Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 09:59   #1
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20

Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)


Witam Panie

Tak jakos wyszlo ze ostatnio postanowilem o siebie wiecej zadbac , tym samym zainteresowalem sie kosmetykami

Posiadam cere mieszana tzn czolo , nos , skora tlusta a policzki sa bardziej narazone na "wysuszenie".

Rano myje twarz zelem do twarzy nivea , pozniej gole sie i nakladam balsam po goleniu.Czy od razu po tych zabiegach powinienem nalozyc krem matujaco nawilzajacy ?Czy jezeli uzywam w wiekszosci kosmetykow firmy nivea to nie bedzie to problemem jak krem matujacy bedzie z loreala ?

Nie znam sie wiec moze glupie pytania zadaje.

Zauwazylem ze mam na twarzy niewielka ilosc zaskornikow , to chyba charakteryzuje skore tlusta/mieszana prawda ? Czy uzywajac powyzszych kosmetykow zaskorniki moga zniknac czy tez musze cos na nie stosowac ?


Dostalem od kolezanki taki jakby krem brazujacy co posiada troche brokatu w sobie loreala.ten krem to jest tlusty ? Moge go normalnie uzywac ?

Moze drogie Panie znacie jakies godne polecenia kosmetyki dla mezszczyzn ?
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 10:45   #2
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Otóż wydaje mi się, że możesz spokojnie nałożyć krem zaraz po wchłonięciu się balsamu, firma nie ma znaczenia ważne żeby Tobie pasował i żeby był odpowiednio dobrany.

Na zaskórniki najlepsze są glinki oczyszczające oraz peeling, do tego coś zwężającego pory żeby je chronić przed ponownym zabrudzeniem.

Co do kremu brązującego to lepiej jako dodatek do pielęgnacji, ponieważ może on nie być wystarczająco nawilżający.

Z kosmetyków dla mężczyzn, znam tylko Clinique, uzywa ich mój chłopak i są dobre, z tańszych to wiem, że L'oreal ma dość pokaźną serię dla mężczyzn.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 12:17   #3
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Witam!
Zgodzę się z przedmówczynią
Chciałem dodać (jeśli chodzi o "kosmetyki dla mężczyzn"), że tak naprawdę (z moich własnych obserwacji) kosmetyki które są oznaczone jako specjalne do pielęgnacji męskiej skóry są gorsze niż te, które takiego "oznaczenia" nie mają. Rynek wie, że mężczyźni są mniej wymagający a chętniej sięgają po kosmetyki "specjalnie dla mężczyzn", które (to moja opinia) działają słabiej niż "normalne"... Więc radzę nie przejmować się opiniami kolegów i po prostu wyglądać od nich lepiej
Pozdrawiam
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 12:35   #4
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Ja się nie zgadzam. Skóra męska jest grubsza ale łatwiej ulega podrażnieniom stąd męskie serie kosmetyków. Wydaje mi się, że mają mocniejsze składy niż kobiece. Ale tu powinna wypowiedzieć się kosmetyczka.

Kiedyś oglądałam program i mówili, że po umyciu twarzy żelem w zależności od rodzaju np. antybakteryjny powinno odczekać się 10 min. i dopiero nałożyć krem. Ja uważam, że powinieneś po balsamie odczekać do wchłonięcia i nałożyć krem. Ale czy golisz się codziennie?bo być może te balsamy są tak samo pielęgnacyjne jak kremy (np. mają filtry) więc może wystarczy nałożyć ten krem tylko na noc. Jeżeli chodzi o Twoją skórę lepiej sprawdzą się na dzień lekkie kremy w formie żelu, a typowy odżywczy krem możesz zastosować na noc.

Zgadzam się z paliną_maliną najlepszy jest peeling. Oczywiście jak bardzo Ci to przeszkadza możesz wybrać się raz na jakiś czas do kosmetyczki na peeling kawiatacyjny żeby pozbyć się tych zaskórników. W twoim przypadku to by było dobre na mieszaną skórę jeżeli jest połączone z jakimś zabiegiem normalizującym. Ale to już musisz być mega odważny:P

Firmy produkujące męskie kosmetyki:

AA cała seria świetna, przeznaczona dla Panów 20 lat, 30, 40 i 50, nawet mają żel do higieny intymnej dla Panów!
polecam mój mężulek stosuje i uwielbia tę serię

Vichy Homme - np. sztyft pod oczy w formie roll, wystarczy, ze wstaniesz i ,,przejedziesz" pod oczami, nic nie trzeba wklepywać, bardzo przydatny dla facetów którym się nie chce wklepywać kremu bądź żelu pod oczy
Dax Cosmetics- mają świetne kremy do twarzy
Loreal
Dermika
Hugo Boss
Biotherm

jeżeli szukasz ,,dziwnych" rzeczy w sensie kosmetyków bardziej rozbudowanych niż krem do twarzy, balsam po goleniu zajrzyj do sephory

Ostatnio nawet widziałam podkład do twarzy dla mężczyzn!z Paese!
Pozdrawiam
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 17:12   #5
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Dziekuje bardzo za odpowiedzi , troche mi drogie Panie pomoglyscie

Co do golenia to staram sie golic codziennie ale takze robie sobie czasem przerwe zebys skora sie zregenerowala.


Aktualnie uzywam takich kosmetykow :

Zel do mycia twarzy z delikatnym peelingiem nivea http://allegro.pl/nivea-for-men-zel-...378838986.html

Zel do golenia chlodzacy nivea http://allegro.pl/nivea-for-men-chlo...381394815.html

Wlasnie zorientowalem sie ze w sklepach sa zele matujace i zele nawilazjace i teraz moje pytanie.

Czy taki zel matujacy jest w stanie odpowiednio nawilzyc skore ? zele nei sa gorsze od kremow ?

Do takiego zelu matujacego postanowilem ze moglbym sobie kupic tez taki zel-krem nawilazajacy ( juz nie matujacy ) ktory moglbym uzywac np w trakcie dnia.Z rana i na wieczor bym uzywal zelu loreal matujacego.Dobra troche namieszalem.W skrocie.

Rano i na wieczor zel loreal matuajcy -- http://allegro.pl/loreal-men-expert-...363982570.html

W trakcie dnia http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-mez...-do-twarzy-Q10


i teraz pytanie czy jest sens w ciagu dnia uzywac tego kremu-zelu nivea (regenerujacy krem d twarzy) czy moze ten zel matujacy uzywany 2 razy dziennie powinien sprawic ze twarz bedzie nawilzona i matowa ?
Ten krem-zel nivea niby nie pozostawia tlustych plan ale nie wiem czy mozna temu opisowi ufac

balsam po goleniu http://allegro.pl/nivea-for-men-new-...362906903.html
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:09   #6
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Mój facet też ma taką "trudną" cerę, mieszaną ze świecącym nosem i czołem, a całą "powierzchnię goloną" mega wrażliwą, no i niestety ze skłonnością do wyprysków. Generalnie długo szukaliśmy odpowiednich kosmetyków i po wielu próbach, najbardziej zadowala go
1) do mycia żel-pelling Garniera (na zanieczyszczenia rewelacyjny, poprawił stan skóry)
2) tonik antybakteryjny l'oreala,
3) krem niezastąpiony i wychwalany przez męża mego - La roche posay Hydraphase-swietne się wchłania, nie pozostawia tlustego filmu na skórze, mocno nawilża, nie uczula i co było najważniejszym kryterium - nie piecze, a wręcz łagodzi porażenienia, z tej samej serii mamy też krem pod oczy, a dorywczo używa matującego żelu-kremu AA z tej serii 20 +
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 07:27   #7
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Gdzieś mi się zagubił wątek więc dopiero teraz odpisuję

Teraz produkują takie kosmetyki, które mimo, że mają matującą formułę jednocześnie nawilżają skórę. I tak jak pisałam są w formie żelu. Jeżeli na tym żelu pisze, że jest przeznaczony do skóry mieszanej tak też powinno być. Matującego używa się tylko na noc, gdyż wieczorem skóra musi się zregenerować, a tym żelem matującym zamykasz pory i niedopuszczasz do produkcji sebum. Nie wiem po co jeszcze używać tego drugiego zelu w ciągu dnia?

rano- matujący
noc może być ten nawilżający i wystarczy

ale proponuję zimą używać kremu odżywczego na noc zamiast żelu a te produkty w takiej poroporcji zostawić na okres wiosenno- letni
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 09:49   #8
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-01-19 o 09:57
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:27   #9
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Ostatnio moja przygoda z kosmetykami sie zle skonczyla Mylem twarz zelem Nivea z peelingiem i tez zwyklym Nivea , takim ktory uzywa sie pod prysznic.Mialem bardzo przesuszona twarz i musialem isc do dermatologa , ogolne pieczenie i zaczerwienienie na policzkach.Lekarz polecil mi Cetaphil do mycia twarzy i Cetaphil MD Dermoprotektor do nawilzania.Wszystko jest teraz ok ale widze jeszcze lekkie zaczerwienienie na policzkach , chyba powinno niedlugo zniknac co ?

Po tej sytuacji strasznie zrazilem sie do kosmetykow firmy Nivea i przekonalem sie ile tam wsadzaja chemii i roznego dziadostwa ktore szkodzi.Napewno nigdy jzu nie kupie zelu pod prysznic z tej frimy , chyba ze te z serii OIL z olejkiem sa inne.Bede musial sie rozgladac za czyms delikatniejszym.


@Gwen23 to jak to w koncu jest z tym zelem matujacym na noc czy rano ? Zel matujacy uzywa sie chyba po to aby skora sie nie swiecila prawda ?

Pomyslalem ze na noc bede uzywal cethapil MD dermoprotektor - bardzo fajny(podobno) balsam naiwlazajacy a z rana po myciu twarzy zel nawilzajaco matujacy.

@Falabella wydajana jest ta emulsja Sebamed ?

Slyszalem ze fajne tez sa zele pod prysznic BIAŁY JELEŃ Bede musial sprobowac , szuakm jeszcze fajnego szamponu do wlosow przetluszczajacych sie , Bialy jelen tez podobno cos ma.No i na koniec tego postu musze sie pochwalic , kupilem sobie zel do higieny intymnej AA for MEN
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:33   #10
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Jedna zasada- kosmetyków przeznaczonych do ciała nie używa się do twarzy

możliwe, że na wysuszonej skórze wystąpiły podrażnienia
Może też za często myłeś twarz peelingiem (bo nie wiem czy tam pisze, że można codziennie) albo zbyt mocno masowałeś a należy delikatnie albo po prostu coś w składzie.
Spokojnie zniknie.

Najdelikatniejszy żel do mycia twarzy unisex jest:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8269
do kupienia w aptece

ale jak będziesz przestrzegał zaleceń dermatologa będzie ok. Ewentualnie możesz sobie jeszcze kupić wodę termalną w sprayu tu możesz poczytać:
http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=2451

Żel matujący jest na dzień. Tylko generalnie jak teraz masz problemy z wysuszoną skórą to wstrzymaj się jeszcze aż wróci do normy.

A na noc używaj jak napisałeś.

Skoro nivea Ci nie pasuje przerzuć się na AA Man jak pisałam. To są kosmetyki, które nie uczulają.

Co do żelu poczujesz różnicę haha.

co do szamponu się nie wypowiadam mężulek ma nivea. ja Natomiast ostatnio kupiłam apteczny z pharmaceris i jestem zadowolona ale mam do skóry wrażliwej. Może dla Ciebie ten?http://www.eris.pl/pharmaceris/produkt.php?id=948

Cytat:
Napisane przez kowal8805 Pokaż wiadomość
Ostatnio moja przygoda z kosmetykami sie zle skonczyla Mylem twarz zelem Nivea z peelingiem i tez zwyklym Nivea , takim ktory uzywa sie pod prysznic.Mialem bardzo przesuszona twarz i musialem isc do dermatologa , ogolne pieczenie i zaczerwienienie na policzkach.Lekarz polecil mi Cetaphil do mycia twarzy i Cetaphil MD Dermoprotektor do nawilzania.Wszystko jest teraz ok ale widze jeszcze lekkie zaczerwienienie na policzkach , chyba powinno niedlugo zniknac co ?

Po tej sytuacji strasznie zrazilem sie do kosmetykow firmy Nivea i przekonalem sie ile tam wsadzaja chemii i roznego dziadostwa ktore szkodzi.Napewno nigdy jzu nie kupie zelu pod prysznic z tej frimy , chyba ze te z serii OIL z olejkiem sa inne.Bede musial sie rozgladac za czyms delikatniejszym.


@Gwen23 to jak to w koncu jest z tym zelem matujacym na noc czy rano ? Zel matujacy uzywa sie chyba po to aby skora sie nie swiecila prawda ?

Pomyslalem ze na noc bede uzywal cethapil MD dermoprotektor - bardzo fajny(podobno) balsam naiwlazajacy a z rana po myciu twarzy zel nawilzajaco matujacy.

@Falabella wydajana jest ta emulsja Sebamed ?

Slyszalem ze fajne tez sa zele pod prysznic BIAŁY JELEŃ Bede musial sprobowac , szuakm jeszcze fajnego szamponu do wlosow przetluszczajacych sie , Bialy jelen tez podobno cos ma.No i na koniec tego postu musze sie pochwalic , kupilem sobie zel do higieny intymnej AA for MEN

Edytowane przez Gwen23
Czas edycji: 2011-01-20 o 21:37
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:29   #11
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Ok dzieki wielkie za odpowiedz , poczytam na temat tego szamponu , ma mjeszcze kilka pytan.

1.Przez ostatnie 2 lata obgryzalem paznokcie , chcialbym je jakos doprowadzic do porzadku , moze warto zainwestowac w jakas odzywke do smarowania paznokci zeby sie wzmocnily i szybciej urosy ? Skorki wokol paznokci trzeba jakos obcinac , dbac o nie ? zregenerowac po takim "obgryzaniu ?

2.Mam cere jasna , nie chce chodzic na solaria bo to wyszusza skore ogolnie nie jest zdrowe.Jak moge uzyskac kolor naturalnej opalenizny ? Samoopalacz ? np lten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a.html&next=26

Chcialbym wygladac normalnie , nie jak jakis "solar "

Do ciala warto uzywac balsamu brazuajcego ?

3.Rozmawialem ze znajoma kosmetyczka , ktora polecila mi takze tonik do twarzy , warto to uzywac ?ona mowila ze zelem do mycia tak dokladnei sie twarzy nie oczysci i ze zawsze po takim toniku lepiej sie wchlaniaja kremy.mowila mi takze o peelingu delikatnym do twarzy , warto ? jak czesto sie robi taki peeling ? Peeling do ciala gruboziarnisty tez jest wart zainwestowania ?
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 14:14   #12
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Z paznokciami Ci nie pomogę bo nie miałam problemu.
Co do samoopalaczy - u mnie są na ,,nie" dlaczego? bo skóra po nich brzydko pachnie, bo pozostawiają smugi a jak nie to i tak trzeba umiejętnie nakładać. Zawsze śmieję się z koleżanek, które mają pomarańczowe ręce bo nie domyły. Trzeba to umiejętnie nakładać, równomiernie.
I samoopalacza do ciała nie można stosować do twarzy należy kupić odrębny produkt.

Oprócz tego jest możliwość uzyskania koloru skóry- zażywając beta karoten, pijąc dużo soków marchewkowych lub są tabletki na opaleniznę w aptece.

Tonik jest jednym z kroków pielęgnacji ale musi być właściwie dobrany do skóry. Może również ją wysuszać więc trzeba uważać. Peeling robi się raz góra dwa razy w tygodniu zgadza się lepiej się wchłania i wygładza skórę, złuszcza martwy naskórek.

Gruboziarniste peelingi nie są przeznaczone dla osób o cienkiej, delikatnej lub wrażliwej skórze. Nadają się do miejsc takich jak łokcie, kolana i inne gdzie skóra jest gruba. Może lepiej używać żelu pod prysznic z peelingiem będzie to samo i to regularne bo można codziennie.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:13   #13
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Kolezanka mi proponowala zebym od czasu do czasu chodzil do kosmetyczki hehe masakra , z ciekawosci pytam na jakie zabiegi tam moze sie udawac facet i co jaki czas tam trzeba chodzic ?
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:27   #14
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Cytat:
Napisane przez kowal8805 Pokaż wiadomość
Kolezanka mi proponowala zebym od czasu do czasu chodzil do kosmetyczki hehe masakra , z ciekawosci pytam na jakie zabiegi tam moze sie udawac facet i co jaki czas tam trzeba chodzic ?
Odsyłam Cię do tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=499908
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:43   #15
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Ok narazie sobie z kosmetyczka dam spokoj.

Podobno to jest calkiem ok Ziaja PRO MASKA GLINKA ZIELONA - http://allegro.pl/ziaja-pro-maska-gl...407968196.html

czy moze bedzie lepsza tylko ta sciagajaca ? http://allegro.pl/ziaja-pro-maska-sc...424140424.html

Na aucji jest napisane ze niby do uzytku w kabinetach kosmetycznych tylko.Wydaje mi sie ze tak dla picu to jest napisane , co o tym sadzicie ?Moge sobie sam robic w domu ? co ile takie maseczki sie robi ?

Zamierzam tez kupic tonik ziaja ogorkowy albo ziaja Pro i peeling do twarzy ziaja pro

Edytowane przez kowal8805
Czas edycji: 2011-01-22 o 22:46
kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:54   #16
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Cytat:
Napisane przez kowal8805 Pokaż wiadomość
Ok narazie sobie z kosmetyczka dam spokoj.

Podobno to jest calkiem ok Ziaja PRO MASKA GLINKA ZIELONA - http://allegro.pl/ziaja-pro-maska-gl...407968196.html

czy moze bedzie lepsza tylko ta sciagajaca ? http://allegro.pl/ziaja-pro-maska-sc...424140424.html

Na aucji jest napisane ze niby do uzytku w kabinetach kosmetycznych tylko.Wydaje mi sie ze tak dla picu to jest napisane , co o tym sadzicie ?Moge sobie sam robic w domu ? co ile takie maseczki sie robi ?

Zamierzam tez kupic tonik ziaja ogorkowy albo ziaja Pro i peeling do twarzy ziaja pro
Tak te maseczki można stosować w domu, a seria Ziaja Pro jest dobra. Wiem, bo używałammaseczkę robi się 1-2 razy w tygodniu zresztą tam będzie napisane. Ja miałam tą z mikrodermabrazją jak dla mnie była za ostra mam cerę mieszaną z tendencją do normalnej i jednocześnie zrobiła mi się wrażliwa. Na pewno ona wygładza, rozjaśnia. Ale ona jest dla osób, które mają przebarwienia więc raczej kup sobie samą glinkę.

A na ogórki nie jesteś uczulony? bo wiele osób okazuje się, że jest. Ja raz położyłam sobie świeżo pokrojone ogórki na twarz i cała mi spuchła od tej pory nie używam.
Ogólnie wydaje mi się, że będą dla Ciebie lepsze peelingi enzymatyczne czyli takie maski do zrywania- będą to jakieś maski na których pisze peel of.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:50   #17
kowal8805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie faceta odnosnie kosmetykow :)

Zalozylem temat na forum dermatologicznym ale nikt mi nie jest w stanie pomoc , mam problem z cera dalej ;/ Co to mzoe byc , uczulenie ? Moze od wody ? Zaczac brac wapno ? eh denereuje mnie to strasznie



kowal8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.