjera i mam zamiar je wycieniować, tak prawie od czubka głowy, potem żeby mi tak przy policzkach się zawijały... chciała bym mieć całe pocieniowane Ale strasznie się boję iść... boje się że będę źle wyglądało i jeszcze będzie mi pogrubiało buzie :/ No ale zobaczy się jutro Wstawie wam kilka zdjęć z takiego serialu takiej aktorki, którą zresztą bardzo lubie i chciała bym mieć coś w takiej podobie, te zdjęcia może nie są takie super dokładne ale coś w takim właśnie stylu chce sobnie zrobić, tylko jeszcze bardziej wycieniowane, bo niemalże od czubka głowy
Zdjęcia wstawie w następny post
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:17   #6
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Dam znać jak wyglądam jak wrócę od fryzjera
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:54   #7
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

No jasne koniecznie je zamiesc mzoe i ja pojde do fryzjera i porzadnie je wycieniuje!
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 16:37   #8
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Dziewczyny prosze piszcie!!!!!!!!!!!
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:21   #9
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Hey!! Przepraszam was, że taK długo nie pisałam, ale niestety nie miałam czynnego kompa :/ i to niestety właśnie dość długo :/ W każdym bądź razie, powiem wam szczerze, że teraz jak mi fryzjerka wycieniowała włosy, to spokojnie chodze sobie w rozpuszczonych, one kręcą mi się i układają jak chcą, ale to dobrze, bo wszyscy mówią że ładnie wyglądam NIestety nie mam tak zrobionych włosów, jak na tych zdjęciach, ale podobnie. Powiedziałam fryzjerce, że chce wycieniować, żebym mogła sobie rozpuszczone włosy nosić, bo teraz nie moge, bo są takie grube i ciężkie. I szczerze mówiąc ona sama zaczeła cieniować. Bałam się że źle zrobi, ale wyszło super. NIestety nie umieszcze foty, bo na razie nie posiadam. Ale one są tak wycieniowane, że mniej więcej od połowy głowy i potem już w dół. Inaczej nie potrafie opisać... jeszcze dodam tylko, że przy ramionach z przodu są właśnie długoście do ramion, a z tyłu już dłuższe... żeby te włosy, które opadaja mi na ramiona miały właśnie długość ramion. I to tyle. Mam nadzieje, że jakoś pomogłam
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:47   #10
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Wielkie dzieki Mam nadzieje, ze moze znajdzie sie jeszcze jakies zdjecie?? A co zrobilas z grzywka??
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:44   #11
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Znaczy ja do tej pory cały czas miałam grzywke na prawą strone i tak mi została, tylko ją troche podcieła, bo długą już miałam
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 13:04   #12
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Angry

Dziewczyny ja też mam grube włosy, ale na dodatek puszące się i czy wam też się puszą ? jak ja byłam u fryzjera to mi pani powiedziała że jak bym chciała mieć wycieniowane to by się wydawało, że mam jeszcze gęstsze to jak z wami czy to prawda, a może któraś z was może pokazać jakieś zdjęcie z puszącymi włosami i grubymi i wtedy ja bym pokazała fryzjerce i by mi tak zrobiła. Proszę o porady bo cały czas chodzę w związanych włosach, a tego nie chcę.

zapomniałam dodać, że mam grzywkę, ale ja ją prostuję codziennie i wygląda ładnie i się nie puszy

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-17 o 16:57 Powód: post pod postem
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:47   #13
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Hej Narescie sie zdecydowalam isc do fryzjera...za tydzien Wycieniuje wlosy;p chyba gorzej juz nie moze byc Dzieki wielkie
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:03   #14
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Siemka Umieszcze wam kilka moich dawnych zdjęć, gdzie miałam włosy do pasa i były mega grube I kilka moich obecnych zdjęć A... i życze powodzenia u fryzjera ;*
http://img139.imageshack.us/img139/4...paaijawyo0.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/2...c01005wkw7.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/6...c01386wam8.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/8...c02209wdy2.jpg

http://img258.imageshack.us/img258/6...c06150wtu8.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/2...c06160wfu2.jpg
http://img107.imageshack.us/img107/3...c06201wxv2.jpg

Te trzy ostatnie z nową fryzurą,to włosy po umyciu mi się tak kręcą... jak się położe w mokrych to rano takie mi wychodzą
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:35   #15
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Naprawde super wygladasz! tez tak sobie zrobie:P naprawde bardzo dobrze ci w tej fryzurze
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:21   #16
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Grube wlosy!!

http://img139.imageshack.us/img139/2...c01005wkw7.jpg
boskie! ile ja bym dała żeby takie miec... ale jedni chcą więcej a inni mniej włosów
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:10   #17
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

NO wlasnie ale takie wlosy znudzilby ci sie po tygodiu! potem nie mialabys z nimi co zrobiic
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:08   #18
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Grube wlosy!!

Naprawdę super zmiana - bardzo ładnie wyglądasz tak hmm jakby tu powiedzieć: świeżo i radośnie
Wczesniejsze włosy trochę Cię przytłaczały
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:09   #19
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Heeeejj Dzisiaj bylam u fryzjera no i stalo sie!..wycieniowalam wlosy! Jestem tak bardzo zadowolona, ze nie moge usiedziec w miejscu..WSzystkim dziewczyna ktore maja grube wlosy polecam! cieniowanie wlosow na calej dlugosci!Wygladam bosko! wrescie moge sie porzegnac z ciaglym noszeniem kucyka
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:13   #20
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Po pierwsze: Dziękuję bardzo... faktycznie czuje się "świeżej", wogóle wygodniej i lżej :P
Po drugie: Też uważam, że takie grube włosy szybko by ci się znudziły... słuchaj nas... doświadczonych :P
Po trzecie: No to super, że wkońcu się zdecydowałaś Ja pamiętam, że miałam ogromnego stracha, więc pewni ty też przeżywałaś coś w tym rodzaju A mogła byś i ty dać jakieś focie jak wyglądałąś wcześniej, a jak teraz? Przynajmniej po jednym...
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:20   #21
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

POszukam jakis zdjec ale bedzie kruch ze zdjeciami z grubymi wlosami bo zawsze je jakos zwiazywalam.. ale odrazu mowie ze ja az tak bardzo grubych wlosow jak ty to nie mam...ale sa grube (byly!)Jak znajde jakies to wstawie
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:39   #22
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Grube wlosy!!

Cytat:
Napisane przez patussss Pokaż wiadomość
POszukam jakis zdjec ale bedzie kruch ze zdjeciami z grubymi wlosami bo zawsze je jakos zwiazywalam.. ale odrazu mowie ze ja az tak bardzo grubych wlosow jak ty to nie mam...ale sa grube (byly!)Jak znajde jakies to wstawie
Wstaw, wstaw- szukam motywacji żeby w końcu pojsc do fryzjera i zrobic cos ze swoimi kudłami
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:49   #23
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
NIe czekaj idz szybko do fryzjera ja nie zaluje

NIestety nie mam zadnych zdjec z wlosami grubymi, poniewaz dlugo nie posiadalam cyfrowki A z nowa fryzura jeszcze jakos nie posiadam ale sprubuje jak najszybciej miec i je wstawic Ale powiem ze mam bardzo po0dobnie sciete wlosy jak ,,pati016'' tylko ze krotsze wlosy

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-07 o 21:04 Powód: post pod postem
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 14:51   #24
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Hm... no trudno Nic nie szkodzi... jak podobnie do mnie, to mam mniej więcej ogląd Na serio polecam takie cięcie, bo jest na serio opłacalne Fajne i luźne przy okazji
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:30   #25
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Grube wlosy!!

Witam. Podpinam się do wątku. Sama mam grube, puszące się włosy praktycznie równo ścięte do połowy pleców. Wybieram się niedługo do fryzjera, ale nie mam pojęcia jak się ściąć. Zawsze cieniowałam włosy, ale miałam push up na głowie, a takie równo ścięte włosy są teraz bezkształtne i jestem w kropce. Jaką fryzure doradziłybyście mi??
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:59   #26
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Wink Dot.: Grube wlosy!!

margotka222 mamy ten sam gatunek włosów gęste i puszące się i tą samą długość aha i mam jeszcze grzywkę, którą codziennie prostuje.
Ja też bym chciała iść do fryzjera tylko nie wiem co bym mogła zrobić i podpinam się pod pytanie.
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:51   #27
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Grube wlosy!!

Cytat:
Napisane przez martyna82 Pokaż wiadomość
margotka222 mamy ten sam gatunek włosów gęste i puszące się i tą samą długość aha i mam jeszcze grzywkę, którą codziennie prostuje.
Ja też bym chciała iść do fryzjera tylko nie wiem co bym mogła zrobić i podpinam się pod pytanie.
Tak myślałam i chyba poproszę fryzjerke jeśli będzie taka możliwość, aby wycieniowała mi włosy tak, żeby bardziej kręciły się na końcach. Lepsza szopa lekko kręcona niż prosta a taką mam obecnie.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:35   #28
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Question Dot.: Grube wlosy!!

To jak z tą fryzurką co doradzacie ?
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:39   #29
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Grube wlosy!!

Cytat:
Napisane przez patussss Pokaż wiadomość
Hej! mam problem moje wlosy sa grube i ciezkie.... Jak moge je sciac zeby bylo ich mniej? A na dodatek grzywka uklada sie w takie sercee... gdy mam rozpuszczone wlosy wygladam jakbym miala gigantyczny chelm...Co moge z robic z wlosami i grzywka??? Prosze pomuszcie mi!! przysylajcie zdjecia... Z gury dzieki
idź do fryzjera i wycieniuj je baaaaaaaardzo mocno. ja też miałam takie włosy, ale poprosiłam o takie wycieniowanie i zdecydownaie lepiej wyglądam
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:59   #30
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

,, Lillyann'' za pozno troche juz z ta rada Dawno bylam u fryzjera i jestem bardzo zadowolona ale i tak dzieki ze cos napisalas
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.