"walczymy o nasze marzenia..." - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 17:35   #61
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość

azakowana - Witamy. Jeśli chcesz być dopisana do listy to podaj imię, wiek, data ostatniej @ i który cykl - no i trzymamy aby wreszcie się udało



Agnieszka, 28 lat, cykl24, data ostatnie @ 28.12.2009
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 18:33   #62
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam kotek81



Niech zimowy dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 35 staraczek:

KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
sanderinka - ( Sandra, mazowieckie) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone


Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 24, last @ 1.11
evelina.00 - (Ewelina, 29 lat, Warszawa) cykl 6, last @ 3.11
serduszkowata - (Kinga, 31 lat, Długie) cykl 18, last @ 5.11
nayhde - (Magda, 24 lat, warm.-maz.) cykl 2, last @ 14.11
malami82 - (Agnieszka, 27 lat, Lubuskie) cykl 12, last @ 14.11
lalala to ja81 - (Agnieszka, 28 lat, UK) cykl 3, last @ 16.11
ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 2, last @ 18.11
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 13, last @ 21.11
baby29 - (Edyta,29 lat,Radom) cykl 15, last @ 25.11
szarlot27 - (Dorota, 29 lat) cykl 5, last @ 4.12
Tacca - (Maryla, 29 lat) cykl 17, last @ 4.12
Justine1988 - (Justyna, 21 lat,Koszalin) cykl 1. last @ 9.12
magdulec - (Magda, 28 lat, Lubelskie) cykl 11, last @ 11.12
nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 11, last @ 13.12
Irmusia81 - ( Aneta, 28 lat, Kraków) cykl 8, last @ 14.12
kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 10, last @ 17.12
kotek81 - (Karina,28lat,Jędrzejów) cykl 8, last @ 19.12
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) cykl 2, last @ 19.12
Aleksandretta - (Ola, lat 24, mazowieckie ) cykl 5, last @ 21.12
kzabeczka - ( Kasia, 26 lat, Bydgoszcz) cykl 7, last @ 22.12
cherubinka -(Aga,27 lat, Podlasie) cykl 14, last @ 22.12
karo08 - (Karolina, 25 lat, Kraków) cykl 4, last @ 23.12
pacierp - (Marta, 26 lat, Wrocław)cykl 10, last @ 23.12
Maggie1983 - (Magda, 26 lat, łódzkie) cykl 8, last @ 24.12
edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 16, last @ 25.12
coralady - (Nela,28 lat,Małopolska) cykl 15, last @ 26.12
achaia - ( Dorota, 28 lat , Łódź ) cykl 9, last @ 27.12
azakowana - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice)cykl 24, last @ 28.12
starapanna - (Ania, 29 lat, Koszalin) cykl 3, last @ 28.12
malinka123108
- (Marlena, ... lat, ........) cykl 3, last @ 28.12
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) cykl 10, last @ 31.12
nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) cykl 9, last @ 1.01
sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) cykl 3, last @ 03.01
Lisica1 - (Marta, 25 lat, Lubuskie) cykl 19, last @ 3.01
anna1177 - (Ania, 27 lat, Siedlce) cykl 1, last @ ........


Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 24 zafasolkowane:


edi25(Edyta, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p-10 stycznia 2010
fleurdelacour(Pola, 29 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 9 cyklu
Lenka1000(Lena,32 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu(t.p-28 stycznia 2010)
ula 87(Ula, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu(t.p-24 stycznia 2010)
PatkaM84(Patrycja, 25 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-22 stycznia 2010)
Sweet_Jelly(Malwina, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
pomarnczka (Gosia, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
malga19 (Gosia, 19 lat,)gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-9 stycznia 2010)
gooha3 (Gosia, 24 lata)gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
youyou ( Ola, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p-20 luty 2010)
mikaaa84 (Mika, 24lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu
celka2000(Celina, 28 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
roza26(Hania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 14 cyklu
asienka240 (Asia,21lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 13 cyklu
yolanda9 - (Jola, 28 lat) - gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu
ałła -(Paulina, lat 28, warmińsko-mazurskie) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
hanjah - (Hania, 26 lat, UK) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
marrticzka - (Marta, lat 28, warmia-mazury) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu (t.p.-30.06.2010 lub 01.07.2010)
mlmFM -(Sandra,24 lata, Warszawa) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
agravka -(Kasia,24 lata) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
karolcia228 - (Karolina, 23 lat, Świnoujście) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p.- 28.07.2010)
hexa84 - (Ania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu (t.p.- 8.07.2010)
ola_k11 - (Ola, 25 lat, Legionowo k/Warszawy) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu,
slicznosc - (Ilona, 21 lat, mazowieckie)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
Malga19 - Aniołki dwa [*] [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
Zafrine, evelina.00, serduszkowata, nayhde, lalala to ja81, ewakol, Koona - dziewczyny co u Was??? Macie jeszcze listopadowe daty @. Czy coś należy zmienić??? Dajcie znać co u Was!!! W przeciwnym razie zostaniecie usunięte z listy!!!



A i jeszcze - azakowana skąd jesteś? Sorry, że tak pytam na raty, ale dopiero się wdrażam w prowadzenie listy

Edytowane przez kotek81
Czas edycji: 2010-01-05 o 06:24
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 18:42   #63
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

O widzisz tego nie dopisałam - Gorlice
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 19:18   #64
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
karolciu ja skończyłam 9tc, dzis jest 1 dzien 10 dc dziś mam 1 usg, moi szefowie nie wiedza, chce utrzymac tajemnice do konca Itrym. w pracy nie daj sobie wejsc na glowe a dlaczego chcesz pracowac do 14? a czemu ustalasz pensję?

Edytowane:
aaa własnie doczytalam ze juz wszystko ustalilas!! to w takim razie gratki
Hej, jakis katar dorwal Ja tez mialam taki zamiar, ale nie czuje sie najlepiej i nie bede sie meczyc, dlatego ze jestem bo obumarlej ciazy, musze sie oszczedzac, a tak jak bede pracowac 8 h to mnie kolezanka zajezdzi a tak to dopoczne, po za tym zamiast pojsc na zwolnienie pracuje krocej, a pensje mam placona czasc na konto czesc do reki zarabiam duzo wiec musze ustalic pensje Juz ustalona....a skoro moge pracowac mniej to co bede sie wysilac teraz mam wazniejsze sprawy zdrowie malca ja w srode zaczynam 11tc a w czwartek ide na wizytke
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 19:45   #65
karo08
Rozeznanie
 
Avatar karo08
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina marzeń
Wiadomości: 543
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Witam witam
Ja również melduję sie na nowym wątku
Fajna nazwa
karo08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:02   #66
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cześć dziewczynki, witam Wszystkie bardzo serdecznie na nowym watku. Bardzo podoba mi sie nowa nazwa...."walczymy o nasze marzenia"...Nie planujmy tylko walczmy/ działajmy.Przyznajcie same nasza psychika nieźle obrywa....te pragnienie ciązy , ciągłe obserwacje i analizy kazdego dnia cyklu, wyliczanie dni płodnych,mierzenie temperatur, robienie testów owulacyjnych , urojone objawy ciązy , testy ciążowe, strach przed okresem...i...jedna kreseczka...załamka...i nowy cykl...i powtórka z rozrywki...ale wiecie co...zadna z Nas nie jest z tym wszystkim sama...mamy siebie nawzajem i widze ,że slicznie sie wspieracie...brawo...ja tez potrzebuje wsparcia...miło jest wymienić sie doswiadczeniami, spostrzerzeniami ..dlatego tu jestem....razem przez to przejdziemy...Życzę wszystkim owocnych staranek...
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:15   #67
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Szkoda tylko, ze czasami przychodzą takie chwile, że się wszystkiego odechciewa, chciałoby się to wszystko rzucić i po prostu przestać myśleć. Ale jak Ja mam dzisiaj właśnie taki dzień.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 20:57   #68
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

To normalne....ja tez miewam takie dni nawet bardzo często....ale nie ma co sie zalamywac trzeba walczyc o swoje marzenia i chyba należy wierzyć podobno wiara czyni cuda....wyobrazam sobie co niektóre z Was przeżywaja kolejny cykl i nic...( niektóre maja juz za sobą po kilkanaście cyklów starań ja zaczęłam pierwszy i jak zobaczyłam jedna kreseczke...straszny ból:-(...wszystkie wyobrażenia szlak trafił...ja juz widziałam dzieciatko na swoich raczkach...już wyobrażalam sobie jak będzie wyglądało...ja i mój narzeczony mielismy rózne wizje ,ktorymi sie dzieliliśmy , piekne wizje ..ahhh sie rozmarzyłam...oboje bardzo chcemy dziecka jestesmy na to gotowi i jak widze jak on tego chce a tu nie wyszlo ogarnia mnie rozpacz....czuje ,że coś ze mnajest nie tak, że nie moge mu dac tego czego on pragnie , czego oboje pragniemy...ale moj tż mnie pociesza mówi nie w tym cyklu to w nastepnym ...będziemy walczyć...Ty tez walcz wszystkie walczcie...próbujmy az do skutku

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

U mnie sprawa wyglada tak...( przypomne Wam )..niestety nie uzyskalam zadnej odpowiedzi na mój post :-( ).....
Więc dzis jest moj 27 dzień cyklu ( cykle mam nieregularne od 28 do 30 ostatni nawet trwal 36 dni ale wnioskuje ,ze to przez stres, miałam ostatnio troche nerwowych sytuacji ) przytulamy sie srednio co drugi dzień.Wedlug moich obliczen dni plodne przypadaly na 21-28.12. w tych dniach przytualismy się 22,24,25,27,28 grudnia...(wydaje mi sie ze mialam wtedy owulacje zaobserowałam śluz owulacyjny jak sie nie myle jakos 22 albo 23 grudnia ).....nie wytrzymałam i postanowiłam zrobic test w 22 dniu cyklu tj. 30 grudnia( przed sylwestrowym szalenstwem;-) wyszedl negatywny i teraz niewiem co mam o tym sadzic. Czy na test było za wcześnie czy raczej wynik jest jaknajbardziej wiarygodny....chyba tak :-( ale od połowy cyklu miałam lekko nabrzmiałe piersi ...od jakis 3 dni moje piersi sa mocnoa nabrzmiałe i bola przy dotyku najbardziej z zewnętrznych stron. Zaobserwowałam równiez ,ze żlki na nich sa bardziej widoczne niż zwykle( a może poprostu wcześniej nie zwracalam na to uwagi ) a może to poprostu zwyczajne objawy zwiastujace @. ????Nie wiem juz co mam o tym myślec...wariuje raz mam nadzieje ,ze mozesie udało a z drugiej strony jak mogło sie udac skoro test wyszedł negatywny...zreszta to za piekne by mogłobyc prawdziwe ..poradżcie co myslicie na ten temat jakie sa szanse bym została mama juz w pierwszysm cyklu starań????Okres powinnam dostać 7 stycznia...zrobie w tym dniu test jesli sie nie pojawi ale to czekanie ta niepewnośc mnie wykańcza pomóżcie????proszę...moge miec nadzieje...jesli nie roziwejcie mi ja..bym mogła psychicznie przygotowac sie na nadejscie @
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:05   #69
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

22 dzień cyklu to za wcześnie na robienie testu, więc musisz poczekać.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:26   #70
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
22 dzień cyklu to za wcześnie na robienie testu, więc musisz poczekać.
Czyli nie sugerować się wynikiem testu....to jest jakaś nadzieja...ale moja znajoma robiła test i juz po 3 dobach wyszedł jej posytywny i faktycznie była w ciązy....a z ulotki testu wynika ,że można go robić juz 7 dni po stosunku...więc jesli u mnie do zaplodnienia doszlo 22 lub 24 to 7 dni minęło....juz sama nie wiem.. no nic czekam...w czwartek sie dowiem.Dziękuje za odpowiedz....

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Dodam jeszcze ,że test nie robiłam z porannego moczu robiłam go późnym wieczorem ....:-/
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:41   #71
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

To ja też zamelduję się na nowym wątku. Właściwie to nie mam weny do pisania, ale cały czas Was podczytuję kochane i trzymam kciuki.
Momentami brakuje mi wiary, że kiedykolwiek się uda ...14 cykli i nic ...ale nie ma co smęcić, wiele z Was jeszcze dłużej się stara.

Oczywiście witam wszystkie nowe staraczki ...obyście nie musiały długo czekać na swoje szczęście

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Czyli nie sugerować się wynikiem testu....to jest jakaś nadzieja...ale moja znajoma robiła test i juz po 3 dobach wyszedł jej posytywny i faktycznie była w ciązy....a z ulotki testu wynika ,że można go robić juz 7 dni po stosunku...więc jesli u mnie do zaplodnienia doszlo 22 lub 24 to 7 dni minęło....juz sama nie wiem.. no nic czekam...w czwartek sie dowiem.Dziękuje za odpowiedz....

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Dodam jeszcze ,że test nie robiłam z porannego moczu robiłam go późnym wieczorem ....:-/
Justine, test zrobiłaś stanowczo za wcześnie, bywa, że nawet w dniu spodziewanej @ jeszcze nie wychodzi. Zrób wtedy, kiedy powinnaś dostać @ i z porannego moczu. Oczywiście życzę 2 kresek ...ale gdyby wyszła 1, a @ dalej się nie pojawiała, powtórz za kilka dni
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 21:45   #72
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

No to tym bardziej
Wiesz to, że do stosunku doszło 22 czy 24 nie znaczy że wtedy doszło do zapłodnienia
Możliwe, ze Twoja znajoma była w ciąży dłużej niż myślała - czasem zdarza się przecież plamienie, które dziewczyny mylą z okresem. Po 3 dobach zarodek niekoniecznie zdążył się zagnieździć w macicy.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:17   #73
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
No to tym bardziej
Wiesz to, że do stosunku doszło 22 czy 24 nie znaczy że wtedy doszło do zapłodnienia
Możliwe, ze Twoja znajoma była w ciąży dłużej niż myślała - czasem zdarza się przecież plamienie, które dziewczyny mylą z okresem. Po 3 dobach zarodek niekoniecznie zdążył się zagnieździć w macicy.
Wiem masz racje,to że doszło do stosunku nie musi oznaczac, że doszło do zaplodnienia.....to takie moje założenie...nie wiesz jak to jest wszystko sobie wmówisz by tylko jak najszybciej móc zrobic test by ukrócic to czekanie...ta niepewność...a co do mojej znajomej..może faktycznie wczesniej była w ciązy bo teraz jest w 7 m-cu sie okazuje, że jej dziecko w brzuszku jest wieksze o jakies 2 tygodnie niż pozostałe dzieci w tym tc...a co myślisz o moich objawach...z tego co tu czytałam to przewaznie w poczatkowym stadium ciązy raczej cięzko o jakies objawy...chyba ból piersi spowodowany jest nadchodzaca @ ale ....jak sie w tym cyklu nie uda to będę się martwiła...i doszukiwala sie u siebie jakiś powikłań...jakiegoś pecha mam dziwne rzeczy sie mnie czepiaja...moze jeszcze sie okaze ze bede miala problem z zajściem w ciąze....albo poprostu taki juz ten świat niesprawiedliwy ze jesli czegos bardzo chcemy nie dostajemy tego...dobra nie marudze...czekam...dzieku je dziwczynki;-*

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
To ja też zamelduję się na nowym wątku. Właściwie to nie mam weny do pisania, ale cały czas Was podczytuję kochane i trzymam kciuki.
Momentami brakuje mi wiary, że kiedykolwiek się uda ...14 cykli i nic ...ale nie ma co smęcić, wiele z Was jeszcze dłużej się stara.

Oczywiście witam wszystkie nowe staraczki ...obyście nie musiały długo czekać na swoje szczęście



Justine, test zrobiłaś stanowczo za wcześnie, bywa, że nawet w dniu spodziewanej @ jeszcze nie wychodzi. Zrób wtedy, kiedy powinnaś dostać @ i z porannego moczu. Oczywiście życzę 2 kresek ...ale gdyby wyszła 1, a @ dalej się nie pojawiała, powtórz za kilka dni
Dziękuje za odpowiedź, zrobie test w czwartek...i zobaczymy...zrobie go rano przed pracą....ale juz powtarzac nie będe...nie będzie sensu sie łudzić;-)
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:31   #74
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

A u mnie bylma u Gnia...i co Dupa..rozw arcie 1 cm...oznak porodu nie widac a skurcze moga byc przepowiadacze...i tak mam czekac az ma corka wyjdzie na swita....

ide sie okapac pa do jutra
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:40   #75
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
A u mnie bylma u Gnia...i co Dupa..rozw arcie 1 cm...oznak porodu nie widac a skurcze moga byc przepowiadacze...i tak mam czekac az ma corka wyjdzie na swita....

ide sie okapac pa do jutra
Cierpliwości kochana to juz niedługo, ale szczęściara z Ciebie.... czekaj cierpliwie ona sama będzie wiedziała kiedy przyjść na świat....biez tez pod uwage opcje, że lekarz mógł sie pomylic z terminem porodu....u mojej mamy pomylił się o cały miesiąc i sztucznie wywoływali poro w 8 miesiącu ciązy..masakra...ale to bylo 8 lat temu medycyna poszła do przodu więc glowa do góry....ja czekam razem z Tobą...kojarze Cie jeszcze z czasów kiedy dopiero staralaś się o dzidzie ale nie było mnie tu dość długo i nie miałam okazji ci pogratulowac...wiec zrobie to teraz SERDECZNIE GRATULUJE...powodzenia... .bezbolesnego porodu;-)
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:07   #76
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Wiem masz racje,to że doszło do stosunku nie musi oznaczac, że doszło do zaplodnienia.....to takie moje założenie...nie wiesz jak to jest wszystko sobie wmówisz by tylko jak najszybciej móc zrobic test by ukrócic to czekanie...ta niepewność...a co do mojej znajomej..może faktycznie wczesniej była w ciązy bo teraz jest w 7 m-cu sie okazuje, że jej dziecko w brzuszku jest wieksze o jakies 2 tygodnie niż pozostałe dzieci w tym tc...a co myślisz o moich objawach...z tego co tu czytałam to przewaznie w poczatkowym stadium ciązy raczej cięzko o jakies objawy...chyba ból piersi spowodowany jest nadchodzaca @ ale ....jak sie w tym cyklu nie uda to będę się martwiła...i doszukiwala sie u siebie jakiś powikłań...jakiegoś pecha mam dziwne rzeczy sie mnie czepiaja...moze jeszcze sie okaze ze bede miala problem z zajściem w ciąze....albo poprostu taki juz ten świat niesprawiedliwy ze jesli czegos bardzo chcemy nie dostajemy tego...dobra nie marudze...czekam...dzieku je dziwczynki;-*
Nie chodziło mi o to, że mogło nie dojść do zapłodnienia tylko o to, że do zapłodnienia dochodzi czasem kilka dni później.
Co do objawów to ja w trakcie tych 24 cykli przekonałam się, że bardzo ciężko jest poznać czy dane objawy są objawami ciążowymi czy zbliżającego się okresu. Ja prawie za każdym razem miałam nabrzmiałe piersi, bóle w dole brzucha, byłam śpiąca i nic. Dlatego bardzo sceptycznie podchodzę do wszelkich objawów. Uwierzę jedynie w dwie kreski na teście

Ja zaczęłam się martwić po roku. Po jednym cyklu to nawet nic nie można powiedzieć. Bo mało która zdrowa kobieta zachodzi w ciążę za pierwszym razem. Jeżeli się nie uda to zacznij robić sobie wykresy, prowadzić obserwacje. Zawsze to pomoże Ci lepiej poznać własny organizm i jeśli rzeczywiście coś będzie nie tak to nie wyjdziesz z kwitkiem od lekarza. Przeważnie jest to pierwsza rzecz o jaka pyta ginekolog, gdy kobieta ma problemy z zajściem w ciążę.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:18   #77
Zafrine
Raczkowanie
 
Avatar Zafrine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 77
GG do Zafrine
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Witam

melduje sie na nowym watku. kotek prosze zmien mi @ na 02.01.2010 jak juz pisalam mam baaardzo nieregularne cykle i stad ten poslizg tak wiec zaczyna 25 cykl staran, tym razem z dostinexem bo prolaktyna za wysoka

nie udzielam sie za wiele ale caly czas was podczytuje
Zafrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 06:39   #78
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam kotek81



Niech zimowy dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 35 staraczek:

KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
sanderinka - ( Sandra, mazowieckie) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone


evelina.00 - (Ewelina, 29 lat, Warszawa) cykl 6, last @ 3.11
serduszkowata - (Kinga, 31 lat, Długie) cykl 18, last @ 5.11
nayhde - (Magda, 24 lat, warm.-maz.) cykl 2, last @ 14.11
malami82 - (Agnieszka, 27 lat, Lubuskie) cykl 12, last @ 14.11
lalala to ja81 - (Agnieszka, 28 lat, UK) cykl 3, last @ 16.11
ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 2, last @ 18.11
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 13, last @ 21.11
baby29 - (Edyta,29 lat,Radom) cykl 15, last @ 25.11
szarlot27 - (Dorota, 29 lat) cykl 5, last @ 4.12
Tacca - (Maryla, 29 lat) cykl 17, last @ 4.12
Justine1988 - (Justyna, 21 lat,Koszalin) cykl 1. last @ 9.12
magdulec - (Magda, 28 lat, Lubelskie) cykl 11, last @ 11.12
nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 11, last @ 13.12
Irmusia81 - ( Aneta, 28 lat, Kraków) cykl 8, last @ 14.12
kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 10, last @ 17.12
kotek81 - (Karina,28lat,Jędrzejów) cykl 8, last @ 19.12
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) cykl 2, last @ 19.12
Aleksandretta - (Ola, lat 24, mazowieckie ) cykl 5, last @ 21.12
kzabeczka - ( Kasia, 26 lat, Bydgoszcz) cykl 7, last @ 22.12
cherubinka -(Aga,27 lat, Podlasie) cykl 14, last @ 22.12
karo08 - (Karolina, 25 lat, Kraków) cykl 4, last @ 23.12
pacierp - (Marta, 26 lat, Wrocław)cykl 10, last @ 23.12
Maggie1983 - (Magda, 26 lat, łódzkie) cykl 8, last @ 24.12
edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 16, last @ 25.12
coralady - (Nela,28 lat,Małopolska) cykl 15, last @ 26.12
achaia - ( Dorota, 28 lat , Łódź ) cykl 9, last @ 27.12
azakowana - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice)cykl 24, last @ 28.12
starapanna - (Ania, 29 lat, Koszalin) cykl 3, last @ 28.12
malinka123108
- (Marlena, ... lat, ........) cykl 3, last @ 28.12
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) cykl 10, last @ 31.12
nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) cykl 9, last @ 1.01
sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) cykl 3, last @ 03.01
Lisica1 - (Marta, 25 lat, Lubuskie) cykl 19, last @ 3.01
anna1177 - (Ania, 27 lat, Siedlce) cykl 1, last @ ........
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 25, last @ 2,01

Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 24 zafasolkowane:


edi25(Edyta, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p-10 stycznia 2010
fleurdelacour(Pola, 29 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 9 cyklu
Lenka1000(Lena,32 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu(t.p-28 stycznia 2010)
ula 87(Ula, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu(t.p-24 stycznia 2010)
PatkaM84(Patrycja, 25 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-22 stycznia 2010)
Sweet_Jelly(Malwina, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
pomarnczka (Gosia, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
malga19 (Gosia, 19 lat,)gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-9 stycznia 2010)
gooha3 (Gosia, 24 lata)gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
youyou ( Ola, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p-20 luty 2010)
mikaaa84 (Mika, 24lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu
celka2000(Celina, 28 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
roza26(Hania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 14 cyklu
asienka240 (Asia,21lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 13 cyklu
yolanda9 - (Jola, 28 lat) - gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu
ałła -(Paulina, lat 28, warmińsko-mazurskie) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
hanjah - (Hania, 26 lat, UK) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
marrticzka - (Marta, lat 28, warmia-mazury) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu (t.p.-30.06.2010 lub 01.07.2010)
mlmFM -(Sandra,24 lata, Warszawa) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
agravka -(Kasia,24 lata) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
karolcia228 - (Karolina, 23 lat, Świnoujście) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p.- 28.07.2010)
hexa84 - (Ania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu (t.p.- 8.07.2010)
ola_k11 - (Ola, 25 lat, Legionowo k/Warszawy) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu,
slicznosc - (Ilona, 21 lat, mazowieckie)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
Malga19 - Aniołki dwa [*] [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]

evelina.00, serduszkowata, nayhde, lalala to ja81, ewakol, Koona - dziewczyny co u Was??? Macie jeszcze listopadowe daty @. Czy coś należy zmienić??? Dajcie znać co u Was!!! W przeciwnym razie zostaniecie usunięte z listy!!!

Zafrine -

Justine1988 - test zrobiony był stanowczo za wcześnie, więc się nie załamuj, poczekaj spokojnie do daty spodziewanej @ a jeśli dasz radę wytrzymać to nawet później (chociaż ja sama na ogół nie wytrzymuję ) trzymam

A gdzie to się Dra podziewa? Daruś odezwij się, bo smutno bez ciebie...

Edytowane przez kotek81
Czas edycji: 2010-01-05 o 06:41
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 08:24   #79
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Witam, witam

Chciałam się przywitać z nowymi i "starymi" staraczkami. Nowe dziewczyny pewnie mnie nie kojarzą, bo mało sie odzywam. Trzymam dalej kciuki za wszystkie wątkowe koleżanki

U mnie bez zmian. Ten cykl który jest teraz jest bez leków, wspomagania itp. Będę brała luteinę, zeby nie ciągnał sie w nieskończonośc, a poza tym luz. Ostatnia @ była jedną z najbardziej bolesnych w życiu. Dobrze, ze przyszła dzień przed Wigilią bo nie mogłbym siedzieć przy stole gdyby przyszła dzień później. Wydaje mi się, że to przez te zastrzyki, które sobie robiłam. Bo nic innego oprócz nich nie brałam. Ten cykl odpuściliśmy. Dla zdrowia psychicznego nas obojga. Jest nieźle. Dziś mam 14dc objawów owu brak. Mąż wyjechał na 3 dni do Krakowa i ostatnio przytulaliśmy się w niedziele. Ale tak "dla sportu" nie dla rezultatu. I dobrze. Staram się nie ciśnieniować i będzie co będzie. Może uda się zrobić IUI w następnym cyklu. A jak nie to trudno. Musze przyznać, że teraz potrafię bardziej nad tym panować niż na początku stymulowanych starań kiedy nie przyjmowałam do wiadomości, że sie nie uda. Teraz wiem, że może się nie udać, ale jestem dobrej myśłi. Kupiłam książkę (którą polecała Nika) "Sekret". Narazie jestem dopiero na 36 str, ale już zaczynam powoli się przestawiac na inny sposób myślenia. Kiedyś i nam sie uda.

Buziaki dla Was i do zobaczenia

Justine spokojnie podejdz do tego. Wiem jak to przeżywasz. Jeśli chcesz na 100% wiedzieć to idz na badanie krwi. Nie wierz sikańcom, bo płatają figle. Trzymam kciuki
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 08:52   #80
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Hej, jakis katar dorwal Ja tez mialam taki zamiar, ale nie czuje sie najlepiej i nie bede sie meczyc, dlatego ze jestem bo obumarlej ciazy, musze sie oszczedzac, a tak jak bede pracowac 8 h to mnie kolezanka zajezdzi a tak to dopoczne, po za tym zamiast pojsc na zwolnienie pracuje krocej, a pensje mam placona czasc na konto czesc do reki zarabiam duzo wiec musze ustalic pensje Juz ustalona....a skoro moge pracowac mniej to co bede sie wysilac teraz mam wazniejsze sprawy zdrowie malca ja w srode zaczynam 11tc a w czwartek ide na wizytke
jasne rozumiem ja tez mam jednego aniołka, rano męczę się mdłościami ale na razie nie chce iść na zwolnienie bo nei chce nic mówić w pracy...

a teraz się chwalę!!! mam 2cm ludka, ma główkę, rączki, nóżki i bijące serduszko!!! oczywiście się popłakałam na usg. wszystko jest ok, dzis mam wizyte u gina. przesyłam małego skromnego fluidka
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:33   #81
karo08
Rozeznanie
 
Avatar karo08
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina marzeń
Wiadomości: 543
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Hey dziewczynki
Jak Wam mija dzionek??
karo08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:07   #82
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Czesc
Chciałabym dołączyć do wątku. Można?
Mam na imię Paulina, mam 23 lata, mieszkam w Górach Świętokrzyskich, dziś mija 4 miesiące od mojego ślubu. Jesteśmy w trakcie 5 cyklu starań.
W tym cyklu odpuściłam, nie mierze temp., nie obserwuje, nawet nie wiem kiedy ma przyjść @ i który to dzień cyklu.
Trzymam kciuki za Was i życzę Wam aby w tym roku, każda urodziła pięknego zdrowego maluszka
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:13   #83
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
To normalne....ja tez miewam takie dni nawet bardzo często....ale nie ma co sie zalamywac trzeba walczyc o swoje marzenia i chyba należy wierzyć podobno wiara czyni cuda....wyobrazam sobie co niektóre z Was przeżywaja kolejny cykl i nic...( niektóre maja juz za sobą po kilkanaście cyklów starań ja zaczęłam pierwszy i jak zobaczyłam jedna kreseczke...straszny ból:-(...wszystkie wyobrażenia szlak trafił...ja juz widziałam dzieciatko na swoich raczkach...już wyobrażalam sobie jak będzie wyglądało...ja i mój narzeczony mielismy rózne wizje ,ktorymi sie dzieliliśmy , piekne wizje ..ahhh sie rozmarzyłam...oboje bardzo chcemy dziecka jestesmy na to gotowi i jak widze jak on tego chce a tu nie wyszlo ogarnia mnie rozpacz....czuje ,że coś ze mnajest nie tak, że nie moge mu dac tego czego on pragnie , czego oboje pragniemy...ale moj tż mnie pociesza mówi nie w tym cyklu to w nastepnym ...będziemy walczyć...Ty tez walcz wszystkie walczcie...próbujmy az do skutku

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

U mnie sprawa wyglada tak...( przypomne Wam )..niestety nie uzyskalam zadnej odpowiedzi na mój post :-( ).....
Więc dzis jest moj 27 dzień cyklu ( cykle mam nieregularne od 28 do 30 ostatni nawet trwal 36 dni ale wnioskuje ,ze to przez stres, miałam ostatnio troche nerwowych sytuacji ) przytulamy sie srednio co drugi dzień.Wedlug moich obliczen dni plodne przypadaly na 21-28.12. w tych dniach przytualismy się 22,24,25,27,28 grudnia...(wydaje mi sie ze mialam wtedy owulacje zaobserowałam śluz owulacyjny jak sie nie myle jakos 22 albo 23 grudnia ).....nie wytrzymałam i postanowiłam zrobic test w 22 dniu cyklu tj. 30 grudnia( przed sylwestrowym szalenstwem;-) wyszedl negatywny i teraz niewiem co mam o tym sadzic. Czy na test było za wcześnie czy raczej wynik jest jaknajbardziej wiarygodny....chyba tak :-( ale od połowy cyklu miałam lekko nabrzmiałe piersi ...od jakis 3 dni moje piersi sa mocnoa nabrzmiałe i bola przy dotyku najbardziej z zewnętrznych stron. Zaobserwowałam równiez ,ze żlki na nich sa bardziej widoczne niż zwykle( a może poprostu wcześniej nie zwracalam na to uwagi ) a może to poprostu zwyczajne objawy zwiastujace @. ????Nie wiem juz co mam o tym myślec...wariuje raz mam nadzieje ,ze mozesie udało a z drugiej strony jak mogło sie udac skoro test wyszedł negatywny...zreszta to za piekne by mogłobyc prawdziwe ..poradżcie co myslicie na ten temat jakie sa szanse bym została mama juz w pierwszysm cyklu starań????Okres powinnam dostać 7 stycznia...zrobie w tym dniu test jesli sie nie pojawi ale to czekanie ta niepewnośc mnie wykańcza pomóżcie????proszę...moge miec nadzieje...jesli nie roziwejcie mi ja..bym mogła psychicznie przygotowac sie na nadejscie @
kwestia objawow jest bardzo osobliwa, wiec musisz sie poobserwowac sama-ja np zawsze mam widoczne zylki na piersiach, wiec ten objaw u mnie odpada a piersi potrafia mnie juz pobolewac na tydzien przed @ zawsze z boku-tak mniej wiecej jak biegna fiszbiny w staniku takze skoro takie objawy mam bez ciazy to w ciazy pewnie nie bede miec objawow-znikna zylki i iersi nie beda bolec
ale trzymam kciuki, ze u Ciebie to jednak TO
Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Witam, witam

Chciałam się przywitać z nowymi i "starymi" staraczkami. Nowe dziewczyny pewnie mnie nie kojarzą, bo mało sie odzywam. Trzymam dalej kciuki za wszystkie wątkowe koleżanki

U mnie bez zmian. Ten cykl który jest teraz jest bez leków, wspomagania itp. Będę brała luteinę, zeby nie ciągnał sie w nieskończonośc, a poza tym luz. Ostatnia @ była jedną z najbardziej bolesnych w życiu. Dobrze, ze przyszła dzień przed Wigilią bo nie mogłbym siedzieć przy stole gdyby przyszła dzień później. Wydaje mi się, że to przez te zastrzyki, które sobie robiłam. Bo nic innego oprócz nich nie brałam. Ten cykl odpuściliśmy. Dla zdrowia psychicznego nas obojga. Jest nieźle. Dziś mam 14dc objawów owu brak. Mąż wyjechał na 3 dni do Krakowa i ostatnio przytulaliśmy się w niedziele. Ale tak "dla sportu" nie dla rezultatu. I dobrze. Staram się nie ciśnieniować i będzie co będzie. Może uda się zrobić IUI w następnym cyklu. A jak nie to trudno. Musze przyznać, że teraz potrafię bardziej nad tym panować niż na początku stymulowanych starań kiedy nie przyjmowałam do wiadomości, że sie nie uda. Teraz wiem, że może się nie udać, ale jestem dobrej myśłi. Kupiłam książkę (którą polecała Nika) "Sekret". Narazie jestem dopiero na 36 str, ale już zaczynam powoli się przestawiac na inny sposób myślenia. Kiedyś i nam sie uda.

Buziaki dla Was i do zobaczenia

Justine spokojnie podejdz do tego. Wiem jak to przeżywasz. Jeśli chcesz na 100% wiedzieć to idz na badanie krwi. Nie wierz sikańcom, bo płatają figle. Trzymam kciuki
moj maz jest fanem sekretu-nie wiem, czy wiesz ale jest tez film sekret i u niego od tego ta fascynacja sie zaczela powiem Ci, ze cos w tym jest zawsze, jak mowie, ze nigdy nam sie nie uda to slysze "ale sekret"
Cytat:
Napisane przez karo08 Pokaż wiadomość
Hey dziewczynki
Jak Wam mija dzionek??
u mnie leniwie i spiaco ale wiecie co pieknie tak bialo za oknem-czysciutko

-------------------------------
chyba przyszla pora przeprosic sie z ginem wczoraj po starankach czulam prawy jajnik, a dzis "czuje" podbrzusze.... wogole to palce mi bardzo puchna-wlasnie musialam zdjac obraczke i pierscien
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:29   #84
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

To i ja się witam na nowym wątku ze "starymi" i "nowymi" staraczkami!

U mnie walka trwa W czwartek ide na badanie Pct,czyli badanie na wrogość śluzu.Przynajmniej będzie wiadomo co i jak.Nie spinam się w tym cyklu(przynajniej narazie)i jestem dobej myśli.
Kiedyś i do mnie uśmiechnie sie los i spełni się moje największe marzenie!!!Do każdej z Nas!!!

Kotku zmień mi prosze na liście 14 cykl,a nie 15

Edytowane przez coralady
Czas edycji: 2010-01-05 o 11:31
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:55   #85
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Cierpliwości kochana to juz niedługo, ale szczęściara z Ciebie.... czekaj cierpliwie ona sama będzie wiedziała kiedy przyjść na świat....biez tez pod uwage opcje, że lekarz mógł sie pomylic z terminem porodu....u mojej mamy pomylił się o cały miesiąc i sztucznie wywoływali poro w 8 miesiącu ciązy..masakra...ale to bylo 8 lat temu medycyna poszła do przodu więc glowa do góry....ja czekam razem z Tobą...kojarze Cie jeszcze z czasów kiedy dopiero staralaś się o dzidzie ale nie było mnie tu dość długo i nie miałam okazji ci pogratulowac...wiec zrobie to teraz SERDECZNIE GRATULUJE...powodzenia... .bezbolesnego porodu;-)
dziekuje

Tak wiem....ale mnie to czekanie juz nudzil...heheh


a ja dzis sie lenie..na calego...
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:56   #86
karo08
Rozeznanie
 
Avatar karo08
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina marzeń
Wiadomości: 543
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
kwestia objawow jest bardzo osobliwa, wiec musisz sie poobserwowac sama-ja np zawsze mam widoczne zylki na piersiach, wiec ten objaw u mnie odpada a piersi potrafia mnie juz pobolewac na tydzien przed @ zawsze z boku-tak mniej wiecej jak biegna fiszbiny w staniku takze skoro takie objawy mam bez ciazy to w ciazy pewnie nie bede miec objawow-znikna zylki i iersi nie beda bolec
ale trzymam kciuki, ze u Ciebie to jednak TO

moj maz jest fanem sekretu-nie wiem, czy wiesz ale jest tez film sekret i u niego od tego ta fascynacja sie zaczela powiem Ci, ze cos w tym jest zawsze, jak mowie, ze nigdy nam sie nie uda to slysze "ale sekret"

u mnie leniwie i spiaco ale wiecie co pieknie tak bialo za oknem-czysciutko

-------------------------------
chyba przyszla pora przeprosic sie z ginem wczoraj po starankach czulam prawy jajnik, a dzis "czuje" podbrzusze.... wogole to palce mi bardzo puchna-wlasnie musialam zdjac obraczke i pierscien
Mnie na piersiach nie wychodzą żyłki na @ i troche boli podbrzusze i ogólnie robie się taka spuchnięta. No szkoda tylko że tego śniegu nie było w święta, bo jest ślicznie
karo08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:59   #87
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

witajcie moje kochane
już nowy wąteczkek śliczny tytuł
ja jestem troche zabiegana i nie wchodziłam na forum,ale dziś dzień troszkę luźny to pędze do was zobaczyć widze,że już 3 stronki,a teraz pozwolicie idę was nadrobić co sie tu działo i zaraz znów się odezwę...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:01   #88
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam kotek81



Niech zimowy dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 35 staraczek:

KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
sanderinka - ( Sandra, mazowieckie) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone


evelina.00 - (Ewelina, 29 lat, Warszawa) cykl 6, last @ 3.11
serduszkowata - (Kinga, 31 lat, Długie) cykl 18, last @ 5.11
nayhde - (Magda, 24 lat, warm.-maz.) cykl 2, last @ 14.11
malami82 - (Agnieszka, 27 lat, Lubuskie) cykl 12, last @ 14.11
lalala to ja81 - (Agnieszka, 28 lat, UK) cykl 3, last @ 16.11
ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 2, last @ 18.11
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 13, last @ 21.11
baby29 - (Edyta,29 lat,Radom) cykl 15, last @ 25.11
szarlot27 - (Dorota, 29 lat) cykl 5, last @ 4.12
Tacca - (Maryla, 29 lat) cykl 17, last @ 4.12
Justine1988 - (Justyna, 21 lat,Koszalin) cykl 1. last @ 9.12
magdulec - (Magda, 28 lat, Lubelskie) cykl 11, last @ 11.12
nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 11, last @ 13.12
Irmusia81 - ( Aneta, 28 lat, Kraków) cykl 8, last @ 14.12
kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 10, last @ 17.12
kotek81 - (Karina,28lat,Jędrzejów) cykl 8, last @ 19.12
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) cykl 2, last @ 19.12
Aleksandretta - (Ola, lat 24, mazowieckie ) cykl 5, last @ 21.12
kzabeczka - ( Kasia, 26 lat, Bydgoszcz) cykl 7, last @ 22.12
cherubinka -(Aga,27 lat, Podlasie) cykl 14, last @ 22.12
karo08 - (Karolina, 25 lat, Kraków) cykl 4, last @ 23.12
pacierp - (Marta, 26 lat, Wrocław)cykl 10, last @ 23.12
Maggie1983 - (Magda, 26 lat, łódzkie) cykl 8, last @ 24.12
edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 16, last @ 25.12
coralady - (Nela,28 lat,Małopolska) cykl 14, last @ 26.12
achaia - ( Dorota, 28 lat , Łódź ) cykl 9, last @ 27.12
azakowana - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice)cykl 24, last @ 28.12
starapanna - (Ania, 29 lat, Koszalin) cykl 3, last @ 28.12
malinka123108
- (Marlena, ... lat, ........) cykl 3, last @ 28.12
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) cykl 10, last @ 31.12
nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) cykl 9, last @ 1.01
sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) cykl 3, last @ 03.01
Lisica1 - (Marta, 25 lat, Lubuskie) cykl 19, last @ 3.01
anna1177 - (Ania, 27 lat, Siedlce) cykl 1, last @ ........
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 25, last @ 2,01
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) cykl 5, last @ ......

Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 24 zafasolkowane:


edi25(Edyta, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p-10 stycznia 2010
fleurdelacour(Pola, 29 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 9 cyklu
Lenka1000(Lena,32 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu(t.p-28 stycznia 2010)
ula 87(Ula, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu(t.p-24 stycznia 2010)
PatkaM84(Patrycja, 25 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-22 stycznia 2010)
Sweet_Jelly(Malwina, 22 lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
pomarnczka (Gosia, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
malga19 (Gosia, 19 lat,)gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu(t.p-9 stycznia 2010)
gooha3 (Gosia, 24 lata)gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu
youyou ( Ola, 27 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p-20 luty 2010)
mikaaa84 (Mika, 24lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu
celka2000(Celina, 28 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
roza26(Hania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 14 cyklu
asienka240 (Asia,21lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 13 cyklu
yolanda9 - (Jola, 28 lat) - gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu
ałła -(Paulina, lat 28, warmińsko-mazurskie) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
hanjah - (Hania, 26 lat, UK) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
marrticzka - (Marta, lat 28, warmia-mazury) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu (t.p.-30.06.2010 lub 01.07.2010)
mlmFM -(Sandra,24 lata, Warszawa) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
agravka -(Kasia,24 lata) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
karolcia228 - (Karolina, 23 lat, Świnoujście) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p.- 28.07.2010)
hexa84 - (Ania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu (t.p.- 8.07.2010)
ola_k11 - (Ola, 25 lat, Legionowo k/Warszawy) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu,
slicznosc - (Ilona, 21 lat, mazowieckie)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
Malga19 - Aniołki dwa [*] [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]

evelina.00, serduszkowata, nayhde, lalala to ja81, ewakol, Koona - dziewczyny co u Was??? Macie jeszcze listopadowe daty @. Czy coś należy zmienić??? Dajcie znać co u Was!!! W przeciwnym razie zostaniecie usunięte z listy!!!

Scio - podaj jeszcze datę ostatniej @ to uzupełnię na liście
anna1177 - u ciebie też brakuje daty ostatniej @ i dane malinka123108 też są niepełne.

Kurde ja miałam już nie palić a tymczasem znowu zaczęłam popalać muszę się ostro wziąć za siebie - najgorsze, że tż pali i fajki non stop mam pod ręką... Nie paliłam kilka dni i widziałam efekty, jakoś tak ogólnie samopoczucie mi się poprawiło. Ale nic dam radę
Dziś wzięłam się za porządki - młoda ma tyle zabawek, że chyba mogłabym założyć przedszkole. Oczywiście wszystkie są jej ulubione i nic nie pozwala wyrzucić, a dziś jestem sama w domu więc wszystko posprzątałam, poukładałam i w efekcie wywaliłam cały worek 60 litrów różnych dziwnych rzeczy. Co najlepsze to w ogóle nie widać, żeby coś ubyło... Odłożyłam też całkiem spore pudełko zabawek którymi już się nie bawiła pewnie ze dwa lata, a które jeszcze nie są zniszczone i chyba wystawię je na allegro, nawet jakby udało się je sprzedać za parę groszy to zawsze coś, a ja będę mieć mniejszy bałagan...

Daruś super, że się odezwałaś

Edytowane przez kotek81
Czas edycji: 2010-01-05 o 12:04
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:17   #89
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

no jestem
witam nowe staraczki,bo widze,ze dużo nowych się dołączyło,witajcie i stare tez witam
Malga19 jeszcze troche i córa wyskoczy
kotek81 no gratki prowadzenia listy o widze,ze mnie wołałaś
a dzieci to maja duzo zabawek i kazda chca sie bawic jak chce juz sie wyrzucic a ty baty dostaniesz nie pal
Justine1988 kochana po pierwsze cykle masz nie regularne i test nawet moze nie wyjsć ci w dniu spodziewanej @,pamiętaj póki nie ma nadzieja jest
a z tymi objawami to sie nie dopatruj,ja tyle objawów miałam,ze hej dużo by pisac i zawsze to objaw @ był i teraz objawy biore,ze naleza do @,ja nie uwierze dopóki nie potwierdze,za duzo rozczarowań
pacierp witaj kochana odetchnijcie troszke przyda wam się
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:29   #90
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..."

My sobie też zrobimy chyba przerwę - po tych 24 cyklach bardzo nam sie przyda. Z tym, że u nas taka przerwa to jak nie przerwa Nigdy nie mieliśmy tak, że przytulaliśmy sie tylko w wyznaczone dni ale wtedy kiedy mieliśmy na to ochotę - a to i tak wychodziło, że wtedy kiedy zbliżała się owulacja i zaraz po niej mieliśmy największa ochotę
Ja dzisiaj wieczorem biorę ostatnią tabletkę CLO (ostatnia z ostatniej serii) i boje się, że potem z powrotem się owulacja przestanie pojawiać. Mam się zaszczepić w lutym i marcu przeciwko żółtaczce i przygotować się na laparoskopię, choć pewnie ona nic nowego nie wniesie.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.