Studio Urody Ewa Szopa- Zna ktos? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 23:22   #1
Wiolinowyklucz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1

Studio Urody Ewa Szopa- Zna ktos?


Witam,

czy ktoś zna, był, widział Studio urody Ewy Szopy w Katowicach? Chodzi mi głownie o makijaż permanentny. Będę bardzo wdzięczna za opinie)
Wiolinowyklucz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 20:04   #2
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Studio Urody Ewa Szopa- Zna ktos?

Widziałam brwi koleżanki zrobione przez panią Ewę bardzo ładna robota!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:12   #3
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Studio Urody Ewa Szopa- Zna ktos?

Podbijam Robił ktoś może tam kreski?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 15:59   #4
sylsylsyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Studio Urody Ewa Szopa- Zna ktos?

Właścicielce faktycznie należy oddać to, że jest miła i ma naprawdę sporą wiedzę, a na pytania odpowiada fachowo wszystko tłumacząc. Na tym jednak z mojej strony plusy się niestety kończą. Robiłam brwi metodą piórkową i finalny efekt jest FATALNY! Po pierwszej wizycie wyszłam zadowolona, pomimo, że miałam drobne uwagi, że coś jest lekko nierówno. Właścicielka uspokoiła, że od korekty jest druga wizyta, że najpierw to ma się wygoić. Do drugiej wizyty niemal całe przody i część wypełnienia środka i końcówek zeszło. Właścicielka uspokajała, że są Panie, którym barwnik gorzej wchodzi w skórę, i że czasem potrzebna jest jeszcze trzecia wizyta korygująca, a jedna z klientek była nawet 4 razy. No spoko. Po tej wizycie wyszłam mimo wszystko pewna obaw co będze tym razem. W trakcie tej wizyty musiałam prosić o 2 lub 3 poprawki. Jedna brew cieńsza, druga krótsza... Przed trzecią wizytą powtórka z "rozrywki", spora część znów zeszła, w tym całe przody. Trzecia wizyta, niby poprawka, zeszło po 2 dniach! Zostałam zachęcona do zgłoszenia się, gdyby jeszcze coś trzeba było poprawić. Okazało się, że każda próba umówienia się kończyła się wymówką. Pierwsza- kosmatyczka jest już w domu i nie ma kalendarza. Druga- prowadzi samochód i nie ma jak zerknąć na terminy teraz, ale oddzwoni. (sytuacja jak najbardziej zrozumiała). Próba 3 i 4- nieodebranie telefonu. Próba 5- nie ma ze sobą kalendarza (będąc w pracy). Przypadek? Nie sądzę, gdyż wcześniej z umówieniem się nie było najmniejszych problemów i dodam, że nie dzwoniłam w jakichś kosmicznych porach, a w godzinach pracy salonu. Na czym stanęło? Mam niedokończone brwi, dwa nierówne łuki, jedna brew krótsza, miejsca, gdzie kreski ostały krzywo, koślawo zrobione i KRZYŻUJĄ SIĘ! Szczerze zazdroszczę Paniom, które po zabiegach wyszły zadowolone i z wymarzonymi, skorygowanymi brwiami. Najzwyczajniej w świecie jest mi przykro i czuję się zwyczajnie oszukana!.
sylsylsyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 16:59:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.