Dziwny efekt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 10:00   #1
16Gosia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15

Dziwny efekt


Hej dwa dni temu zerwałam kawałek wąsika woskiem Tanita.Bylo wszystko dobrze ale pojawiło sie małe zaczerwienienie które szczypało.Posmarowałam kremem Nivea Soft.A dzisiaj wstałam i jakby schodzi mi skóra.Nie wiem czym mam to posmarować?Nivejka już sie boje.Wygląda to strasznie.Może rumianek pomoże?któraś z Was miała taka sytuacje?proszę o rady w środę mam spotkano z nowa klasa i chciałabym wyglądać normalnie

Edytowane przez 16Gosia16
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:01
16Gosia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 11:44   #2
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: Dziwny efekt

Pradwopodobnie podrażniłaś skórę przy zrywaniu wosku. Możesz przemywać skórę naparem z nagietka, działa przeciwzapalnie, regenerująco, przyspiesza gojenie się ran. Nadaje się do wrażliwej skóry, natomiast rumianek może nieco wysuszyć skórę.
Polecam nakładać krem regenerujący, ten jest świetny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11102
Szybko łagodzi i skóra nie piecze.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

No i nie zapomnij o ochronie przeciwsłonecznej, bo na uszkodzonej skórze łatwo o przebarwienia. Pozdrawiam i życzę udanego spotkania
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:02   #3
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Dziwny efekt

Polecam na takie sprawy "Tender Care Protecting Balm z Oriflame'u"

http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=556
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:16   #4
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: Dziwny efekt

Ten balsamik z Oriflame jest świetny na usta, ale nie wiem czy na taką podrażnioną skórę to dobry pomysł. Mogę się mylić, ale jak ja nakładałam coś o podobnej konsystencji na podrażnioną skórę, to ta reagowała jeszcze większym zaczerwienieniem.
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:14   #5
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Exclamation Dot.: Dziwny efekt

Cytat:
Napisane przez 16Gosia16 Pokaż wiadomość
Hej dwa dni temu zerwałam kawałek wąsika woskiem Tanita.Bylo wszystko dobrze ale pojawiło sie małe zaczerwienienie które szczypało.Posmarowałam kremem Nivea Soft.A dzisiaj wstałam i jakby schodzi mi skóra.Nie wiem czym mam to posmarować?Nivejka już sie boje.Wygląda to strasznie.Może rumianek pomoże?któraś z Was miała taka sytuacje?proszę o rady w środę mam spotkano z nowa klasa i chciałabym wyglądać normalnie
Tanita - ja miałam rózne jazdy na skórze po tym i niektóre moje koleżanki też, dlatego nie polecam. Ale jak wiadomo co jednemu szkodzi innemu pomaga. Myślę że jednak Ty jesteś w tej sytuacji co ja - Tobie akurat szkodzi. Kremy, woski itp do depilacjii sa różżżne polecam spróbować coś innego. Ja stosuje veet - fakt, nie należy do tanich, ale nie podrażnia mojej skóry.
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.