Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 23:02   #1
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956

Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)


Hej, hej, hej kibicki
Witamy w IV części naszego elitarnego wątku dla elitarnych wizażanek


Link do I części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=438937
Link do II części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=446065
Link do III części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=450208

Data założenia tego wątku NIE JEST przypadkowa. Dzisiaj mijają 2 miesiące od wiekopomnego wydarzenia, którym był pierwszy mecz na mundialu w RPA oraz drugiego wiekopomnego wydarzenia, mającego miejsce miesiąc później, którym była wygrana Hiszpanii (którą większość z nas wyznaje ) na tychże mistrzostwach. Uczcijmy te wydarzenia minutą.... SPAMU!



MY:

- interesujemy się futbolem
- wiernie kibicujemy swojej drużynie
- przeżywałyśmy mundialową gorączkę
- niecierpliwie czekamy na EURO 2012
- wiemy czym różni się spalony od karnego

Ale także:
- czekamy na mecz, by zobaczyć swoje ulubione ciacho
- uważamy że C-Ron ma więcej żelu niż mózgu
- pociągają nas pejczyki Capello
TAK, TO JEST WŁAŚNIE NASZ WĄTEK!

Nasze znaki rozpoznawcze:

- baciki

- modły
i oczywiście - ślinienie
nie mogłoby też zabraknąć wizerunku naszego ulubieńca -



Ps. Określamy się mianem dna społecznego z racji naszych piłkarskich zainteresowań. Bawią nas stwierdzenia, w których potępia się kibicujące i interesujące się piłką nożną kobiety i pod wpływem rozmowy o takiej właśnie krytyce, w żartach nazwałyśmy się dnem Jeśli więc podzielasz wyżej wymieniony pogląd to wiedz, że nas to nie rusza, wcale


__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."

Edytowane przez Nealinne
Czas edycji: 2010-09-05 o 21:15
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 23:05   #2
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:06   #3
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Melduję się i zmykam do pracy

:pi jemy:


http://www.youtube.com/watch?v=XlRBF...ayer_embedded#!

Torres ćwiczy a facet niby sprawdza jakie mięśnie pracują, oczywiście te pośladkowe i to jeszcze przed kamerami

Edytowane przez luciasabogal
Czas edycji: 2010-08-11 o 07:16
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:20   #4
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

No i pięknie
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:24   #5
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

zdrówko

przyszłam się tylko z Wami przywitać, bo niedługo do fryzjera pędzę
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:58   #6
aguul
Zakorzenienie
 
Avatar aguul
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Małopolska ; )
Wiadomości: 21 360
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

witam w nowym wątku


aguul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 08:26   #7
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Troszkę wiadomości
*Portugalski obrońca Chelsea Ricardo Carvalho zostanie nowym zawodnikiem madryckiego Realu - potwierdziły oba kluby.
32-letni zawodnik ma dołączyć do drużyny "Królewskich" za 8 milionów euro. We wtorek kluby prowadziły intensywne negocjacje i ostatecznie doszły do porozumienia w sprawie transferu Portugalczyka. Do ustalenia pozostają jedynie warunki indywidualnego kontraktu zawodnika. Umowa z Realem ma obowiązywać przez najbliższe dwa lata.
*Juventus i Liverpool osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Christiana Poulsena. "Stara Dama" ma otrzymać za Duńczyka 5,7 miliona euro oraz dodatkowy milion po zakończeniu sezonu, jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki.Do ustalenia pozostały już tylko drobne szczegóły. Transfer powinien zostać sfinalizowany w przeciągu najbliższych 48 godzin.
*Fenerbahce oferuje Williamowi Gallasowi trzyletni kontrakt, który gwarantuje Francuzowi zarobienie aż 9 milionów funtów - donosi "The People".32-letni obrońca jest obecnie wolnym zawodnikiem po tym, jak Arsenal nie przedłużył z nim kontraktu.
* http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kol...wiadomosc.html Po PZPN nie mozna spodziewac się niczego mądrego
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 08:42   #8
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

ratujcie laski, wyglądam okropnie ! nigdy więcej fryzjera, nigdy ! wyglądam jak skończona idiotka, jak przypał! nigdzie się już nie pokażę !

a co do wiadomości to ciekawe (tu wstawiłabym uśmiech, ale ja się nawet uśmiechnąć nie mogę)
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 08:55   #9
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Fryzurka nie taka jak miala być?
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:12   #10
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Troszkę wiadomości
*Portugalski obrońca Chelsea Ricardo Carvalho zostanie nowym zawodnikiem madryckiego Realu - potwierdziły oba kluby.
32-letni zawodnik ma dołączyć do drużyny "Królewskich" za 8 milionów euro. We wtorek kluby prowadziły intensywne negocjacje i ostatecznie doszły do porozumienia w sprawie transferu Portugalczyka. Do ustalenia pozostają jedynie warunki indywidualnego kontraktu zawodnika. Umowa z Realem ma obowiązywać przez najbliższe dwa lata.
*Juventus i Liverpool osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Christiana Poulsena. "Stara Dama" ma otrzymać za Duńczyka 5,7 miliona euro oraz dodatkowy milion po zakończeniu sezonu, jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki.Do ustalenia pozostały już tylko drobne szczegóły. Transfer powinien zostać sfinalizowany w przeciągu najbliższych 48 godzin.
*Fenerbahce oferuje Williamowi Gallasowi trzyletni kontrakt, który gwarantuje Francuzowi zarobienie aż 9 milionów funtów - donosi "The People".32-letni obrońca jest obecnie wolnym zawodnikiem po tym, jak Arsenal nie przedłużył z nim kontraktu.
* http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kol...wiadomosc.html Po PZPN nie mozna spodziewac się niczego mądrego
Ricardo Carvalho w Realu? Tego się nie spodziewałam, muszę przyznać. Za dużo się trąbi o transferach, które nie dochodzą do skutku, a potem się okazuje, że kluby decydują się na zupełnie kogoś innego.
Hmm, PZPN znowu wymyśla- mam o nich jak najgorsze zdanie. Ale to krok w tył. Wiadomo, korupcja w piłce była, jest i będzie, a takie działania tylko sprzyjają jej rozwijaniu.
Badałam sobie dziś cukier i jest lepiej. Zrobiłam sobie dwa badanka- to co wczoraj i tu wynik w górnej granicy normy(94, od 100 jest nieprawidłowy) i drugie, polegające na wypiciu glukozy bleeee. Tu też wynik ok, choć w górnej granicy. Na razie nie będę panikować, ale przyjrzę się swojej diecie i będę sobie regularnie co jakiś czas robić badanie. Jak mi znów wyskoczy wynik ponad normę to lecę do lekarza
A dziś meczyk jupi!!! Obstawiam jakiś remis po 1. Skład bez większych niespodzianek. Cenię bardzo trenera Smudę za to co zrobił w Lechu, ale mam wrażenie, że kompletnie nie ma pomysłu na reprezentację(czemu się w sumie nie dziwię). Ale mam nadzieję, że się mylę.
Brazylia wygrała towarzysko z USA, podobno tylko dobra dyspozycja bramkarzy uratowała Stany od blamażu, bo skończyło się na 2:0. I Hiszpania gra z Meksykiem
Beata, 29 , to niedużo, laski na perfumach mają i po 170 flaszek:P
Lucia, jak za Torresem nie przepadam, to tyłek ma absolutnie przeboski. Co za trener, jak on śmie tak to w dupsko klepać!
Beauty, fryzjerzy napawają mnie przerażeniem i wierzę, że ci fryzurę spartolił. Odkąd mam półdługie włosy to chodzę tylko na podcinanie końcówek i przynajmniej nie mam stresu, że coś popsują, bo zazwyczaj nawet nie widać, że coś było z nimi zrobione. Ale nie zapomnę nigdy jak mnie uczesano na studniówkę. Wróciłam do domu z płaczem i chciałam iść pod prysznic to zmywać, ale matka nie powstrzymała. Chciałam mieć fale delikatnie upięte i opadające na plecy, a babka mi zrobiła loki i jakieś paskudny kok z nich bleeee. Od tamtej pory ani razu nie poszłam się czesać do fryzjera
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2010-08-11 o 09:18
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:17   #11
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Nareszcie jesteście, założyłam wątek a tu takie pustki były

Fajnie, że Poulsen przejdzie do Juve To mój ulubiony włoski klub a i tego zawodnika lubię A co do PZPN to lol, szok. Wiedziałam że mądrością nie grzeszą ale żeby coś takiego robić? Masakra

Beauty nie da się z tym zrobić czegoś? Ja właśnie dlatego postanowiłam nie chodzić do fryzjera narazie Rok temu, fryzjerka spaliła mi włosy i musiałam się ściąć na krótko. Teraz czekam aż odrosną
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:29   #12
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

velika , Nea
Co do tych transferow to wlasnie, zwykle wielkie bum i trąbi sie o transferach wręcz kosmicznych i nierealnych a przychodzi co do czego i są zupełnie inne.
Co do Smudy i kadry to tu się zgadzam z Tobą, bo za bardzo mozliwosci zrobic czegos nie ma, niestety realia sie takie jakie są.
Przeglądam czasami wątek o perfumach i wiem po ile tam flaszek mają Jednkze moja ilsoc tez wydaje mi sie duza i szalona haha, ale są wlasnie bardziej zwariowane na tym punkcie

Dziewczyny ja już od kilku lat nie chodze do fryzjera. Sama sobie jestem fryzjerka i w koncu wygląda moja fryzura fajnie Wiem, ze są fryzjerki, ktore potrafią zrobić cudo z włosami ale ja na takie nie trafiam i to niewazne czy odwiedzalam maly osiedlowy salonik fryzjerski czy wielki pod jakims znanym szyldem. W ogole od dziecinstwa mialam uraz bo mama kiedys mnie zaprowadzila do fryzjerki, takiej starej baby i ona mi zrobila cos strsznego na glowie. Plakalam po tym kilka dni i musialam czekać az wlosy odrosną. Po tym juz przez lata żadna fryzjerka nie potrafila mnie zadowolic Jakis czas temu na wizazu znalazlam metode jak samemu sobie cieniowac wlosy, z niej korzystam już dluzszy czas i jest super.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:57   #13
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Dobra, idę się opalać i uczyć. Trza łapać słońce, bo już sierpień Miłego
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:04   #14
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Fryzurka nie taka jak miala być?
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ricardo Carvalho w Realu? Tego się nie spodziewałam, muszę przyznać. Za dużo się trąbi o transferach, które nie dochodzą do skutku, a potem się okazuje, że kluby decydują się na zupełnie kogoś innego.
Hmm, PZPN znowu wymyśla- mam o nich jak najgorsze zdanie. Ale to krok w tył. Wiadomo, korupcja w piłce była, jest i będzie, a takie działania tylko sprzyjają jej rozwijaniu.
Badałam sobie dziś cukier i jest lepiej. Zrobiłam sobie dwa badanka- to co wczoraj i tu wynik w górnej granicy normy(94, od 100 jest nieprawidłowy) i drugie, polegające na wypiciu glukozy bleeee. Tu też wynik ok, choć w górnej granicy. Na razie nie będę panikować, ale przyjrzę się swojej diecie i będę sobie regularnie co jakiś czas robić badanie. Jak mi znów wyskoczy wynik ponad normę to lecę do lekarza
A dziś meczyk jupi!!! Obstawiam jakiś remis po 1. Skład bez większych niespodzianek. Cenię bardzo trenera Smudę za to co zrobił w Lechu, ale mam wrażenie, że kompletnie nie ma pomysłu na reprezentację(czemu się w sumie nie dziwię). Ale mam nadzieję, że się mylę.
Brazylia wygrała towarzysko z USA, podobno tylko dobra dyspozycja bramkarzy uratowała Stany od blamażu, bo skończyło się na 2:0. I Hiszpania gra z Meksykiem
Beata, 29 , to niedużo, laski na perfumach mają i po 170 flaszek:P
Lucia, jak za Torresem nie przepadam, to tyłek ma absolutnie przeboski. Co za trener, jak on śmie tak to w dupsko klepać!
Beauty, fryzjerzy napawają mnie przerażeniem i wierzę, że ci fryzurę spartolił. Odkąd mam półdługie włosy to chodzę tylko na podcinanie końcówek i przynajmniej nie mam stresu, że coś popsują, bo zazwyczaj nawet nie widać, że coś było z nimi zrobione. Ale nie zapomnę nigdy jak mnie uczesano na studniówkę. Wróciłam do domu z płaczem i chciałam iść pod prysznic to zmywać, ale matka nie powstrzymała. Chciałam mieć fale delikatnie upięte i opadające na plecy, a babka mi zrobiła loki i jakieś paskudny kok z nich bleeee. Od tamtej pory ani razu nie poszłam się czesać do fryzjera
ścięła mi o 10cm krócej niż powinna, a miały już 52 cm no ale co zrobisz ... teraz czekać pół roku aż odrosną ;/ + zrobiła mi o 5cm krótszą grzywkę :|
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:08   #15
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Ja tam na naszą reprezentację za bardzo nie liczę, no zawsze będzie miło się przekonać, że nie miałam racji

Beata co do włosów to wcale Ci się nie dziwię, ja też chodziłam po wielu fryzjerach i prawie zawsze to była porażka... A jeśli błam zadowolona i już myślałam, że znalazłam "swoją" fryzjerkę, to za drugim razem zawsze już była klapa Ja się sama obcinać nie umiem ale na razie sie nie wybieram. Jak moje włosy będą dłuższe to pójdę, zawsze mniejsza katastrofa bedzie...

velika miłego dnia, też zaraz spadam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Beauty współczuję, może zacznij skrzyp łykać żeby szybciej odrosły?
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:19   #16
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja tam na naszą reprezentację za bardzo nie liczę, no zawsze będzie miło się przekonać, że nie miałam racji

Beata co do włosów to wcale Ci się nie dziwię, ja też chodziłam po wielu fryzjerach i prawie zawsze to była porażka... A jeśli błam zadowolona i już myślałam, że znalazłam "swoją" fryzjerkę, to za drugim razem zawsze już była klapa Ja się sama obcinać nie umiem ale na razie sie nie wybieram. Jak moje włosy będą dłuższe to pójdę, zawsze mniejsza katastrofa bedzie...

velika miłego dnia, też zaraz spadam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Beauty współczuję, może zacznij skrzyp łykać żeby szybciej odrosły?
nie idź do fryzjera, to złooo!
chyba zacznę łykać ten skrzyp ... jak mi się uda to wstawię fotkę później co z tego wyszło.
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:31   #17
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

velika miłej nauki i udanego opalania

Beauty pozostaje mi powiedzieć, że odrosną i chyba musisz zmienic fryzjerkę

Ale na serio ciezko trafic na idealną fryzerkę czy idealnego fryzjera. Zazdroszczę tym, ktorym się to udaje

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Żegnam na jakiś czas Wpadnę pozniej

Edytowane przez 201608080935
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:20
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:38   #18
Torreska
Rozeznanie
 
Avatar Torreska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 676
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

melduję się w kolejnej części
nic o fryzjerach nie mówcie.. mam jakiś uraz. teraz pozwalam tylko ściąć grzywkę i końcówki. w styczniu dałam sobie ściąć do ramion i wyglądałam tragicznie odrosły już na szczęście i nigdy więcej
__________________


Hiszpania Liverpool Fernando Torres

Torreska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:54   #19
aguul
Zakorzenienie
 
Avatar aguul
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Małopolska ; )
Wiadomości: 21 360
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

też jak idę do fryzjera, to podciąć, bo po prostu boję się bardziej
idę na chwilę, muszę się pożegnać
aguul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 10:55   #20
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Torreska Pokaż wiadomość
melduję się w kolejnej części
nic o fryzjerach nie mówcie.. mam jakiś uraz. teraz pozwalam tylko ściąć grzywkę i końcówki. w styczniu dałam sobie ściąć do ramion i wyglądałam tragicznie odrosły już na szczęście i nigdy więcej
oo tak, fryzjerzy to zło

oo, a oto kilka fotek jak wyglądałam wcześniej, a jak teraz -.- tylko się nie przestraszyć ! + sory za jakość, szybkie z telefonu
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:56   #21
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez aguul Pokaż wiadomość
też jak idę do fryzjera, to podciąć, bo po prostu boję się bardziej
idę na chwilę, muszę się pożegnać
oooo
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:59   #22
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

O kurczaki, znów nowa część!?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:02   #23
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

witam i od razu na nowy wątek
Dzięki Nea, że wspomniałaś o podwójnej rocznicy

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
*Portugalski obrońca Chelsea Ricardo Carvalho zostanie nowym zawodnikiem madryckiego Realu - potwierdziły oba kluby.
* http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kol...wiadomosc.html Po PZPN nie mozna spodziewac się niczego mądrego
Małe zaskoczenie z tym transferem, ale mam nadzieję, że Carvalho przyda się Królewskim, zawsze uważałam go za dobrego gracza

A postępowania PZPN aż się nie chce komentować

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Badałam sobie dziś cukier i jest lepiej.

A dziś meczyk jupi!!! Obstawiam jakiś remis po 1. Skład bez większych niespodzianek. Cenię bardzo trenera Smudę za to co zrobił w Lechu, ale mam wrażenie, że kompletnie nie ma pomysłu na reprezentację(czemu się w sumie nie dziwię). Ale mam nadzieję, że się mylę.

Brazylia wygrała towarzysko z USA, podobno tylko dobra dyspozycja bramkarzy uratowała Stany od blamażu, bo skończyło się na 2:0. I Hiszpania gra z Meksykiem
Beata,

Beauty, fryzjerzy napawają mnie przerażeniem i wierzę, że ci fryzurę spartolił. Odkąd mam półdługie włosy to chodzę tylko na podcinanie końcówek i przynajmniej nie mam stresu, że coś popsują, bo zazwyczaj nawet nie widać, że coś było z nimi zrobione. Ale nie zapomnę nigdy jak mnie uczesano na studniówkę. Wróciłam do domu z płaczem i chciałam iść pod prysznic to zmywać, ale matka nie powstrzymała. Chciałam mieć fale delikatnie upięte i opadające na plecy, a babka mi zrobiła loki i jakieś paskudny kok z nich bleeee. Od tamtej pory ani razu nie poszłam się czesać do fryzjera
to fajnie, że lepiej u Ciebie z tym cukrem

czasem w chwilach słabości też mam wątpliwości czy on wie co robi, ale zaraz się nawracam i znów w nich wierzę
Zapowiedziałam dziś młodszej siostrze że o 20 mam mecz w tv, a o 22 siadam na kompa i oglądam Hiszpania - Meksyk, komp z netem jest w jej pokoju, była "przeszczęśliwa" i groziła przecięciem kabla od neta
a zwycięstwa Brazylii się spodziewałam

Jak większość, wizytom u fryzjera mówię stanowcze nie! Nie wiem czy miałam taką wizytę, po której wyszłabym z salonu w 100% usatysfakcjonowana... Teraz sama skracam sobie grzywkę kiedy chcę i podcinam końcówki. Ostatnio naszło mnie żeby zmienić fryzurę, ale przecztałam co się przydarzyło Beauty i już mi się odechciało zmian
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:02   #24
Torreska
Rozeznanie
 
Avatar Torreska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 676
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Beautiful lie Pokaż wiadomość
oo tak, fryzjerzy to zło

oo, a oto kilka fotek jak wyglądałam wcześniej, a jak teraz -.- tylko się nie przestraszyć ! + sory za jakość, szybkie z telefonu
rzeczywiście sporo ścięła ale odrosną za kilka miesięcy Twoje włosy przynajmniej się ładnie prezentują a ja mam gęste i z natury kręcone (teraz się falują bo poniszczyłam) to w krótkich wyglądałam jak pudel

aguul, pa
__________________


Hiszpania Liverpool Fernando Torres

Torreska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:06   #25
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
witam i od razu na nowy wątek
Dzięki Nea, że wspomniałaś o podwójnej rocznicy



Małe zaskoczenie z tym transferem, ale mam nadzieję, że Carvalho przyda się Królewskim, zawsze uważałam go za dobrego gracza

A postępowania PZPN aż się nie chce komentować



to fajnie, że lepiej u Ciebie z tym cukrem

czasem w chwilach słabości też mam wątpliwości czy on wie co robi, ale zaraz się nawracam i znów w nich wierzę
Zapowiedziałam dziś młodszej siostrze że o 20 mam mecz w tv, a o 22 siadam na kompa i oglądam Hiszpania - Meksyk, komp z netem jest w jej pokoju, była "przeszczęśliwa" i groziła przecięciem kabla od neta
a zwycięstwa Brazylii się spodziewałam

Jak większość, wizytom u fryzjera mówię stanowcze nie! Nie wiem czy miałam taką wizytę, po której wyszłabym z salonu w 100% usatysfakcjonowana... Teraz sama skracam sobie grzywkę kiedy chcę i podcinam końcówki. Ostatnio naszło mnie żeby zmienić fryzurę, ale przecztałam co się przydarzyło Beauty i już mi się odechciało zmian
fajna siostra
a co do fryzjerów .. to chyba nikt nie miał wizyty w 100% udanej ja czekam, aż się trochę technika rozwinie i będą roboty którym będę wkłada pendrive ze zdjęciami i on mnie tak będzie ścinał
Cytat:
Napisane przez Torreska Pokaż wiadomość
rzeczywiście sporo ścięła ale odrosną za kilka miesięcy Twoje włosy przynajmniej się ładnie prezentują a ja mam gęste i z natury kręcone (teraz się falują bo poniszczyłam) to w krótkich wyglądałam jak pudel

aguul, pa
no tak coraz bardziej się przyzwyczajam do nich .. nie jest najgorzej
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:22   #26
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

A ja dziś nie obejrzę meczu, bo będę w pracy Szlag by to...
Nagram sobie oczywiście, ale wiadomo, że to już nie to samo
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:25   #27
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;21298710]A ja dziś nie obejrzę meczu, bo będę w pracy Szlag by to...
Nagram sobie oczywiście, ale wiadomo, że to już nie to samo [/QUOTE]
pisałabym Ci relację smsami na żywo, ale nie mam kasy na koncie a nie chcę doładowywać, bo na dniach przyjdzie mi pocztą nowy numer i chcę tamto konto doładować, wybacz chyba, że dziś dojdzie to wtedy mogę pisać
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:26   #28
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

Cytat:
Napisane przez Beautiful lie Pokaż wiadomość
oo tak, fryzjerzy to zło

oo, a oto kilka fotek jak wyglądałam wcześniej, a jak teraz -.- tylko się nie przestraszyć ! + sory za jakość, szybkie z telefonu
Czyli 2 ostatnie zdjęcia to te z teraz po fryzjerze? Moim zdaniem ładnie wygladasz ale wiadomo, że jak się miało długie włosy to każde obcięcie ich boli...
Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
witam i od razu na nowy wątek
Dzięki Nea, że wspomniałaś o podwójnej rocznicy
Do usług
Cytat:
Napisane przez Torreska Pokaż wiadomość
rzeczywiście sporo ścięła ale odrosną za kilka miesięcy Twoje włosy przynajmniej się ładnie prezentują a ja mam gęste i z natury kręcone (teraz się falują bo poniszczyłam) to w krótkich wyglądałam jak pudel

aguul, pa
Ja mam proste jak druty, nigdy się nie kręcą ale rok temu wymyśliłam sobie, że chce fryzurę jak Karolina z Detektywów () Wtedy jeszcze miała kręcone.. I zrobiłam sobie trwałą Która spaliła mi włosy. Wyglądałam jak baranek Fryzjerzy to złoooo !
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:26   #29
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

hej za nową część.
Melduje się!
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:28   #30
Beautiful lie
Zakorzenienie
 
Avatar Beautiful lie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 9 718
Dot.: Piłkarskie rozmowy na dnie, cz. IV :)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;21298710]A ja dziś nie obejrzę meczu, bo będę w pracy Szlag by to...
Nagram sobie oczywiście, ale wiadomo, że to już nie to samo [/QUOTE]
szkoda no ale dobrze, że sobie nagrasz w ogóle
__________________
"Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak Ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną, z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu
chciałabyś spędzić resztę życia..."
Beautiful lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.