sucha skóra ust i kącików - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 10:54   #1
magdalejn
Przyczajenie
 
Avatar magdalejn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2

sucha skóra ust i kącików


Witam ! Z góry przepraszam,że zakładam nowy wątek, ale jestem tu nowa
Mam problem ze swoimi ustami i mam nadzieje, że pomożecie mi dziewczyny W skrócie: moje usta są bardzo suche, skóra się łuszczy i wygląda jakbym miała w kącikach ust lukier od pączka.. A w szczególe to zaczęło się o 'zajada' bo to był jakiś podstępny zajad! jeden kącik(lewy) mnie bolał przy otwieraniu ust, wiec postanowiłam kupić witamine B2 na zajady, ale nie pomogło. Kącik był zaczerwieniony i wychodziło to poza kontur ust.Po jakimś czasie skóra w kąciku zaczęła się łuszczyć i być bardzo sucha i wtedy też 2 kącik zrobił się czerwony i zniekształcał mi kontur ust smarowałam przeróżnymi balsamami, Blistex classic i intensive lip relief, balsam z avonu z masłem shea, carmex, krem nivea... nic nie pomagało, no może na jakiś czas usta wydawały się gładkie i piękne. Kiedy smarowałam na noc, wstając rano miałam uczucie ściągnięcia skóry w kącikach.. jakby mi ktoś zaszył trochę kąciki, znikało to po posmarowaniu jakimś balsamem do ust.
Jestem już bezradna i nie wiem co mam z nimi zrobić żeby je doprowadzić do ładu Licze na na Was, może któraś miała takie doświadczenie
magdalejn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-05 11:54:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.