Wrześniówki cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 17:24   #31
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ja mam ślub w ten sam dzień bieżącego roku, ktoś w poprzedniej części pytał
Co do przygotowań, to aż dziwne ile się juz nam udało załatwić, biorąc pod uwagę charaktery Tylko z próbną fryzurą zwlekam i zwlekam, aż włosy się trochę odbudują (ostatnio strasznie wypadały, bardzo rzadkie są i delikatne) i chyba też zdecyduje sie na przedłużanie, tzn takie dopinki, tylko na ślub, nie tyle żeby przedłużać, ale by zageścić Choć i tak pewnie prześwity będzie widać na czubku ;]
Ja mam długie włosy. ale cieniutkie I też zastanawiam się nad dopinką. Też po to, żeby zagęścić włosy. Ale zupełnie nie wiem gdzie takiej dopinki szukać i jak ją dobrać tak, żeby była dobra (wyglądała naturalnie, a nie sztucznie).
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 18:55   #32
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja narazie widziałam na allegro, ale myślę żeby fryzjerki spytać, myślę że mogą mieć, pewnie trzeba poszukać fryzjerki która oferuje fryzury z doczepianymi
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:04   #33
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Ja mam długie włosy. ale cieniutkie I też zastanawiam się nad dopinką. Też po to, żeby zagęścić włosy. Ale zupełnie nie wiem gdzie takiej dopinki szukać i jak ją dobrać tak, żeby była dobra (wyglądała naturalnie, a nie sztucznie).
Moja fryzjerka będzie miała masę odcieni z naturalnego włosia. Te, które akurat mi doczepiała delikatnie różniły się kolorem, ale generalnie podobno jest cała paleta barw do wyboru. W dotyku są identyczne jak nasze własne (w końcu są z naturalnego włosia).

Myślę, że kupienie na allegro, to zły pomysł. Musiałabyś poszukać fryzjera, który coś takiego oferuje, żeby zobaczyć je na żywo, na żywo dobrać kolor i doczepić ładnie w dniu ślubu.
Moja fryzjerka właśnie wchodzi w układ z jakąś firmą i będzie prowadziła coś w rodzaju komisu- panie będą mogły wypożyczać je na różne imprezy (bo wiadomo, że raczej na co dzień nikt w czymś takim raczej nie chodzi), później oddadzą i po kłopocie. Finansowo- kupno na własność od 200 zł, a wypożyczenie do 100 zł (na razie tak orientacyjnie podała ceny).
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:50   #34
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Dziewcyznki my normalnie sie spytalismy ile za zapowiedzi, ksiadz rzucil 100zl wiec tz wyjal na stol i po sprawie. Jesli chodzi o te pytania, to wiekszosc sam sobie odpowiadal
u mnie powiedział, że co łaska, a u TZ to szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ciagle nie wiem czy zamowic buty do tanca
polecam akces i akces2
Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja jestem ze Skierniewic (między Ł0dzią a Warszawą)a do poradni umówił nas mój szwagier który też tam był
Ja jestem w szoku co do waszych kosztów "Kościelnych" u nas ksiądz bierze co łaska i raczej to nie przekracza 1000zł a za zapowiedzi 300 zł??? Chyba z głupim na łeb się zamienił 300zl to u nas organista bierze i to jeszcze jak sobie zyczym ze skrzypcami trąbką albo czymś tam innym (ja chyba wezmę skrzypce) ślicznie to wygląda.
Dzisiaj byliśmy w USC zapłaciliśmy 84zł i trwało to 15 minut a jedyne pytanie to jakie ja będe miała nazwisko po slubie.
ooo będę mieszkać w sąsiednim mieście

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a będziecie miały wieczory panieńskie? Jeśli tak to jak je spędzicie?
świadkowa robi, nie wiem co to będzie
Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
chyba jednak zamowie buciki z akces2 ale mam z wyborem problem bo:

- jak bede miala biale ponczochy to wchodza w gre tylko zakryte palce (chce buciki jasno zlote zebym mogla ubrac je na poprawiny i na wesela jak bedziemy chodzic w przyszlosci) bo jak beda wygladac zlote sandalki i paluchy odziane w biala ponczoche? bleee

- druga wersja cieliste ponczochy bez widocznych wzmocnien na paluszkach i wtedy sandalki ale czy to w ogole bedzie wygladac? mi sie podobaja? tz sie zdziwil jak powiedzialam ze nie musze miec mialych ponczoch

doradzcie cos prosze - chce buciki w odcieniu jasno zlotym/cielistym bo chce wykorzystac je w przyszlosci
ja nie zamierzam mieć białych rajstop nie podobają mi się. Ake w mojej sytuacju odpadają bo mam fioletowe buty
Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
fajny pomysl

a czemu mieliby nie brać? Ja nie widzę probvlemu w dzieciach, mało tego chce im uatrakcyjnicc czas i zrobie stol ze slodyczami i forntanną, a mama TZ wcale nie musi sie nimi zajmowac. Myslę, że więkoszość i tak przyprowadzi maluchy do 22, a pozniej zostana bez nich, ale na weselach juz nieraz widzialam tanczaca 3 latke do 2 w nocy


to problem rodzicow co z nimi zrobia, a nie Twoj zawieszki ladne, my robimy krawaty
tyle, że to dodatkowe koszty....
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 05:36   #35
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
o masakra..... a gdzie taka tania ta zubrowka??
Żeby nie ujawniać wszystkiego, powiem tylko, że na północnym Mazowszu Jak któraś ma blisko i jest zainteresowana to piszcie na priv

U nas sala jest w barwach morelowych... Coś takiego I jasne ściany.

Kupujecie pudełko "na koperty"? Które świadek trzyma pod kościołem i w nie zbiera właśnie pieniądze.
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:30   #36
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Hej.
Zostaje coraz mniej czasu do ślubu i coraz większy stres. Nam zostało niewiele do zorganizowania. Najważniejsze to bukiety ślubne, fryzjer i maniciurzystka, koszula i mucha dla TŻ...no i samochód.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 08:50   #37
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki cz. II

Heeej
będę Was nadal podczytywać
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 15:50   #38
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wrześniówki cz. II

my będziemy mieć wystrój fioletowo - zielony mniej więcej te odcienie
http://www.kolorowka.com/files/fiolet-manganowy.jpg
http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/233...nik-zielen.jpg

czy do tej sukni pasuje ten bukiet?? bukiet właśnie w tych kolorach chcę mieć, może macie jakieś inne propozycje??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (76,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanki073.jpg (83,9 KB, 47 załadowań)
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:20   #39
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Żeby nie ujawniać wszystkiego, powiem tylko, że na północnym Mazowszu Jak któraś ma blisko i jest zainteresowana to piszcie na priv

U nas sala jest w barwach morelowych... Coś takiego I jasne ściany.

Kupujecie pudełko "na koperty"? Które świadek trzyma pod kościołem i w nie zbiera właśnie pieniądze.
to kawal drogi mam

ja chyba kupie jakieś w"wszystko po 4 zl"

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Heeej
będę Was nadal podczytywać
super
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
my będziemy mieć wystrój fioletowo - zielony mniej więcej te odcienie
http://www.kolorowka.com/files/fiolet-manganowy.jpg
http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/233...nik-zielen.jpg

czy do tej sukni pasuje ten bukiet?? bukiet właśnie w tych kolorach chcę mieć, może macie jakieś inne propozycje??
piekne zestawienie fioletu i zieleni

niby pasuje, ale dla mnie jakos ladniej wygladalby prosta kulka z czerwonych róż
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 19:40   #40
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka będzie miała masę odcieni z naturalnego włosia. Te, które akurat mi doczepiała delikatnie różniły się kolorem, ale generalnie podobno jest cała paleta barw do wyboru. W dotyku są identyczne jak nasze własne (w końcu są z naturalnego włosia).

Myślę, że kupienie na allegro, to zły pomysł. Musiałabyś poszukać fryzjera, który coś takiego oferuje, żeby zobaczyć je na żywo, na żywo dobrać kolor i doczepić ładnie w dniu ślubu.
Moja fryzjerka właśnie wchodzi w układ z jakąś firmą i będzie prowadziła coś w rodzaju komisu- panie będą mogły wypożyczać je na różne imprezy (bo wiadomo, że raczej na co dzień nikt w czymś takim raczej nie chodzi), później oddadzą i po kłopocie. Finansowo- kupno na własność od 200 zł, a wypożyczenie do 100 zł (na razie tak orientacyjnie podała ceny).
To teraz muszę znaleźć fryzjerkę, która będzie w stanie zaoferować mi coś takiego
Te naturalne to ponoć farbować można, no ale jak na wypożyczenie to pewnie nie Ogólnie i tak pewnie będe musiała swoje pofarbować bo do wesela zsiwieje z moim Tżtem
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 20:02   #41
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
to kawal drogi mam

ja chyba kupie jakieś w"wszystko po 4 zl"



super

piekne zestawienie fioletu i zieleni

niby pasuje, ale dla mnie jakos ladniej wygladalby prosta kulka z czerwonych róż
podobają mi się klasyczne bukiety z czerwonych róż ale druhna już ma fioletową sukienkę, starościna też idzie w fiotet, chłopaki fioletowe krawaty i właśnie nie chciałabym żeby cow naszym orszaku "gryzło się" ze sobą i wymyśliłam sobie ze bede miałą coś w podobie wysłanego bukietu i druhna też będzie miała podobny bukiet ale będzie on skromniejszy
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 20:12   #42
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ogólnie i tak pewnie będe musiała swoje pofarbować bo do wesela zsiwieje z moim Tżtem
Też tak masz?
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 20:58   #43
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
podobają mi się klasyczne bukiety z czerwonych róż ale druhna już ma fioletową sukienkę, starościna też idzie w fiotet, chłopaki fioletowe krawaty i właśnie nie chciałabym żeby cow naszym orszaku "gryzło się" ze sobą i wymyśliłam sobie ze bede miałą coś w podobie wysłanego bukietu i druhna też będzie miała podobny bukiet ale będzie on skromniejszy
rozumiem przede wszystkim milosc do fioletua moze ukiet caly fioletowy? chodzi mi o to, ze bukiet z jednolitych kwiatków jakoś lepiej by pasował
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:07   #44
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Też tak masz?
i ja tak mam... ogólnie to moje brązowo-ciemne włosy się robią rude
moja sala jest kremowo-bordowo-złota wstążki na zawieszki mam białe i ecru
będę mieć czerwony bukiecik
a o pudełku na koperty nie myślałam, chyba się zastanowię... TŻ chce księgę gości i coś podobnego dla rodziców a ja nie wiem... jutro idziemy do księdza a ja się boję musiałam znaleźć moje stare świadectwo z LO ale nie mam z ostatniej klasy i liczę, że ksiądz nie będzie chciał sprawdzać czy chodziłam na religię
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:46   #45
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
i ja tak mam... ogólnie to moje brązowo-ciemne włosy się robią rude
moja sala jest kremowo-bordowo-złota wstążki na zawieszki mam białe i ecru
będę mieć czerwony bukiecik
a o pudełku na koperty nie myślałam, chyba się zastanowię... TŻ chce księgę gości i coś podobnego dla rodziców a ja nie wiem... jutro idziemy do księdza a ja się boję musiałam znaleźć moje stare świadectwo z LO ale nie mam z ostatniej klasy i liczę, że ksiądz nie będzie chciał sprawdzać czy chodziłam na religię
My właśnie mieliśmy przeboje z tym świadectwem.Tż miał przy sobie z drugiej klasy,ale ksiądz się uparł i chciał widzieć końcowe lub zaświadczenie ukończenia katechizacji.Gdzieś mu się zapodziało i musiał jechać do szkoły żeby mu wydali i za świadectwo musiał zapłacić 28zł
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:49   #46
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
rozumiem przede wszystkim milosc do fioletua moze ukiet caly fioletowy? chodzi mi o to, ze bukiet z jednolitych kwiatków jakoś lepiej by pasował
aaaa, czy ja wiem cały fioletowy?? znowu za fioletowo będzie pod ołtarzem ciężko mi dogodzić
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:50   #47
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Proszę nie strasz mnie... ja mam ksero świadectwa z ostatniej klasy, oryginał jest na uczelni zobaczymy co to będzie...
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 05:36   #48
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
my będziemy mieć wystrój fioletowo - zielony mniej więcej te odcienie
http://www.kolorowka.com/files/fiolet-manganowy.jpg
http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/233...nik-zielen.jpg

czy do tej sukni pasuje ten bukiet?? bukiet właśnie w tych kolorach chcę mieć, może macie jakieś inne propozycje??
Kolory ok, ale jeżeli chodzi o bukiet, też dałabym coś innego. I już nie chodzi o kolor, ale o formę. Wydaje mi się, że bardziej pasowałby bukiet o regularnych kształtach, z równych kwiatów, żeby te niektóre gałązki nie wystawały. Moim zdaniem do akurat tej sukni byłby lepszy...
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 06:35   #49
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Proszę nie strasz mnie... ja mam ksero świadectwa z ostatniej klasy, oryginał jest na uczelni zobaczymy co to będzie...
A u nas ksiądz nie spojrzał nawet na świadectwo. Wszystko zależy od parafii Czasami potrafią do głupot się przyczepić .. .a czasami nie zwracają na to uwagi.
Nasza rozmowa z księdzem nie była straszna Tez się troszkę obawiałam, ale okazało się, że nie było sie czego bać. Fakt, że była trochę długa - bo wszystko trwało 1,5 godziny. A opłatę nasz ksiądz chce po ślubie... ale nie powiedział ile ona ma wynosić.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 09:53   #50
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam
Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
A jak wygląda u Was strojenie kościoła? Ja mam w tym tyg. spotkanie z dziewczynami odnośnie wystroju i obawiam się, że każda będzie chciała coś innego, inny kolor itd.
Póki co w naszym kościele tylko my będziemy ślubowali 10.09, więc dekoracje finansujemy w całości- koszt to 1000 zł ( w tym mój bukiet, dekoracja samochodu, butonierka)
Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Żeby nie ujawniać wszystkiego, powiem tylko, że na północnym Mazowszu Jak któraś ma blisko i jest zainteresowana to piszcie na priv

U nas sala jest w barwach morelowych... Coś takiego I jasne ściany.

Kupujecie pudełko "na koperty"? Które świadek trzyma pod kościołem i w nie zbiera właśnie pieniądze.
Nie planujemy kupować pudełka, równie dobrze, może być wiklinowy koszyk
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:12   #51
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Kupujecie pudełko "na koperty"? Które świadek trzyma pod kościołem i w nie zbiera właśnie pieniądze.
My albo kupimy albo zrobimy sami. |Zalezy od tego czy wystarczy nam czasu Moim zdaniem to fajna sprawa bo nie podoba mi się upychanie pieniedzy po kieszeniach. Ale wiklinowy koszyt to tez dobre rozwiązanie

My teraz rozglądamy się za wódką. Znajomości nie mamy, na alkoholu znamy się średnio wiec idzie nam to kiepsko Zastanawiamy sie nad białą żubrówką lub wyborową.

W ogóle to kupujecie butelki 0,5 czy 0,75l?
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:24   #52
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
My albo kupimy albo zrobimy sami. |Zalezy od tego czy wystarczy nam czasu Moim zdaniem to fajna sprawa bo nie podoba mi się upychanie pieniedzy po kieszeniach. Ale wiklinowy koszyt to tez dobre rozwiązanie

My teraz rozglądamy się za wódką. Znajomości nie mamy, na alkoholu znamy się średnio wiec idzie nam to kiepsko Zastanawiamy sie nad białą żubrówką lub wyborową.

W ogóle to kupujecie butelki 0,5 czy 0,75l?
My już mamy kupiony alkohol- w 0,5l butelkach
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:25   #53
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
My albo kupimy albo zrobimy sami. |Zalezy od tego czy wystarczy nam czasu Moim zdaniem to fajna sprawa bo nie podoba mi się upychanie pieniedzy po kieszeniach. Ale wiklinowy koszyt to tez dobre rozwiązanie

My teraz rozglądamy się za wódką. Znajomości nie mamy, na alkoholu znamy się średnio wiec idzie nam to kiepsko Zastanawiamy sie nad białą żubrówką lub wyborową.

W ogóle to kupujecie butelki 0,5 czy 0,75l?
0,5 jakoś moim zdaniem ładniej na stole wyglądają i takie my kupilismy (Biała Żubrówka)

A co do pudełka, to podobnie jak Ty, jak znajdę chwilę, to zrobię coś sama, a jak nie, to najwyżej kupię.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:57   #54
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny, dzisiaj wpadła mi myśl, żeby na pierwszą piosenkę wziąć włoski przebój z lat 80-tych Umberto Tozzi - TI AMO Myśleliśmy o Whitney Houston - I Will Always Love You, ale dzisiaj jakoś tak mnie naszło na włoski klimat :P
Tak sobie myślę, że tę drugą wezmę na później i zadedykują ją dla TZ

Poza tym, w poniedziałek kupiłam buty firmy Menbur

A teraz siedzę i szukam swoich starych zdjęć z okresu przedszkola - na sali za naszymi plecami chcę umieścić po jednym takim zdjęciu;P

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
W ogóle to kupujecie butelki 0,5 czy 0,75l?
My też mamy 0,5l

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Kupujecie pudełko "na koperty"? Które świadek trzyma pod kościołem i w nie zbiera właśnie pieniądze.
Nie słyszałam o czymś takim, ale faktycznie to dobry pomysł. Muszę pomyśleć nad tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg menbur.jpg (5,2 KB, 11 załadowań)
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png

Edytowane przez izulka4
Czas edycji: 2011-07-12 o 18:00
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:23   #55
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

my tez kupujemy 0,5l Sobieskiego czystego i kilka smakowych, ma fajną butelkę z orzełkiem no i pare winek bo znajdą się pewnie tacy którzy będą chcieli pić
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:52   #56
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
A teraz siedzę i szukam swoich starych zdjęć z okresu przedszkola - na sali za naszymi plecami chcę umieścić po jednym takim zdjęciu;P
O ja też muszę poszukać, bo nasz DJ wymyślił że będzie na początku na ekranie puszczał różne zdjęcia od maleńskiego do teraz Z moimi oki ale żeby coś u Tżta znaleźć - masakra nawet nie wie gdzie schował album z Pierwszej Komuni, a jeszcze w kwietniu przy przeprowadzce go miał


Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
My też mamy 0,5l
Ja też 0,5 na całe szczęscie teściu brata ma znajomości w hurtowni więc nawet nie tyle że taniej, ale że nadmiar będzie można bez problemu oddać
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:58   #57
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj wpadła mi myśl, żeby na pierwszą piosenkę wziąć włoski przebój z lat 80-tych Umberto Tozzi - TI AMO Myśleliśmy o Whitney Houston - I Will Always Love You, ale dzisiaj jakoś tak mnie naszło na włoski klimat :P
Tak sobie myślę, że tę drugą wezmę na później i zadedykują ją dla TZ

Poza tym, w poniedziałek kupiłam buty firmy Menbur

A teraz siedzę i szukam swoich starych zdjęć z okresu przedszkola - na sali za naszymi plecami chcę umieścić po jednym takim zdjęciu;P

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------


My też mamy 0,5l

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



Nie słyszałam o czymś takim, ale faktycznie to dobry pomysł. Muszę pomyśleć nad tym

bardzo ladne butki
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:08   #58
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Poza tym, w poniedziałek kupiłam buty firmy Menbur

A teraz siedzę i szukam swoich starych zdjęć z okresu przedszkola - na sali za naszymi plecami chcę umieścić po jednym takim zdjęciu;P
ładne buciki i fajny pomysł U naszych znajomych był pokaz slajdów ale tylko z czasów kiedy byli już razem. Dużo podróżowali wiec mieli co pokazać Muszę powiedzieć że bardzo mi sie to podobało
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:52   #59
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny macie może jakieś zdjęcie tego pudełka na koperty?Podoba mi się również pomysł z tym koszem wiklinowym
My mamy wódkę 0,5l ale nie wiem czy kupić naklejki czy zawieszki.

izulka4 ładne butki,a wygodne są?

izotropia jak tam po wizycie u księdza?
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:56   #60
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

gwiazdka- http://allegro.pl/listing.php/search...1b45ce82fe39d8
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.