długie,czarne włosy i niegrzeczna grzywka. Pomozecie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 22:50   #1
sarah.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 32

długie,czarne włosy i niegrzeczna grzywka. Pomozecie ?


Witam wszystkich Jestem tu nowa Wiec bardzo prosze o wyrozumiałosc,jesli cos robie nie tak
Mam problem z włosami...Mam je prawie do pasa i nie mam na nie zupełnie pomysłu.
Chciałabym je jakos podciac, bo ostatnio jestem tak zabiegana, ze nie mam czasu ich codziennie prostowac czy układac (a bez tych zabiegów wygladaja okropnie).

Same włosy czy ich podciecie nie stanowi najwiekszego problemu. Najgorzej jest z grzywką, która obojętnie jak obcieta..zawsze przyjmuje swój (okopny) kształt - TO CO WIDAC NA OSTATNIEJ FOTCE. Nie umiem z tym nic zrobic :|
Pomozecie ? Moze jakas zmiana koloru ? długosci ? (i przede wszystkim co zrobic z ta grzywka? )

Przepraszam za jakos zdjec..ale ładuje baterie do aparatu i postaram sie zrobić lepszej jakosci
__________________
12.09.2011r -> 66kg....65....64....63....62....61. ...60....59kg
sarah.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:25   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: długie,czarne włosy i niegrzeczna grzywka. Pomozecie ?

Witaj!

Masz bardzo ładne oczy, które trzeba by podkreślić, ale o tym w dalszej części postu.

Wydaje mi się, że półokrągła grzywka na całą twarz nie jest niestety dla Ciebie. Skraca optycznie twarz i uwidacznia policzki, mocno zaokrąglając buzię ( http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1255988981 ). Najbardziej natomiast podobasz mi się w grzywce na bok! ( http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1255988981 ) Jak dla mnie to uczesanie to strzał w dziesiątkę! W grzywce zaczesanej na bok ( http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1255988981 ) również fajnie wyglądasz, ale to już nie to samo.

Jedno jest pewne - krótkie grzywki Ci nie służą, włosy są za krótkie i wywijają się w różne strony przybierając niekorzystne kształty.

Co do fryzurki - ja bym zaszalała (idąc w kierunku krótszego cięcia), ale to też zależy od tego czego oczekujesz. Czy to ma być drobna zmiana czy może radykalnie chcesz się zmienić?

Nie ukrywam masz ładne, długie włosy - ale chyba pora coś zmienić.
Myślę, że u Ciebie spisałoby się cięcie warstwowe.

Z kolorem za bardzo nie będziemy miały co kombinować, bo z czarnego trzeba by było włosy na dekoloryzację "wysłać" a ich szkoda, ewentualnie zafarbować na popielaty czarny, później na ciemny brąz, po kolei schodząc do jasnych odcieni.

Proponowane fryzury w załączniku. Co do pytania o grzywkę ja bym obstawała przy dłuższej grzywce zaczesywanej na bok.
A jak wyglądasz z lokach?


Pozwolę sobie jeszcze wtrącić w sprawie makijażu.
Masz ładne oczy, które powinnaś podkreślać. Dobrze będziesz wyglądać w pomarańczach, żółciach, jasnych różach, odcieniach arbuzowych, malinowych, fioletach, czekoladzie, brązach.
Usta obrysuj konturówką, a "środek" wypełnij jasnym błyszczykiem/pomadką to optycznie powiększy usta.
Koniecznie podkreśl brwi, są za jasne do czarnych włosów. Użyj do tego albo kredki do brwi, albo ciemnych cieni. Brwi powinny być dość długie o łagodnym łuku.

Pozdrawiam!
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:57   #3
sarah.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 32
Dot.: długie,czarne włosy i niegrzeczna grzywka. Pomozecie ?

Marzeniatko dziekuje slicznie za szybka odpowiedz. zgadzam sie z Toba, ze prosta (czy lekko zaokraglona ) grzywka nie jest dla mnie . Za bardzo robie sie pyzata
Co do skrecajacej sie krzywki - faktycznie tak jest,ze jak jest krotka to sie wywija. Masz racje
Chyba postawie na dłuzsza grzywke, zaczesana na bok - tak ja na jedym ze zdjec.
Podoba mi sie tez pomysł warstwowego obcinania włosów. Do tej pory miałam cieniowane włosy...ale ile lat mozna chodzic w tej samej fryzurze
Co do makijazu, rowniez wezme Twoje rady pod uwage
Dziekuje slicznie za odpowiedz
__________________
12.09.2011r -> 66kg....65....64....63....62....61. ...60....59kg
sarah.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:32   #4
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: długie,czarne włosy i niegrzeczna grzywka. Pomozecie ?

ja bym nie skracala wlosow, ale bym je mocno pocieniowala. ponadto uwazam, ze zle ci w czarnych wlosach, przytlaczaja cie. wygladalabys duzo lepiej w ciepłych brązach. Co do grzywki to ciezko mi cokolwiek powiedziec bo nigdy nie mialam i nie mam doswiadczenia jesli chodzi o ukladanie ale na pewno powinnac cos zrobic zebys nie musiala jej prostowac za kazdym razem, bo to zapewne bardzo niszczy wlosy z przodu i moga zaczac ci wypadac a to bylaby tragedia, dlatego jestem za zapuszczaniem grzywki, wydaje mi sie, ze fajnie by ci wydluzyla twarz taka:
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.