Problem z prostownicą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 18:48   #1
aluch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Exclamation

Problem z prostownicą


Cześć, wizażanki!
Nie wiem, czy to dobre miejsce na taki temat, ale mam problem natury technicznej.
Otóż pewnego dnia moja prostownica zaczęła dziwnie działać. Nie "odskakiwała" górna płytka podczas prostowania. Kiedy ją rozkręciłam okazało się, że pękła mi sprężyna zawiasu Nie mogłam jej używać, więc przerzuciłam się na starszą wersję prostownicy, która okropnie poniszczyła mi włosy... Grrr...
Pytanie do Was - wiecie, gdzie mogę dostać taką sprężynkę do prostownicy? Mowa tu o prostownicy Wigo. Oddałam do serwisu, jednak pan stwierdził, że nie może znaleźć i kazał mi odebrać sprzęcior. Jestem zdesperowana, bo moje włosy bez prostownicy są nieokiełznane, a że teraz ścięłam je krócej niż do ramion, to ten cudowny sprzęt jest jak najbardziej potrzebny.
Pomożecie, kochane? ♥
http://www.greentools.pl/3112-4027-t...lki-oregon.jpg
Chodzi o mniej więcej coś takiego.
aluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:23   #2
mala_ola2
Przyczajenie
 
Avatar mala_ola2
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 22
Dot.: Problem z prostownicą

hmm... a nie lepiej spróbować dobrać inną sprężynkę ? Pokombinuj - może coś będzie pasowało z długopisu czy innego sprzętu. Jeśli sprężynka z długopisu jest za długa można ją obciąć.

Edit: znalazłam zdjęcie w internecie - podobne są w klamerkach tylko trzeba byłoby ją trochę przerobić. Albo zabrać prostownicę i przejść się do sklepu gdzie mają takie sprężynki oregon - można będzie dopasować i sprawdzić czy się nada.

Edytowane przez mala_ola2
Czas edycji: 2014-03-04 o 08:26
mala_ola2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:41   #3
aluch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Dot.: Problem z prostownicą

Dzięki!
A myślisz, że gdybym zlutowała tę sprężynkę, to mogłaby służyć dzielnie? Czy jednak mogłabym się spodziewać powtórki z rozrywki?
aluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 11:41:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.