Fryzjer Szczecin - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 19:17   #301
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja jestem zapisana na srode (25.11.09) do p.Wioli w Imperium wizazu (cena 45zl.). Ide na dobranie fryzury i sciecie, bo moja juz mi sie znudzila i potrzebuje czegos nowego. tylko strasznie sie boje... mam wlosy tak do łopatek i boje sie ze zetnie mi na krutko i bede zle wygladac. bo od kad pamietam mam wlosy dlugie i nie wiem jak to bedzie. ale mam nadzije ze wszystko bedzie ok i bede fajnie wygladac oczywiscie w srode napisze tu Wam sprawozdanie z tego jak bylo i jak wygladam
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:18   #302
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja od 2 lat chodze do YES na Małkowskiego, za nic nie zamienie na inny
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:47   #303
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Szczecin

45 zł to nie jest dużo za ścięcie i modelowanie. W prowincjonalnych salonach za beznadziejne samo ścięcie chcą 25 a w L'or za ścięcie i wysuszenie (suszenie na szczotce które daje mi taki efekt jak prostownicą) płacę 38 a jakośc usługi nie porównywalna. Nie polecam jednak salonu w CH Gryf.
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:54   #304
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny pomóżcie!!! Wiecie gdzie przeniósł sie p.Sebastian??? wcześniej pracował w salonie koło dawnej Pleciugi.
Wybieram sie na ścięcie włosów i szukam dobrego stylisty. Zastanawiam sie jeszcze nad polecanym tu Dawidem Doradźcie coś!!
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:54   #305
dzeminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej dziewczyny. Ja chciałabym się poddać metamorfozie i wybrałam do tego zadania Dawida o którym wcześniej pisałyście. Jednak bardzo, ale to bardzo się boję, ponieważ chcę zmienić i cięcie i kolor. To ma być pierwsza taka moja zmiana. I tu pojawia się moja prośba. Czy mogłybyście opisać swoje odczucia po wizycie u Dawida? A najlepiej jakbyście mogły zamieścić zdjęcie swoje przed i po wizicie. Bo to jednak najlepiej zobrazuje to o co mi chodzi i najprędzej rozwieje me obawy. A chciałabym pójść do fryzjera ze świadomością, że zamknę oczy i na pewno będzie super. Z góry wielkie dzięki
ps. w razie co to mój mail jeśli któraś z Was nie chce zamieszczać na stronie zdjęć. dzeminka@o2.pl na prawdę bardzo mi zależy...

Edytowane przez dzeminka
Czas edycji: 2009-12-01 o 22:57 Powód: zapomniałam o jednym dość ważnym zdaniu
dzeminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:02   #306
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Fryzjer Szczecin

szukam fryzjera w Szczecinie, który potrafi zająć się KRĘCONYMI WŁOSAMI, chodzi mi o ładne ścięcie

Pomóżcie
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:06   #307
eveline_s
Raczkowanie
 
Avatar eveline_s
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Somewhere
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez caroline13 Pokaż wiadomość
Nie polecam studia L'or czy jak to tam sie pisze na ul.Wojska Polskiego.Poszłam na dekoloryzacje, chciałam z brązu zejść na ciemny popielaty blond, po ściagnięciu koloru na pomarańczowy nałożyła mi babka farbe, po której miałam bardzo ciemny brąz !!! Wyszłam z ciemniejszym kolorem niż przyszłam, niepotrzebnie robiłam dekoloryzacje i wogóle zapłaciłam ponad 200zł To było już dawno ale do dziś się zastanawiam dlaczego wogóle im zapłaciłam?? Wogóle blondi która farbowała mi włosy do końca chyba sama nie wiedziała co robi

zgadzam się!! Poszłam kiedyś, przeszukałam różne źródła w poszukiwaniu fryzury.W końcu takową znalazłam.Nic specjalnego ale mi sie spodobała, pokazałam fryzjerce..obcieła mnie zupełnie inaczej, wyszłam zdołowana kompletnie bo tak mi obcięła włosy że ledwo ledwo udało się kilka zaczesac w kitke!Koszmar. Byłam z koleżanką,ona też nie była zadowolona ze swojej fryzury. Mnie tez obslugiwała jakaś blondi.
eveline_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 18:46   #308
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

czy ktoś mógłby mi napisać numer telefonu do Pana Dawida tego z Imperium i gdzie obecnie w Szczecinie ścina?
Z góry dzięki i pozdrawiam !
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 20:19   #309
hyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Teraz trochę trudniejsze pytanie: Czy ktoś zna fryzjera który mógłby wykonać i doradzić cięcie długich męskich włosów? Najlepiej żeby gdzieś na necie można było zobaczyć przykładowe pracy.
hyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:48   #310
43e94f3f80b9669c7eae900604ccb342ced679bf_5fe3da2827e98
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 54
Dot.: fryzjer w szczecinie

Treść usunięta

Edytowane przez 43e94f3f80b9669c7eae900604ccb342ced679bf_5fe3da2827e98
Czas edycji: 2010-01-02 o 23:01
43e94f3f80b9669c7eae900604ccb342ced679bf_5fe3da2827e98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:53   #311
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer Szczecin

A ja byłam u Dawida i ze tak powiem ściął mnie średnio
bez rewelacji, a zdałam się całkowicie na jego sugestie

ale polecam p. Anię z tego samego salonu byłam u niej raz i chyba zostanę
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 18:59   #312
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam!

Dolaczam sie do dyskusji, gdyz jestem szczerze mowiac lekko zdolowana poszukiwaniem dobrego fryzjera w Szczecinie. Moja ostatnia wizyta zakonczyla sie lzami wylewanymi w samochodzie (wiem, wiem, glupia ze mnie baba. Fryzjerka (p.Wiola z Imperium Wizazu) bez pytania i uprzedzenia obciela mi minimum 5 cm z dlugosci wlosow! Wiem, ze zniszczone konce trzeba sciac itp., ale chcialabym jednak miec swoj udzial w metamorfozie z dlugich do poldlugich wlosow. Jednym slowem zero dialogu z klientem, fryzura bez polotu, kolor ok, ale w moim przypadku to nieduza filozofia. Nie polecam!

Mama chodzi do wspomnianego juz Piotra z Modern Design i ma swietnie zrobione wlosy (ekstra kolor i strzyzenie). Sama balam sie troche do niego isc, bo wiedzialam z gory jak to sie skonczy (=obcieciem wlosow), ale teraz nie mam za bardzo nic do stracenia.

Pozdrawiam i czekam na sugestie innych szczecinianek!
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:44   #313
Lgaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny mogę wam polecić adama z beverly hills jest naprawdę świetny.100% polecam.cena 65zł a fryzura rewelacja.
Lgaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:12   #314
CocoCh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

heja Lgaga
tylko wlasnie ja chcialam sie wczoraj zapisac do niego i okazalo sie, ze adam z beverly hills juz tam nie pracuje

wiesz moze gdzie teraz pracuje??

robil najlepsze fryzury w calym miescie i strasznie mi zalezy, zeby go znalezc... tylko on robil mi taki boski blond, ze wszyscy faceci za mna latali

pzdr
CocoCh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:32   #315
GosipGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej dziewczyny nie martwcie się!
ja tez chodze do p.Adama i na szczescie wiem gdzei sie przenosi
do Hause of Beauty nistety dopiero od lutego
pozdr
GosipGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:33   #316
szpill
Przyczajenie
 
Avatar szpill
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Na ul. Bolesława Śmiałego został otwarty nowy fryzjer "Verabella" - czy ktoś może korzystał już z usług tego zakładu jeśli tak to proszę o opinie
szpill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 13:50   #317
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej dziewczyny ! Czy któraś z was może mi polecić fryzjera który zrobiłby mi lekką trwała ( tzw. headlines / styling ) ??
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:02   #318
szpill
Przyczajenie
 
Avatar szpill
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

A ja polecam Jacka Karolczyka ma zakład na ul. Rayskiego. Rewelacyjnie ścina (tylko ścina) chociaż ceny ma bardzo wysokie to i tak warto
szpill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 23:09   #319
KtosTakiJakTy
Przyczajenie
 
Avatar KtosTakiJakTy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej,
poradźcie mi proszę dobrego fryzjera który ładnie zetnie mi kręcone włoski. Mam już dość mojej szopy na głowie, ale nie mam za bardzo pomysłu co z nimi zrobić.
__________________
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić.
Leżeć w trawie, liczyć chmury,
Gołym i wesołym być
KtosTakiJakTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 19:45   #320
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

byłam kilka dni temu u Dawida i powiem , ze jest super. Rewelacyjnie ścina włosy, nawet po umyciu w domu pięknie sie układają. Jest prawdziwym profesjonalistą i już zostanę mu wierna. Oprócz tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Gorąco polecam.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:51   #321
Studio LOr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

Cytat:
Napisane przez tigra77 Pokaż wiadomość
raczej nic nowego nie pokaże ,dlatego że Duńczycy wolą do polski przyjechać na usługi
kształci się w dani owszem ,ale na mopie (od dwóch lat w volvo) a jeżeli mnie pamięć nie myli to wszelkie pokazy w których brała udział były naszym kosztem
Studio LOr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:30   #322
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

nie wiecie moze w ktorym ze szczecinskich salonow fryzjerskich jest zabieg podcinania wloskow goracymi nozycami ?
w imperium wizazu jest taka usluga ?

o ile dobrze pamietam widzialam kiedys w salonie fryzjerskim obok pasazu a-z, ale nigdy tam nie bylam wiec nie wiem czy warto sie wybrac...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 20:10   #323
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cieszę się, że są takie wątki Chodzę, a raczej chodziłam, do Imperium Wizażu ponad 1,5roku. Chodziłam ciągle do Marka i raz byłam u Dawida. Marek robił mi kilka razy brąz a potem dekoloryzację i blond. Zrobił mi świetny blond więc chodziłam do niego. Ale zrobił mi 2 razy pod rząd odrosty nie tak jak chciałam więc poszłam do Dawida i byłam b.zadowolona. Potem Dawid zmienił studio i nie wiedziałam gdzie jest. Poszłam znów do Marka i znów nie byłam zadowolona. Swoją drogą Marek też już zmienił studio, ma własne i ponoć tańsze usługi. Zaciągnęłam do niego sporo koleżanek i tylko te od blondu były zadowolone. Widocznie innych kolorów nie umie robić (ja z brązu u niego też byłam średnio zadowolona - rewelacyjny brąz zrobili mi w beverly hills w galaxy, taki pan mi robił, ale strasznie drogo, za zejście z blondu do brązu zapłaciłam wtedy 490zł a u Marka za przejście z brązu do blondu 220zł - wszyscy byli zachwyceni efektem, że tak ładnie ściągnęło, ale to pewnie kwestia włosów bo moja koleżanka też była na ściąganiu i jej tak ładnie nie zszedł).

No i nie mogłam znaleźć info gdzie jest Dawid ale teraz już wiem i niedługo się do niego zapiszę bo już zbliża się pora robienia odrostów
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:39   #324
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Studio LOr Pokaż wiadomość
kształci się w dani owszem ,ale na mopie (od dwóch lat w volvo) a jeżeli mnie pamięć nie myli to wszelkie pokazy w których brała udział były naszym kosztem
coz to za zgryzliwy post .

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
nie wiecie moze w ktorym ze szczecinskich salonow fryzjerskich jest zabieg podcinania wloskow goracymi nozycami ?
w imperium wizazu jest taka usluga ?

o ile dobrze pamietam widzialam kiedys w salonie fryzjerskim obok pasazu a-z, ale nigdy tam nie bylam wiec nie wiem czy warto sie wybrac...
nie slyszalam jeszcze o takim zabiegu .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:05   #325
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
nie slyszalam jeszcze o takim zabiegu .
poszukaj w wyszukiwarce, na wizazu byly tematy o tym.

btw. pisalam do imperium i mi odpisali ze u nich nie ma takiego zabiegu.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:33   #326
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dawid pracuje w studio O'key na Stoisława3/4 to jest następna uliczka za dawną galerią centrum.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:55   #327
kamilka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Usluga podcinania wlosow goracymi nozyczkami byla kiedys w salonie Gariel na Wyszynskiego. Mialam raz ciete wlosy tym czyms (zamyka to niby koncowki wlosow i nie pozwala im sie rozdwajac) i uwazam ze bez rewelacji, tzw. pic na wode, prawie nikt juz tego nie stosuje, ale moze sie myle. Ja zadnej roznicy nie zauwazylam wiec jak nie znajdziesz tych nozyczek nigdzie to znaczy, ze mam racje
__________________
Kamila
kamilka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:52   #328
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kamilka30 Pokaż wiadomość
Usluga podcinania wlosow goracymi nozyczkami byla kiedys w salonie Gariel na Wyszynskiego. Mialam raz ciete wlosy tym czyms (zamyka to niby koncowki wlosow i nie pozwala im sie rozdwajac) i uwazam ze bez rewelacji, tzw. pic na wode, prawie nikt juz tego nie stosuje, ale moze sie myle. Ja zadnej roznicy nie zauwazylam wiec jak nie znajdziesz tych nozyczek nigdzie to znaczy, ze mam racje
slyszalam, albo nawet czytalam na wizazu ;p , ze trzeba podciac ta metoda wloski przynajmniej ze 3 razy zeby byly odpowiednie efekty.
a ja podcinam i tak bardzo rzadko bo zapusczam teraz, wiec nic mi nie szkodzi sprobowac

dziekuje za info kamilka30
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:47   #329
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez delikatna blondyneczka Pokaż wiadomość
Dawid pracuje w studio O'key na Stoisława3/4 to jest następna uliczka za dawną galerią centrum.
Ja w tym salonie chodzę do Pani Ewy. Dla mnie najlepsza fryzjerka jaką miałam do tej pory, a zlatałam pół szczecina i ćwierć stargardu :P
Jestem bardzo zadowolona, robiłam pasemka i cięcie na włosach do pach I uwaga, zapłaciłam oszałałamiajacą cenę 130zł!!! Biorąc pod uwagę obsługę (kawka, herbatka, cukiereczek, gazetka i świetna atmosfera), produkty na których pracują i to że nie trzeba podawać folii (zawsze tego nienawidziłam ) to cena jest niebotycznie niska!

Dodatkowo Pani Ewa ma swoje wizje i propozycje, ale zawsze je ze mna uzgadnia. Jak mówię, że tniemy 3cm, to faktycznie tyle tniemy, a nie 10cm co tez mi sie zdarzało.
Tak więc dziewczyny-POLECAM!
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:51   #330
m_majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy któraś z Was wie może gdzie przyjmuje teraz Wojtek z Beverly Hills z kupca!? Bylam tam w tym tygodniu i powiedziano mi iz juz tam nie pracuje a do moich wlosow byl rewelacyjny Jezeli ktoras z Was cos wiem prosze piszcie! Z gory dziekuje
m_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.