Mahjong - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 18:21   #1
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983

Mahjong


Witam, poszukuje gry mahjong, w której było mnostwo sposobów znajdywania odpowiednich kwadracików. Można było sobie ustawić piramidę, kota, telefon, klucz i wiele wiele innych obrazków z których sie szukało tych kwadracików. Moje pytanie jest takie czy ktoś z was ma ta gre albo wie jak ona sie nazywa??? Bo ją kiedyś miałam , ale teraz już nie pamiętam jak ona się nazywała, napewno jakiś rodzaj mahjong. Pamiętam, że to menu z tym jak mają wyglądać te kwadraciki były po lewej stronie. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Nie wiem gdzie umieścić ten temat więc, jeśli jest w złym dziale prosze o przeniesienie do odpowiedniego. Z góry za to przepraszam.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:49   #2
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Mahjong

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Witam, poszukuje gry mahjong, w której było mnostwo sposobów znajdywania odpowiednich kwadracików. Można było sobie ustawić piramidę, kota, telefon, klucz i wiele wiele innych obrazków z których sie szukało tych kwadracików. Moje pytanie jest takie czy ktoś z was ma ta gre albo wie jak ona sie nazywa??? Bo ją kiedyś miałam , ale teraz już nie pamiętam jak ona się nazywała, napewno jakiś rodzaj mahjong. Pamiętam, że to menu z tym jak mają wyglądać te kwadraciki były po lewej stronie. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Nie wiem gdzie umieścić ten temat więc, jeśli jest w złym dziale prosze o przeniesienie do odpowiedniego. Z góry za to przepraszam.


---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Kyodai Mahjongg ?
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 16:32   #3
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Mahjong

Niestety to nie to.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:37   #4
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Mahjong

przykro , więc nie bardzo rozumiem o co chodzi
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 00:14   #5
yovi
yovi
 
Avatar yovi
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 72
Dot.: Mahjong

ściągnij sobie "Gamehouse Games" -zestaw chyba kilkuset gier, jest tam kilka różnych rodzajów mahjonga(garden to go, titans itp) i wydaje mi się, że w jednej z nich układało się kota
__________________
diy, geek & stuff - http://damapikowa.pl/
yovi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 13:39   #6
gregilma
Przyczajenie
 
Avatar gregilma
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Mahjong

Może poszukaj na stronach typu http://www.ithink.pl/gry-mahjong czy wpisz w google mahjong online. Tam masz setki róznych gier. Pewnie znajdziesz to czego szukasz kochana.

Edytowane przez gregilma
Czas edycji: 2014-06-19 o 14:39
gregilma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 14:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.