chcialam blond!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 08:06   #1
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213

chcialam blond!!


wczoraj zafarbowalam sobie wlosy farba w saszetce firmy marion kolor blond i wyszedl mi jasn rudy!chcialabym jak najszybciej isc do jakiegos sklepu i kupic farbe po ktorej wyszedl by mi blond! chcialabym zeby to byla jakas niedroga farba. chce miec jasny blond nie jakis zolty bo mam bardzo jasna cere. tylko czy jak zafarbuje te rude wlosy na blond to bede miala potem inny kolor na odrostach bo moj naturalny to ciemny blond taki nawet troche brązowy. czy mam zafarbowac spowrotem na swoj a kiedys indziej na blond? myslalam o farbach z joanny i palette bo sa niedrogie i wcale nie jest je tak ciezko dostac

Edytowane przez simonka005
Czas edycji: 2006-10-29 o 09:16
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:07   #2
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: chcialam blond!!

Trudno mi Ci pomóc moim zdaniem jakbys rozjasnila to by ci wyszedl blond ale napewno byl by zolty. moim zdaniem moglas sobie rozjasnic te co mialas naturalne ale stopniowo pasemkami. troche cierpliwosci a nie bylo by takiego szoku jakiego doznalas (wiem to z wlasnego doswiadczenia kierowalam sie tym co podpowiedzialy mi forumowiczki na wizazu i bylam zalamana mialam farbowane na czarnno w ten sam dzien rozjasnila 2 razy wlosy i zafarbowalam na blond (bardzo chcialam byc blondynka i miec pasemka ciemne) i mialam na odrostach ładny platynowy blond a reszta wlosow byla dalej ruda taką jajecznice mialam na glowie) w ten sam dzien poszlam do znajomej fryzjerki i powiedziala ze mi nic ztym nie zrobi bo niebede miala wlosow. To bylo 2 dni przed zakonczeniem roku szkolnego wiec sama zafarbowalam sobie na brazowy szczerze to nic mi sie z wlosami na stalo wrecz przeciwnie nie wypadałty ale ja mam bardzo mocne grubei geste wlosy.. codziennie robilam odrzywki. niepolecam ci tej metody co ja przeszlam hihi Wiecej wydalam niz jakbym do fryzjera poszla. Wczoraj zrobilam sobie balejage i fryzjerka mi tak okropnie zrobila ze normalnie brak mi slow mialam miec braz z blondem a mam blond z rudym!! moim zdaniem jak niemasz na fryzjera to niech ci jakas kolezanka siostra itd zafarbuje na braz taki jak mialas i zrobi pasemka cienie lub jakie chcesz rozjasniaczem ale nie gwarantuje ci ze wyjdzie blond 3maj sie wiem co przezywasz bidulko
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:17   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: chcialam blond!!

witaj wydaje mi się, że wersja wydarzeń przedstawiona przez lalalad jest trochę zbyt pesymistyczna bo przecież nie schodzisz z czerni a wyszedł ci kolor jasno rudy a nie bordowy. od siebie poleciłabym ci użycie farby rozjasniającej. miałam podobną wpadkę kilka lat temu, dzień później rozjaśniałam, i nic mi nie wypadło mówię o farbach garniera natea nutrisse. są tam dwa lub trzy odciebie "superrozjaśniające", jednak są to raczej bardzo jasne blondy niż zwyczajne jasne blondy farbowanie na ciemno i robienie na tym pasemek to szkoda stopnia jasności jaki masz teraz pozdrawiam i powodzenia
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:24   #4
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: chcialam blond!!

a nie lepiej jednak odwiedzić fryzjera? ja bym się bała drugi raz kombinować jak już raz nie wyszło. Moja koleżanka zrobiła kiedyś tak, że nałożyla ciemną farbę na włosy, gdy ją zmyła nałożyła blond bo chciała mnieć jasne pasemka. Włosy wyszły jej... zielone :|
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:29   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: chcialam blond!!

oczywiście że zawsze lepiej odwiedzać fryzjera.. ale to chyba jednak różne sytuacje nakładanie blondu na ciemną farbę różnie się kończy, poziom zieleni zależy też od blondu [ja swoją przygodę z farbą rozjaśniającą miałam przy nakłądaniu owej farby na włosy zielono rude i żyję..].
myślę, że simonka005 prosiła o poradę jak zaradzić samemu i to jak najtańszym kosztem. farby nutrisse są średnio drogie, a fryzjer już zdecydowanie nie a i tak nie ma pewności że fryzjer nie spartoli roboty [też niestety przeżyłam:|]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:34   #6
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: chcialam blond!!

Ja tez uwazam ze powinnas isc do fryzjera jednak on bedzie wiedział najelepiej co z tym zrobic! sama mozesz pogorszyc jeszcze sprawę! Wiec moze zastanow sie nad fryzjerem!ale skoro napisalas o niedrogiej farbie to wnioskuje ze mozesz nie miec funduszy na fryzjera a to napewno tanim zabiegiem nie bedzie wiec moze zrob tak jak napisala black-sun
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:16   #7
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
chcialam blond!!

chodzi o to ze jest niedziela jutro mam isc do szkoly i fryzjer zamkniety wiec musze sama cos wykombinowac. ile kosztuje mniej wiecej garnier nutrisse? slyszalam ze farby z garniera nie zawsze wychodzą. a ktore farby z palette maja rozjasniacze? a moze dekoloryzator z joanny mi pomoze?

Edytowane przez simonka005
Czas edycji: 2006-10-29 o 10:49
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 10:59   #8
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: chcialam blond!!

nutrisse kosztuje ok 11-16 PLN, zależnie od sklepu i od tego czy jest w promocji czy nie oczytaj na KWC, nutrisse akurat ma całkiem niezłe oceny, pozostałych farb garniera, poza color naturals której nie polecam:| nie znam dekoloryzator to chyba dość mocny środek.. ale wybór końcowy należy do ciebie ja będziesz w drogerii to poczytaj opakowania farb, na nich zawsze jest napisane czy to farba rozjaśniająca czy nie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:43   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: chcialam blond!!

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
chodzi o to ze jest niedziela jutro mam isc do szkoly i fryzjer zamkniety wiec musze sama cos wykombinowac. ile kosztuje mniej wiecej garnier nutrisse? slyszalam ze farby z garniera nie zawsze wychodzą. a ktore farby z palette maja rozjasniacze? a moze dekoloryzator z joanny mi pomoze?
dekoloryzator z joanny ma fatalne opinie wśród wizazanek, podobnie jak farby Palette
a nie masz jakiegos czynnego fryzjera w jakiejś galerii? moze gby coś pomógł...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:28   #10
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: chcialam blond!!

i jak simonka poradzilas sobie jakos ztym kolorem??
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.