Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 00:49   #271
ania_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cześć dokładnie nie wiem o która lampe z kolorowa klapa Ci chodzi ale miałam coś takiego z różową i jak wlozylam do niej żarówki philipsa to niestety nie działała. Żarówki cały czas migotaly. Słyszałam, ze w tych lampach działają tylko jakieś konkretne żarówki a pózniej jest problem jak chcesz włożyć coś innego. Teraz zamówiłam lampe z activ zwykła i żarówki philipsa w niej działają ( na szczęście ) są rożne zdania na ten temat, jedne mówią, ze zwykła lampa i żarówki a drugie ze ta z CND. Ja postawilam na żarówki z philipsa ( przez co musiałam zmienić lampe) i nie żałuje bo widzę różnice w trwałości. Shellac nie odpryskuje i trzyma sie swietnie. To jest moje zdanie, mam nadzieje, ze pomoglam. Pozdrawiam
ania_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:38   #272
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
lampa z klapką to taka:
http://allegro.pl/lampa-uv-36-tunelo...503936635.html
czy to do niej właśnie nie będą pasowały żarowki philipsa?
Myślę że zakupiłabym jakąś właśnie zwykła lampę na zwyklych żarówkach, a jakby się już zurzyły , to wymieniłabym na philipsa, ale to poźniej, zeby nie wszystkie inwestycje naraz.
Dodam ze kupuję na potrzeby własne (może czasem zrobie mamie czy siostrze)

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Trzy warianty jakie biorę pod uwagę:

1) Indukcyjna z suszarką
elektroniczny wyłącznik czasowy 60, 120, 180 sekund + praca ciągła
http://allegro.pl/profesjonalna-lamp...492699244.html

2) Z różową klapką + suszarka i wyświetlaczem LCD, można ustawić czas jaki sie chce lub praca ciągla, ale o taki wyświetlacz się obawiam bo odrazu więcej rzeczy do popsucia!
http://allegro.pl/lampa-uv-36-tunelo...503936635.html

3) Activ
http://allegro.pl/activ-lampa-uv-tim...476267647.html
ona ma do wyboru 3 warianty czasowe: 90 s, 120 s oraz czas ciągły
zastanawia mnie to 90 s, bo do utwardzenia basy potrzeba 60 s a nie 90 s ?? Wyjmować wcześniej? czy utwardzać bazę 90 s?

A co z suszarką, Activ jej nie ma. Jak uważacie ejst potrzebna czy nie??


Jeszcez odnosnie alkoholu izopropylowego, pytałam w sklepie chemicznym (farby, kleje itp) nie mają i nie wiedzą gdzie mozna zakupić. Wiem że na Allegro jest, ale moze wiecie gdzie to mozna kupić normalnie, stacjonarnie? w jakim sklepie?

Z góry dziękuję za odp.
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 08:55   #273
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

jasisi, ja mam właśnie tą pierwszą lampę z Twojej listy od użytkownika Perfektnail i jestem zadowolona , niestety nie wiem czy żarówki philipsa do niej pasują ale te co ma utwardzają shellac bardzo dobrze . Alkohol IPA kupiłam też u nich kosztował ok 8-10 zł . Nie kupuj w sklepie z farbami tylko w sklepie kosmetycznym bo np. aceton ten ze sklepu z farbami się nie nadaje zniszczy Ci ręce, musi być 100% ale oczyszczony, kosmetyczny . Nie jest drogi . Sądzę ,że w perfect nailu mają też aceton a jak kupisz wszystko razem zaoszczędzisz na przesyłce.
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:47   #274
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Odnośnie lampy Activ, osoba sprzedająca odpisała mi że żarówki philispa nie będą do niej pasowały, tylko żarówki activ.

Napewno juz zrezygnowała z tej z klapką (punkt 2)
no i waham się pomiędzy indukcyjną a activ???
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:22   #275
marlakom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam,
Mam male pytanie?Czy mozna laczyc produkty Shellac z firma Gelish Harmony?Mam baze i Top Shellac a chce dokupic lakiery dwa do frencha.
Czy nic sie nie bedzie dzialo po polozeniu?Mam na chwile obecna Cream Puff i nie wiem co sie dzieje,ze po utwardzeniu sie marszczy mimo tego iz mam nowa lampe 36V.Czy to wina produktu czy jest jakas inna przyczyna marszczenia?Dziekuje za odpowiedz
marlakom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 23:00   #276
marlakom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam,
Mam do was pytanie, czy można łączyć Top oraz Bazę z Shellaca z produktami firmy Gelish Harmony? Głównie chodzi mi o zakup lakierów do frencha i ich łączenie z Shellackiem.
Poza tym nie wiem co się dzieje z moim lakierem białym do frencha Cream Puff ponieważ zaczyna się marszczyć po wyjęciu z lampy, dodam tylko tyle,że lampa jest nowiutka moc żarówek 36 V. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję
marlakom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:35   #277
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czy płyn Scrub Fresh jest niezbednym produktem do odtłuszczania paznokci przed nałozeniem Bazy Shellac? Czy tez mozna zastosowac inny odtłuszczacz? Oraz czy Top mozna przemywac zwyklym alkoholem izoprop. i nie straci on polysku?

Czy Baza i Top Shellac wystepuja w wiekszych pojemnosciach?

Edytowane przez maaartuniazg
Czas edycji: 2011-03-27 o 22:37
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 23:01   #278
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja mysle ze mozna acetonem odtluscic i zwyklym cleanerem przemyc, ale najlepiej jak sprobujesz sama
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:51   #279
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
a wg mnie niekoniecznie nie ma sensu,
może biorąc pod uwagę to że nie będą tak ładne jak kolorwe (choć to kwestia gustu) to wtedy nie ma sensu,
ale ogólnie shellac ma za zadanie też wzmocnić płytkę, aby nasza własna rosła i nie łamała sie - tak powiedziała mi kosmetyczka, a moze jakiś naturalny kolorek, nude czy przezroczysty mleczny?
z tym że znowu na nie (jeżeli jednak bezbarwne) jest ten aceton
także te z nas, które pragniemy mieć kolory, poświecamy się nawet kosztem tego acetonu.
Jednak też aceton nie każdemu tak samo szkodzi, ja pare lat temu używałam tylko zmywaczy acetonowych, uważałam że te bez słabo zmywają, teraz robią już lepsze bezacetonowe. Nie widzę żeby wtedy były w gorszej jakości niż teraz. biorąc pod uwagę te 2 aspekty, bo biorąc pod uwagę inne, że są akurat po niefortunnym zdjęciu żelu - to inna sprawa.
dzieki za odp

chodzi glownie o to, ze ja czesto zmieniam kolor paznokci wiec dlatego chcialam przezroczyste zeby na wierzchu malowac sobie normalnie lakierem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:56   #280
natia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

hej dziewczyny a ja mam takie pytanko robicie frencza schellackiem albo gelish? bo mi powiedziała pani dystrybutor że frencz to nie fajnie wygląda bo biały jest o wiele grubszy no i nie kupiłam. Ale mam dwa kolorki schellacka i super teraz kupie gelish na próbę i zobaczymy;-)
natia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 07:01   #281
agea6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez natia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a ja mam takie pytanko robicie frencza schellackiem albo gelish? bo mi powiedziała pani dystrybutor że frencz to nie fajnie wygląda bo biały jest o wiele grubszy no i nie kupiłam. Ale mam dwa kolorki schellacka i super teraz kupie gelish na próbę i zobaczymy;-)
Hej, a gdzie kupujesz shellac?? możesz polecić coś ? będę wdzięczna
agea6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 08:02   #282
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez marlakom Pokaż wiadomość
Witam,
Mam do was pytanie, czy można łączyć Top oraz Bazę z Shellaca z produktami firmy Gelish Harmony? Głównie chodzi mi o zakup lakierów do frencha i ich łączenie z Shellackiem.
Poza tym nie wiem co się dzieje z moim lakierem białym do frencha Cream Puff ponieważ zaczyna się marszczyć po wyjęciu z lampy, dodam tylko tyle,że lampa jest nowiutka moc żarówek 36 V. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję
Dziewczyny już pisały w tym watku, że łączą shellac z gelish i nie widzą żadnych problemów. Ja zamierzam łączyć
Odnośnie marszczenia, to może nakładasz zbyt grubą warstwę shellaca?
Pisały tu też dziewczyny, że potem pokrycie bazą wyrównuje drobne marszczenia. ja jeszcze frencha nie robiłam i pewnie długo nie zrobie, narazie będę testować z kolorami.
Wogóle jakoś french już mnie tak nie zachwyca jak kiedyś, czy nie uważacie że kolory są teraz jakoś bardziej na topie. Choć dodam oczywiscie ze wszystko kwestia gustu i nie każdemu musi się podobać to co najmodniejsze

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agea6 Pokaż wiadomość
Hej, a gdzie kupujesz shellac?? możesz polecić coś ? będę wdzięczna
bez problemu dostaniesz na Allegro,
sprawdź tylko kupującego jakie ma komentarze, tzn czy nie ma za dużo negatywnych, niedawno wystawionych.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dzieki za odp

chodzi glownie o to, ze ja czesto zmieniam kolor paznokci wiec dlatego chcialam przezroczyste zeby na wierzchu malowac sobie normalnie lakierem
Myślę , że w takiej sytuacji ma sens, bazą wzmocnisz sobie paznokcie, a po wierzchu będzie Ci się dobrze trzymał lakier, bez odprysków.
Zwykły lakier na shellacu trzyma się tak samo dobrze jak na paznokciach żelowych, jedynie po kilku dniach ściera sie na końcówkach (jak też dzieje się i na żelu) Ale Ty po tych kilku dnaich już i tak będziesz miała zmienione na inny kolor, także problem Cię nie dotyczy;-)
Tylko wiadomo, ze wtedy nalezy używać zmywacz bezacetonu.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Czy płyn Scrub Fresh jest niezbednym produktem do odtłuszczania paznokci przed nałozeniem Bazy Shellac? Czy tez mozna zastosowac inny odtłuszczacz? Oraz czy Top mozna przemywac zwyklym alkoholem izoprop. i nie straci on polysku?

Czy Baza i Top Shellac wystepuja w wiekszych pojemnosciach?
Do odtluszczania można użyć z powodzeniem cleanera,
na koniec można przemyć również cleanerem.
Bo tak wogóle cleaner to to samo co alkohol izopropylowy.
Ale jeżeli wolisz mieć dwie buteleczki, to mozesz zakupić Cleaner oraz oddzielnie buteleczkę na której będzie napisane: alkohol izopropylowy, ale musi być kosmetyczny. Na Allegro są.

A powiedzcie mi czym różni się ten Scrub Fresh do cleanera - jeżeli oczywiscie się czymś różni??
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:25   #283
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Czy płyn Scrub Fresh jest niezbednym produktem do odtłuszczania paznokci przed nałozeniem Bazy Shellac? Czy tez mozna zastosowac inny odtłuszczacz? Oraz czy Top mozna przemywac zwyklym alkoholem izoprop. i nie straci on polysku?

Czy Baza i Top Shellac wystepuja w wiekszych pojemnosciach?
są w większych pojemnosciach
http://allegro.pl/cnd-shellac-uv-top...513049352.html

http://allegro.pl/shellac-base-top-c...525783219.html

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dzieki za odp

chodzi glownie o to, ze ja czesto zmieniam kolor paznokci wiec dlatego chcialam przezroczyste zeby na wierzchu malowac sobie normalnie lakierem
nie ma za co
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:12   #284
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Do odtluszczania można użyć z powodzeniem cleanera,
na koniec można przemyć również cleanerem.
Bo tak wogóle cleaner to to samo co alkohol izopropylowy.
Ale jeżeli wolisz mieć dwie buteleczki, to mozesz zakupić Cleaner oraz oddzielnie buteleczkę na której będzie napisane: alkohol izopropylowy, ale musi być kosmetyczny. Na Allegro są.

A powiedzcie mi czym różni się ten Scrub Fresh do cleanera - jeżeli oczywiscie się czymś różni??
Rozumiem, tylko cleanery sa rózne i niektore zele po przemyciu nimi błyszcza sie niestety mniej. Czy Shellac nie jest na to wrazliwy?
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:21   #285
satisfaxion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Specjalny aceton to aceton w przyklejanych plasterkach, które przykleja sie na płytkę na 10 minut. Pewnie śmieszne, ale ja takiego nie widziałam wcześniej

Ja też nie wiem jaka jest różnica między tym a żelem, dlatego pytam, ale z tego co czytam, to chyba jest jednak jakaś nowość. Ja nie lubię tipsów, a Shellac wygląda jak lakier, nanosi się go cienką wartstwą jak lakier i łatwo zmywa i nie niszczy płytki jak tipsy. Nie trzeba już niczego piłować.

Ja nie jestem profesjonalistką, chciałam wypróbować go dla własnych potrzeb. Chyba zamówię te lakiery, zastanawiam się tylko czy można użyć jakiejś innej lampy UV, bo tej lampy do Shellacu nie znalazłam w sieci do kupienia. Czy te lampy UV różnią się jakoś między sobą , czy wszystkie działają na tej samej zasadzie.

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

http://www.cnd.com/teaser/

Można wklepać*na youtubie CND shellac i wyskakuje mnóstwo filmików.
Plasterki o których mówisz to wrapsy, które trzeba nasączyć w czystym acetonie(one nie są od razu z acetonem)
satisfaxion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:12   #286
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez satisfaxion Pokaż wiadomość
Plasterki o których mówisz to wrapsy, które trzeba nasączyć w czystym acetonie(one nie są od razu z acetonem)
ale te wrapsy są jednorazowe, tak?
jeżeli tak to są baardzo drogie,
o wiele lepiej nasączyć zwykly płatek kosmetyczny i zawinąć kawałkiem folii aluminiowej, jest to zupełnie wygodny sposób, a o ile tańszy.
Gdyby te wrapsy były wielorzowe, to co innego...

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Rozumiem, tylko cleanery sa rózne i niektore zele po przemyciu nimi błyszcza sie niestety mniej. Czy Shellac nie jest na to wrazliwy?
ja zamówilam sobie z lampą narazie tylko cleaner, jeśli po nim będą się słabo błyszczeć, dokupię kosmetyczny alkohol izopropylowy
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:16   #287
satisfaxion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
ale te wrapsy są jednorazowe, tak?
jeżeli tak to są baardzo drogie,
o wiele lepiej nasączyć zwykly płatek kosmetyczny i zawinąć kawałkiem folii aluminiowej, jest to zupełnie wygodny sposób, a o ile tańszy.
Gdyby te wrapsy były wielorzowe, to co innego...

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


ja zamówilam sobie z lampą narazie tylko cleaner, jeśli po nim będą się słabo błyszczeć, dokupię kosmetyczny alkohol izopropylowy
Tak te wrapsy są jednorazowe, jasne że lepiej jest nasączyć wacik zawinąć w folię aluminiową i tak zdjąć(taniej). Jeśli lubisz i zwracasz uwagę na estetykę zabiegu to wrapsy są odpowiednie fajnie to wygląda na palcach
satisfaxion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:20   #288
Paula1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam wszystkich.
Jestem tu nowa, ale przeczytałam cały wątek i mam do Was pytanie.
Czy ktoś używa lakierów tej firmy http://allegro.pl/show_item.php?item=1523817536. Jeżeli tak to co o nich sądzicie, jak się u Was trzyma i zmywa, itp.
Mam właśnie na paznokciach taki lakier tylko french i na razie się dość trzyma. Mam go tydzień ale chyba dłużej niż dwa tygodnie nie wytrzyma.
Do tej pory miałam żele. Zastanawiam się właśnie czy nie kupić dla siebie do domowego użytku takiego zestawu (lampy, lakierów, acetonu, cleaner, itp.)
Na allegro są również lakiery żelowy http://allegro.pl/evershine3x-lakier...487382971.html lub http://allegro.pl/hit-lakier-zelowy-...528295398.html. Może ktoś zna te lakiery??
Paula1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:40   #289
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Paula1305 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Jestem tu nowa, ale przeczytałam cały wątek i mam do Was pytanie.
Czy ktoś używa lakierów tej firmy http://allegro.pl/show_item.php?item=1523817536. Jeżeli tak to co o nich sądzicie, jak się u Was trzyma i zmywa, itp.
Mam właśnie na paznokciach taki lakier tylko french i na razie się dość trzyma. Mam go tydzień ale chyba dłużej niż dwa tygodnie nie wytrzyma.
Do tej pory miałam żele. Zastanawiam się właśnie czy nie kupić dla siebie do domowego użytku takiego zestawu (lampy, lakierów, acetonu, cleaner, itp.)
Na allegro są również lakiery żelowy http://allegro.pl/evershine3x-lakier...487382971.html lub http://allegro.pl/hit-lakier-zelowy-...528295398.html. Może ktoś zna te lakiery??
Ja ich nie używałam, choć też patrzyłam na te aukcje,
jednak po przeczytaniu tego wątku, stwierdziłam ze zaczynam od tych CND - baza 1 kolor i top, a potem dokupię jakis inny 1 kolor Gelish, i jeżeli wszystko będzie wychodzilo mi ok na tych produktach, wtedy dopiero spróbuję tych tańszych (niby) odpowiedników.
Wtedy będę miała porównanie, czy to jest naprawdę to samo.
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:13   #290
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Paula z tych wszystkich kupiłabym Evershine. Znam tą firmę i jest naprawdę niezła. Dwie pozostałe aukcje - produkty takie se.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:10   #291
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
Myślę , że w takiej sytuacji ma sens, bazą wzmocnisz sobie paznokcie, a po wierzchu będzie Ci się dobrze trzymał lakier, bez odprysków.
Zwykły lakier na shellacu trzyma się tak samo dobrze jak na paznokciach żelowych, jedynie po kilku dniach ściera sie na końcówkach (jak też dzieje się i na żelu) Ale Ty po tych kilku dnaich już i tak będziesz miała zmienione na inny kolor, także problem Cię nie dotyczy;-)
Tylko wiadomo, ze wtedy nalezy używać zmywacz bezacetonu.
dzieki

o to mi wlasnie chodzilo
a zmywacza zawsze uzywam bez acetonu



chociaz zaczyna mnie korcic jakis kolor shellaca na probe
zawsze mozna go przykryc innym jak sie znudzi
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:57   #292
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dzieki

o to mi wlasnie chodzilo
a zmywacza zawsze uzywam bez acetonu



chociaz zaczyna mnie korcic jakis kolor shellaca na probe
zawsze mozna go przykryc innym jak sie znudzi
tak właśnie można robić,
ja miałam zrobiony shellac u kosmetyczki w kolorze czerwonym,
a potem pomalowałam sobie po wierzchu kolorem bordowym,
też po to aby trochę odrost zniwelować;-)
ale ogólnie lakier trzymał się bdb
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 06:25   #293
Paula1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Paula z tych wszystkich kupiłabym Evershine. Znam tą firmę i jest naprawdę niezła. Dwie pozostałe aukcje - produkty takie se.
dzięki TOMASZKA. sama nie wiem co zrobić, jeżeli by mi nie wychodziły te paznokcie to szkoda wydanych pieniążków, a z drugiej strony nawet jak by tydzień wytrzymały to już byłoby dobrze.
Paula1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:17   #294
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja nie polecam Evershine... Przysali mi pilniki nie o takiej gradacji jak chcialam, kiedy domagalam sie wymiany, stwierdzili, ze ze sie 100 nie rozni duzo od 180 !! Piliniki okazaly sie do nie [piluja, jakby byly zapchane (nowe) Poza tym to taniutka firma, nie ryzykowalabym
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:00   #295
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
justaa, a moze Ty użyłaś zmywacza acetonowego? a nie czystego acetonu kosmetycznego?!
jeżeli tak, to mas zodp,
nie chcę wierzyć że nie schodziło czystym acetonem,
w moim przypadku po 10 min kompresu z wacika i acetonu, schodziło jakby naklejka odklejała się od paznokci

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Nie wiem czy ktoś tu jeszcez zagląda, ale mam nadzieję że podpowiecie,
jaką lampę wybrać, ze swietlówkami z zapłonem indukcyjnym czy elektronicznym?
Lampę kupuję na potrzeby własne, także napewno nie kupię jakiejś drogiej, tylko taką za ok 100zł
i nie wiem czy lepiej wybrać tą z wyświetlaczem LCD z kolorową klapką?
czy lepiej może tą indukcyjną, np taką:
http://allegro.pl/profesjonalna-lamp...492699244.html

Proszę doradźcie!!!
Mogę Ci doradzić koleżanko, wybierz lampę z żarówkami indukcyjnymi, czyli takimi co zanim się zapalą to trochę pomigają. Wybierając lampę z zapłonem elektronicznym będziesz wymieniała tak na oko 5 x cześciej żarówki niż w indukcyjnej.

Co do Shellac, rok temu używałam, fajne, ale przeszłam na IBD Gelac, takie samo działanie i jakość a tańszy czterokrotnie !!! Znalazłam za 59 zł buteleczka 14 ml, zaś Shellac 7,3 ml za 123,50 wow ... szał
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:26   #296
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
Co do Shellac, rok temu używałam, fajne, ale przeszłam na IBD Gelac, takie samo działanie i jakość a tańszy czterokrotnie !!! Znalazłam za 59 zł buteleczka 14 ml, zaś Shellac 7,3 ml za 123,50 wow ... szał
Różnica w cenie jest duza, ale co z matowiniem płytki? Przy Shellac nie ma takiej potrzeby, a uzywajac Gelac to juz koniecznie! Czyli to nic innego jak zele soak off, które mozna kupic nawet taniej.
Nie ukrywam ze zalezy mi na tym, aby przyciagnac takze te klientki, ktore nie zdecydowaly sie na zel wlasnie z obawy o matowienie ich naturalnej płytki.
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:38   #297
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Różnica w cenie jest duza, ale co z matowiniem płytki? Przy Shellac nie ma takiej potrzeby, a uzywajac Gelac to juz koniecznie! Czyli to nic innego jak zele soak off, które mozna kupic nawet taniej.
Nie ukrywam ze zalezy mi na tym, aby przyciagnac takze te klientki, ktore nie zdecydowaly sie na zel wlasnie z obawy o matowienie ich naturalnej płytki.
Nakładam wszystkie preparaty jak w instrukcji i trzyma się dobrze, matowienie płytki białym blokiem nic nie szkodzi, jak nie przesadzisz oczywiście.
Gelac to nie jest soak off, to nie jest żel, to to samo co shellac, czyli lakiero-żel do paznokci z utwardzaczem uv. Lakiery soak off inaczej się zachowują, poza tym zapach jest taki sam, lakieru do paznokci a żele pachną inaczej i mają inny skład, jest on na nalepce z tyłu. Druga sprawa soak offy utwardzają się w ledach a shellac ani gelac NIE, tylko zwykła uv.
Robię klientkom pazury i już sprawdziłam, poza tym te "lakiery" co można kupic taniej to rozcieńczone żele kolorowe a nie lakiero-żele czy soak offy.

Edytowane przez joojoo
Czas edycji: 2011-04-01 o 21:51
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:02   #298
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki joojoo, za radę
już właśnie zakupiłam tą indukcyjną,
dziś zrobiłam sobie pierwszy raz i jestem zadowolona
mam czerwoniutkie krótkie (niezadlugie) pazurki
ale wiem że dzięki temu wyhoduję swoje długie.
Zresztą nie miałam nigdy problemu z wyhodowaniem swoich w miare długich, ale ostatnio byly zniszczone niefortunnym zdjęciem żelu, dlatego są krótkawe. Choć z drugiej strony teraz takie najmodniejsze;-)

Zawsze za to mialam problem z utrzymaniem lakieru na paznokciach, odpryskiwał już pierwszego dnia, a jak umyłam głowę, to już wogóle masakra na paznokciach.
Ten shellac, jest na to rewelacyjnym rozwiazaniem

Faktycznie śmierdzi jak zwykły lakier do paznokci.
Narazie zaczęłam od CND, ale bedę teraz dokupować gelish.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
Mogę Ci doradzić koleżanko, wybierz lampę z żarówkami indukcyjnymi, czyli takimi co zanim się zapalą to trochę pomigają. Wybierając lampę z zapłonem elektronicznym będziesz wymieniała tak na oko 5 x cześciej żarówki niż w indukcyjnej.

Co do Shellac, rok temu używałam, fajne, ale przeszłam na IBD Gelac, takie samo działanie i jakość a tańszy czterokrotnie !!! Znalazłam za 59 zł buteleczka 14 ml, zaś Shellac 7,3 ml za 123,50 wow ... szał
gdzie kupujecie shellac tak drogo????
na Allegro można kupić już za 90 zł z wysyłką

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Zdradź joojoo gdzie znalazłaś gelish za 59 zł - 14 ml
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:51   #299
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

jasisi a zrobilas z matowieniem czy bez?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 16:59   #300
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
Dzięki joojoo, za radę


[/COLOR]Zdradź joojoo gdzie znalazłaś gelish za 59 zł - 14 ml
Bardzo proszę.
Co do hurtowni z Gelac-kiem IBD to nie wiem czy mnie nie pogonią za linkowanie firm, chociaż nie powiem kupuję tam czasami.
http://www.google.pl/search?sourceid...lac+59+z%C5%82
u mnie się wyświetla na przedostatnim miejscu na dole
Na allegro za shellakiem nie patrzyłam, wzięłam cenę z Ekert Nails, kiedyś jak używałam to na allegro nie było.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.