Swędzi mnie... O_O - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 18:52   #31
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Dziewczyny rozbrajacie. Własnie sobie wyobraziłam jak mówię do mojego TŻ 'Chodź pobaw się moją Bożeną'
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:55   #32
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Macius i Bozena
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:07   #33
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozbrajacie. Własnie sobie wyobraziłam jak mówię do mojego TŻ 'Chodź pobaw się moją Bożeną'
Nie no... przestańcie, bo mnie już brzuch od śmiechu boli
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:55   #34
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Boże.... Co Ona ma myc? Nie wiesz jak się to nazywa tylko musisz używac takich słów? Cipke... no padam.


Ale czego się spodziewac... fotka.pl i biust na wierzchu.
nie wiem jak u Ciebie, ale u nas to się potocznie właśnie tak nazywa.
lepsze to, niż Bożena, jak tu ktoś zasugerował.
Wydaje mi się, że weszłaś na ten wątek po to, żeby przeczytać co ma do powiedzenia autorka, a nie po to aby się z kogoś śmiać.
jeśli jest inaczej niż mi się sądzę, to naprawdę- żal mi Ciebie.
mimo wszystko, pozdrawiam
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:59   #35
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Widze,że cały wątek sprowadził się do pogawędki nie na teamt jak to zwykle tu bywa...

Co do pytania autorki to myśle,że to może być jakas infekcja idź do ginekologa dziewczyno
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:02   #36
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Widze,że cały wątek sprowadził się do pogawędki nie na teamt jak to zwykle tu bywa...

Co do pytania autorki to myśle,że to może być jakas infekcja idź do ginekologa dziewczyno
no właśnie
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 02:25   #37
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Ciekawa jestem skąd autorka ma pigułki anty skoro tak boi się wizyty u ginekologa?? Mam nadzieję, że to nie ten typ, który kupuje leki w necie a potem ma żal d całego świata, że coś złego się porobiło. Facet wraca z delegacji, wnioskuję, że nie masz 15lat i powodów do bania się lekarza...Chyba, że masz tam coś, czego on nie widział w co szczerze wątpię.
Myślę, że to jakaś drożdżyca i bez tabletek na receptę się nie obędzie...i radzę nie zwlekać, bo jak się rozwinie infekcja, to zamiast 10 dni "bycia nie na chodzie" może Cię czekać dłuższe "inwalidztwo" i poważniejsze nieprzyjemności poza swędzeniem...
Nie mogę zrozumieć takiej postawy...żenada
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 07:58   #38
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Powiem szczerze, że nie oczwikałam takich odpowiedzi... U ginekologa byłam nie raz, nie mam problemu z pójściem do niego, lecz chciałam Was się spytac o rade, żeby nie iśc, bo nie mam na to czasu! Chodziło mi o domowe sposoby, poprostu. Ale niektóre z Was- wiadomo kto, zachowują się jak dzieci. Śmiejcie się, jeśli chcecie, ale życzę abyście mieli taki sam problem. Powodzenia.

Dla tej lepszej części wizażystek, dziękuję za pomoc. Słyszałam o maści clotrimazolum, nawet ją gdzieś mam, ale ona jest na zewnętrzne części ciała... :/ Moja koleżanka też to miała i jej ginekolog mówiła, że to może by od wkładek, tamponów, siadania na deske klozetową- poza swoim domem. A ja uzywam tamponów, od ponad roku, może mam je zmieni na inne...? Eh nie wiem sama. Ale myślę, że to może by infekcja/grzybica.
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 08:00   #39
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem skąd autorka ma pigułki anty skoro tak boi się wizyty u ginekologa?? Mam nadzieję, że to nie ten typ, który kupuje leki w necie a potem ma żal d całego świata, że coś złego się porobiło. Facet wraca z delegacji, wnioskuję, że nie masz 15lat i powodów do bania się lekarza...Chyba, że masz tam coś, czego on nie widział w co szczerze wątpię.
Myślę, że to jakaś drożdżyca i bez tabletek na receptę się nie obędzie...i radzę nie zwlekać, bo jak się rozwinie infekcja, to zamiast 10 dni "bycia nie na chodzie" może Cię czekać dłuższe "inwalidztwo" i poważniejsze nieprzyjemności poza swędzeniem...
Nie mogę zrozumieć takiej postawy...żenada


Hahaha, rozbawiło mnie to. 15 lat lol buhahaha. Dawno szkołę skończyłam dziewczyno;] A żenadą jesteś Ty... Chodziło mi aby uniknąc wizyty- domowe sposoby, ale widc Tobie trudno czytac między wierszami. Pozdrawiam

Ehe... sorry za dp. Nie wchodziłam na wizaż od... ponad pół roku, i zapomniałam, co gdzie i jak O_o
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2008-12-08 o 08:01 Powód: xyz
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:58   #40
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie oczwikałam takich odpowiedzi... U ginekologa byłam nie raz, nie mam problemu z pójściem do niego, lecz chciałam Was się spytac o rade, żeby nie iśc, bo nie mam na to czasu! Chodziło mi o domowe sposoby, poprostu. Ale niektóre z Was- wiadomo kto, zachowują się jak dzieci. Śmiejcie się, jeśli chcecie, ale życzę abyście mieli taki sam problem. Powodzenia.

Dla tej lepszej części wizażystek, dziękuję za pomoc. Słyszałam o maści clotrimazolum, nawet ją gdzieś mam, ale ona jest na zewnętrzne części ciała... :/ Moja koleżanka też to miała i jej ginekolog mówiła, że to może by od wkładek, tamponów, siadania na deske klozetową- poza swoim domem. A ja uzywam tamponów, od ponad roku, może mam je zmieni na inne...? Eh nie wiem sama. Ale myślę, że to może by infekcja/grzybica.
Czy nie rozumiesz, ze nie moze tak byc ze sobie myslisz ze jest Ci to czy tamto?
Musisz isc do lekarza ginekologa, musi on zerknac do srodka, dowiedziec sie co Cie od srodka atakuje i przepisac odpowiedni lek. Clotrimazolum dziala na co innego niz inne leki (sa p.zapalne i p.grzybicze, clotrimazol jest p.grzybiczy). Poza tym jest on (globulki, nie krem ktory na chwile obecna juz guzik Ci pomoze) wydawany na recepte. Tak samo reszta "dowcipnych" pastylek.
Domowymi sposobami - owszem, mozesz zaleczyc, wszystko cacy, ale za tydzien czy dwa bedzie JESZCZE gorzej.
Poza tym nie zycz drugiemu co Tobie niemile, wiesz ze to wraca siedmiokrotnie mocniej?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:17   #41
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Czy nie rozumiesz, ze nie moze tak byc ze sobie myslisz ze jest Ci to czy tamto?
Musisz isc do lekarza ginekologa, musi on zerknac do srodka, dowiedziec sie co Cie od srodka atakuje i przepisac odpowiedni lek. Clotrimazolum dziala na co innego niz inne leki (sa p.zapalne i p.grzybicze, clotrimazol jest p.grzybiczy). Poza tym jest on (globulki, nie krem ktory na chwile obecna juz guzik Ci pomoze) wydawany na recepte. Tak samo reszta "dowcipnych" pastylek.
Domowymi sposobami - owszem, mozesz zaleczyc, wszystko cacy, ale za tydzien czy dwa bedzie JESZCZE gorzej.
Poza tym nie zycz drugiemu co Tobie niemile, wiesz ze to wraca siedmiokrotnie mocniej?

Heh, nie wierzę w to Skoro się ze mnie śmieją i nie chcą mi dopomóc- bo po to ten wątek napisałam, no to życzę aby były w takiej samej sytuacji, to wtedy nie będzie im do śmiechu. Hmm, ok więc jutro, grubo przed pracą pójdę do ginka i coś sobie wykupię, bo trzeba to wyleczyc raz na zawsze... Ok, zbieram się do pracy i mam nadzieję, że wiadomości, które jeszcze otrzymam i przeczytam, będą milsze.... Z góry dziękuje
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 12:02   #42
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Śmiejcie się, jeśli chcecie, ale życzę abyście mieli taki sam problem. Powodzenia.
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Heh, nie wierzę w to Skoro się ze mnie śmieją i nie chcą mi dopomóc- bo po to ten wątek napisałam, no to życzę aby były w takiej samej sytuacji, to wtedy nie będzie im do śmiechu.

Dla mnie jesteś spalona, jako wizażanka i jako człowiek, pomimo, że Ciebie nie znam

Co do Twojej niewiary w obracanie się złorzeczeń - czy aby na pewno nie wierzysz ? Skoro tak miło życzysz wizażankom, to chyba masz nadzieję, że to nie trafi w próżnię A skoro masz nadzieję, to znaczy, że Szpieg ma rację.


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Hahaha, rozbawiło mnie to. 15 lat lol buhahaha. Dawno szkołę skończyłam dziewczyno;] A żenadą jesteś Ty... Chodziło mi aby uniknąc wizyty- domowe sposoby, ale widc Tobie trudno czytac między wierszami. Pozdrawiam

Ehe... sorry za dp. Nie wchodziłam na wizaż od... ponad pół roku, i zapomniałam, co gdzie i jak O_o
Te elementy wypowiedzi świadczą, że chyba raczej nie jesteś dorosłą osobą, jakoś tak niezwykle mało dojrzałości wypowiedzi...

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Heh, nie wierzę w to Skoro się ze mnie śmieją i nie chcą mi dopomóc- bo po to ten wątek napisałam, no to życzę aby były w takiej samej sytuacji, to wtedy nie będzie im do śmiechu.
A ja powtórnie ostrzegam za Szpiegiem - a nie ostrzegam osób, które naprawdę w złorzeczenia nie wierzą, bo nie ma po co, nie złorzeczą i nie mają z tym problemu.

Ty złorzeczysz, wiec się strzeż



EDIT: a ja Ci życzę dobrego, pomocnego ginekologa, żeby leki szybko zadziałały i żebyś następnym razem, przy następnej wypowiedzi była mądrzejsza o tę jedną radę Szpiega (bez konieczności sprawdzenia tego osobiscie)
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2008-12-08 o 12:06
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:20   #43
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Skoro się ze mnie śmieją i nie chcą mi dopomóc- bo po to ten wątek napisałam
Ale w jaki sposób my mamy Ci pomóc? Zbadać Cię wirtualnie? I wypisać receptę?

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no to życzę aby były w takiej samej sytuacji, to wtedy nie będzie im do śmiechu.
Nie no... baaaardzo dziękujemy za życzenia! Milutka jesteś...


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Hmm, ok więc jutro, grubo przed pracą pójdę do ginka i coś sobie wykupię, bo trzeba to wyleczyc raz na zawsze...
No i to jest najlepsze rozwiązanie!
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:11   #44
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie oczwikałam takich odpowiedzi... U ginekologa byłam nie raz, nie mam problemu z pójściem do niego, lecz chciałam Was się spytac o rade, żeby nie iśc, bo nie mam na to czasu! Chodziło mi o domowe sposoby, poprostu. Ale niektóre z Was- wiadomo kto, zachowują się jak dzieci. Śmiejcie się, jeśli chcecie, ale życzę abyście mieli taki sam problem. Powodzenia.
PODRAP SIE JAK SWEDZI.

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:31   #45
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
PODRAP SIE JAK SWEDZI.

Aż dziwne, że do tej pory nikt tego nie napisał .

Tak jak już dziewczyny pisały - tutaj nikt Ci nie pomoże, recepty na lek Ci nie damy, zbadać Cię nie zbadamy, więc zamiast szukać "domowych" sposobów na swędzenie , lepiej idź do ginekologa.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:05   #46
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Aż dziwne, że do tej pory nikt tego nie napisał
Ja już wcześniej to zaproponowałam
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:17   #47
fiorino01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Swędzi mnie... O_O

ja mialam tez cos podobnego proponuje tobie tabletki dopochwowe clotimazolum mi szczerze pomogly
fiorino01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:40   #48
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Ja już wcześniej to zaproponowałam
Aa wybacz, musiałam przeoczyć .

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2008-12-08 o 18:41
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:56   #49
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Swędzi mnie... O_O

To jest wizaż, a nie żadna ocenzurowana gazetka. Ludzie mówią to co chcą. A powód do 'śmiania'(komentarzowego xD) się z drugiego człowieka daje właśnie ten człowiek. Ja wywnioskowałam po twoim stylu pisania, że jesteś osobą młodą ('jak piszesz tak cię widzę xD).

Brawo, za to, że jednak zdecydowałaś się na wizytę u ginekologa...

Dziękuję za życzenia.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:00   #50
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Swędzi mnie... O_O

idz z bożeną do gina
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 18:12   #51
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Odezwę się i ja nazwana przez autorkę zgrabnie "żenadą". Otóż Żenada uważa (szkoda, że nie da się już zmienić nicka na np. "ciocia żenada" całkiem ładnie brzmi ), że jak ktoś ma infekcje (co jest oczywiste dla każdej myślącej osoby) i uskarża się na swędzenie to jest "oczywistą oczywistością", że idzie się do lekarza. Lekarz wypisuje piguły i po problemie. Na infekcję chcesz stosować domowe sposoby bo nie masz czasu na ginekologa, ale masz czas żeby pójść po receptę na pigułki anty...hmmm dziwne, że nie jesteś ciekawa domowych sposobów na uniknięcie ciąży by zaoszczędzić na czasie. Bardzo zadziwiła mnie Twoja postawa. Nie dziw się, że większość z nas potraktowała Cię jak 15latkę, bo takie pytanie jest usprawiedliwione u małolaty, a u dojrzałej kobiety już trochę mniej.
A jak żeby wyjaśnić pewną rzecz. Ja wg. Ciebie nie czytam między wierszami. Ok...nie czytam. Ale Ty nie jesteś w stanie przeczytać nawet ze zrozumieniem tego co ja napisałam wprost a nie między wierszami . Chodzi mi o fragment o 15latce... Przypomnę Ci co napisałam, "Facet wraca z delegacji, wnioskuję, że nie masz 15lat i powodów do bania się lekarza..."
Dalej nie rozumiesz?
Za życzenia dziękuję, a Tobie życzę powrotu do szeroko pojętego zdrowia...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:38   #52
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
PODRAP SIE JAK SWEDZI.

Z reguly jak sie czlowiek gdziekolwiek drapie, bo go swedzi, to pozniej swedzi jeszcze bardziej i w innych miejscach.
No chyba ze mowimy o drapanku po pleckach
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 03:13   #53
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

DariaKom wiesz, ja naprawdę nie mam czasu, nie chcesz to nie wierz. Po tabletki chodzę raz na 3 miesiące, i akurat w taki dzień, kiedy mi w grafiku pasuje, a grudzień jest najbardziej najgorszym okresem, w którym nie ma się za bardzo czasu. Piszesz jakbyś wszystko wiedziała i była super wizażystką, ale to Ci się zbytnio nie udaje, i dziękuję, za taką pomoc, jaką od Ciebie otrzymałam. Gdy się tu logowałam w kwietniu, było o wiele fajniej no i rzecz jasna, wizażystki były ok, a teraz widze, że i forum, oraz dziewczyny schodzą na dno. Nie dośc, że ludzie zmieniają się w okół, to jeszcze tu. Powodzenia ;]
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 03:57   #54
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Jak nie masz czasu iść do lekarza a jest to infekcja, polecam udać się do apteki i zakupić roztwór kali - małe kryształki do rozrobienia z wodą, proporcje podane na opakowaniu; do przemywania po około 5 minut 2 razy dziennie /uwaga - najlepiej w rękawiczce, brudzi na fioletowo/. Jeśli problem grzybiczny - pomaga jogurt z żywymi k. bakterii najlepiej naturalny, do stosowania wewnętrznie oraz zewnętrznie /przynosi ulgę natychmiastowo ale trzeba stosować jakiś czas, min. 2 razy na dobę aby odbudować florę/.
A jeśli nic z tego nie zadziała - do lekarza marsz i nie ma przebacz
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 10:30   #55
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
DariaKom wiesz, ja naprawdę nie mam czasu, nie chcesz to nie wierz. Po tabletki chodzę raz na 3 miesiące, i akurat w taki dzień, kiedy mi w grafiku pasuje, a grudzień jest najbardziej najgorszym okresem, w którym nie ma się za bardzo czasu. Piszesz jakbyś wszystko wiedziała i była super wizażystką, ale to Ci się zbytnio nie udaje, i dziękuję, za taką pomoc, jaką od Ciebie otrzymałam. Gdy się tu logowałam w kwietniu, było o wiele fajniej no i rzecz jasna, wizażystki były ok, a teraz widze, że i forum, oraz dziewczyny schodzą na dno. Nie dośc, że ludzie zmieniają się w okół, to jeszcze tu. Powodzenia ;]
Po pierwsze - nie wizazystki a wizazanki.

Po drugie - skad w tobie tyle jadu, dziewczyno?!

Po trzecie - jak ci sie na forum nie podoba, to po co tu wchodzisz
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:12   #56
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
DariaKom wiesz, ja naprawdę nie mam czasu, nie chcesz to nie wierz. Po tabletki chodzę raz na 3 miesiące, i akurat w taki dzień, kiedy mi w grafiku pasuje, a grudzień jest najbardziej najgorszym okresem, w którym nie ma się za bardzo czasu. Piszesz jakbyś wszystko wiedziała i była super wizażystką, ale to Ci się zbytnio nie udaje, i dziękuję, za taką pomoc, jaką od Ciebie otrzymałam. Gdy się tu logowałam w kwietniu, było o wiele fajniej no i rzecz jasna, wizażystki były ok, a teraz widze, że i forum, oraz dziewczyny schodzą na dno. Nie dośc, że ludzie zmieniają się w okół, to jeszcze tu. Powodzenia ;]
Ty- wzorowa "wizażystko" właśnie przyczyniasz się do tego, że "wizażystki" nie są ok. Nie spodobała się opinia innych i zaczynasz wylewać wiadro pomyj na innych użytkowników i jeszcze liczysz na to, że zostaniesz polubiona i zaakceptowana?
Raczej obrażając innych tego nie osiągniesz. Skoro nie podoba Ci się atmosfera na forum, to idź na inne...tam z pewnością lepiej Cię potraktują
Atmosferę tworzą wszyscy użytkownicy, także Ty biorąc udział w rozmowie, więc nie mów, że "dziewczyny schodzą na dno" w chwili gdy pogarszasz atmosferę.
Jak nie widzisz gdzie wpłynęłaś na pogorszenie atmosfery to przeczytaj jeszcze raz swoje posty.
Śmiem twierdzić, że w kwietniu Ci się bardzo podobało bo nie usłyszałaś żadnej krytyki, wtedy było cacy prawda?
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:44   #57
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Jeśli chodzi o swędzenie tych okolic to pomocna może być tu "Tantum rosa"(jest toproszek który wsypujesz do wody i się podmywasz) Jest ona sprzedawana w saszetkach po 2.5zł. Lub tabletki miodowe dopochwowe propolis zakładasz popaske na noc do nich bo brudzą strasznie i się pienią.Mi na takie dolegliwości jak opisujesz pomogły acha i absolutnie nie myj "bożeny"() mydłem! Koniecznie płyn do higieny intymnej.Ja polecam z Ziaji

PS:dziwi mnie postępowanie dziewczyn na wizażu.Atakują autorkei później same mają pretensje,że ona odpiera atak.Udowadniecie autorce,że jej wypowiedzi są być może nie dojrzałe,a swoją postawą też nie wykazujecie wielkiej dojrzałości.Ale tak to już tu jest.Kto bardziej komuś "pojedzie" czy go ośmieszy jest bardziej chwalony i przynajmniej trzy odpowiedzi z taką () emotą.Lepiej nie komentować niż wiecznie,gdzie się nie wejdzie trzeba przeczytać takie wymiany zdań między stronami.To troche żenujące.
Przepraszam za OT
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2008-12-13 o 11:54
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:28   #58
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Hahaha, rozbawiło mnie to. 15 lat lol buhahaha. Dawno szkołę skończyłam dziewczyno;] A żenadą jesteś Ty... Chodziło mi aby uniknąc wizyty- domowe sposoby, ale widc Tobie trudno czytac między wierszami. Pozdrawiam

Ehe... sorry za dp. Nie wchodziłam na wizaż od... ponad pół roku, i zapomniałam, co gdzie i jak O_o
Ja rowniez radzilabym jednak wizyte u specjalisty. Takich spraw nie mozna bagatelizowac.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:24   #59
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Cześć... Mam dość spory problem, i nie wiem, skąd mi się to wzięło, skoro, wszystko do tej pory było ok Więc... swędzą mnie wargi sromowe, wewnętrzne. Są lekko zaczerwienione... Gdy Ostatnio kochałam się z moim facetem, niestety po tym mi napuchły:/ Nigdy dotąd nie miałam takiego problemu. Biorę tabletki antykoncepcyjne 9 miesięcy, może to przez to, zaczynają się jakieś dolegliwości? Nie wiem sama. Chcę uniknąć wizyty u ginekologa, bo myślę, że od Was otrzymam jakąś pomoc Może więcej razy powinnam się podmywac, niż tylko raz dziennie? Nie mam pojęcia... Nie jest to uporczywy świąd, ale ostatni seks nie zaliczam do przyjemnych... Pomocy Niedługo mój tż wraca z delegacji, także chciałabym byc na chodzie
Nawet jeśli postawimy CI diagnozę to leków ci nie podamy. Zatem wizyta u lekarza wskazana lub niech swędzi dalej-do wyboru.

PRzesuwam wątek na Ginekologię.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 18:02   #60
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie oczwikałam takich odpowiedzi... U ginekologa byłam nie raz, nie mam problemu z pójściem do niego, lecz chciałam Was się spytac o rade, żeby nie iśc, bo nie mam na to czasu! Chodziło mi o domowe sposoby, poprostu. Ale niektóre z Was- wiadomo kto, zachowują się jak dzieci. Śmiejcie się, jeśli chcecie, ale życzę abyście mieli taki sam problem. Powodzenia.

Dla tej lepszej części wizażystek, dziękuję za pomoc. Słyszałam o maści clotrimazolum, nawet ją gdzieś mam, ale ona jest na zewnętrzne części ciała... :/ Moja koleżanka też to miała i jej ginekolog mówiła, że to może by od wkładek, tamponów, siadania na deske klozetową- poza swoim domem. A ja uzywam tamponów, od ponad roku, może mam je zmieni na inne...? Eh nie wiem sama. Ale myślę, że to może by infekcja/grzybica.
Skoro podejrzewasz, ze to grzybica, i tak pewnie jest, to jakim cudem mamy Cie uleczyc wizazowo?? Chyba dobrze wiesz,ze tu potrzebne sa lekarstwa i zadne sposoby domowe nic nie dadza.
Zyczyc komus złego, to baaaardzo nie fair.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.