przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 13:05   #1
punkowa666
Przyczajenie
 
Avatar punkowa666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12

przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY!


witam
mam takie pytanie dwie noce smarowalam sie maścią pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!
punkowa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:52   #2
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY!

ja też sie zmagam z przebarwieniami wejdz zobacz do mnie ,ale o tej maści nie słyszałam,jeżeli chcesz coś tańszego wypróbowanego na mojej skórze pomogę ,chyba juz wszystko miałam na mojej twarzy

Edytowane przez moniasass
Czas edycji: 2013-01-13 o 19:54
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:02   #3
ifonkaewa
Przyczajenie
 
Avatar ifonkaewa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY!

Cytat:
Napisane przez punkowa666 Pokaż wiadomość
witam
mam takie pytanie dwie noce smarowalam sie maścią pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!
Miałam tą masć i jest rewelacyjna owszem skóra schodzi po niej po 2 tygodniach plamy wyraxnie były bledsze ,wrażliwsze skóry mogą tak reagować wtedy należy smarować co drugi dzień . Na dzień używać dobrego tłustego kremu i filtrów.Poszukaj na temat tej maści informacji czytałam gdzieś że podobnie dziewczyna reagowała ....chyba odstawiła na czas wygojenia i potem znów zaczęła stosować .
ifonkaewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 08:55   #4
kasiazjawora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY!

Kochana znalazłam jeszcze jeden sposób na pozbycie sie przebarwień. Zielone porzeczki zmiksuj na papkę i przyłóż sobie tam gdzie masz przebarwienia. W porzeczkach jest naturalny kwas i czasem czuje jak mnie pali ale nic się ze skóra złego nie dzieje wręcz przeciwnie jest bardziej elastyczna no i przebarwienia znikają. Ja jak miksuje porzeczki to tobie taka papkę na 3 razy- wiec do pudełeczka lub szklanki i do lodówki. Szkoda ze nie zrobiłam sobie przed kuracja zdjęcia i teraz było by widać duża różnice Polecam z czystym sercem a co najważniejsze nic nie kosztuje i jest naturalna.
kasiazjawora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:25   #5
Deiv1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: przebarwienia -maść pigmanorm POMOCY!

do usunięcia

Edytowane przez Deiv1990
Czas edycji: 2016-05-11 o 12:24
Deiv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 00:25:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.