seks na plazy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 08:56   #31
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Ale kusisz , no
Chociaż w naszym poczciwym, lodowatym Bałtyku , poważnie bym się obawiała o to, czy jakikolwiek facet by podołał Ale w jakimś cieplejszym morzu bajka
dokladnie nad tym samym sie zastanawialam..
ale taaaaaaak bym chciala sprawdzic
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:05   #32
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Ale kusisz , no
Chociaż w naszym poczciwym, lodowatym Bałtyku , poważnie bym się obawiała o to, czy jakikolwiek facet by podołał Ale w jakimś cieplejszym morzu bajka
Ostatnio byłam z TŻ nad jeziorem, środek dnia, ludzi przy brzegu grilują etc. Chociaż woda dosyć zimna była, mojemu stanął, erotoman jeden Próbowaliśmy coś tam zadziałać, dopiero byśmy mieli co wspominać , ale za dużo tego seksu było wcześniej no i nie pykło...
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:03   #33
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a może tak zluzuj i nie pisz o osobie której nie znasz, ze jest żałosna, dobrze? bo wiesz żałośnie to wygląda takie ocenianie po jednym poście. Poza tym nie czuję się żałosna z powodu tej sytuacji.
nic na szybko nie wymyślam, panna była z dwiema równie udanymi i równie chlejącymi na umór kolezankami, więc nie sama, nie sądziłam że w całej tej historii ma znaczenie z kim przyjechała albo w jakim stroju,się opalała
co do dosypywania- nie, oczywiście, że nie mam pewności.
Natomiast oceniając jej zachowanie które mogłam obserwować przez cały turnus- obstawiam, że była po prostu pijana i taka głupia za razem.
Koleś- według mnie też przygłupi, warci siebie, niezła by z nim była parka.
co do zaściankowej polski...eh..no byla z nami zaściankowa europa również- włosi, hiszpanie, sporo niemców i rosjan.
wszyscy zaściankowi od groma bo wszyscy mieli panny "helloł łoc jor nejm end hał long is jor litel friend?" po dziurki w nosie i nikt się jej strasznym losem nie przejął.
Szczerze mówiąc, to wyglądała jakby była dość świadoma tego show jakie wokół siebie zrobiła, tylko głupio jej się zrobiło, że majtki ten koleś jej zabrał. Według mnie nie było jej wstyd samego aktu, a jedynie tego, że on się z niej po fakcie wyśmiewał....no ale to moje subiektywne spostrzeżenie. Nie pytałam jej o odczucia.


Ja to wszystko rozumiem, ale moim zdaniem nawet największa szmata nie zasługuje na taki los. Rozumiem, że część wczasowiczów (przynajmniej tych polskich) przypomniała sobie słowa Leppera, że przecież prostytutki się nie da zgwałcić.
To, że kobieta jest łatwa, nie znaczy, że należy sobie z niej robić pośmiewisko i narażać ją na takie sytuacje. To jest kobieta i Ty jako kobieta powinnaś tym bardziej jej pomóc.
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś

Edytowane przez cowie
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:04
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:28   #34
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
.... mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
.....Wg mnie panna z opowieści sobie sama zasłużyła swoim zachowaniem na to wszystko.

To, że startowała do zajętych kolesi, to też nie było pewnie dobrowolne, hormony nią targały, czy jakiś inny los? Nie jej wina w każdym razie...
Bo zawsze faceci są źli, wykorzystują biedne dziewczyny. Niemożliwe, że kobieta zachowuje się jak szma.ta, no przecież każda to dama, w życiu by się na takie coś nie zgodziła.
Z opisu wynika, ze facet ja porzadnie spił i załozyl sie, ze ja przeleci. Uwazam, ze nikt sobie na cos takiego nie zasługuje. Ciekawe, czy byłabys taka do przodu, gdyby Ciebie ktos tak spił i wykorzystał.
Jakaby ta panna nie była,, facet to skonczona swinia i zasługuje na porzadny łomot. Dziwie sie, ze sobie tak wszyscy beztrosko stali i bili brawo jak facet poniewierał pijaną kobietą. Skoro az tak musiał ja spic, tzn, ze az taka puszczalska nie była, jak to zostało pozniej opisane.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:24   #35
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: seks na plazy

Seks na plaży-jedna z moich fantazji, niestety niespełnionych-JESZCZE Chociaż dopiero co wróciłam z nad Bałtyku, no ale bez partnera
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:33   #36
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: seks na plazy

Ostatnio słyszałam, że w części francuskiego ośrodka dla nudystów Cap d'Agde do której wstęp mają jedynie dorośli można uprawiać sex centralnie na środku plaży (w ciągu dnia, komplet widzów zapewniony). Słyszałyście coś więcej o tym może?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:00   #37
limone17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 45
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam, że w części francuskiego ośrodka dla nudystów Cap d'Agde do której wstęp mają jedynie dorośli można uprawiać sex centralnie na środku plaży (w ciągu dnia, komplet widzów zapewniony). Słyszałyście coś więcej o tym może?
To prawda. Więcej w linku:
http://www.bild.de/news/bild-english...3770.bild.html
limone17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:17   #38
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: seks na plazy

"As soon as something gets started, large crowds of people form, and spectators cheer on the lovemaking while simultaneously fondling themselves." (cytat z linku podanego przez limone17)

Brzmi kusząco....
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:20   #39
namas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 27
Dot.: seks na plazy

Wakacyjne zauroczenia, te rzeczy...można się gorzko rozczarować, a wyobraźnię każdego ciepłe wakacje rozpalają. Ale jeśli ta dziewczyna była taka, jak opisuje la'Mbria...ciężko mi powiedzieć, czy jej żałuję. Raczej nie życzyłabym tego nikomu, ale też sama bym się nie dała spić nowopoznanemu facetowi.

Seks na plaży...marzyłam o tym nieraz, nie miałam okazji spróbować, niestety Gdybym miała możliwość to zrobić to byłoby to w nocy, na brzegu, tak abyśmy częściowo leżeli na piasku a częściowo obmywałyby nas fale...
namas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:17   #40
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: seks na plazy

wraca sezon, wraca temat
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:47   #41
czarnaD
Przyczajenie
 
Avatar czarnaD
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: seks na plazy

Czytam ten temat i co post zmieniam zdanie czy bym chciała czy nie :p teraz jestem zdania, że tak
czarnaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 21:42   #42
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Dot.: seks na plazy

Ja uprawiałam na plaży kamienistej, na karimatach i kocu :p było po 3 w nocy, plaża odludna, a i tak mieliśmy przypał, że ktoś chciał na nią zejść-jednak, gdy zobaczyli gołą pupę mojego TŻta (już po wszystkim-na szczęście!) zrezygnowali z zamiaru zejścia niżej, haha. Ogólnie fajnie, tylko jednak ja cały czas myślałam o tym, czy ktoś nas nie widzi. W tym roku mamy plan wypłynąć na jakieś bezludne wysepki i tam bzykać się do upadłego bez stresu, że zostaniemy przyłapani
petenera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 22:24   #43
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: seks na plazy

Cóż, mnie w tym roku żaden wyjazd nad morze nie czeka niestety (chociaż w sumie jest jeszcze plaża nad pobliskim zalewem...), ale przyznaję, że chętnie bym spróbowała, mimo możliwego dyskomfortu w postaci piachu w różnych ciekawych miejscach Jak się wybierzemy nad jakieś ciepłe (i względnie czyste) wody, to na pewno spróbujemy i tak ; )

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-06-14 o 22:26
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:40   #44
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: seks na plazy

Napisane przez la'Mbria
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy


Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Mieliście ubaw?! Jak dla mnie to pod gwałt pochodzi.. nieszczęsna dziewczyna, a "kibole" to zwykłe chamy

.


Gdzie w tym teksie masz jakąś wzmiankę o kibolach?!
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:35   #45
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: seks na plazy

Seks na plaży jakoś mi się nigdy nie marzył - piasek, prawdopodobnie ludzie (nawet jeśli znajdzie się w miarę ustronne miejsce to zawsze może się ktoś napatoczyć), no i ogólnie mało komfortowo.

Co do opowieści la'Mbrii - szczyt buractwa ze strony ludzi którzy tam byli, nawet jeśli panna głupia jak but, to gapienie się na wykorzystywaną pijaną laskę i jeszcze urządzanie sobie ZABAWY jej kosztem to po prostu dno dna.
Mileva_ jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 22:45   #46
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Gdzie w tym teksie masz jakąś wzmiankę o kibolach?!
Czasem się dziwię, że niektórym wszystko trzeba pisać wprost. "Kibole" w cudzysłowie użyłam dla określenia gapiów.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 00:35   #47
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Czasem się dziwię, że niektórym wszystko trzeba pisać wprost. "Kibole" w cudzysłowie użyłam dla określenia gapiów.
a co ma ,,kibol" wspólnego z gapiem? Bo ja tam nie widzę znaku równości między tymi słowami.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 02:03   #48
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: seks na plazy

^Wprawdzie nie ja użyłam tego sformułowania, ale podejrzewam, że chodziło o kibola jako osobę kibicującą - w tym przypadku żenującemu chłoptasiowi upijającemu panienkę w wiadomym celu...
Mileva_ jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 01:53   #49
JurgenHans
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Jakoś słabo Ci się zrobiło ale dotrwałaś aż facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz.
JurgenHans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 09:03   #50
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez JurgenHans Pokaż wiadomość
Jakoś słabo Ci się zrobiło ale dotrwałaś aż facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz.
a mi zalatuje trolem

jak byly wysokie fale, a to albo laska robila mu laska pod woda (przy falach ? to chyba nie za bardzo mozliwe)
albo gosc musial tryskac na metry

bo ja inaczej od seksu przejsc do spuszczania sie na twarz w wodzie z falami ?
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 10:30   #51
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez laska000007 Pokaż wiadomość
co sadzicie o uprawianiu seksu na plazy? Robiliscie to juz,jakie wrazenia(jesli tak)? Jaka grozi kara za to?

Dla mnie nie ma znaczenia, czy to odbywa się na plaży, w domu czy na basenie. Ważne jest, aby czuć się komfortowo, chcieć tego i nie zmuszać się, bo druga strona tego chce (np. w miejscu publicznym), tyle.
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:20   #52
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zal... ze nie znalazła sie choc jedna uczciwa , odwazna osoba, która dałaby po ryju takiemu fagasowi i nie uswiadomiła laski i nie poprowadziła jej do hotelu. Sama osobiscie bym takiemu ch*** w pysk dała za tak podłe zachowanie, gdybym była tak dobrze poinformowana jak Ty.
A ona to święta ?

Picie jest dla mądrych ludzi. Chyba nie wszedłbym po takim widowisku do morza, basenu, jeziora, zalewu, rzeczki a nawet strumyka.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Dla mnie nic przyjemnego, żadnych szczególnych wspomnień, poza tym piachem. Dosłownie wszędzie.
I co kilka metrów inne parki, głośno jęczące i wzdychające


Wg mnie panna z opowieści sobie sama zasłużyła swoim zachowaniem na to wszystko.

To, że startowała do zajętych kolesi, to też nie było pewnie dobrowolne, hormony nią targały, czy jakiś inny los? Nie jej wina w każdym razie...
Bo zawsze faceci są źli, wykorzystują biedne dziewczyny. Niemożliwe, że kobieta zachowuje się jak szma.ta, no przecież każda to dama, w życiu by się na takie coś nie zgodziła.

Każda dama, po prostu lubi ten sport, to, że przystawia się do zajętych facetów to przecież nic złego. Odkrywanie seksualności itp

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2013-10-18 o 22:23
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:00   #53
laska000007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: seks na plazy

No i jestesmy juz po wakacjach,i jak wrażenia po wakacjach spędzonych nad morzem? Przezyliście to na plaży?
laska000007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:31   #54
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Wg mnie panna z opowieści sobie sama zasłużyła swoim zachowaniem na to wszystko.

To, że startowała do zajętych kolesi, to też nie było pewnie dobrowolne, hormony nią targały, czy jakiś inny los? Nie jej wina w każdym razie...
Bo zawsze faceci są źli, wykorzystują biedne dziewczyny. Niemożliwe, że kobieta zachowuje się jak szma.ta, no przecież każda to dama, w życiu by się na takie coś nie zgodziła.
przychylam sie do Twojego zdania . bedac taka latwa musiala sie liczyc z aktami "poniewierajacymi" ją... niestety znam takie przypadki, kiedy to dziewczyna wykorzystuje kolesia i jego upicie - przykra sprawa ogolnie i dziala wbrew jemu, dla swoich zachcianek/pobudek. wiec zycie pisze rozne scenariusze.

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Ja to wszystko rozumiem, ale moim zdaniem nawet największa szmata nie zasługuje na taki los. Rozumiem, że część wczasowiczów (przynajmniej tych polskich) przypomniała sobie słowa Leppera, że przecież prostytutki się nie da zgwałcić.
To, że kobieta jest łatwa, nie znaczy, że należy sobie z niej robić pośmiewisko i narażać ją na takie sytuacje. To jest kobieta i Ty jako kobieta powinnaś tym bardziej jej pomóc.
a ja uwazam, ze powinna wiedziec, co niesie ze soba takie zachowanie. to sa po prostu: konsekwencje jej wyborow, a ona jako dorosla kobieta powinna byc tego swiadoma. i niestety nie bede solidarna z jajnikami slepo .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 15:07   #55
Laughingman8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez laska000007 Pokaż wiadomość
No i jestesmy juz po wakacjach,i jak wrażenia po wakacjach spędzonych nad morzem? Przezyliście to na plaży?
Nie raz i nie dwa ;] Mamy z dziewczyna jedno miejsce do plazowania daleko poza Trojmiastem, gdzie mozna do woli opalac sie topless.
Odgradzamy sie plotkiem z materialu i zaczynamy zabawe. Zero ludzi wokolo wiec mozna bez obaw krzyczec , stekac i mowic sobie swinstwa.

Zreszta nawet na zatloczonej plazy da sie ustami zadowolic dziewczyne ;]
Pozdrawiam 2 panny ktore w sierpniu podgladaly nas niedaleko jelitkowskiej plazy ;]
Laughingman8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.