pięty - ścierać czy nie jak to jest?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 17:01   #61
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

aha, co do tej tarki fuss wohl to stosujcie najlepiej na suchą skóre, wtedy jest o wiele lepszy efekt!
bardzo dobrym sposobem na piętki i w ogóle całe stopy jest codzienne moczenie ich w wodzie z dodatkiem soli do kapieli (moze byc specjalna do stóp, ale i te uniwersalne są bardzo dobre) lub szarego mydla potartego na tarce
po takim moczeniu obowiązkowo dobry kremik nawilżający. ja używam kremu miętowego z soją daxa. fajnie nawilża, lekko natłuszcza i odświeża skóre
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:16   #62
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ja ścierałam do wczoraj - wczoraj zakupiłam diamentowy scrub do stóp AVON i złuszcza lepiej niż tarka
Takze stalam sie szczesliwa posiadaczka Diamentowego Scrubu z Avonu okazuje sie rewelacyjny w dzialaniu.Mam go juz miesiac i coraz bardziej jestem zadowolona a tarka poszla w odstawke
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:47   #63
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Skoro tak chwalicie ten diamentowy scrub to msuzę go koniecznie zamówić przy najbliższej okazji
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 23:05   #64
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Ja dwa razy w tygodniu robie peeling przy okazji peelingowania calego ciala i juz nie musze sie meczyc z tarka
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:41   #65
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

ja scieram pumeksem lub tarka ale co jakies 1,5-2 tyg bo czesciej jakos nie mam potrzeby bo o dziwo mam wyjatkowo gladkie piety - taki gift od losu lub "spadek" po tatusiu - jak kto woli
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:14   #66
elzunia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Pięty

Mam bardzo suche pięty, końcówki palców, i boczne palce. Są one bardzo twarde i nieprzyjemne w dotyku. Używałam kremu Lirene na suche pięty i Scholl, ale nic nie pomagają. Proszę o poradę czego mam używać i jak.
elzunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:37   #67
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: Pięty

U mnie świetne efekty przynosi peeling kawowy i gruuuuba warstwa kremu nivea na noc, a na to najlepiej skarpetki

Warto też smarować stópki gliceryną
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 17:38   #68
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Pięty

Poczytaj ten wątek..http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192665
Z moich rad to najlepszy jest krem Dernilan( do kupienia w aptece)..nasmaruj na noc..możesz załozyć bawełniane skarpetki..oczywiście wcześniej najlepiej zetrzeć tarką zrogowaciały naskórek..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 08:52   #69
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Pięty

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
oczywiście wcześniej najlepiej zetrzeć tarką zrogowaciały naskórek..
O, tak. Tarki są super. Zdecydowanie wolę je od pumeksu. Ja mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2562
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 08:57   #70
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Pięty

Ja myślę że mogę Ci pomóc rozwiązać problem pięt. Otóż moje też były co tu dużo mówić niezadbane. SPosób polecony przez moją mamę to. Moczę nóżki około 15 minut w ciepłej wodzie. Następnie do akcji wkracza tarka (zainwestowałam w taką scholla co z jednej strony jest drobniejsza a z drugiej grubsza ale warto,koszt ok 30 zł) i tre moje piętki wytarte ręcznikiem piętki tą tarką. Następnie smaruje je kremem dermosan (można go kupić w aptece i kosztuje tylko 10 zł, jest napsiane że jest tłusty i nadaje się do zrogowaciałej skóry) . Po jednym takim zabiegu stan moich pięt zmienił się diametralnie także polecam
Ja musze jeszcze wypróbować ten nowy krem scholla co tak go rekamują
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 09:08   #71
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Pięty

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Ja myślę że mogę Ci pomóc rozwiązać problem pięt. Otóż moje też były co tu dużo mówić niezadbane. SPosób polecony przez moją mamę to. Moczę nóżki około 15 minut w ciepłej wodzie. Następnie do akcji wkracza tarka (zainwestowałam w taką scholla co z jednej strony jest drobniejsza a z drugiej grubsza ale warto,koszt ok 30 zł) i tre moje piętki wytarte ręcznikiem piętki tą tarką. Następnie smaruje je kremem dermosan (można go kupić w aptece i kosztuje tylko 10 zł, jest napsiane że jest tłusty i nadaje się do zrogowaciałej skóry) . Po jednym takim zabiegu stan moich pięt zmienił się diametralnie także polecam
Ja musze jeszcze wypróbować ten nowy krem scholla co tak go rekamują
Chyba każda kobieta ten sposób stosuje zanim weźmie w rączke pumeks potem kremik , jak dla mnie najrazie najlepszy okazal sie ten scholla na popękane pięty ( to ten co reklamują ) jest on juz troche czasu w sklepach. Nie jest tani ale bardzo wydajny. I oczywiscie pięty i stopki nalezy smarowac codziennie, nie tylko po wymoczeniu. Jest także dostepny taki nawilżający krem z scholla do na noc razem ze skarpetkami. W lato problem suchych pięt jest duzo bardziej dokuczliwy więc trzeba wzmożyc troszke ich nawilżanie itp.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 15:01   #72
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: piętyyy

witam. moja mama ma ogromny problem. ona nie ma popekanych pięt...ona ma CENTYMETROWE albo lepiej...DZIURY W PIĘTACH. ani pumeks ani kremy zelu tu nie pomagają......słuchajcie może te kwasy owocowe co? lub ziaja pro intensywnie złuszczająca...próbował ktos? były efekty..?
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:15   #73
mih77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Księżyc
Wiadomości: 15
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Odświeżę temat
Kiedyś zależało mi na miękkich stopach, a że cały rok noszę klapki (zimą po domu a latem na okrągło), ciągle ścierałam, cudowałam... A im więcej tarłam, tym szybciej twardniały. Poza tym miękkie stopy nieco utrudniały mi życie, ponieważ łatwo się obcierały i źle chodziło się na boso. Teraz polubiłam twarde stopy, są twarde ale zadbane. Jest znacznie lepiej, praktyczniej
I jeszcze jedno Wam powiem. Mój brat jak był mały, obgryzał skórki (fuj!) przy paznokciach. Teraz ma kciuki takie twarde na końcach jak moje stopy mimo że od wielu lat nie obgryza.
mih77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:55   #74
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Jak odkopalas watek to i ja sie dopisze.

Ta cala gadka o scieraniu lub tez nie troche mnie rozbawila. Kazdy jest inny i i kazdego inaczej beda dzialac te same rzeczy.
I ja kiedys bylam szczesliwa posiadaczka piet jak u niemowlaka, rozowe i delikatne, az sie wszyscy ze mnie smiali. Gdy mialam 20 lat i pierwsze problemy z hormonami( miesiaczke mialam rozlegulowana, ale to z powodu stresu) piety zaczely twardniec, do tego stopnia ze zrogowacialy naskorek byl na tyle gruby, ze skora piekala do krwi i bolalo. Jak na zlosc zaczelo dziac sie to latem. Nosilam odkryte buty i za ladnie to nie wygladalo i bolalo. zaczelam wtedy dobac inaczej o stopy, zaczalam uzywac pumeksu i kremow, oliwek i problemu sie pozbylam. W zimie nie musialam nic robic, od prysznic lub kapiel, nawet ich nie smarowalam. Scieralam naskorek raz na kilka tygodni jak widzialam ze w newralgicznych miejscach troche sie skorupka zrobila i to wystarczylo. Majac 25 lat znalazlam prace stojaco-chodzaca. Jak wyszlam z domu o 6-tej rano wchodzilam o 20-tej odjac 2h na dojazd do pracy i niestety po calym dniu piety byly suche jak sachara, musialam scierac codziennie bez znaczenia jaka pora roku byla i kremowac. Potem wyjechalam z kraju, nie pracowalam fizycznie i piety sie poprawily. bedac kolo 30-tki znow sie wszystko zmianilo. latem scieram regularnie, nie codziennie, ale co kilka dni, w zimie raz na tydzien moze i zadziej. Smaruje codziennie przez caly rok kremem z mocznikiem badz kwasami, ktore jak wiadomo w odpowiedniej ilosci dzialaja dobrze na rogowacenia i zapobiegaja.
U mnie nie ma znaczenie czy scieram regularnie czy tez nie. Scieranie nie doprowadzilo u mnie do szybszego narastania naskorka, a jak bylam w fazie kiedy byl z tym problem i bym nie sicrala to doszlo by do piekania skory az do krwi, co jest bardzo bolesne, wiec jak tu nie scierac?
ja obserwuje ze w roznych fazach zycia, roznie skora reaguje, duza role odgrywaja tu hormony, wiadomo ze u kobiety po 30-tce sprawa wyglada inaczej niz u 15-latki.
Dziewczyny skoro wam skora rogowacieje to trzeba ja scierac i smarowac preparatami z mocznikiem czy kwasami( te rzeczy bardzo pomagaja w takich problemach, a przynajmniej na mnie najlepiej dzialaj, nie wszystkie, trzeba znalesc odpowiedni preperat), jak skora nie rogowacieje to po co scierac?
Jesli ktos zauwazyl, ze jak zaczal regularnie scierac to sie problem pogorszyl to niech przestanie scierac i na odwort. Nie ma co generalizowac ze jak sie sciera to jest gorzej. U mnie nie. W zimie jak uzyje pumeksu czy tarki raz na miesiac to jest to bardzo zadko, latem za to musze co kilka dni.
Pewnie to sie tez bedzie zmieniac, im bede starsza tym inaczej to bedzie wygladac. Kobiety w okresie menopauzy poprzez hormony maja wiekszy problem z rogowaciejacym naskorkiem na pietach. No normalna kolej rzeczy, niestety...
ale jak ktos juz wspomnial, jest wiele pan ktore nic z tym nie robia. Mnie tez z lekka wykreca jak widze takie bardzo zaniedbane piety, a niestety to widac, czy pani dba, czy nie. Wczoraj widzialam mloda kobiete po 30-tce, a skorupe miala zachodzaca na polowe piety, gruba i biala jak jej buty. To nie byly piety o ktore sie dba a problem pojawia sie od nowa, ale zdecydowanie to byly piety z ktorymi sie nic nie robi. No coz jak takiej pani to nie przeszkadza...jej sprawa. ja moich piet nie mam zamiaru tak zapuscic, chodzby dlatego ze czesto nosze zdrowotne podkolanowki, a taka zrogowaciala skorupa latwo niszczy material, a nowych nie dostane tak latwo, musze czekac pol roku zeby mozna mi bylo wypisac nowa recepte. No i sama dla siebie lubie miec ladne zadbane stopy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:08   #75
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Oczywiście, że tarka i oczywiście, że na sucho ja osobiście ścierania tarką nie wyobrażam sobie na mokro jak przeczytałam wcześniej

na mokro jeśli już to ostrze Omega ale wiadomo - są na ten temat podzielone opinie - osobiście nie używam, bo uważam, ze można tym wyrządzić krzywdę.

Tak więc tarka i dla relaksu trzemy piętki chwila czasu energicznego tarcia a efekty są super. Ostatnio na allegro widziałam tarkę za 24 zł zupełnie taką, jaką używałam na praktykach w gabinecie kosmetycznym
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:50   #76
Aga24a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
GG do Aga24a
piety

Witam,
mozecie polecic cos na wybielenie piet (oprocz cytryny)
Aga24a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 17:34   #77
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: piety

Cytat:
Napisane przez Aga24a Pokaż wiadomość
Witam,
mozecie polecic cos na wybielenie piet (oprocz cytryny)
Próbowałaś kremów z mocznikiem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:03   #78
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: piety

Cytat:
Napisane przez Aga24a Pokaż wiadomość
Witam,
mozecie polecic cos na wybielenie piet (oprocz cytryny)
Jeśli masz narośnięte pięty i nigdy nie byłaś u pedikurzystki to przede wszystkim zacznij od tego, natomiast jeśli po prostu Twoja skóra na piętach ma kolor żółtawy lub czerwonawy to możesz spróbować serii zabiegów parafinowych. Parafina lekko rozjaśnia skórę, ale jeden zabieg to za mało.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:08   #79
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

chcecie niebanalny i tani sposób?
Papier ścierny! serio!
miałam zawsze problem z twardym rogowaceniem pięt i skórkami.
nożyki, pumeks, tarki peeling nic...
przypadek pomógł
Robiąc remont zaswędziała mnie stopa - właśnie na pięcie, mając ręce upaprane w jakiejś farbie, sięgnęłam po leżący papier ścierny.....
ta tak to sie zaczeło..
co drugi dzień na sucho przed kapiela i problem z głowy i jak szybko, tanio i wygodnie.
mozna ścierać na rózne sposoby, nawet stojąc jedna noga na papierze a druga ścierając i łupinek skórnych nigdzie nie ma bo włazi w papier
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 18:46   #80
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Cytat:
Napisane przez Bionda1313 Pokaż wiadomość
chcecie niebanalny i tani sposób?
Papier ścierny! serio!
miałam zawsze problem z twardym rogowaceniem pięt i skórkami.
nożyki, pumeks, tarki peeling nic...
przypadek pomógł
Robiąc remont zaswędziała mnie stopa - właśnie na pięcie, mając ręce upaprane w jakiejś farbie, sięgnęłam po leżący papier ścierny.....
ta tak to sie zaczeło..
co drugi dzień na sucho przed kapiela i problem z głowy i jak szybko, tanio i wygodnie.
mozna ścierać na rózne sposoby, nawet stojąc jedna noga na papierze a druga ścierając i łupinek skórnych nigdzie nie ma bo włazi w papier
Dobry ten twój sposób, choć nie próbowałam, ale ten słynny pilniczek z rossmanna jest przecież obklejony papierem ściernym.

Ale żeby stać na papierze i tak jedną nogą a potem drugą, na to bym nie wpadła Może masz jeszcze jakieś inne sposoby na urodę?;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:38   #81
zuziaaa20
Przyczajenie
 
Avatar zuziaaa20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

pumeksem juz dawno nie robie, teraz używam metalowej tarki F3 systems z donegala, pozniej nakladam parafine, skarpetki i tak siedze z godzinke i tylo
zuziaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:39   #82
zuziaaa20
Przyczajenie
 
Avatar zuziaaa20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Pięty

tak jak dziewczynki wyzej napisaly najlepiej najpierw wymoczyc nozki, pozniej potrzec metalowa tarka ( ja uzywam z donegala F3 systems), nastepnie nakladam duza ilosc kremiku i zakladam skarpetki i najlepiej polozyc sie z nimi spac.
zuziaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:11   #83
buhahah12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: TUTAJ
Wiadomości: 101
Dot.: Pięty

Cytat:
Napisane przez zuziaaa20 Pokaż wiadomość
tak jak dziewczynki wyzej napisaly najlepiej najpierw wymoczyc nozki, pozniej potrzec metalowa tarka ( ja uzywam z donegala F3 systems), nastepnie nakladam duza ilosc kremiku i zakladam skarpetki i najlepiej polozyc sie z nimi spac.
Dokładnie tak! To bardzo pomaga
buhahah12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:15   #84
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Pięty

Mi pomógł krem z Avonu FOOT WORKS granat i czekolada, byłam mile zaskoczona efektami bo już w sumie na drugi dzień widać było poprawę,
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:07   #85
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Pięty

a ja do kremu polecam dorzucić mocznik i stopy idealne
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:43   #86
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

odkopuję wątek

tak o stopy trzeba dbać regularnie.. ja aktualnie nie wyobrażam sobie by pokazać moje stopy publicznie - mam niestety popękane pięty.. pomimo regularnej pielęgnacji.
Używam maści tranowej na noc + skarpetki i udaje mi się zaleczyć rany.. zdecydowanie za dużo chodzę + niewygodne buty + ciężki chód..
w zeszłym roku "Załatwiłam" sobie stopy płaskimi balerinkami.. te buty to zło dla pięknych stóp..
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:57   #87
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Cytat:
Napisane przez mmmala88 Pokaż wiadomość
w zeszłym roku "Załatwiłam" sobie stopy płaskimi balerinkami.. te buty to zło dla pięknych stóp..
Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co złego jest w balerinach?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 09:52   #88
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co złego jest w balerinach?
Też chętnie się dowiem, często chodzę w płaskich balerinkach. Co prawda na piętach mam zawsze grubą warstwę martwego naskórka, ale omega kosmetyczna radzi sobie z nimi bardzo szybko i bezboleśnie.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 05:52   #89
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

a ja mam kłopot z twardą szorstką skórą na piętach przez ciągłe chodzenie w glanach i obcasach nawilżam stopy na noc, używam tarki, używam bingo spa zmiękczacza z kwasami - nie pomaga jak na razie nic - ktoś coś poleci?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:30   #90
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: pięty - ścierać czy nie jak to jest??

Ja raz na jakiś czas chodzę do kosmetyczki, a tak to sama peelingi, tarki i kremy... Pogodziłam się z tym, że idealnie nie będzie, ale dbam, żeby było najlepiej, jak się da
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 19:21:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.