coś nowego !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-20, 00:03   #1
__paulina__
Raczkowanie
 
Avatar __paulina__
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
GG do __paulina__

coś nowego !!!


witam ponownie po dość długiej nieobecności
Poniewaz na 21 urodziny (i na wiosne!) zachciało mi sie odmiany, chcialam sie z Wami skonsultowac w sprawie:

1. mojej fryzurki - wybieram sie niedlugo do fryzjera (pana Krzysztofa z Krochmalnej w wawie) i wlasciwie nie wiem co bym chciala z wloskami zrobic, duze zmiany odpadaja, dlugosc chce zachowac, ewentualnie cieniowanie- co myslicie? i co z kolorkiem? moze sprobowac czegos nowego? obecnie mam balejaż z 2 brazow i popielatego blondu, z ktorego chce sie wycofac bo za bardzo niszczy mi delikatne wlosy, tylko jak to zrobic... ?? naturalny mam ciemny blad, taki mysi...
2. kolorystyki- widzialam ze pomagacie dziewczynom dobrac kolorki makijazu (i nie tylko) do ich typu urody. Moze jakas dobra duszyczka pomoglaby i mnie? wydaje mi sie ze jestem lato albo jakis mieszany typ ale co ja sie tam znam... Wy na pewno lepiej!
3. makijażu- moze macie jakis pomysly co by mi pasowalo,
moze zauwazylyscie jakies moje makijazowe niedociagniecia, zawsze inaczej patrzy i ocenia ktos kto nas widzi po raz pierwszy niz ten kto sie juz nie przyzwyczail do naszego wygladu
nie krepujcie sie, krytykujcie do woli -o ile bedzie to konstruktywna krytyka

pozdrawiam serdecznie !!!

PS. przepraszam ze zdjecia takie do siebie podobne a nie w roznych oswietleniach itp... Ale przynajmniej sa swieze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 1.jpg (18,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 2.jpg (9,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 3.jpg (10,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 4.jpg (11,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 6.jpg (8,2 KB, 5 załadowań)
__paulina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 08:43   #2
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: coś nowego !!!

Witaj Paulino o typie kolorystycznym Lato możesz poczytać tu: http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/ tutaj znajdziesz odpowiednie dla siebie kolorki m.in szarości, błękity, wrzosy, róże oczywiście kolorki chłodne. Niestety nie mam fryzurek, ale dziewczyny na pewno coś Ci doradzą.
Pozdr.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 17:19   #3
__paulina__
Raczkowanie
 
Avatar __paulina__
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
GG do __paulina__
Re: coś nowego !!!

dziekuje Martino za odpowiedz! czytalam ten artykuł jak tylko się ukazał na wizażu, chociaz nie jestem do konca przekonana czy mój typ to lato...
wynika z niego ze popielaty blond i chlodny braz na wloskach mi pasuja, tylko, ze juz mi sie znudzily...
Macie jakies pomysly na ożywienie (głównie) mojej fryzurki?

PS. moze przerzucic ten wątek na fryzjerskie? co sądzicie?
__paulina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 18:40   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: coś nowego !!!

[b] Witaj _paulina_ !
A moze pocieniowalabys wloski przy twarzy? Takie wystopniowane. Ladnie okalalyby Twoja buzke, troszke by ja wysmuklily. No, nie mam na mysli, ze nie jest szczupla, tylko ksztalt twarzy jest raczej okragly.
Takie leciutkie wystopniowanie przy twarzy doda wlosom zycia, podniesie je troche.
Co do makijazu to malujesz sie niezle!
To co zauwazylam, to, ze moglabys troszke kredka powiekszyc gorna warge, bo jest widocznie mniejsza. Bardzo latwo opanowac taki trick:
naloz podklad takze na usta i kredka obrysuj kontur tuz nad gorna, naturalna linia warg. Dolne obrysuj tak jak sa teraz.
Radzilabym Ci tez uzywac rozu, podkresli ladnie kosci policzkowe, wysmukli, skoryguje rysy.
A co do typu kolorystycznego, to napisz czy ladniej ci w zlocie czy w srebrze? - takie klasyczne pytanko z analizy kolorystycznej...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 23:53   #5
__paulina__
Raczkowanie
 
Avatar __paulina__
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
GG do __paulina__
Re: coś nowego !!!

dziekuje pieknie FEMME_BANALE !!!
myslalam własnie o cieniowaniu albo stopniowaniu (bo to chyba co innego?). Bardziej pasowalyby mi wycieniowane wloski kończące sie gdzies na wysokosci twarzy (jak u Kirsten Dunst na foto) czy raczej tak poniżej twarzy (jak ma Jennifer Aniston)? podoba ma sie tez kolor Jennifer na tym ostatnim zdjeciu, tylko obawiam sie czy nie bedzie dla mnie za cieply?
dziekuje za informacje, ze gorna warga jest ciensza, sama bym tego nigdy nie zauwazyla, tak sie juz do niej przyzwyczailam Ale przyjzalam sie i oczywiscie masz racje!
co do biżuterii to nosze i srebro i złoto. Srebro na co dzień, do codziennego makijażu. Złoto latem i to tylko wtedy kiedy sie juz ładnie opalę i zawsze ze złotym rozświetlaczem.
Najbardziej pasuje mi jednak stare złoto i takie stylizowane na nie. Mam nadzieje że to coś pomoże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 888.jpg (51,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel887.jpg (20,9 KB, 9 załadowań)
__paulina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 07:37   #6
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: coś nowego !!!

[b] Myslalam o wycieniowaniu (wystopniowaniu? oj, ja nie wiem jaka jest roznica?) tak raczej blizej twarzy, zeby okalaly ja, wysmuklily. Czyli to stopniowanie zaczelabym tak na wysokosci policzkow.
A gdy przylozysz material, tkanine - srebrna i zlota do twarzy, to w ktorej czujesz sie lepiej?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:31   #7
__paulina__
Raczkowanie
 
Avatar __paulina__
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
GG do __paulina__
Re: coś nowego !!!

kiedyś czytalam na fryzjerskim, że stopniowanie to takie widoczne, na różnej dlugosci konczace sie cięcie, a cieniowanie to "zdjęcie z objętości".
Już wiem co z biżuteria- bardziej pasuje srebro. Zastanawialam sie dlugo i kombinowalam z dodatkami (bo niestety tkanin w takich kolorach nie mam). Wychodzi na to, ze srebro sie lepiej komponuje, złoto nie jest dużo gorsze, jakoś ożywia ale jest chyba zbyt rzucajace sie w oczy przy majej urodzie.
__paulina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.