Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-29, 17:50   #1111
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 691
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Poleæcie mi dobrego (i nie zabójczo drogiego) fryzjera w okolicach Dziesiêcin (Jarzêbinowa, Zagórna, Antoniuk Fabryczny, Swobodna etc.). Przebijam siê przez w±tek, ale wszystko co polecacie jest gdzie¶ daleko, a ja nie bêdê mia³a czasu i ochoty ci±gaæ siê po Bia³ym jak przyjadê na ferie. Chcê przej¶æ z jasnego br±zu (wyp³ukanego od 3 miesiêcy) na blond, wiêc w grê wchodz± albo gêste pasemka albo jaka¶ k±piel rozja¶niaj±ca. Tak na oko ile to mo¿e Waszym zdaniem kosztowaæ na w³osach lekko za ramiona?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-30, 10:55   #1112
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez ama Poka¿ wiadomo¶æ
Poleæcie mi dobrego (i nie zabójczo drogiego) fryzjera w okolicach Dziesiêcin (Jarzêbinowa, Zagórna, Antoniuk Fabryczny, Swobodna etc.). Przebijam siê przez w±tek, ale wszystko co polecacie jest gdzie¶ daleko, a ja nie bêdê mia³a czasu i ochoty ci±gaæ siê po Bia³ym jak przyjadê na ferie. Chcê przej¶æ z jasnego br±zu (wyp³ukanego od 3 miesiêcy) na blond, wiêc w grê wchodz± albo gêste pasemka albo jaka¶ k±piel rozja¶niaj±ca. Tak na oko ile to mo¿e Waszym zdaniem kosztowaæ na w³osach lekko za ramiona?
Ambasada Urody w budynku Jazz Budu
Jak jeszcze pracowa³ tam B³a¿ej to tam chodzi³am, w³a¶nie do niego. Nie wiem jak inni pracownicy siê sprawuj±, ale obserwuj±c ich pracê (podczas siedzenia na fotelu ) to ca³kiem, ca³kiem Za farbowanie i strzy¿enie p³aci³am 150z³.
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-02, 12:44   #1113
edytkamala89
Przyczajenie
 
Avatar edytkamala89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej a mog³yby¶cie poleciæ salon w którym robi± ombre hair czy tzw rozja¶niane koñcówki w stylu np mariny by³abym wdziêczna
edytkamala89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-03, 11:42   #1114
Mango_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny a by³a która¶ z Was w Alei Piêkno¶ci?
Mango_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-06, 15:53   #1115
anowi1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bia³ystok, Poznañ
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy która¶ z was by³a mo¿e w Akademii Stylu na Rocha?
Wydawa³o mi siê, ¿e mieli wcze¶niej siedzibê na Wiejskiej.
anowi1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-09, 12:47   #1116
pamparampa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy która¶ z Was zna mo¿e "Pracowniê fryzur Jamróg" w Tarnowie? Co s±dzicie o tym salonie? Kto strzy¿e najlepiej? S³ysza³am, ¿e pan £ukasz dobrz ¶cina... co o nim s±dzicie?
pamparampa00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-13, 08:35   #1117
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej
Czy która¶ z Was mo¿e poleciæ zdolnego fryzjera w Bia³ymstoku do u³o¿enia fryzury na przyjêcie? Kogo¶ kto umie siê pos³ugiwaæ nie tylko lakierem i ma wyobra¼niê. Szukam specjalisty, który bêdzie umia³ zrobiæ elegancki kok lub co¶ w tym stylu a nie super tapir/kokon/nalakierowane loczki/stercz±ce pasma itp.
Szukam fryzjera na czerwiec, bêdê przejazdem wiêc fajnie by by³o jakby dojazd by³ prosty.
MagdalenaMonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 11:16   #1118
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mogê z ca³ego serca poleciæ salon fryzjerski ¯iro na ul. Sobieskiego, niedaleko Wy¿szej Szko³y Menad¿erskiej. Mia³am praktyki w tym salonie i powiem Wam, ¿e tak profesjonalnych fryzjerek to nie widzia³am nigdy. Kolor jaki robi pani Bo¿enka to jaka¶ magia, w³osy z pasemkami wygl±daj± tak strasznie naturalnie i piêknie, ¿e a¿ dech zapiera. Poza tym kiedy mia³am praktyki przychodzi³y do nich modelki, które mia³y sesje w Warszawie i stwierdzi³y, ¿e jako¶ nie ufaj± innym fryzjerom i nie bêd± ryzykowaæ farbowania w³osów przed sesj±. Ciêcia te¿ s± ¶wietne. Pani Bo¿enka ogarnia damskie, jej pracownica mêskie, podzia³ wg tego co która lepiej robi. No i cena, 120 za tak piekny baleja¿ to moim zdaniem ¶miech, tym bardziej, ¿e moje kole¿anki w innych salonach wydawa³y fortunê a uzyskiwa³y du¿o gorsze efekty.
__________________
"Wiara w co¶ nie jest tym samym, co wiara w to, ¿e w co¶ wierzymy”
xkejti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-24, 08:24   #1119
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 287
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Poka¿ wiadomo¶æ
Ambasada Urody w budynku Jazz Budu
Jak jeszcze pracowa³ tam B³a¿ej to tam chodzi³am, w³a¶nie do niego. Nie wiem jak inni pracownicy siê sprawuj±, ale obserwuj±c ich pracê (podczas siedzenia na fotelu ) to ca³kiem, ca³kiem Za farbowanie i strzy¿enie p³aci³am 150z³.
Hej a ten B³a¿ej to ju¿ tam nie pracuje? Czy to jest ten ch³opak, który pracowa³ w Atelier?
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 12:02   #1120
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej dziewczyny mam pytanie czy która¶ z Was robi³a ostatnio u nas w Bia³ymstoku ombre hair ? Je¶li tak to gdzie, za ile i jak wysz³o ? Oraz czy kto¶ by³ ostatnio u p. Agnieszki z Bell Capelli jak jej idzie farbowanie bo chcia³abym zrobiæ dekoloryzacje i przej¶æ na jasny br±z. Je¶li nie wiecie jak to wygl±da w Bell Capelli to mo¿e macie do polecenia jakiego¶ innego fryzjera ale ¿eby cena nie przekroczy³a 150 z³ ;> Z góry dziêkujê za odpowiedzi
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 18:09   #1121
karolinka456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam. mam pytanie. chcê zrobiæ dekoloryzacjê. Mo¿e macie jakie¶ sprawdzone salony gdzie bez problemu mi to zrobi±?? Mam czarne w³osy i chce zmieniæ na blond. Czekam na odpowied¼. Pozdrawiam
karolinka456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 06:01   #1122
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez joie Poka¿ wiadomo¶æ
Hej a ten B³a¿ej to ju¿ tam nie pracuje? Czy to jest ten ch³opak, który pracowa³ w Atelier?
Tak to ten Teraz otworzy³ on w³asny lokal przy Ko¶ciele ¶w. Rocha. Nazywa siê "studio b".
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 10:19   #1123
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 287
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Poka¿ wiadomo¶æ
Tak to ten Teraz otworzy³ on w³asny lokal przy Ko¶ciele ¶w. Rocha. Nazywa siê "studio b".
Dziêki za odpowied¼. W tamtym tygodniu dzwoni³am do Ambasady Urody i powiedziano mi, ¿e ju¿ tu nie pracuje i zastanawia³am siê gdzie teraz A powiedz mi, orientujesz siê ile siê u niego p³aci np. za ¶ciêcie? (w³osy dlugie)
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 17:26   #1124
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez joie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowied¼. W tamtym tygodniu dzwoni³am do Ambasady Urody i powiedziano mi, ¿e ju¿ tu nie pracuje i zastanawia³am siê gdzie teraz A powiedz mi, orientujesz siê ile siê u niego p³aci np. za ¶ciêcie? (w³osy dlugie)
Wydaje mi siê, ¿e cennik jest podobny jak w Ambasadzie Urody, czyli oko³o 50z³, ale rêki nie dam uci±æ. Ja zawsze za farbowanie + obciecie koñcówek p³acê 150z³.
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 17:31   #1125
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

W sobotê idê do Agnieszki do Bell Capelli. Ostatnio by³am u niej jako¶ pó³ roku temu. Dam znaæ jak wra¿enia po wizycie Póki co dobra nowina-cennik siê nie zmieni³, podciêcie nadal 45z³.

Pamiêtam,¿e co wizyta u Emilki w Atelier to podwy¿ka o 10-15z³.. Swoj± droga kto¶ wie ile teraz kosztuje u niej podciêcie d³ugich w³osów?
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 18:14   #1126
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ooo to ¶wietnie, czekam na wra¿enia A co bêdziesz robiæ z w³oskami ? Ja by³am w styczniu a Atelier na podciêciu d³ugich w³osów to p³aci³am chyba 70 z³ ale strzyg³a mnie Dominika bardzo sympatyczna, du¿o doradza³a w kwestii pielêgnacji i oczywi¶cie by³am bardzo zadowolona z jej pracy
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 18:34   #1127
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo to ¶wietnie, czekam na wra¿enia A co bêdziesz robiæ z w³oskami ? Ja by³am w styczniu a Atelier na podciêciu d³ugich w³osów to p³aci³am chyba 70 z³ ale strzyg³a mnie Dominika bardzo sympatyczna, du¿o doradza³a w kwestii pielêgnacji i oczywi¶cie by³am bardzo zadowolona z jej pracy
miesi±c temu na grouponie by³a oferta z atelier, wszystkie grupony robi³a w³a¶nie Dominika. bardzo sympatyczna dziewczyna. ¶ciêcie poprawne, za parê tygodni idê do niej na pasemka, wiêc dowiem siê jak z koloryzacj±
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 19:21   #1128
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo to ¶wietnie, czekam na wra¿enia A co bêdziesz robiæ z w³oskami ? Ja by³am w styczniu a Atelier na podciêciu d³ugich w³osów to p³aci³am chyba 70 z³ ale strzyg³a mnie Dominika bardzo sympatyczna, du¿o doradza³a w kwestii pielêgnacji i oczywi¶cie by³am bardzo zadowolona z jej pracy
Pamiêtam,¿e jakie¶ 2 lata temu Dominika by³a na praktyce u Emilki. Hmm 7 dych to trochê drogo jak na uczennicê,która dopiero zaczê³a swoj± przygodê. Czy tylko mi siê tak wydaje?

U Agnieszki bêdê tylko podcina³a w³osy, muszê od¶wie¿yæ fryzurê po zimie i farbowaniu. Ale mam falowane w³osy,wiêc ka¿da wizyta u fryzjera to wyzwanie i obserwacja moim bacznym okiem,nie ma ³atwo :P
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 19:24   #1129
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtam,¿e jakie¶ 2 lata temu Dominika by³a na praktyce u Emilki. Hmm 7 dych to trochê drogo jak na uczennicê,która dopiero zaczê³a swoj± przygodê. Czy tylko mi siê tak wydaje?
Nie, faktycznie by³a uczennic± Emilii. Trochê wydoro¶la³a i chyba ca³kiem fajnie jej idzie, tzn. nie by³am ani zachwycona (nie maj±c pomys³u na fryzurê te¿ tylko "podcinam" ), ani zawiedziona. Jest OK, ale 70 z³ to zdecydowanie przesada.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:41   #1130
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿e z cen± przesadzi³am dok³adnie nie pamiêtam ile, ale chyba 70 z³ z reszta tak te¿ jest w ich cenniku.
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 11:42   #1131
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja w 100% polecam Sylwiê Rudnick± z Lange&Rudnicka - Mistrzyni wszechczasów. Kiedy by³am jeszcze blondynk±, jako jedyna powiedzia³a mi, ¿e mam brzydkie kurczakowe w³osy - inni fryzjerzy siê zachwycali (bo by³y d³ugie) Wyprowadzi³a mi piêkny kolor blond, jednak obecnie mieszkam w Warszawie i nie mia³am tyle czasu by co miesi±c je¼dzic do Bstoku, dlatego nie jestem ju¿ blondynk± ( w Warszawie nikt nie umia³ zrobiæ satysfakcjonuj±cego mnie koloru)
ksenawojowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 17:46   #1132
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w 100% polecam Sylwiê Rudnick± z Lange&Rudnicka - Mistrzyni wszechczasów. Kiedy by³am jeszcze blondynk±, jako jedyna powiedzia³a mi, ¿e mam brzydkie kurczakowe w³osy - inni fryzjerzy siê zachwycali (bo by³y d³ugie) Wyprowadzi³a mi piêkny kolor blond, jednak obecnie mieszkam w Warszawie i nie mia³am tyle czasu by co miesi±c je¼dzic do Bstoku, dlatego nie jestem ju¿ blondynk± ( w Warszawie nikt nie umia³ zrobiæ satysfakcjonuj±cego mnie koloru)
A jak z cenami ? Bo znalaz³am stronê, ale nie ma cennika. I gdzie mie¶ci siê ten salon ?
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 09:44   #1133
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak z cenami ? Bo znalaz³am stronê, ale nie ma cennika. I gdzie mie¶ci siê ten salon ?
Salon na Zielonych wzgórzach, cennik... hmm to jest chyba bardzo indywidualnie ustalane - w zale¿no¶ci ile tubek idzie, jak trudno jest w³osy malowaæ, jaka d³ugo¶æ i tak na prawdê od tego jak± wizjê ma na Ciebie Sylwia. Ale nie zdziera kasy, my¶lê, ¿e przy Twojej d³ugo¶ci z malowaniem/modelowaniem/scieciem ok 200z³
ksenawojowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:03   #1134
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
Salon na Zielonych wzgórzach, cennik... hmm to jest chyba bardzo indywidualnie ustalane - w zale¿no¶ci ile tubek idzie, jak trudno jest w³osy malowaæ, jaka d³ugo¶æ i tak na prawdê od tego jak± wizjê ma na Ciebie Sylwia. Ale nie zdziera kasy, my¶lê, ¿e przy Twojej d³ugo¶ci z malowaniem/modelowaniem/scieciem ok 200z³
Dziêki
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 12:57   #1135
Justyna888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Kseniu, a mo¿esz podac dok³adny adres Salonu. mieszkam na Zielonych i ciekawi mnie gdzie Pani Sylwia sie ukrywa . Czy Ty mia³as tylko farbowane w³osy, czy ¶cina³a¶ u Niej kude³ki? Ja musia³abym ¶ci±æ i to sporo, w dodatku mam krêcone w³osy, a to zawsze wyzwanie ;(. Co¶ mnie ci±gnie do Niej ... juz wakacjami, gdzie¶ czyta³am, ¿e jest dobra.
Justyna888 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 20:14   #1136
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ona ma taki troche ukryty salon, jak zadzwonisz siê umówiæ ( najlepiej gdzie¶ za miesiaæ - obecnie jest w ci±¿y i chyba rodzi nied³ugo) to poda dok³adnie, wiem, ze tam na przeciwko biedronki, swobodna ile¶tam. Ja te¿ ¶cina³am, powiem Ci ¿e ona jest misttrzyni± I FRYZURY JAKIE ROBI!! A w³osy z wyzwaniem to dla niej poemat
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 08:42   #1137
Justyna888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Kusisz Kusisz , mo¿e maila na napisze z pro¶b± o ustalenie terminu wizyty, skoro jest w ci±¿y i to w koñcowym etapie to mo¿e telefon jest ryzykowny ?
Justyna888 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-07, 16:03   #1138
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtam,¿e jakie¶ 2 lata temu Dominika by³a na praktyce u Emilki. Hmm 7 dych to trochê drogo jak na uczennicê,która dopiero zaczê³a swoj± przygodê. Czy tylko mi siê tak wydaje?

U Agnieszki bêdê tylko podcina³a w³osy, muszê od¶wie¿yæ fryzurê po zimie i farbowaniu. Ale mam falowane w³osy,wiêc ka¿da wizyta u fryzjera to wyzwanie i obserwacja moim bacznym okiem,nie ma ³atwo :P
I jak wizyta u p. Agnieszki ?
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-09, 14:00   #1139
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Jestem mega zadowolona, w³osy od¿y³y, bez problemu siê uk³adaj±
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-09, 18:11   #1140
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

To ¶wietnie, je¶li bêdê potrzebowa³a strzy¿enia na pewno siê tam wybiorê Zadzwoni³am dzi¶ do Bell Capelli i niestety dowiedzia³am siê, ¿e nie wykonuj± dekoloryzacji :-(
Mo¿ecie mi kogo¶ poleciæ ?
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.