Wesele Toruń i okolice. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 21:17   #61
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny, ja jestem załamana kontaktem ze Starym Folwarkiem. Dzwoniliśmy z moim TŻ do nich kilka razy, ja sie nagralam na sekretarke i wyslalam maila (!) po to zeby móc w ogóle zobaczyć salę!!Odpisali mi po kilku dniach że się skontaktują i kamień w wodę. Skoro teraz nie mogę się z nimi umówić żeby zobaczyć salę to aż strach pomyśleć co będzie później...
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 11:28   #62
SyLvIa_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Czytam forum na razie jeszcze z ciekawości, bo właściwie zastanawiamy się czy w ogóle robić wesele. Jest dużo za i przeciw i sami już nie wiemy... Jednak nie o to chodzi. Zauważyłam, że wspominacie o hotelu Walter. Dziewczyny! Omijajcie z daleka! Wprawdzie nie byłam tam na weselu, ale byłam tam niestety na Sylwestra Porażka... Obrzydliwe soki, jakby sok z kartonu rozcieńczony z wodą, jedzenia jak dla mrówek, siedzieliśmy z jęzorami na wierzchu czekając aż coś nam przyniosą. Nie było nawet niczego do skubnięcia na stole A jak w końcu coś przynieśli to się błagało o podwójną porcję bo wiadomo było, że długo znowu nic nie będzie. Jedzenia mało i co więcej bez szału! Nie dosyć, że mieliśmy swoją wódkę, swoje napoję (kupione u nich w barze) to wróciliśmy po nocy sylwestrowej głodni do domu i jedliśmy chleb z serem Podsumowując... najgorzej wydane 450zł w moim życiu!!! Za co??? Więc myślę, że z klientów "weselnych" też skubią z kasy, a oszczędzają na jedzeniu i napojach co jest baaaardzo ważne podczas wesela! Jedyny plus to ładne miejsce, ładna sala, ale nie warta nerwów na jakość i ilość jedzenia. ODRADZAM!
SyLvIa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:44   #63
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem załamana kontaktem ze Starym Folwarkiem. Dzwoniliśmy z moim TŻ do nich kilka razy, ja sie nagralam na sekretarke i wyslalam maila (!) po to zeby móc w ogóle zobaczyć salę!!Odpisali mi po kilku dniach że się skontaktują i kamień w wodę. Skoro teraz nie mogę się z nimi umówić żeby zobaczyć salę to aż strach pomyśleć co będzie później...
no właśnie, gdzie tu profesjonalizm?! ja nie wiem, czy tym ludziom nie zależy, żeby zrobić dobre wrażenie i mieć klientów?

o Walterze to masakra - kolejna negatywna opinia;/
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:07   #64
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

No właśnie!!Jak ja bym swój biznes rozkręcała to bym oddzwaniała i by mi zależało. Tym bardziej jest to ważne na początku gdy tak naprawdę zaczyna się na renomę pracować. Aaa jeszcze dziś mi koleżanka podpowiedziała że w Krobi koło Lubicza otworzyli nowy hotel - Ambasada się nazywa. Ale póki co chyba nawet jeszcze stronki nie mają. Z zewnątrz podobno spoko całkiemI jeszcze mi podpowiedziała karczmy w Łysomicach - Bumerang, Siwy Dym i Kuźnia. Może komuś się przyda
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:19   #65
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Też zastanawiamy się nad Tatfortem wesele planujemy na sierpień 2014 roku i tak naprawdę musimy już podejmować decyzję o rezerwacji ale chyba to będzie to... Jeśli chodzi o ofertę to faktycznie tanio nie jest, ale mam takie przeczucie, że tam może to wyglądać właśnie tak jak chcemy żeby wyglądało Czekam zatem z niecierpliwością na wasze relacje z imprezy i z przygotowań oczywiście też ! i przydatne rady
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:10   #66
yennefer125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 37
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

[QUOTE=Aaa jeszcze dziś mi koleżanka podpowiedziała że w Krobi koło Lubicza otworzyli nowy hotel - Ambasada się nazywa. Ale póki co chyba nawet jeszcze stronki nie mają.[/QUOTE]

A ja własnie sie dowiedziałam że tam wesela od min. 100 osób, przy tradycyjnym menu 220 lub 250 zł/osobę i poprawinach 50 zł/os.

Niestety dla mnie to za dużo - my chcemy ok 40 os...
yennefer125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:03   #67
ewuuusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Tak przeglądam forum z ciekawości, bo ja już miesiąc po weselu Ale jestem bardzo zadowolona i chciałabym polecić salon sukien ślubnych na Małych Garbarach, "Maria & Magdalena" bodajże. Zauważyłam, że niektóre dziewczyny miały niemiłe doświadczenie z obsługą, a tutaj mają przemiłą obsługę, przepiękne suknie i ceny zadowalające. Panie mają bardzo indywidualne podejście do klienta. Ja z racji swojej ciąży kupowałam sukienkę na 2 miesiące przed ślubem, żeby uniknąć wielkich poprawek, a i tak ostatnią przymiarkę miałam tydzień przed ślubem, bo Panie na miejscu wykonują takie zabiegi. Także proponuję tam zaczynać poszukiwania
ewuuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 14:15   #68
yennefer125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 37
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Zainteresowała mnie oferta hotelu Gotyk, czy możecie napisać cos więcej? Może ktoś tam wesele miał, może był gościem? Będę wdzięczna za opinie - nic tyle nie mówi o lokalu co opinie osób, ktore tam się bawiły!
yennefer125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:32   #69
anitusia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez uliczniczka Pokaż wiadomość
Hej niedługo znów sezon na śluby i wesela

szukam pod Toruniem malowniczego ośrodka gdzie w plenerze można by zrobić wesele lub ślub i wesele... żeby był spokój, cisza, żeby było przyjaźnie, żeby goście mogli się przejść na chwilę, dzieci się mogły wybawić i żeby po przyjęciu zostały piękne zdjęcia!
do tego nie chcę wydać na to majątku.
Póki co znalazłam ładne miejsce pod Ciechocinkiem, nie znam jeszcze szczegółów, ale wygląda zachęcająco http://www.facebook.com/RanchoPodOls...aStrona?ref=hl
Witam serdecznie

Podpinam sie do postu. Razem z narzeczonym szukamy zacisznego miejsca , gdzies nad woda, lasy, cisza spokoj (byloby super-z mozliwoscia zawarcia zwiazku malzenskiego na miejscu). Najwiekszy problem jest w tym, iz nie mieszkamy w Polsce i nie mamy zbytnio mozliwosci ogladania osrodkow itp.
Szukam pomocy! Jeli ktoras z Was zna jakies miejsca ( oczywiscie za rozsadna cene), bedziemy wdzieczni Lece za tydzien do Polski i byloby fajnie obejrzec jakies zaufane miejsca.
Z gory dziekuje za kazda pomoc.
Pozdrawiam Was wszystkich, zycze powodzenia a Tym juz po-gratulacje
anitusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 01:38   #70
Stasienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej dziewczyny! Moje wesele planuję na rok 2015, ale już teraz chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają koszty zorganizowania wesela w Toruniu. Mogłybyście zrobić podsumowanie cen lokali? Jak to wygląda z poprawinami ? Ile trzeba dopłacać?
Stasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:41   #71
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Moje wesele było w Tatforcie, cena od osoby to 200 zeta, w tym było wszystko - ciasta, alkohol, stół wiejski, dekoracja sali itd. wszystko na najwyższym poziomie, naprawdę polecam, bo nie mam żadnych zastrzeżeń! Dodatkowo poprawiny 60 zeta za osobę.
Fotograf - minimum 1000 musisz liczyć
Kościół - 500 już z dekoracją kościoła i organistą (ta cena najbardziej zaskoczyła mnie pozytywnie)
Zaproszenia - od złotówki na allegro
Kwiaty - (polecam Panią na kościuszki) dla mnie, świadkowej, dwie butonierki i przystrojenie auta - 170 złotych
Fryzura, makijaż, paznokcie - 200 w dniu ślubu, plus próbne 100
orkiestra - od 2000 zł
suknia ślubna - z welonem, butami itd. ponad 2000
smoking i buty dla Pana Młodego 1200
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 15:12   #72
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was brała może lekcje tańca na pierwszy taniec? bo ja dzwoniłam do jednej szkoły - Fantom i tam jest 150 złotych za jedną lekcję! czy to normalna cena? nie znam innych szkół;P

p.s. a co do salonu sukien ślubnych to ja byłam zadowolona z salonu na świętego józefa - Pani od razu wyczuła, że to czy tamto mi się nie podoba i doradzała i pokazywała suknie bardziej w moim stylu
Byłam na weselu w okolicach Torunia, gdzie Para Młoda tańczyła walca wiedeńskiego. Pytałam ich o szkołę, w której się uczyli, bo sama planuję w przyszłym roku ślub i uczęszczali na lekcje indywidualne do tancerki. Płacili podobno 50 zł za godzinę, więc nie tak tragicznie. Taniec bardzo mi się podobał.
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:33   #73
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

po 1. 85jjaa ogromne dzięki za cudne odpowiedzi na mniej lub bardziej dziwaczne pytania !
Zgadzam się całkowicie z wyceną
robimy wesele na jakieś 30-40 osób , choć w cichości ducha mamy nadzieję dobrnąć do 50
x jakies 220-230 od osoby za salę ( Tatfort) ,
x 2200 dj + wodzirej ( chyba zdecydujemy się na Bano Show),
x 2250 fotograf,
x tort z tego co już się dowiedziałam - cukiernia Atmosfera w Bydgoszczy od 800 do 1200 w zależności oczywiście od skomplikowania i ilości
x kościół - Garnizonowy - 500 zł i 50 dla koscielnego
początkowo zakładaliśmy, że na tyle osób wydamy jakieś 20 000 , coś myślę, że troszkę budżet przekroczymy
czeka nas jeszcze zakup alkoholu, strojów i inne takie drobniejsze
natomiast to nad czym się zastanawiam to, nie chciałabym wynajmować dla rodziny spoza miasta hotelu na jedną noc, a jako iż będzie to sezon mocno wakacyjny, pomyślałam, iż poszukam kogoś kto będzie chciał wynająć mieszkanie studenckie na cały weekend, warto sprawdzić i zorientować się w cenach
Co do salonu sukien, tez słyszałam dobre opinie o Marii Magdalenie, raczej chciałabym suknię wypożyczyć, nie należę do sentymentalnych i nie chciałabym później kłopotać się próbami sprzedania sukni, dziewczyny jeszcze jakieś sugestie? kiedy zacząć szukać ;>
łączmy się toruńskie PMki
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 17:03   #74
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witam serdecznie toruńskie PMki i te z okolic
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 11:08   #75
katie8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Podbijam temat! razem z narzeczonym chcemy zorganizować wesele w toruniu lub okolicach. Zalezy mi nie tylko na ladnej sali, ale rowniez aby okolica była „zielona” Co polecacie? Slyszalyscie może cos o http://rytkowa.pl lub www.jarbas.pl? Z gory dzieki! J
katie8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 23:25   #76
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Mieszkam niedaleko Rytkówki ale szczerze nie wiem dużo o niej. Podobno wystrój spoko w takim wiejskim stylu. Cena chyba koło 200 albo ponad. Jedzenie podobno dobre chociaż nie słyszałam ochów i achów Plusem jest odludzie i spokój.

O Jarbasie nie wiem niestety nic;P
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:18   #77
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
no właśnie, gdzie tu profesjonalizm?! ja nie wiem, czy tym ludziom nie zależy, żeby zrobić dobre wrażenie i mieć klientów?

;/
a moja znajoma zarezerwowała tam termin kilka miesięcy temu i póki co jest bardzo zadowolona ze współpracy. Kontakt z właścicielami jest bez zarzutu.
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 12:28   #78
solidit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja od siebie mogę polecić Dwór Biesiadny w Rojewie ok 15km od Inowrocławia. Co prawda było to prawie 2 lata temu ale cena była bardzo przystępna, jedzenie pyszne dlatego polecam. Dodatkowo zachęcam do skorzystania z usług fotografa ślubnego kamerzysty -linki w stopce. Również miałem ich na swoim weselu i polecam z czystym sumieniem obu Panów. Pozdrawiam

Edytowane przez solidit
Czas edycji: 2013-10-31 o 11:55 Powód: naruszenie regulaminu
solidit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:51   #79
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Karolina_a90 Pokaż wiadomość
a moja znajoma zarezerwowała tam termin kilka miesięcy temu i póki co jest bardzo zadowolona ze współpracy. Kontakt z właścicielami jest bez zarzutu.

Może już jest ok, ja jak dzwoniłam to byli krótko po otwarciu swojej działalności. Możliwe, że akurat tak trafiłam nieudolnie. a wiesz coś więcej? może dam im szansę ;P bo sala naprawdę piękna jest, widziałam na zdjęciach
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:56   #80
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

za wiele nie wiem, pomagałam znajomej wybrać salę, bo jest naprawdę śliczna
Dowiadywałyśmy się jeszcze o dekoracje, bo tam chyba córka właściciela się tym zajmuje (opcjonalnie oczywiście). Te oferowane dekoracje są śliczne, jednak drogo wychodzą, choć pani deklaruje, ze wykombinuje coś z każdej sumy jaką młodzi będą mieli do dyspozycji
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:26   #81
yennefer125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 37
Question Dot.: Wesele Toruń i okolice.

hej, planujemy wesele na lipiec 2014 - ale nadal nie mamy DJ'a! To ma być niewielkie wesele, na 40 osób...
Czy możecie polecić jakiegoś fajnego DJa - w rozsądnej cenie?
Nie zależy mi na konkursach, oczepinach itd., po prostu chciałabym kogoś, kto ogarnie muzykę i poprowadzi zabawę.
Bardzo proszę o pomoc!
yennefer125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:17   #82
kasiula245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 75
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

katie8 jeśli chodzi o Rytkówkę to sala jest przepiękna: stylowa i elegancka i niestety co za tym idzie to cena i terminy nawet na dwa lata w przód w zależności oczywiście od miesiąca. Ja swoje wesele będę miała w Pokusie w Brzozówce

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dziewczyny, a jaki salon sukni ślubnych polecacie? Oczywiście w miarę rozsądnych cenach
kasiula245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:01   #83
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Angela, Toruń
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 09:13   #84
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Również się pod tym podpisuję ręcami i nogami :p - ANGELA w Toruniu! moja sukienka była jak marzenie a panie obsługujące kompetentne i bardzo miłe (zestaw tych dwóch cech rzadko idzie w parze wśród obsługi w salonach w Toruniu a odwiedziłam chyba wszystkie). Co do cen to hmm... Zależy od sukienki ja na swoją wydałam sporo :p ale liczyłam się z tym i nie żałuję bo sukienka była idealna dla mnie polecam Angelę!

Edytowane przez lizja
Czas edycji: 2013-11-09 o 09:16 Powód: Błąd w tekście
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:49   #85
kasiula245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 75
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

A czy któraś z was orientuje się może czy jest jeszcze salon ladies na ul. Prostej? byłam tam w zeszłym roku, pomagałam wybrać suknie koleżance, co prawda ona nic tam nie wybrała ale z tego co pamiętam to suknie były ładne i ceny też całkiem przyzwoite. W końcu całe to wesele to spory wydatek więc próbuję zaoszczędzić na sukni w końcu założę ją tylko raz
kasiula245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:44   #86
ewaannaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Nie pamiętam czy laidies ten salon się nazywał, ale był w zeszłym roku był taki jeden tylko na Prostej z tanimi sukienkami i nie ma go już, z tego co pamiętam to była mała afera z nim związana, dziewczyny na 2 tyg , przed ślubem zostały bez sukien.
Coś tam pamiętam bo sama miałam ochotę zamówić tam sukienkę, a później trafiłam na artykuł w Nowościach.
ewaannaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:21   #87
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja byłam bardzo niezadowolona z Angeli. Poszłam 45 minut przed zamknięciem, a Pani z wielką łaską mi pomagała sugerując że zaraz zamykają (mierzyłam 1 sukienkę ale chciałam się ogólnie rozejrzeć). To samo powiedziała moja koleżanka, była z mamą i siostrą w sobotę mierzyć suknie - Panie powiedziały ze niestety nie była zapisana i nie może nawet zobaczyć żadnej sukienki bo wszystkie są odłożone. Ja osobiście byłam bardzo zadowolona z Marii Magdaleny na garbarach, ale też różne opinie słyszałam. Nie wiem, może to zależy na kogo się trafi, zależy na jaki humor itp.
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:15   #88
kasiula245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 75
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Być może tak właśnie jest, że zależy jak się trafi. Ja też właśnie zamierzam się rozejrzeć najpierw, co jest, jakie ceny, jakie fasony itd. Znalazłam dwie piękne suknie z Kreacji Żannet z salonu Angela ale co innego na zdjęciu a co innego na sobie no i ciekawa jestem co do ceny sukni.ślub za 8 miesięcy dopiero więc z kupnem jest jeszcze czas. A wy dziewczyny kiedy zaczęłyście się rozglądać za swoimi sukniami?
kasiula245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:30   #89
ewaannaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Jeśli nosisz mały rozmiar tj 36-34. To pół roku przed ślubem już musisz mieć zamówioną sukienkę. Wchodzi w grę sprowadzenie, przymiarki , poprawki skracanie itp. Mi tak Panie mówiły w różnych salonach gdy się rozglądałam za suknią i tak faktycznie było jak już zamówiłam. Sukienkę zamówiłam pół roku przed a odebrałam 2 tyg. przed ślubem
ewaannaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 11:58   #90
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja noszę 38 i też musiałam zamówić 5-6 miesięcy przed to chyba nie zależy od rozmiaru, tak po prostu jest a rozglądałam się tak 9 miesięcy przed. Przymierzyłam wiele sukni, robiłam fotki i myślałam... :p więc trochę to trwało... nie była to łatwa decyzja. Z jednej strony no tak, założę ją tylko raz więc po co wydawać tyle kasy, ale z drugiej strony...to przecież właśnie jedyny raz kiedy mam wyglądąć najpiękniej jak tylko mogę dlatego wybrałam tą, w której najlepiej się czułam i wyglądałam najkorzystniej oczywiście nie jest powiedziane, że najlepsza=najdroższa. Dlatego polecam dużo przymierzać i przymierzać bo rzeczywiście suknia na zdjęciu to jedno, a na sobie to drugie :P Też wymarzyłam sobie taką jedną z katalogu...a co się później okazało wcale do mnie nie pasowała i nie chodzi tu o rozmiar

A co do Angeli...panie zdjęły ze mnie miary przy podpisywaniu umowy i pierwsza przymiarka była moją jedyną(ani nie schudłam ani nie przytyłam). Były drobne poprawki, które panie zrobiły na miejscu i od ręki i zabrałam suknię do domu 3 albo 4 tygodnie przed ślubem. Mogłam sobie poćwiczyć np siadanie i klękanie z kołem :p

A na prostej już nie ma tego salonu, szukałam go i dzwoniłam ale chyba już nie istnieje, a przynajmniej nie na prostej

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

A no i chyba jest tak, że najlepiej się wszędzie(nie tylko do Angeli) umawiać, nawet w tygodniu, bo na soboty to raczej taki wymóg Wtedy jest się lepiej obsłużonym
No i każdy miewa złe dni i pewnie na taki niestety trafiłaś "dziewczynko z zapałkami"
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.