Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-17, 15:52   #931
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 484
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w ogóle to jestem zirytowana, bo ostatnio pryzmy świeca mi sie na ryjku juz po godzinie
za to ten rmca czy jak mu tam było lepiej daje rade ( nie sądziłam, ze to napisze jeszcze), a mam jego resztkę. A moze ktoś ma RMCA i nie wie co z nim zrobić?
mam odsypke z wizazowych zakupow, nie będę uzywac, chcesz?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 15:59   #932
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, jak 2 razy mniejszy, to fakt, pryzmy sie opłaca bardziej, skoro nawet lepsze
Ja zawze patrzę na wagę bo się można nieźle przejechać.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dobrą chwilę zajęło mi rozszyfrowanie pogrubionego .
Ja dotąd tego nie rozpykałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:19   #933
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja zawze patrzę na wagę bo się można nieźle przejechać.



Ja dotąd tego nie rozpykałam.
ta szczoteczka wymienna C.- zasilana ręcznie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:20   #934
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad kartą, ale ani nie lubię po stacjonarkach chodzić, ani kredytówki nie mam.
Zdecydowałam się na zestaw do konturowania ze Smashboxa, Rotkohl chyba kiedyś polecała.
Na tapecie była jeszcze paleta M.Jacobs Lolita bo amyz kiedyś pisała, że warto i że tylko tej używa (ale cieni mam sporo, a i tak najczęściej tylk owyciągam z pudełka, słoczuję na ręce, podziwiam, chowam), paletę Too Faced , bo była, widziałam i dotykałam(ale patrz. jw.), palete do konturowania MJ (co prawda opakowanie ładniejsze niż te Smash, ale poczytałam, pooglądałam i stwierdziłam, ze może innym razem. Tak naprawdę rzuciłam się na pędzel- pewnie do niczego- haha i dodatkowy brązer. Wszystko to w niższej cenie, mniejszej pojemności. Zobaczymy czy mnie to konturowanie wciągnie), maseczka Clinique (ale kupię ją na zimę, mam jeszcze sporo innych, szkoda, żeby się prażyła w kartonie, a potem jeszcze starzała się gdzieś w szafkach łazienkowych), Neverowy puder (ale uwaga mam 3 inne, poza tym liczę na odsypkę- Hallo, Hallo, czy ktoś mnie słyszy?), Narsowy róz (ale skoro Corii pisze, że niee, a Nicola oddaje, to ja też nie chcę), korektor Narsa( ale to na zimę, mam się czym szpachlować), dobry, a w zasadzie bardzo dobry podkład (ale nie wiedziałam który), maseczkę Origins( ale się bałam, że udupię, bo Originsy nie bardzo mi pasują) i coś Diora (najlepiej błyszczyk, ale tego tałatajstwa do ust to mam w cholerę, zresztą i tak wolałabym maczki)


Szkoda soboty. Wyjdź cichaczem, tylnym wyjściem.
To nie ja ja go nie lubię tzn uważam że jest przeciętny, mocno na ten rozświetlajacy odcień liczyłam, ale bo on jest ciemniejszy od mojej skóry, to na puder zwykły się nawet nie nadaje
Generalnie zły nie jest, ale rewelacji nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:33   #935
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To nie ja ja go nie lubię tzn uważam że jest przeciętny, mocno na ten rozświetlajacy odcień liczyłam, ale bo on jest ciemniejszy od mojej skóry, to na puder zwykły się nawet nie nadaje
Generalnie zły nie jest, ale rewelacji nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ups, PARDON.
Jak tam Smashboxowa paletka? Sprzedana?
Mam Naked 3 ( z bazami, pędzelkiem a nawet kartonikiem). Zużycie niezauważalne. Nie pasuje mi.
Czy nikt jej nie chce???
Jak ją zareklamowac?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:39   #936
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Gdzie można kupić majty w typie VS? https://www.victoriassecret.com/pant...-and-cheekinis
Ktoś coś?

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
ta szczoteczka wymienna C.- zasilana ręcznie
I wszystko jasne.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:41   #937
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczęta Szkoda.

Tak czy siak, jakby ktoras widziała na stronie to pisać proszę pw
Jak nie to, jak będę miała przypływ gotówki, moze jednak skusze sie na to trio. Ale znajac zycie wygraja limitki maca Tym bardziej, ze ida swieta, a wtedy zawsze coś capne z wielkiej LE swiatecznej
Sprawdź u siebie w stacjo czy mają ten zestaw, może gdzieś jeszcze się ostał (musisz sprawdzić w szufladzie , bo myślę, że na stronie już tego zestawu nie będzie. Na pewno będą nowe na święta, ale czy z paletką do konturowania to nie wiem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 16:43   #938
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ups, PARDON.
Jak tam Smashboxowa paletka? Sprzedana?
Mam Naked 3 ( z bazami, pędzelkiem a nawet kartonikiem). Zużycie niezauważalne. Nie pasuje mi.
Czy nikt jej nie chce???
Jak ją zareklamowac?
No właśnie nie

Odpisałam, że się zgadzam, a dziewczyna się rozmyslila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:55   #939
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jesli nie będziesz używac, to chętnie przygarnę
Noreli na razie dosyć - Kitty ma mi swoje otwarte podrzucic, a dwa zafoliowane mam od Endżi w szufladzie i nie wiem czy zdaze to wszystko przed terminem zuzyc

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------



Nie, biały puder transparentny do wykańczania makijazu. Ponoc profesjonalisci go uwielbiaja Ale tutaj zdanie sa podzielone, ja na poczatku bylam na tak, potem na nie, a teraz znowu mi przypasował
o to ten:
Aż tyle mi nie potrzeba, więc spokojnie mogę Ci połowę odsypać
Trochę sobie zostawię na wszelki wypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 16:57   #940
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
ta szczoteczka wymienna C.- zasilana ręcznie
Ostannio S się walnęła i wystawiła w cenie wymiennej główki szczoteczki całą szczoteczkę, przysłali samą główkę szczoteczki. S kazała zostawić wymienną cześć i zwróciła po kilku dniach kasę. Z braku laku zaczęłam myć buzię samą końcówką i tak mi się spodobało że chcę teraz kupić szczoteczkę całą Czekam tylko na info od Ranki
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 17:30   #941
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ostannio S się walnęła i wystawiła w cenie wymiennej główki szczoteczki całą szczoteczkę, przysłali samą główkę szczoteczki. S kazała zostawić wymienną cześć i zwróciła po kilku dniach kasę. Z braku laku zaczęłam myć buzię samą końcówką i tak mi się spodobało że chcę teraz kupić szczoteczkę całą Czekam tylko na info od Ranki
właśnie pamiętam tę sytuację, w ostatnim czasie sporo było tych kwiatków w syforce. Mi udało się kupić koper w okazyjnej cenie.
Fajnie, ze jesteś zadowolona.
Ja muszę założyć wątek wymiankowy m.in z Mia2, ale to dopiero za jakiś czas. Przed wyjazdem próbowałam ją sprzedać na olx. Jedna laska chciała kupić za 10 złotych .
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 17:35   #942
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
właśnie pamiętam tę sytuację, w ostatnim czasie sporo było tych kwiatków w syforce. Mi udało się kupić koper w okazyjnej cenie.
Fajnie, ze jesteś zadowolona.
Ja muszę założyć wątek wymiankowy m.in z Mia2, ale to dopiero za jakiś czas. Przed wyjazdem próbowałam ją sprzedać na olx. Jedna laska chciała kupić za 10 złotych .

a co być (lub ile byś chciała) za nią? będe musiała za jakiś czas nabyć drugą, bo jak się wyprowadzę to tę którą mam teraz zostawię mamie. I nie wiem, czy brać zwykłą, czy może Arię
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:03   #943
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
właśnie pamiętam tę sytuację, w ostatnim czasie sporo było tych kwiatków w syforce. Mi udało się kupić koper w okazyjnej cenie.
Fajnie, ze jesteś zadowolona.
Ja muszę założyć wątek wymiankowy m.in z Mia2, ale to dopiero za jakiś czas. Przed wyjazdem próbowałam ją sprzedać na olx. Jedna laska chciała kupić za 10 złotych :brzydal:.
Jaka żenada. Zazdroszczę kopru, ja wtedy jakoś nie więłam a potem po tym jak na tym wyszła Never żałowałam mocnooo
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:06   #944
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

a co być (lub ile byś chciała) za nią? będe musiała za jakiś czas nabyć drugą, bo jak się wyprowadzę to tę którą mam teraz zostawię mamie. I nie wiem, czy brać zwykłą, czy może Arię
pomyśli się, na pewno się dogadamy. U mnie ona leży, dla mnie za bardzo inwazyjna.
Ja szczotke kupiłam pod koniec zeszłego roku, chyba to był listopad. Moge sprawdzic. Używana do marca i to z dluzszymi przerwami. Wygląda jak nowa, kolor pivoine.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Jaka żenada. Zazdroszczę kopru, ja wtedy jakoś nie więłam a potem po tym jak na tym wyszła Never żałowałam mocnooo
deal życia, u mnie też udało się wymienić na bardziej noszalne zapachy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:20   #945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Zachciało mi sie perfum Toma Forda dla odmiany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:21   #946
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zachciało mi sie perfum Toma Forda dla odmiany
Których?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:24   #947
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Których?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest dobre pytanie musze iść do douga poniuchac. ale chyba Black Orchid
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:25   #948
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Witam

Na weekend mi się zaniemogło. Jak znam swoje szczęście to w poniedziałek rano będę zwarta i gotowa do pracy. Czy nie mogło być odwrotnie?

Chciałam Was dziewczynki kochane zapytać właśnie o paletki. Po ostatnich porządkach w mojej toaletce stwierdziłam, że właśnie po jakąś paletkę mogłabym w październiku sięgnąć.

Gdybyście miały wybrać jedną paletkę z dostępnych w sephorze to którą byście kupiły?
Tak "na oko" najbardziej trafione dla mnie kolory ma Naked3, a zboczenie sroki ciągnie mnie w kierunku którejś exposure Smashboxa (choć opinie słyszałam nienajlepsze). Czekoladki i inne palety too faced kuszą jakoś najmniej.

Polecicie coś? To nic pilnego, ale chciałabym coś wybrać.

Miłego weekendu
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:28   #949
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Aż tyle mi nie potrzeba, więc spokojnie mogę Ci połowę odsypać
Trochę sobie zostawię na wszelki wypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrzebardzo Dziekuje to sie jakos umówimy

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam odsypke z wizazowych zakupow, nie będę uzywac, chcesz?
Dziekuje Neath mi juz zaoferowała odsypke, na razie powinno starczyć

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Sprawdź u siebie w stacjo czy mają ten zestaw, może gdzieś jeszcze się ostał (musisz sprawdzić w szufladzie , bo myślę, że na stronie już tego zestawu nie będzie. Na pewno będą nowe na święta, ale czy z paletką do konturowania to nie wiem
Jak nie zapomnę to popytam, ale dam se rece uciąć ze raz to nie bedzie, a dwa babki nie beda wiedziały i czym w ogole mowie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 18:28   #950
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mam Naked 3 ( z bazami, pędzelkiem a nawet kartonikiem). Zużycie niezauważalne. Nie pasuje mi.
Czy nikt jej nie chce???
Jak ją zareklamowac?
ja chciałam aleś mnie olała
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zachciało mi sie perfum Toma Forda dla odmiany
jakich?
lubię perfumy Forda
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:29   #951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jakich?
lubię perfumy Forda
No wlasnie musze potestowac na sobie, ale BO ciągnie mnie z nut, a polecasz jakieś ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:32   #952
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jest dobre pytanie musze iść do douga poniuchac. ale chyba Black Orchid
Mnie na szczęście żadne tomki nie kuszą
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam

Na weekend mi się zaniemogło. Jak znam swoje szczęście to w poniedziałek rano będę zwarta i gotowa do pracy. Czy nie mogło być odwrotnie?

Chciałam Was dziewczynki kochane zapytać właśnie o paletki. Po ostatnich porządkach w mojej toaletce stwierdziłam, że właśnie po jakąś paletkę mogłabym w październiku sięgnąć.

Gdybyście miały wybrać jedną paletkę z dostępnych w sephorze to którą byście kupiły?
Tak "na oko" najbardziej trafione dla mnie kolory ma Naked3, a zboczenie sroki ciągnie mnie w kierunku którejś exposure Smashboxa (choć opinie słyszałam nienajlepsze). Czekoladki i inne palety too faced kuszą jakoś najmniej.

Polecicie coś? To nic pilnego, ale chciałabym coś wybrać.

Miłego weekendu


Mnie kusi czekoladka Too Faced Naked3 miałam i zbyłam, w ogóle mi nie leżała. Jakościowo lepsze Maczki, Nars i Too Faced. Właściwie to Inglot też.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrzebardzo Dziekuje to sie jakos umówimy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrzebardzo Dziekuje to sie jakos umówimy

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



Dziekuje Neath mi juz zaoferowała odsypke, na razie powinno starczyć

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



Jak nie zapomnę to popytam, ale dam se rece uciąć ze raz to nie bedzie, a dwa babki nie beda wiedziały i czym w ogole mowie
Jakby co, to SCC nie ma tego zestawu, pytałam w sierpniu chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:32   #953
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wlasnie musze potestowac na sobie, ale BO ciągnie mnie z nut, a polecasz jakieś ?
najbardziej od Tomeczka lubię sahara noir, ale już wycofana jest
jasmin rouge i mandarino amlafi

Orchidy są piękne, aczkolwiek troszkę oklepane podobnie jak patchuli
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:32   #954
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrzebardzo Dziekuje to sie jakos umówimy

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



Dziekuje Neath mi juz zaoferowała odsypke, na razie powinno starczyć

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



Jak nie zapomnę to popytam, ale dam se rece uciąć ze raz to nie bedzie, a dwa babki nie beda wiedziały i czym w ogole mowie
Ja kupiłam ten zestaw w stacjo w maju i babka wręcz mnie odganiała, że nie ma czegoś takiego. Wszystkie po kolei pytałam, aż w końcu jedna poszła i otworzyła szufladę w szafie Smashboxa, no i oczywiście mieli te zestawy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:35   #955
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie na szczęście żadne tomki nie kuszą


Mnie kusi czekoladka Too Faced Naked3 miałam i zbyłam, w ogóle mi nie leżała. Jakościowo lepsze Maczki, Nars i Too Faced. Właściwie to Inglot też.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------


Jakby co, to SCC nie ma tego zestawu, pytałam w sierpniu chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Ci dobrze, mnie kusiły od dawna

Ooo, Too Faced mam wszystkie 4 paletki - co odkrył niedawno moj tż lookajac mi do szuflady i mówiąc :"oooo, to masz juz wszystkie, widze?" okazuje sie, ze on sie w tym orientuje

Tam bym nawet nie pytała, bo to S w której pierwszej wszystko wykupione raczej w tych S w innych miastach ościennych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:36   #956
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten zestaw w stacjo w maju i babka wręcz mnie odganiała, że nie ma czegoś takiego. Wszystkie po kolei pytałam, aż w końcu jedna poszła i otworzyła szufladę w szafie Smashboxa, no i oczywiście mieli te zestawy
oj te dziunie od zapachów też sa mega zorientowane, pamiętam jak szukałam aniołka 2015 jak wchodził a ta sie upierała, że jest edp i edt i KONIEC nic innego nie wyszło od Muglera : hahaha:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:37   #957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
najbardziej od Tomeczka lubię sahara noir, ale już wycofana jest
jasmin rouge i mandarino amlafi

Orchidy są piękne, aczkolwiek troszkę oklepane podobnie jak patchuli
No wlasnie sie zastanawiam... Ale chyba na sobie musze potestowac najpierw. Chce zeby mega długo Pachniał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:38   #958
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze, mnie kusiły od dawna

Ooo, Too Faced mam wszystkie 4 paletki - co odkrył niedawno moj tż lookajac mi do szuflady i mówiąc :"oooo, to masz juz wszystkie, widze?" okazuje sie, ze on sie w tym orientuje

Tam bym nawet nie pytała, bo to S w której pierwszej wszystko wykupione raczej w tych S w innych miastach ościennych
Wachalam chyba wszystkie i jakoś tak bez większych zachwytów

Ja mam tylko Bon Bonsa, przydał by mu się kolega

Może się gdzieś uchował na obrzeżach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:41   #959
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten zestaw w stacjo w maju i babka wręcz mnie odganiała, że nie ma czegoś takiego. Wszystkie po kolei pytałam, aż w końcu jedna poszła i otworzyła szufladę w szafie Smashboxa, no i oczywiście mieli te zestawy
No niestety czasami trzeba sie upierać do skutku, bo kobity niezorientowane co maja. Albo im sie nie chce szukać

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wachalam chyba wszystkie i jakoś tak bez większych zachwytów

Ja mam tylko Bon Bonsa, przydał by mu się kolega

Może się gdzieś uchował na obrzeżach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakis czas temu testowałam któreś i jeden mega pachniał, ale nie wiem co to było, bo za duzo tego macalam. łatwego musze jeszcze raz iść

A ktora czekoladkę chcesz teraz?

Moze, chociaż to raczej mało prawdopodobne, zreszta ja nie mam możliwości jeżdżenia i sprawdzania :-( ale tam, poczekam do -30% po świętach i capnę samo trio najwyżej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 18:42   #960
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wlasnie sie zastanawiam... Ale chyba na sobie musze potestowac najpierw. Chce zeby mega długo Pachniał
na mnie sa trwałe, ale wiadomoże zależy to od wielu czynników
wczoraj własnie wyjełam sweter z garderoby a on mi pachniał Saharą ..kilka miesięcy leżał na półce
dopsikałam i do prania będzie moc
BTW dopszzz że zrobiłam sobie zapas sahary, chyba bym sie pochlastała jakby mi zabrakło

jasmin rouge to cos w stylu aliena, mega mocny i mega trwały


mandarynka to typowa świąteczka mandarynka lekki letni, aczkolwiek trwały również zapach

te nowe juz aż takiej mocy nie mają

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

spadam na ognisko !
Bye
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 14:54:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.