Pytania i porady fryzjerskie - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-11-10, 11:24   #2821
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny prosze doradzcie!
60g oxydantu do farby ile to ml??
Na zdrowy rozum trochê mniej ni¿ 60ml. Ale dlaczego chcesz przeliczaæ? Kiedy mieszasz farbê, wystarczy odmierzyæ j± w ml i dodaæ proporcjonalnie tyle oksydantu. Chyba, ¿e bêdziesz bawiæ siê w wa¿enie na wadze kuchennej.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-10, 16:55   #2822
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

Tak generalnie tego siê nie da przeliczyæ, chyba, ¿e ma podan± gêsto¶æ p³ynu. Gramy to jednostka masy, a mililitr objêto¶ci.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-14, 22:30   #2823
DyniaSar
Przyczajenie
 
Avatar DyniaSar
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Wiecie mo¿e jak mo¿na zafarbowaæ w³osy z co¶ a'la truskawkowo ró¿ana dyniowa marchewka? Autentycznie mam takie kolory na g³owie. Problem polega na tym, ze docelowy kolor mia³ byæ ciemny prawie ze bordowy kolor, ale przez tydzieñ tak mi siê spra³ podczas mycia ze wyszed³ po kilku tygodniach taki jak na gorze. Pije dro¿d¿e i stosuje jakie¶ wcierki ale mo¿e da³oby radê co¶ przyciemniæ. ¯eby w blond wpad³o.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
DyniaSar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-15, 11:17   #2824
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

bez zdjêæ wiele ci nie podpowiemy. Chcesz przyciemniæ? Czy zrobiæ blond? Je¶li kolor siê tak mocno wyp³ukuje, to mo¿e poczekaj jeszcze trochê i sp³ucze siê co czego¶ bardziej normalnego? Rudy trudno jest usun±æ i zamaskowaæ na w³osach, wiêc lepiej jak najwiêcej go wyp³ukaæ
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-15, 11:38   #2825
DyniaSar
Przyczajenie
 
Avatar DyniaSar
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

IMG_1479209795.467932.jpg


Prawdê mówi±c one zaczynaja moc oraz bardziej schodziæ do pomarañczowego. Chcia³abym je przyciemniæ na taki ch³odniejszy blond. Na pewno nie rozja¶niæ bo mog³oby wyj¶æ jeszcze gorzej. My¶le ju¿ teraz co z tym fantem zrobiæ bo w marcu mam wa¿na imprezê a nie zd±¿ê wyhodowaæ w³osów do tego czasu swoich w normalnej d³ugo¶ci.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
DyniaSar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-15, 11:39   #2826
DyniaSar
Przyczajenie
 
Avatar DyniaSar
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

IMG_1479209955.899822.jpg


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
DyniaSar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-15, 11:41   #2827
DyniaSar
Przyczajenie
 
Avatar DyniaSar
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zdjêcie chyba nie wesz³o. Muszê z linku. http://pin.it/nvDCbSb


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
DyniaSar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 08:12   #2828
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Moim zdaniem musisz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±, ¿eby usun±æ trochê tego pomarañczowego z w³osów. Abo zadzia³aæ dekoloryzatorem. Potem nak³adaæ farbê i miejmy nadziejê rudo¶æ nie bêdzie mocno przebijaæ. A co mia³a¶ przed farbowaniem? Rozja¶nia³a¶ w³osy, ¿eby ten bordowy na³o¿yæ?
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-16, 08:37   #2829
DyniaSar
Przyczajenie
 
Avatar DyniaSar
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Przed farbowaniem mia³am zrobione ombre na swoich naturalnych w³osach. Z tym ze mo¿e przez to ze koñcówki by³y rozja¶nione za bardzo dlatego taki kolor mi wychodzi. Czy te k±piel mo¿na zrobiæ na w³asna rêkê czy lepiej do fryzjera? Pytam bo boje siê bardziej schrzaniæ te w³osy.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
DyniaSar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-18, 20:29   #2830
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Je¶li nie masz o tym pojêcia, wybierz dobrego fryzjera.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-21, 10:27   #2831
Syla_k88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 2
Pomocy jestem po dwoch nie udanych koloryzacjach

Hej, moja sytuacja:

Od 7 miesiêcy oszczedzalam swoje wlosy tylko dlatego by zrobiæ z nimi porzadek, moj naturalny kolor w³osów to sredni blond o cieplym odcieniu, konce wlosow byly pieknym jasnym blondem w cieplym odcieniu, wiec z tymi 7 cm odrostami wybralam siê do fryzjera, poprosilam by zrobic z tego sombre, polozyc refleksy na odrosty. Fryzjerka natomiast stwierdzila ze zeby zabieg sie udal musi polozyc ciennitkich kilka pasm, wyrazilam na to zgode i teraz tego mocno zaluje...

Efekt farbowania jest jak baleyage w zimnych odcieniach, siwe wlosy, które postarzyly mnie co najmniej o 10 lat, wiec powiedzialam tej pani grzecznie ze nie jestem zadowolona bo moje wlosy sa duzo ciemniejsze po zabiegu i siwe i nie o to mi chodzilo, nawet zdjecie jej wcze¶niej pokazalam co chce...

Fryzjerka stwierdzila ze skoro jestem nie zadowolona moge wrocic i na pewno da sie cos tym zrobic

Kolejnego dnia powiedziala ze teraz to juz tylko w gre wchodzi powrot do wlosow blond w kolorze ktorym wczesniej farbowalam wlosy, byl to cieply blond na poziomie 100, wiec zgodzilam sie myslac iz moje wlosy wroca do jakiejs normy....

Jednak okazalo sie ze w efekcie od nasady moje wlosy maja kolor pomaranczowy, do 1 cm dlugosci a baleyage pozostal nie tkniety...

Poradzcie cos bo oszaleje, to wszystko stalo sie wczoraj i przedwczoraj, jestem zalamana, na skraju deperesji...
Syla_k88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 18:32   #2832
Sweetysiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny bardzo proszê Was o poradê, bo jestem totalnie zielona w temacie farbowania/rozja¶niania w³osów. W pa¼dzierniku tego roku zdecydowa³am siê ponownie na blond, fryzjerka zdecydowa³a ze drobne pasemka blond (rozja¶niacz) to bêdzie najmniej inwazyjna metoda uzyskania tego koloru, na resztê w tym na felerny ty³ na³o¿y³a farbe (najjasniejsza). Jak od gory w³osy super tak dó³ wyra¼nie kontrastuje wpadaj±c w ¿ó³æ. Jako ¿e obecnie nie mieszkam w PL a nie mam mo¿liwo¶ci przylotu do PL fryzjerka poradzi³a mi ¿eby zrobic odrost samej, najjasniejsza platyna. Wybra³am Loreal Preference 8L Extreme Platinum i trzyma³am 45 min na odro¶cie, ma¼nê³am te¿ te "¿ó³tawe" czê¶ci, ale o zgrozo (farbowa³am w ndz)! Jest gorzej, zrobi³y siê pomarañczowe i wyglada to strasznie. Dopiero za 4 tyg bêdê w PL, co mogê zrobiæ w warunkach domowych? My¶la³am nad Wella Color Charm T18, ale wg fryzjerki nie chwyci tego ¿ó³tego tylko to co juz rozjasnione i znowu bd mieæ kontrast na g³owie. Fryzjerka proponuje zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±... Czy to dobre rozwi±zanie? Czy probowaæ jeszcze z jak±¶ farba?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20161120_161118.jpg (82,8 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20161120_161109.jpg (97,0 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20161120_161036.jpg (85,1 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20161120_161001.jpg (76,6 KB, 26 za³adowañ)
Sweetysiak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-22, 18:57   #2833
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

W³a¶nie Ci chcia³am zaproponowaæ k±piel rozja¶niajaca (rozja¶niacz, oxydant 3% i odrobina szamponu) ale tylko na te rudawe, ciemniejsze miejsca na jaki¶ kwadrans, 20 minut. Tylko na te ciemne, broñ bo¿e na odrost czy te ju¿ jasne i ok. Tylko siê zniszcz±. Potem po³o¿y³abym na ca³o¶æ farbê dla wyrównania i tonowania, mo¿e byæ loreal skoro masz do niego dostêp np Preference 10.2. Albo ewentualnie Feria 102. Tylko zmieñ oxy, starczy 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-22, 19:36   #2834
Sweetysiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêki za odpowied¼ ; ) Chyba w takim razie pomêczê sie 4 tygodnie i zapiszê do fryzjera
Sweetysiak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-23, 12:33   #2835
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie ma sprawy, powodzenia.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-23, 17:23   #2836
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny co to mo¿e byæ za kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2C69917B00000578-3238111-image-a-126_1442480511602.jpg (224,3 KB, 20 za³adowañ)
Sandora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-23, 17:42   #2837
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mi wygl±da to na mahoñ ☺

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-24, 20:08   #2838
playmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 31
Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Hej Dziewczyny,

pofarbowa³em koñce w³osów farb± Palette CV12 (mój naturalny kolor to ciemny blond), efekt w s³abym ¶wietle nawet ³adny, taki ja¶niutki blond,

ale dlaczego te w³osy w ¶wietle naturalnym, na dworze, s± okropnie ¿ó³te?

czy jak na³o¿ê te farbê powtórnie za miesi±c na te same kosmyki, to efekt siê poprawi? czy ma tutaj zastosowanie zasada, ¿e "farba farby nie rozja¶ni" i nic to nie zmieni? kto¶ próbowa³?

Pozdrawiam. Damian.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0079.JPG (145,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.JPG (123,9 KB, 20 za³adowañ)
playmax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-25, 20:04   #2839
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 7 570
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czesc dziewczyny. Potrzebuje porady. Obecny kolor jaki mam to czekoladowy braz z Palette, wczesniej mialam rozjasniane wlosy, z czerji sama zeszlam do platynowego blondu, pozniej byl etap ombre, ale ok 5 miesiecy temu zaczelam znow farbowac na brazy.
Naszla mnie chec na kolejna zmiane, mianowicie chcialabym uzyskac kolor ze zdjecia, taki piekny, naturalny, swietlisty. Jak to zrobic? Najpierw kapiel rozjasniajaca, a potem jaka farba???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11096746_399457300225525_266748136_n-1.jpg (113,6 KB, 26 za³adowañ)
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie u¶miech, ca³a reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwiêksze szczê¶cie
kleo_4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 19:23   #2840
vavatonem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 2
Question Z blondu na czarny

Chcia³abym siê przefarbowaæ z blond w³osów na czarny kolor, ale najpierw chcê to zrobiæ szamponetk±, ¿ebym mog³a zobaczyæ, jak wygl±dam w czarnych w³osach i je¶li ewentualnie mi siê nie spodoba, to szamponetka zejdzie po pewnym czasie (nawet je¶li zostanie lekko szary odcieñ lub ciemny szary nie przeszkadza mi to, bo nie tak dawno farbowa³am siê na szaro), ale czy to w ogóle mo¿liwe, ¿eby szamponetk± z³apa³o na czarno? I je¶li tak, to jakiej firmy s± najlepsze? Dodam, ¿e mam jasny blond (podchodzi pod jasny szary).
vavatonem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 15:45   #2841
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

cze¶æ,
mam kolejne pytanie... Gdy farbujê w³osy z olaplexem 1 to czy zmywam farbê szamponem zakwaszaj±cym czy szampon zakwaszaj±cy stosujê dopiero przy zmywaniu olaplexu 2? Gdybym zmywa³a zwyk³ym szamponem zrobi³abym to dopiero po nr 2, ale szampon zakwaszaj±cy jest jaki¶ specjalny i teraz nie wiem czy po nr 2 bêdzie dawa³ efekt.
Dziêkujê za poprzednie rady, wszystkie by³y super
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-27, 23:18   #2842
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez polacca Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ,
mam kolejne pytanie... Gdy farbujê w³osy z olaplexem 1 to czy zmywam farbê szamponem zakwaszaj±cym czy szampon zakwaszaj±cy stosujê dopiero przy zmywaniu olaplexu 2? Gdybym zmywa³a zwyk³ym szamponem zrobi³abym to dopiero po nr 2, ale szampon zakwaszaj±cy jest jaki¶ specjalny i teraz nie wiem czy po nr 2 bêdzie dawa³ efekt.
Dziêkujê za poprzednie rady, wszystkie by³y super
Do farby 1, potem myjesz tylko woda, nak³adasz 2 na 20 minut i mycie szamponem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez vavatonem Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym siê przefarbowaæ z blond w³osów na czarny kolor, ale najpierw chcê to zrobiæ szamponetk±, ¿ebym mog³a zobaczyæ, jak wygl±dam w czarnych w³osach i je¶li ewentualnie mi siê nie spodoba, to szamponetka zejdzie po pewnym czasie (nawet je¶li zostanie lekko szary odcieñ lub ciemny szary nie przeszkadza mi to, bo nie tak dawno farbowa³am siê na szaro), ale czy to w ogóle mo¿liwe, ¿eby szamponetk± z³apa³o na czarno? I je¶li tak, to jakiej firmy s± najlepsze? Dodam, ¿e mam jasny blond (podchodzi pod jasny szary).
Nie radzê. Nie ma pewno¶ci ¿e zejdzie ca³kowicie- mi do br±zu naturalnego schodzi³a zieleni±. ¯eby pofarbowac blond na czarno najpierw musia³aby¶ zrobiæ pigmentacje czerwieni±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 07:51   #2843
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Cytat:
Napisane przez playmax Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny,

pofarbowa³em koñce w³osów farb± Palette CV12 (mój naturalny kolor to ciemny blond), efekt w s³abym ¶wietle nawet ³adny, taki ja¶niutki blond,

ale dlaczego te w³osy w ¶wietle naturalnym, na dworze, s± okropnie ¿ó³te?

czy jak na³o¿ê te farbê powtórnie za miesi±c na te same kosmyki, to efekt siê poprawi? czy ma tutaj zastosowanie zasada, ¿e "farba farby nie rozja¶ni" i nic to nie zmieni? kto¶ próbowa³?

Pozdrawiam. Damian.
Przy farbowaniu sklepowymi farbami to czêste. Przy nastêpnym farbowaniu mo¿e byæ lepiej, ale za to ¿ó³te bêd± odrosty. ¯eby nie zawracaæ ci g³owy wieloma poradami jak dobraæ farbê, jak tonowaæ kolor itd ³atwiej chyba bêdzie je¶li spróbujesz pój¶æ do fryzjera. Powiesz, czym farbowa³e¶ wcze¶niej i ¿e kolor by³ ¿ó³tawy, bêdzie ³atwiej dobraæ ci odpowiedni± farbê w salonie.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 13:52   #2844
playmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Dziêkujê @emma-e4 za odpowied¼, ja nak³ada³em 2 cm od skóry farbê na czê¶æ w³osów, min±³ blisko miesi±c, czyli spróbujê teraz wkrótce ponownie na³o¿yæ tê farbê na te same pasma w³osów, w tym przypadku nie ryzykujê ¿ó³tymi odrostami.

Miejmy nadziejê, ¿e teraz te pasma drugi raz potraktowane blondem stan± siê naprawdê bielutkie.

Je¶li efekt bêdzie s³aby, to najwy¿ej zrezygnujê z dalszego farbowania, raczej nie bêdê i¶æ do fryzjera, po prostu kiedy¶ zetnê te ¿ó³tawe koñcówki.

A jest mo¿e w sprzeda¿y jaka¶ od¿ywka/szampon fioletowy na te ¿ó³te w³osy, ale taki, który nie przesusza w³osów? bo mam przesuszone, to nawet nie kupi³em i nie u¿ywam.
playmax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 16:29   #2845
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Proszê Was o poradê 😊 planuje zrobiæ sobie ró¿owe pasemko. Mój aktualny kolor to br±z, tak na oko poziom 5, mo¿e 6 (farba jest ju¿ dosyæ wyp³ukana ostatni raz farbowalam je w sierpniu) + oko³o 3 cm odrost ciemny blond . ¯eby chwyci³ mi toner wiem ¿e muszê rozja¶niæ trochê w³osy tylko jak siê za to zabraæ? Próbowaæ samym rozjasnieczem czy lepsza bêdzie k±piel rozjasnisjaca?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 17:38   #2846
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Cytat:
Napisane przez playmax Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê @emma-e4 za odpowied¼, ja nak³ada³em 2 cm od skóry farbê na czê¶æ w³osów, min±³ blisko miesi±c, czyli spróbujê teraz wkrótce ponownie na³o¿yæ tê farbê na te same pasma w³osów, w tym przypadku nie ryzykujê ¿ó³tymi odrostami.

Miejmy nadziejê, ¿e teraz te pasma drugi raz potraktowane blondem stan± siê naprawdê bielutkie.

Je¶li efekt bêdzie s³aby, to najwy¿ej zrezygnujê z dalszego farbowania, raczej nie bêdê i¶æ do fryzjera, po prostu kiedy¶ zetnê te ¿ó³tawe koñcówki.

A jest mo¿e w sprzeda¿y jaka¶ od¿ywka/szampon fioletowy na te ¿ó³te w³osy, ale taki, który nie przesusza w³osów? bo mam przesuszone, to nawet nie kupi³em i nie u¿ywam.
Ka¿dy z pigmentem wysusza, ale dobra od¿ywka spokojnie sobie z tym poradzi. Niemniej najbardziej polecam pigment alfaparf do farby va, od¿ywkê artego z pigmentem lub szampon lecher moonlight. Najlepsze i najmniej szkodliwe.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê Was o poradê 😊 planuje zrobiæ sobie ró¿owe pasemko. Mój aktualny kolor to br±z, tak na oko poziom 5, mo¿e 6 (farba jest ju¿ dosyæ wyp³ukana ostatni raz farbowalam je w sierpniu) + oko³o 3 cm odrost ciemny blond . ¯eby chwyci³ mi toner wiem ¿e muszê rozja¶niæ trochê w³osy tylko jak siê za to zabraæ? Próbowaæ samym rozjasnieczem czy lepsza bêdzie k±piel rozjasnisjaca?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym zrobi³a k±piel, najlepiej ¿eby w³osy by³y w stanie czystego 10.0.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 17:43   #2847
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿dy z pigmentem wysusza, ale dobra od¿ywka spokojnie sobie z tym poradzi. Niemniej najbardziej polecam pigment alfaparf do farby va, od¿ywkê artego z pigmentem lub szampon lecher moonlight. Najlepsze i najmniej szkodliwe.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


Ja bym zrobi³a k±piel, najlepiej ¿eby w³osy by³y w stanie czystego 10.0.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Uda siê zej¶æ k±piel± do takiego poziomu ?
I jak co¶ od razu na³o¿yæ ja na ca³e pasemko czy najpierw tylko na t± farbowana cze¶æ a dopiero pó¼niej na odrost ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 17:48   #2848
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dziwny efekt po Palette CV12 Ró¿any Blond (wrzucam fotki)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Uda siê zej¶æ k±piel± do takiego poziomu ?
I jak co¶ od razu na³o¿yæ ja na ca³e pasemko czy najpierw tylko na t± farbowana cze¶æ a dopiero pó¼niej na odrost ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, ale my¶lê ¿e bêd± potrzebne ze dwa razy co najmniej. Najpierw tylko farbowana cze¶æ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 22:18   #2849
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czyli za pierwszym razem tylko te farbowance a za drugim razem od razy na ca³o¶æ, tak ? ☺

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-29, 00:25   #2850
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli za pierwszym razem tylko te farbowance a za drugim razem od razy na ca³o¶æ, tak ? ☺

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Yup. Za pierwszym razem pewnie zejdzie do rudego wiêc za drugim powinno do blondu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.