Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-24, 20:17   #1
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35

Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy


a jaka fryzura jest dobra dla włosów kreconych i puszystych i gęstych? bo zawsze fryzjerki mi źle włosy obcinają i w efekcie muszę je spinać żeby wyglądać do ludzi. obcinają je na mokro a one sie różnie skręcają, z przodu bardziej a z tyłu na karku mam prawie proste i jak wyschna to wygladam bez sensu. zawsze mnie tak fryzjerki obcinały że z przodu krócej żeby niby wycieniować i żeby nie było ich tak dużo a one jak są krótsze to skręcają się bardziej no i wyglądam jakbym miała sterczace do góry rogi z pokręconych i puszystych włosów.szkoda że nie mam zdjecia bo byscie się nieźle uśmiały. no nie wiem jak to lepiej opisać, ale jak ktoś ma jakiś pomysł co z nimi zrobić to byłabym wdzięczna
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 17:00   #2
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

chętnie bym się przyłączyła do wątku, bo mam podobny problem...dużo kręconych długich włosów...;D też ciągle wymyślam; ostatnio obcięłam sobie grzywkę , ale musze ją prostować...;/
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:23   #3
Agata M.
Przyczajenie
 
Avatar Agata M.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice (do września)
Wiadomości: 12
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

..ja tez bym prosila o jakies pomysly...;-)
__________________
Agatka
Agata M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:59   #4
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

świetnie znam twój problem. z wierzchu moje włosy są mocno kręcone i puszyste, a z tyłu głowy od spodu mam włosy falowane, bardziej proste i takie jakieś wiecznie przyklapnięte. ja mam teraz włosy wycieniowane.jezeli je umyje i pozostawie same sobie to wygladaja fatalnie. ale kiedy nie byly wycieniowane to znowu wygladalam jak kuzyn cos, wiec w zasadzie nie mialam wyjscia. ale znlazlam na nie sposob:myje je jakims malo obciazajacym szamponem(bonacure gloss albo bilboa dajacy efekt kreconych wlosow), nakladam odzywke (do splukiwania). a jak juz odsiakna w recznik(beda tylko wilgotne) to nakladam na nie krem-zel schwarzkopf(taki rozowy, cos z jedwabiem). w ten sposob latwiej zapanowac nad skrecaniem sie tych na wierzczchu a z kolei te od spodu sa jakby bardziej podkreslone, mocniej sie zawijaja i nie odrozniaja sie tak mocno od tych kreconych. wiec moze sprobuj znalezc jakis srodek stylingujacy do wlosow. bo z autopsji wiem ze nawet w renomowanych salonach z takich wlosow nie zrobia fryzury ktora bedzie w 100% zadowala. oj ciezkie to zycie polzakreconych...

p.s. zalaczam zdjecia na których widac jak mam obciete włosy. mniej wiecej taki tez jak na zdjeciu efekt otrzymuje po ich rozprostowaniu
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 13:22   #5
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

moja siostra ma kręcone włosy ale zupełnie inne niż ja i w ogole inaczej się układają i tak wyszło że poszłyśmy do fryzjerki i obcinała ją ta sama fryzjerka co mnie ostatnio i oczywiscie obcieła ją dokładnie tak samo a nawet takie same teksty jej mówiła. po prostu kompletny brak profesjonalizmu, zamiast przyjrzec się włosom i potrakatowac indywidualnie to wszystkich z kreconymi traktuje identycznie. a jeszcze żeby jakos dobrze ją obcieła, a siostra tez nie zadowolona. czy ktoś może zna dobrego fryzjera w Lublinie lub w Warszawie? ale takiego który miałby odwage zaproponowac coś nowego i który naprawde zatroszczył by się o moje włosy.

cały czas próbuje coś wymyśleć ale narazie zmieniłam tylko przedziałek ze środka na bok i troche jest lepiej. a czy ten żel ze schwarzkopf to jest specjalny do włosow kreconych czy taki zwyczajny żel tez może być?
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 17:34   #6
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

jezeli chodzi o mnie to mi odpowiada zel-krem taki w rozej tubie(jasny kolor, perlowy, w nazwie cos z silk). nie skleja tak wlosow jak zel, wystarczajaco mocno utrwala i mozna ladnie nim wymodelowac wlosy. ja robie w ten sposob ze te krecone z wierzchu wyciagam palcami i szusze suszarka zeby odbily sie od skory glowy, a skret byl luzniejszy. zas te od spodu wygniatam rekoma(czasami lekko podsuszajac) i fale sa wtedy wyraznie zaznaczone. wiem ze w avanti np. w nr 1 spodnice reklamowala modelka ktora miala lekko krecone wlosy. bardzo podobalo mi sie jej obciecie ale ja teraz zapuszczam wlosy, wiec odpada bo ono bylo do ramion. niestety na internecie nie znalazlam zdjecia. ale postaram sie zamiescic pare innych. moze cos wybierzesz. moze powinnas zastanowic sie tez czy nie latwiej bedzie wyprostowac te pasma z przodu. najlepiej by bylo jakbys miala zdjecie. pozdrawiam
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 17:37   #7
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

jeszcze kilka zdjec
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 16:24   #8
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

ale ładne zdjecia! też bym chciała tak wygladać tylko moich włosów jest jakoś więcej. ale spróbuje tym żelem. a czy ten żel nie pozostawia włosów takich twardych i niemiłych w dotyku? a mam jeszcze pytanie myjesz włosy rano czy wieczorem?
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 16:37   #9
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

niestety nie mam żadnego zdjecia w komputerze. mam włosy teraz obciete troche podobnie jak ta dziewczyna na zdjeciu z tych drugich zdjeć ktore przysłałaś drugie zdjecie, w takiej czerwonej bluzce, tylko mam wiecej wlosów i puszą się. może rzeczywiście po dobrym żelu efekt byłyby podobny. może jutro go kupię. prostować probowałam ale niestety nie wychodzi mi, chyba za bardzo sa pokrecone. zrobiłam sobie przedziałek z boku i jak zapne włosy w kucuk to jest naprawde ładnie ale jak rozpuszcze to jakoś dziwnie, tak jakby mi do kształtu twarzy nie pasowało.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:07   #10
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

witaj w klubie! mam identycznie. wreszcie ktos kto zrozumie moje cierpienia... ja mam tez tak ze te krecone z wierzchu wlosy sa bardzo geste i puszyste, a te z tylu tak smetnie zwisaja. ja na ogol myje wlosy rano. u mnie ten zel nie skleja zbyt mocno wlosow. i nie sa strasznie sztywne, ale dzieki niemu te z wierzchu nie tworza kasku(takiej a'la aureolka) tylko calosc tak jakos proporcjonalnie wyglada. z prostoweaniem tez u mnie ciezko(jak wyjde od fryzjera to 6 godz w miare wygladaja a potem puch).
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:31   #11
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Witajcie pokręcone

Kręcone włosy to również mój problem. Choć wydaje mi się że je trochę ujarzmiłam. Fryzjerka mi je obcina takim dziwnym sposobem: lekko wilgotne włosy każe mi zarzucić do przodu i potem tnie po skosie niestety nie umiem tego opisać bo sama do końca nie wiem, mam pochyloną głowę. A potem stosuję serię SUNSILK do kręconych włosów. włosy schną mi same, a tylko na czubku podnoszę je suszarką z dyfuzorem. I chyba działa włosy się równomiernie kręcą i mają wyraziste loki. I teraz nareszcie chodzę z rozpuszczonymi włosami.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 22:08   #12
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

czytalam tez artykul ze podobno nto normalne u posiadaczek kreconych wlosow ze nie wszystkie sie kreca...ale to srednio pociesza. na skret i ukladanie ma tez wplyw nawilzenie wlosow. kosmetyki ktore mi odpowiadaja:aloesowa odzywka mrs.potter's,szampon nivea ale tylko ten do kreconych, szampony bonacure schwarzkopf,szampon bilboa, zel-krem schwarzkopf, wosk londy(tyle ze po nim na drugi dzien wlosy sa troche przetluszczone, a po tym zelu kremie trzymaja sie w miare). co mi absolutnie nie pasuje(mocniej jakby rozprostowuje te "falujace":szampony i odzywki fructis, elseve, pantene,timotei(strasznie mi napusza),wella(tez ta profesjonalna),pianka fructis(dziwna),odzywki nivea. i nie wiem jak u ciebie ale najgorzej jak mocno wieje wiatr. jak tylko wyjde z domu to te krecone tworza afro, a te z tylu calkowicie sie rozkrecaja.wygladam komicznie. pozdrawiam. nie wiem jeszcze jak ta nowa pianka welli(ale ta w zlotym opakowaniu). slyszalam ze dobra.
p.s.zalaczam jeszcze pare zdjec moich wymarzonych fryzur(szkoda ze tylko wymarzonych)
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 23:14   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

ja mysle ze jak wejdziecie do archiwum to tam znajdziecie jeszce kilka ciekawych propozycji
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 20:57   #14
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

oj ciężki żywot pokręconych kupiłam dziś ten żel różowy - ładnie pachnie i nie drogi, zobaczymy jutro. a też zastanawiam się nad tymi nowymi produktami welli do włosow kręconych a szczególnie nad tym sprayem co niby loki utrwala i rewitalizuje, chyba nie wytrzymam i jutro tez go kupię. tak mi się wydaje że włosy kręcone trzeba dobrze nawilżać, bo nie wiem jak wasze ale moje bardzo sa suche. kiedyś dawno temu bo z jakies 12 lat temu moi rodzice kupili gdzieś odzywkę do włosów która była z serii kosmetyków ochronnych do opalania i ta odżywka była z olejkiem kokosowym i była na moje włosy rewelacyjna no i niestety nie widziałam jej w sklepach a i nazwy firmy nie pamiętam, próbowałam takie kosmetyki kokosowe z ineco czy coś takiego ale nie działają tak.
a mam pytanie do Boz: jak to z pochyloną głową? jak, do dołu? czy ta fryzjerka tak obcina że te włosy pod spodem sa krótsze? bo kiedyś zastanawiałam się czy tak nie było by lepiej.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 07:43   #15
Agata M.
Przyczajenie
 
Avatar Agata M.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice (do września)
Wiadomości: 12
Smile Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Witam! Moje włosy się kręcą właśnie wtedy, gdy są mocno wycieniowane...jak bym pozwoliła im rosnąć równo, byłyby takie troche faowane...A że podobają mi się kręcone, to specjalnie proszę o wycieniowanie u fryzjera...Znalazłam niedaleko siebie fryzjerkę, która za pierwszym i drugim razem obcinała mnie w ten dziwny sposób- z głową pochyloną do przodu...szybkie cięcie i fryzura gotowa ;-) Niestety ostatnio do niej jak poszłam, cięła już tradycyjnie...ale też się kręcą.. Zawsze jak szłam do niej mówiłam że bez mycia...i wtedy tylko spryskiwała wodą..teraz myła...więc może były za mokre na takie cięcie z głową w dół? Ja mam teraz fazę na zapuszczanie...chcę takie długaśne kręcone...na razie są delikatnie za ramiona...więc ciekawe czy wytrzymam bo niecierpliwa jestem i jak mnie najdzie na ścięcie to pójdę i obetnę...

A tak przy okazji..macie jakieś propozycje na ślubną fryzurę z kręconych włosów?

Pozdrawiam
__________________
Agatka
Agata M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:36   #16
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Cytat:
Napisane przez ovca
czytalam tez artykul ze podobno nto normalne u posiadaczek kreconych wlosow ze nie wszystkie sie kreca...ale to srednio pociesza. na skret i ukladanie ma tez wplyw nawilzenie wlosow. kosmetyki ktore mi odpowiadaja:aloesowa odzywka mrs.potter's,szampon nivea ale tylko ten do kreconych, szampony bonacure schwarzkopf,szampon bilboa, zel-krem schwarzkopf, wosk londy(tyle ze po nim na drugi dzien wlosy sa troche przetluszczone, a po tym zelu kremie trzymaja sie w miare).
Ovca,mozesz napisac cos wiecej o szamponie bilboa? Czy mozna go kupic w zwyczajnych drogeriach,czy szukac raczej w sklepach fryzjerskich? Z gory dzieki
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 12:43   #17
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53657 - wkleiłam tu dużo fotek, nie chcę robić tego drugi raz, więc zapraszam tutaj.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:24   #18
wena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

oj... moje kręcone włosy... moj koszmar. szczegolnie ze dopiero od niedawna zaczęłam więcej uwagi im poświęcać.. Przedstem wygladałam koszmarnie - z prostymi włosami od cebulki do połowy długosci, a na pozostałej części-puszącymi się. Strach na wróble

Przezlosliwa, zaczelam przagladac to forum i natrafilam na watek o Twoich klamrach i o odżywce Pantene Pro-V Złota linia. I wreszcie mam loki! może nie sprężynki.. ale takie naturalne zdrowe loki, które utrzymują się do nastepnego mycia. Dzięki bardzo!

Teraz tylko zastanawiam się nad jakimś obcięciem..Sensownym..
Na razie mam włosy do łopatek(a mam w ogóle 180cm wzrostu), przedziałek w środku, z tylu ścięte na "wielkie koło". I problemy poziomki25 nie są mi obce. Jakoś ścinanie włosów na mokro w ogóle nie służy. A cieniowanie?

Dziewczyny z kręconymi włosami, poradźcie nam...
wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:50   #19
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

może te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,6 KB, 650 załadowań)
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 17:52   #20
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hbj.jpg (27,2 KB, 494 załadowań)
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:01   #21
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

dużo zdjęć z kręconymi włosami jest na http://www.curlyhair.net/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ytre.jpg (22,0 KB, 398 załadowań)
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:06   #22
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

żel który poleciła ovca jest naprawde super. dziękuję bardzo włosy skręcily mi się po nim w ładne sprężynki i są miłe w dotyku no i tak się nie puszą. a odbiło mi dzisiaj tak że kupiłam sobie nozyczki fryzjerskie i sama obciełam włosy na sucho i bez obaw czy to będzie równo czy nie, no i mam wreszcie ładną fryzurke do ramion. szkoda że nie mam czym zrobić zdjęcia to bym się wam pochwaliła umyłam włosy, nałożyłam żel, a jak wyschły popryskałam sprayem rewitalizującym wellaflex żeby lepiej utrwalić i wyglada to nawet możliwie. ten spray niestety powoduje że włosy sa takie twarde w dotyku a ja tego nie lubie ale może fryzura się nie rozwali. nie jest to może jeszcze taka idealna fryzurka ale jest dużo lepiej niż było. dzięki za inspiracje
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:08   #23
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

o mam coś podobnego na głowie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjęciu, taka z rudymi włosami tylko moje brązowe
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:30   #24
wena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

czyli troche krótsze z przodu, troche dłuższe z tyłu?
szkoda że nie masz zdjęcia..
wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:58   #25
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Jeżeli chodzi o to obcinanie (odpowiadam Poziomka 25) głowę mam pochyloną mocno do przodu, tak jak się suszy włosy by nie były przylizane do głowy. I niestety naprawdę nie widzę jak mnie obcina ale efekt jest taki że pod spodem włosy mam ciut krótsze potem dłuższe i reszta wystopniowane. Fryzjerka obcina mnie w kilka minut i włosy naprawdę lepiej mi się układają a kosmetyki pomagają by skręt był bardziej wyraźny. Zresztą tak byłam obcięta pierwszy raz gdzieś rok temu i wtedy koleżanki w pracy myślały że zrobiłam trwałą. Wcześniej moje włosy się raczej falowały albo kręciły w wybranych miejscach i nie mogłam ich nosić rozpuszczone bo wyglądały jak bym miała siano na głowie i gdzieniegdzie zakręcone loczki. A i jeszcze jedno gdy włosy już zupełnie odmawiają mi posłuszeństwa i nie chcą się skręcić, to za radą fryzjerki, rozpylam takim delikatnym dyfuzorem jak do perfum kropelki wody i wtedy już muszą się skręcić.
Powodzenia walce o ładny skręt.....
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:14   #26
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

szampon bilboa dosc ciezko niestety dostac. raczej w sklepach z profesjonalnymi art. fryzjerskimi. to jest jakas wloska firma. sam szampon skladem przypomina stare cycle vital (eugene perma czy jakos tak). wlosy nie sa po nim obciazone i ladnie sie skrecaja. mysle ze szczegolnie dziewczyny o cienkich, delikatnych i dosc rzadkich kreciolkach zadowoli. z opisu wynika ze ulatwia tez zakrecanie prostych wlosow i przedluza efekt(to jest szampon stylingujacy)
pozdrawiam wszystkie zakrecone
__________________
Ovca
ovca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:29   #27
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

ten nowy spray wellaflex to jest okropny! jakoś tak brzydko pachnie a włosy po nim to mam twarde i suche. może i utrwala włosy ale mi to się zbytnio nie podoba. a siostra kupiła pianke z tej samej serii i jej się normalnie z głowy sypała i tez nie jest zadowolona. napewno spręzystych lokow to po tych kosmetykach welli nie ma, raczej sztywne i wususzone.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 14:36   #28
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Ja mam takie same odczucie po piance Welli do loków. Makabra!
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 20:45   #29
wena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Ostatnio zakupiłam galaretke do kręconych włsów z Welli High Hair. Taka nowość. I prawdę mówiąć dla mnie BOMBA!!! Jest rewelacyjna - bez sztywności, bez wysuszenia. W sklepie mi doradzali ją - podobno rozchodzi się jak świeże bułeczki.
wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:58   #30
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

a jak się dokładnie nazywa ten żel w różowej tubie?
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.