Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-30, 13:49   #871
shillia
Przyczajenie
 
Avatar shillia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Dolno¶l±skie-Lubin
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Te¿ mia³am t± srebrn±. Tzn dalej j± mam ale nie u¿ywam.
Skuszona by³am nowym trendem siwych w³osów. I tak j± sobie do od¿ywki da³am, potrzyma³am, sp³uka³am i posz³am do ³ó¿ka.
Wsta³am w nocy i my¶la³am, ¿e ¶nie. w³osy mia³am nie siwe, a w kolorze ciemnej zieleni. o 2 w nocy myæ w³osy. Brawo
I tak nie zesz³a, chodzi³am z glonem jaki¶ tydzieñ, pó³tora myj±c w³osy codziennie. W koñcu siê zdenerwowa³am i kupi³am farbê. Nie mia³am glona. Za to mia³am znów w³osy w kolorze s³omy.

Edytowane przez shillia
Czas edycji: 2015-06-30 o 13:51
shillia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 13:53   #872
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
Ale inna u¿ytkowniczka mi Deliê w³a¶nie poleca³a, to o Delii jej odpisa³am tylko Delii u¿ywa³am, zarówno srebrnej jak i fioletowej, wcze¶niej, kiedy blond mi ¿ó³k³. Szampon teraz daje minimalne efekty, ale jakie¶ s±
O, teraz znalaz³am zdjêcia Twojego blondu. To¿ on ja¶niutki jest i raczej ¿ó³tawy ni¿ rudawy. A ja mam KONKRETN¡ rudo¶æ. I w³osy na poziomie 8. Mo¿e dlatego wyszed³ Ci glon? Ja mimo wszystko spróbujê. Fiolet nie tyka³ w ogóle moich w³osów, wiêc mo¿e srebrna p³ukanka co¶ zdzia³a. Tylko siê zastanawiam, czy p³ukaæ, czy do maski lepiej.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 13:55   #873
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mo¿e znalaz³as moje stare zdjêcie, przed br±zem xd nie, nie jest ¿ó³ty- widzê, co mam na g³owie
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 13:59   #874
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e znalaz³as moje stare zdjêcie, przed br±zem xd nie, nie jest ¿ó³ty- widzê, co mam na g³owie
Nie, 3-4 strony w ty³. Na zdjeciach wygl±daj± na delikatnie ¿ó³tawe. Zreszt± w postach po tych zdjêciach dziewczyny radzi³y Ci fioletowe p³ukanki, w³asnie ¿eby przygasiæ ¿ó³æ.
Mo¿e aparat przek³amuje. Albo mamy inne ekrany i ró¿nie trochê widaæ.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 14:06   #875
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Aparat przek³amuje. Pisa³am, ¿e s± bardziej rude. Poza tym min±³ miesi±c i odcieñ jest inny. A po drugie wtedy by³o spore s³oñce co wp³ynê³o na odcieñ na foto.
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 14:23   #876
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Spróbowa³am na jednym pasemku.
Wygl±da na szare przy pozosta³ych w³osach, ale po przy³o¿eniu do odrostów wci±¿ jest rudawe, ale nie tak mocno jak reszta koñcówek. Bêdê próbowaæ na ca³e w³osy.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 18:44   #877
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

U¿y³am na ca³e w³osy. Pominê³am (w miarê mo¿liwo¶ci) naturalne odrosty, zaraz za nimi na moje z³otko u¿y³am fioletu (który nic nie dawa³, ale na wszelki wypadek), a dalej na rude maskê ze spor± ilo¶ci± tej srebrnej p³ukanki.
Glona brak, rudy chyba siê trochê przygasi³, ale czekam, a¿ przejd± chmury po ulewie i bêdzie lepsze ¶wiat³o, to zrobiê zdjêcia. To najlepsze porównanie, bo tak "na oko" to sobie mogê wmawiaæ.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-06-30 o 18:46
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 10:12   #878
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej po u¿yciu Majirel 9.22 moje w³osy wygl±da³y w zasadzie tak samo, u¿y³am majiblonde intensive Ash blonde i efekt jest, mi sie ca³kiem podoba bo kurczak znikn±³ a chcia³am tylko cos w stylu sombre - na gorze sa rudawe bo jeszcze farba nie zesz³a no i ja mam naturalny kolor bardzo ciemny br±z jak dla mnie to moze nawet 4. Nie zwracajcie uwagi na twarz, córka mi spac nie da³a ImageUploadedByWizaz Forum1436343081.390080.jpgImageUploadedByWizaz Forum1436343108.670739.jpgImageUploadedByWizaz Forum1436343138.778130.jpg
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 14:38   #879
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Do³±czam do Was.
Naturalnie mam ciemne w³osy, zawsze farbowa³am je na br±zy, kilka lat czerni, ciemnych br±zów itp.
Kilka miesiêcy temu postanowi³am zostaæ pierwszy raz w ¿yciu blondynk±
Sama.
Z racji tego, ¿e mam dodatkowo krêcone w³osy - nie ufam fryzjerom i do nich nie chodzê.
Robi³am kilka k±pieli rozja¶niaj±cych. Przechodzi³am przez br±zy, rudo¶ci, pomarañcze i kurczaki. Teraz te¿ nie jest idealnie (trochê ¿ó³to i rudo na koñcach, chocia¿ duo obciê³am w³osów), ale powolutku my¶lê, ¿e dojdê do wymarzonych efektów. A jakie s± te wymarzone? Nie wiem :-D Na pocz±tku chcia³am miodowy, karmelowy blond. Ale chcê coraz ja¶niej hehe
Drugi raz mam zamiar farbowaæ Prodigy 10.21. ¦rednio tylko ³apie moje ciemne naturalne odrosty.. A rozja¶niacza ju¿ nie chcê. Na razie walczê z ¿ó³tym i rudym. Przy g³owie ju¿ ten kolor coraz lepszy, wiêc chyba postawiê na konsekwentne farbowanie raz w miesi±cu t± farb±. Dobrze robiê?
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 15:04   #880
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej hej. Dobrze .

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 10:40   #881
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To dobrze, ¿e dobrze ;-)
Muszê te¿ postawiæ na pielêgnacjê. Bo jednak w³osy ucierpia³y, a ¿e z natury s± suche (krêcone) to tym bardziej.. No i raz w tygodniu myjê fioletowym szamponem Joanny bodaj¿e. Ale jakich¶ efektów z³ych czy dobrych nie zauwa¿y³am.
Teraz zobaczymy jak poradzi sobie ta farba z odrostami, ciemnymi.
No i muszê je doprowadziæ do normalnego stanu.
Farbowaæ tak czy siak muszê, bo niestety siwe ju¿ wychodz±..

My¶la³am zamiennie nad Oli± 10.21, ale póki co w Rossmanie Prodigy za 19.90, wiêc w tej samej cenie. A jeszcze "za ciemnych w³osów" pamiêtam, ¿e Olia kiepsko mi siê trzyma³a.. no ale blond to co innego ni¿ czarny ;-)

Jeszcze, oprócz Prodigy i Olii, s± jakie¶ alternatywy je¶li chodzi o farby w takim kolorze? Kto¶ co¶?
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 11:23   #882
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka¿ wiadomo¶æ
To dobrze, ¿e dobrze ;-)
Muszê te¿ postawiæ na pielêgnacjê. Bo jednak w³osy ucierpia³y, a ¿e z natury s± suche (krêcone) to tym bardziej.. No i raz w tygodniu myjê fioletowym szamponem Joanny bodaj¿e. Ale jakich¶ efektów z³ych czy dobrych nie zauwa¿y³am.
Teraz zobaczymy jak poradzi sobie ta farba z odrostami, ciemnymi.
No i muszê je doprowadziæ do normalnego stanu.
Farbowaæ tak czy siak muszê, bo niestety siwe ju¿ wychodz±..

My¶la³am zamiennie nad Oli± 10.21, ale póki co w Rossmanie Prodigy za 19.90, wiêc w tej samej cenie. A jeszcze "za ciemnych w³osów" pamiêtam, ¿e Olia kiepsko mi siê trzyma³a.. no ale blond to co innego ni¿ czarny ;-)

Jeszcze, oprócz Prodigy i Olii, s± jakie¶ alternatywy je¶li chodzi o farby w takim kolorze? Kto¶ co¶?
Garnier Color Sensation ma na pewno odcieñ 10.21
A co do Olii, to nie wiem, czy nie jest s³absza i czy przypadkiem odrosty nie bêd± siê ró¿niæ.
Ale mo¿e mi siê myli z jak±¶ inn± farb±...
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 11:58   #883
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Masz racjê, Olia jest s³absza. Du¿o farb profesjonalnych ma ten odcieñ, mo¿e warto by³oby zainteresowaæ siê lepsz± pó³ka?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 15:48   #884
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

hej. mo¿e i mnie pomo¿ecie. po rozja¶nieniu ciemnych w³osów (u fryzjera) wysz³y rude, które fryzjer oziêbi³ jakim¶ ciemnym blondem. niestety nie dopyta³am co to by³o i z jakiej tonacji, by³am totalnie zielona. wygl±da³o to bardzo dobrze, ale tonowanie siê zmywa i bêdê chcia³a znowu zgasiæ te rudo¶ci, ale ju¿ bez rozja¶niania w³osów- jak to siê robi? w³osy mam rozja¶nione fantazyjno-nieregularnie i chcia³abym zachowaæ kontrasty miêdzy ciemniejszymi/ja¶niejszymi w³osami. pomy¶la³am, ¿e kupiê popielat± majirel 7.1 albo 7.12, ale jaki do tego utleniacz, ¿eby nie by³o rozja¶nienia? 3% bêdzie ok?
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 16:40   #885
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
hej. mo¿e i mnie pomo¿ecie. po rozja¶nieniu ciemnych w³osów (u fryzjera) wysz³y rude, które fryzjer oziêbi³ jakim¶ ciemnym blondem. niestety nie dopyta³am co to by³o i z jakiej tonacji, by³am totalnie zielona. wygl±da³o to bardzo dobrze, ale tonowanie siê zmywa i bêdê chcia³a znowu zgasiæ te rudo¶ci, ale ju¿ bez rozja¶niania w³osów- jak to siê robi? w³osy mam rozja¶nione fantazyjno-nieregularnie i chcia³abym zachowaæ kontrasty miêdzy ciemniejszymi/ja¶niejszymi w³osami. pomy¶la³am, ¿e kupiê popielat± majirel 7.1 albo 7.12, ale jaki do tego utleniacz, ¿eby nie by³o rozja¶nienia? 3% bêdzie ok?
Byæ mo¿e fryzjer wykona³ zapienianie?
Masz typowo rudy odcieñ czy rudo-¿ó³ty(z³oty)? Do czystej rudo¶ci nadaje siê 7.1, do rudo¶ci z ¿ó³tymi refleksami 7.12, do ¿ó³tych z rudymi refleksami 7.21
Na jakim poziomie masz teraz w³osy? Na jakim poziomie s± te ja¶niejsze? Je¶li chcesz zachowaæ refleksy, zrób zapienianie poziomem tych ja¶niejszych refleksów. My¶lê, ¿e w takim razie 7 bêdzie za ciemny.
Ja zapienianie swoich w³osów z poziomu miêdzy 7 i 8 robi³am farb± 10.21, mog³aby byæ w sumie i 9.21, ale wybiera³am z drogeryjnych i nie mog³am takiej znale¼æ.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 21:31   #886
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

nie wiem jaka to by³a technika.
ja widzê tylko rudy kolor na swoich w³osach, ale pomy¶la³am, ¿e mo¿e ¿ó³ty gdzie¶ siê chowa, wiêc z przezorno¶ci mo¿e ta 7.21...
te popiele 7.1 wydaj± siê ciemne na karcie kolorów ale skoro mia³am nak³adany ciemny blond, to pomy¶la³am, ¿e widaæ taki ma byæ.
w³osy wyj¶ciowe to na moje oko 5, rozja¶nione o 2 tony, na dole i przy twarzy mo¿e o 3.
a zapienianie z jakim % oksydantu? szybko siê to spiera?
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 01:57   #887
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem jaka to by³a technika.
ja widzê tylko rudy kolor na swoich w³osach, ale pomy¶la³am, ¿e mo¿e ¿ó³ty gdzie¶ siê chowa, wiêc z przezorno¶ci mo¿e ta 7.21...
te popiele 7.1 wydaj± siê ciemne na karcie kolorów ale skoro mia³am nak³adany ciemny blond, to pomy¶la³am, ¿e widaæ taki ma byæ.
w³osy wyj¶ciowe to na moje oko 5, rozja¶nione o 2 tony, na dole i przy twarzy mo¿e o 3.
a zapienianie z jakim % oksydantu? szybko siê to spiera?
No bo 7.1 to JEST ciemny kolor A przynajmniej w odniesieniu do tego, co siê my¶li na ogó³, mówi±c "ciemny blond"
Mo¿e siê ewentualnie lekko spraæ, ale wyjdzie do¶æ ciemno. Ja po wymieszaniu pó³ na pó³ 8.21 i 7.1 prze¿y³am niema³y szok, bo wysz³o mi mega ciemno (zdjêcia w za³±czniku). Robi³am farb± Alfaparf.
Zapienianie robi siê tak, ¿e dodaje siê porcjê farby, porcjê oksydantu (takiego jak do³±czony do farby, czyli mo¿e byæ np. 6%) i porcjê szamponu, ja doda³am te¿ od¿ywkê. Nak³ada siê na ca³e w³osy na ok. 5-15 minut i zmywa. A jak szybko siê spiera? Mnie rudy wyszed³ po kilku myciach, ale te¿ nie zakry³ siê do koñca, ale my¶lê, ¿e u¿y³am za jasnej farby.

(Zdjêcia nie s± z zapieniania, tylko z normalnego farbowania)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_024.jpg (69,1 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0251.jpg (75,4 KB, 17 za³adowañ)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-05 o 01:59
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 11:56   #888
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

wow, no rzeczywi¶cie ciemny ten kolor, ale z drugiej strony w sumie tak w³a¶nie wygl±da na palecie kolorów.
ale je¶li wezmê 8.1 czy nawet 9.1 to czy to nie rozja¶ni wszystkiego jak leci, w³±cznie z moj± ciemniejsz± podstaw±?
no i spieranie siê po kilku myciach to trochê szybko, czyli trzeba zapieniaæ tak co 2 tyg, ¿eby mieæ wzglêdnie trwa³y efekt?
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 13:14   #889
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
wow, no rzeczywi¶cie ciemny ten kolor, ale z drugiej strony w sumie tak w³a¶nie wygl±da na palecie kolorów.
ale je¶li wezmê 8.1 czy nawet 9.1 to czy to nie rozja¶ni wszystkiego jak leci, w³±cznie z moj± ciemniejsz± podstaw±?
no i spieranie siê po kilku myciach to trochê szybko, czyli trzeba zapieniaæ tak co 2 tyg, ¿eby mieæ wzglêdnie trwa³y efekt?
Nie rozja¶ni, bo dodaj±c szampon i od¿ywkê, zmieniasz proporcje mieszanki i rozcieñczasz oksydant do tego stopnia, ¿e nie powinien rozja¶niæ, a na pewno nie wiêcej ni¿ np. pó³ tonu. Mo¿esz u¿yæ jeszcze s³abszej wody, ale wtedy efekt mo¿e byæ s³abszy.
Ja mia³am zupe³nie rude w³osy, ¼le dobra³am farbê, moje w³osy by³y przetlenione, ka¿da farba siê z nich spiera³a, wiêc to nie jest te¿ wyznacznik. Mo¿e u Ciebie bêdzie siê to trzymaæ d³u¿ej
Ewentualnie mo¿esz stosowaæ srebrne p³ukanki. Mnie to bardzo pomog³o, dopiero wtedy mia³am ³adnie och³odzony kolor. A nie jest to jaki¶ wysi³ek, na pewno mniej czasu zajmuje ni¿ farbowanie.
Zw³aszcza, ¿e ja miesza³am p³ukankê z od¿ywk± d/s, trzyma³am j± 5-8 minut na w³osach (zwykle co drugie mycie) i efekt by³ super.
Wiêc mo¿e to by³by lepszy pomys³?
Ja na rude u¿ywa³am srebrnej p³ukanki Delii.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-05 o 13:16
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 16:37   #890
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

to mnie uspokoi³a¶, dziêki.
a je¶li ufarbujê 9.1 w tradycyjny sposób to rozja¶ni siê wszystko?
co do p³ukanek to bojê siê, ¿e zieleñ wyjdzie, ale mo¿e te¿ spróbujê, w koñcu szybko siê zmywa w razie wpadki.
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 17:13   #891
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
to mnie uspokoi³a¶, dziêki.
a je¶li ufarbujê 9.1 w tradycyjny sposób to rozja¶ni siê wszystko?
co do p³ukanek to bojê siê, ¿e zieleñ wyjdzie, ale mo¿e te¿ spróbujê, w koñcu szybko siê zmywa w razie wpadki.
Ogólnie farba farby nie rozja¶ni Mo¿e najwy¿ej o pó³ tonu, ale odrost bêdzie siê ró¿ni³.
Po tej srebrnej p³ukance z Delii nie mia³am nigdzie zieleni, na z³otych pasmach te¿ nie. (bo na rudo¶ci siê nie da zrobiæ i tak zieleni p³ukankami)
Dopiero jak w³osy mi siê bardzo mocno rozja¶ni³y na s³oñcu i zbli¿y³y siê bardziej do z³otawej bieli ni¿ wcze¶niejszego z³otego blondu, to zaczê³y chwytaæ na zielono.
Przy poziomie 7-8 nie powinno byæ takiej sytuacji.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 18:04   #892
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ok, wielkie dziêki za pomoc.
czyli muszê tê farbê po³o¿yæ omijaj±c odrost, bo ten (¶redni br±z) z poziomem 8-9 na pewno wyjdzie rudy.
strasznie to skomplikowane dla mnie, ¿eby inny kolor k³a¶æ na odrost, inny na resztê i jeszcze ¿eby to razem dobrze wygl±da³o, ech.
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 23:08   #893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To mo¿e lepiej pój¶æ do fryzjera?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 23:51   #894
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

to by³oby niew±tpliwie najlepsze rozwi±zanie, ale nie staæ mnie niestety na wizyty u mojego fryzjera co 3 tyg
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 00:10   #895
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ciê¿ko uchwyciæ kolor moich w³osów, ale to co¶ w tym stylu.
czy poziom 8.1 bêdzie dobry do przyt³umienia rudego? czê¶ciowego rzecz jasna, bo domy¶lam siê, ¿e one s± tak rude, ¿e nic ich nie przykryje zupe³nie.

Edytowane przez Ffion
Czas edycji: 2015-09-16 o 22:33
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 01:32   #896
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
ciê¿ko uchwyciæ kolor moich w³osów, ale to co¶ w tym stylu.
czy poziom 8.1 bêdzie dobry do przyt³umienia rudego? czê¶ciowego rzecz jasna, bo domy¶lam siê, ¿e one s± tak rude, ¿e nic ich nie przykryje zupe³nie.
Moim zdaniem 7.1 by³by lepszy. Albo 7.1 i 8.1 pó³ na pó³.
Samo 8.1 niewiele tu zdzia³a.

edit:
Dopiero teraz zwróci³am uwagê na to, ¿e to Twoje zdjêcia, Ffion
Zupe³nie inaczej sobie wyobra¿a³am te w³osy z opisu. Dla mnie one s± wrêcz rudo-czerwone, chyba ¿e to kwestia zdjêcia tylko.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-06 o 01:36
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 13:23   #897
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

no pisa³am, ¿e ca³e rude
ale 7.1? nie chce, ¿eby wszystko wysz³o takie ciemne jak na Twoich zdjêciach.
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 13:46   #898
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ale jako¶ wyobrazi³am sobie taki rudawy ciemny blond, a nie ognist± czerwon± rudo¶æ
Mo¿esz zrobiæ 8.1, tylko chodzi o to, ¿e zapienianie s³u¿y raczej do lekkiej korekty odcienia, byæ mo¿e delikatnie przygasi tê rudo¶æ, ale w³osy dalej bêd± rude. I tak intensywny kolor szybko z powrotem wybije spod tego

Skoro nie chcesz tej rudo¶ci, to czemu nie zdecydujesz siê na normalne farbowanie takie, ¿eby zlikwidowaæ ten odcieñ?

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-06 o 13:48
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 13:54   #899
Ffion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

lekka korekta bêdzie ok.
rudego nie da siê zlikwidowaæ, to jest rozja¶niana henna. bêdê j± systematycznie ¶cinaæ, tylko muszê j± przyt³umiaæ, ¿eby nie by³o zbyt du¿ego kontrastu z moimi odrastaj±cymi w³osami.
Ffion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 14:48   #900
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Ffion Poka¿ wiadomo¶æ
lekka korekta bêdzie ok.
rudego nie da siê zlikwidowaæ, to jest rozja¶niana henna. bêdê j± systematycznie ¶cinaæ, tylko muszê j± przyt³umiaæ, ¿eby nie by³o zbyt du¿ego kontrastu z moimi odrastaj±cymi w³osami.
Da siê. Sama rozja¶nia³am hennê, na której by³o jeszcze wiele warstw czerwonej szamponetki i mam obecnie blond na poziomie 8.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.