Zgłaszam problem: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Pokaż wyniki sondy: Czy się ze mną zgadzasz?
Zgadzam się z Husky 15 100,00%
Nie zgadzam się 0 0%
Problem mnie nie tyczy, jest mi to obojętne 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 11:15   #1
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Thumbs down

Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić


Nie będzie o forum, a o stronie głównej, a dokładniej tych podstronach gdzie są artykuły.

Ponieważ głównie korzystam z laptopa, który i tak ma dość spory monitor to jednak odczuwam dyskomfort przeglądając wspomniane strony. Obrazy i filmiku są tak duże, że nie mieszczą mi się na całym ekranie. A do tego często wyskakuje jakiś pasek, który uporczywie nie chce zniknąć. Jedynie jak zjadę wystarczająco nisko. Przez co to co chcę obejrzeć nadal jest ucięte (patrz: obrazki poniżej). Radziłabym zmniejszyć obrazy jak i okna wideo.

Do tego nie ukrywam, że trafia mnie jasny szlag gdy nagle uruchamia się okno wideo. Nie da się tego zablokować. Przecież po to jest przycisk PLAY by nim włączyć filmik, gdy nam się chce.

Nie raz używałam Adblocka. Niestety tak się wycwaniliście, że nie działa. Dlatego przydałaby się opcja, która uniemożliwi automatyczne uruchamianie się filmików, gdy użytkownik tego nie chce. Chyba że już taka jest a ja nic o tym nie wiem ;c

I usunęłabym ten wyskakujący pasek z reklamą artykułów. Albo chociaż dołączyłabym do niego jakiś przycisk do szybkiego wyłączania. Nie wspominając już o tym, że czasami wyskakują spore okienka w prawym dolnym rogu. Dlaczego tak bardzo chce się uprzykrzać użytkownikom? Nie, to nie jets pytanie retoryczne. Chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś się tak na to uparł by atakować nas wyskakującymi reklamami?
obraz 1.jpg


obraz 2.jpg


Jak widać, wygoda przeglądania portalu na najwyższym poziomie
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 20:00   #2
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

Właśnie weszłam na techniczne, żeby zgłosić ten sam problem (mąż już nie wytrzymuje mojego marudzenia i wkurzania ). Nie wiem kto zaprojektował ten pasek, ale chyba nie korzystał nigdy z wizażu . Próbowałam dzisiaj na KWC poszukać najlepszych płynów dwufazowych - "zjechałam" w dół po przejrzeniu i chcę przejrzeć jeszcze raz. Daję scrollem do góry i wyskakuje ten przeklęty pasek i połowy wyników na laptopie nie widać.
Filmików też przez to nie da ustawić tak, żeby się mieściły na stronie, bo te podpowiedzi zasłaniają.
Zauważyłam, że pojawia się on tylko wtedy, gdy scrolluję w górę - nie wiem skąd założenie, że jak wracam na górę strony, to chcę ją zmienić.
Wkurza to bardzo.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:37   #3
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

Mnie najbardziej wkurzają jednak te samoczynnie włączające się filmiki. Zazeyczaj słucham sobie muzykę na kompie a tu nagle buczy jakiś filmik. Najgorzej jak się zapomnę i przeglądam takich kart kilka na raz. Przejrzę, zostawiam na chwilę i nagle zaczyna się szum. Trafia mnie coś wtedy. Albo te wyścigi by spauzować go szybciej niż ruszy Powinni zrobić ogólnowizażowe zawody na najszybszą wizażankę.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:56   #4
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

ta reklama u góry strony, która się rozwija przy każdym ruchu myszki doprowadza mnie do białej gorączki.. a filmiki to prawda jak mam głośniki nastawione na dużą głośność bo zapomniałam wyłączyć a tu nagle coś mi ryczy gdy otwieram stronę to zawału idzie dostać
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:08   #5
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

I tyle pasków z reklamami się tu namnożyło. Szkoda, że Adblock już nie potrafi temu zaradzić. Bajzel zrobił się na tej stronie. Nawet forum czasami się przez to niewygodnie przegląda a co dopiero inne podstrony wizażu.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:21   #6
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

też mam adblocka i mam identycznie no może coś z tym zrobią
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:23   #7
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

Nie sądzę. Oni na tym zarabiają. Ale niech chociaż te filmiki i rozmiary ogarną.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 10:26   #8
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

nawet jak tego nie usuną to niech te reklamy będą mniej ruchome i w jednym miejscu no i z filmami też by mogli ogarnąć
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:31   #9
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Nowy wizaż wkurza - co radziłabym zmienić

Tyle czasu reklamy były tu nienachalne, wygląd ogólny też całkiem czytelny a zmienili na gorsze. Chyba nie tym polega progress
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 11:31:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.