Ramoneska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 10:14   #1
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26

Ramoneska


Szukam porządnej skórzanej kurtki w stylu ramoneski. Wpadła mi w oko taka, jednak nie jestem pewna, czy dobrze by wyglądała do codziennych stylizacji... Co o niej sądzicie?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:20   #2
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Ramoneska

Świetna jest
Pewnie, ze się nada do codziennych stylizacji
A zdradzisz skąd jest?
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:29   #3
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Już mi się śni po nocach ale jak mam dać tyle kasy, to muszę się upewnić
Można je znaleźć na allegro albo na kurtkimotocyklowe.pl
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 11:38   #4
Natalia CUPCAKE
Raczkowanie
 
Avatar Natalia CUPCAKE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 115
Dot.: Ramoneska

Kurcze jest świetna, ale.. nie podoba mi się to wiązanie z boków na te sznureczki.. Dopóki tego nie zauważyłam, sama pomyślałam, że mogłabym taką kupić.
Natalia CUPCAKE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 12:14   #5
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ramoneska

Wygląda na prawdziwą skórzaną ramoneskę, a nie te kurtki stylizowane na ramoneski co w sieciówkach są. Trzeba się liczyć, że ta będzie mniej dopasowana do ciała (w sensie, że taka większa).
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:10   #6
exploit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 86
Dot.: Ramoneska

Ona jest raczej taliowana więc z tym dopasowaniem nie powinno być bardzo tragicznie a troczki po bokach są właśnie po to by móc się jeszcze ścisnąć. Pamiętaj tylko , że to naturalna gruba skóra i kurtka będzie dosyć ciężka i na początku trochę sztywna. Plus jest taki, że kurtki od nich są naprawdę porządnie wykonane i mega trwałe.

Edytowane przez exploit
Czas edycji: 2012-09-16 o 13:12
exploit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:45   #7
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Ramoneska

No wygląda porządnie , jak na choppera
Ale sama mam kurtkę motocyklową, prawdziwą skórzaną, podobną do tej - i nie wyobrażam sobie ubierania jej na co dzień , bo jest strasznie ciężka.
Mo że to jest jakiś lżejszy model
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 13:48   #8
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Ramoneska

Porządna skórzana ramoneska to jest jednak klasyk, z którym wiąże się pewna historia i sposób bycia. W końcu też sama nazwa nie wzięła się z kosmosu. Jeżeli wiesz o czym mówię, to kupuj taką bez obaw, jeżeli nie - to myślę, że spokojnie zadowolisz się kurteczką z sieciówki stylizowaną na ramoneskę (znacznie tańszą) noszoną do miętowych szpilek
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:03   #9
blackone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ramoneska

Polecam Ci firmy Review. Sama taką mam i jest cudna
blackone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:35   #10
exploit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 86
Dot.: Ramoneska

a jak nie jesteś na 100% pewna czy taka kurtka to jest w to ( tak jak mówię ciężka i sztywna) to polecam wpisać w allegro ramoneska , zaznaczyć skórę naturalną jako materiał wykonania i przejrzeć to co wyrzuci wyszukiwarka. W chwili obecnej trwają przynajmniej 3 akcję prawie identycznych kurtek za dużo mniejszą kasę . Zawsze to mniejsze ryzyko, wydać 100 zł a nie 400. Skóra naturalna jest bardzo trwałym materiałem i śmiało można kupić nawet kurtkę używaną w dobrym stanie i posłuży ona jeszcze długi czas . Wszelkie otarcia dodają tylko klimatu (a jeśli Ci się nie podobają zawsze można zapastować- dobrą pastą do butów i zostawić do wchłonięcia)
exploit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 15:38   #11
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

[1=7808db1bb82aa4847b78eb7 501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3 aac83c;36560050]Porządna skórzana ramoneska to jest jednak klasyk, z którym wiąże się pewna historia i sposób bycia. W końcu też sama nazwa nie wzięła się z kosmosu. Jeżeli wiesz o czym mówię, to kupuj taką bez obaw, jeżeli nie - to myślę, że spokojnie zadowolisz się kurteczką z sieciówki stylizowaną na ramoneskę (znacznie tańszą) noszoną do miętowych szpilek [/QUOTE]

Dobrze wiem o czym mówisz w szkole średniej biegałam w ogromnej ramonesce podkradanej chłopakowi i w glanach, ale to były inne czasy. Glany już dawno powędrowały na strych, a ja nie chcę wyglądać jak żywcem przeniesiona z tamtych lat Stąd mój dylemat czy taką kurtkę można połączyć np z dżinsami i botkami i nosić na co dzień, czy też obecnie nadaje się tylko na motocykl Dobrze wiem, że taka kurtka jest sztywna i ciężka, jednak taki już jej "urok" Nie interesuje mnie "ramoneskopodobna" kurteczka z sieciówki, bo już samo nazywanie takich kurtek ramoneską wywołuje u mnie ironiczny uśmiech na twarzy
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 15:41   #12
exploit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 86
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez panciapieska Pokaż wiadomość
Dobrze wiem o czym mówisz w szkole średniej biegałam w ogromnej ramonesce podkradanej chłopakowi i w glanach, ale to były inne czasy. Glany już dawno powędrowały na strych, a ja nie chcę wyglądać jak żywcem przeniesiona z tamtych lat Stąd mój dylemat czy taką kurtkę można połączyć np z dżinsami i botkami i nosić na co dzień, czy też obecnie nadaje się tylko na motocykl Dobrze wiem, że taka kurtka jest sztywna i ciężka, jednak taki już jej "urok" Nie interesuje mnie "ramoneskopodobna" kurteczka z sieciówki, bo już samo nazywanie takich kurtek ramoneską wywołuje u mnie ironiczny uśmiech na twarzy

Łączyć można spokojnie. Ta kurtka chyba nigdy nie wyjdzie z mody (na szczęście ) A ja jeszcze raz proponuję allegro bo przeglądając namierzyłam kurtki prawie identyczne ale tańsze. Chyba, że zakochałaś się w tamtej konkretnej co rozumiem i polecam bo to porządna firma

ps. chociaż ja muszę się przyznać, że pomimo czucia klimatu swoją ciężką ramone wymieniłam na lżejszy model , bardziej stylizowany niż prawdziwy. Niestety noszenie ponad kg skórki (kurtka plus ćwieki) w ręku, gdy było zbyt gorąco by mieć ją na sobie okazało się na dłuższą metę nie wygodne.

Edytowane przez exploit
Czas edycji: 2012-09-16 o 15:45
exploit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 15:58   #13
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez exploit Pokaż wiadomość
Łączyć można spokojnie. Ta kurtka chyba nigdy nie wyjdzie z mody (na szczęście ) A ja jeszcze raz proponuję allegro bo przeglądając namierzyłam kurtki prawie identyczne ale tańsze. Chyba, że zakochałaś się w tamtej konkretnej co rozumiem i polecam bo to porządna firma

ps. chociaż ja muszę się przyznać, że pomimo czucia klimatu swoją ciężką ramone wymieniłam na lżejszy model , bardziej stylizowany niż prawdziwy. Niestety noszenie ponad kg skórki (kurtka plus ćwieki) w ręku, gdy było zbyt gorąco by mieć ją na sobie okazało się na dłuższą metę nie wygodne.
Allegro pod tym kątem przejrzałam już wzdłuż i w szerz i zawsze miałam jakieś "ale". Jak zobaczyłam ten model, to jedna myśl: "to jest to!" (na pewno znacie to uczucie). Poza tym pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru. Mam nieproporcjonalnie duży biust, przez co muszę kupować kurtki o rozmiar, dwa większe niż gdybym się sugerowała obwodem talii, a tu mam nadzieję trochę ją podregulować dzięki tym wiązaniom

Co do "lżejszych modeli" to mam już taką stylizowaną kurtkę ale "to ciągle nie to" i czuję się w niej trochę jak w podróbce
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:06   #14
jooy
Raczkowanie
 
Avatar jooy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 130
Dot.: Ramoneska

bardzo ładna
__________________

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje.

jooy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:07   #15
exploit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 86
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez panciapieska Pokaż wiadomość
Allegro pod tym kątem przejrzałam już wzdłuż i w szerz i zawsze miałam jakieś "ale". Jak zobaczyłam ten model, to jedna myśl: "to jest to!" (na pewno znacie to uczucie). Poza tym pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru. Mam nieproporcjonalnie duży biust, przez co muszę kupować kurtki o rozmiar, dwa większe niż gdybym się sugerowała obwodem talii, a tu mam nadzieję trochę ją podregulować dzięki tym wiązaniom

Co do "lżejszych modeli" to mam już taką stylizowaną kurtkę ale "to ciągle nie to" i czuję się w niej trochę jak w podróbce

Czyli to miłość. To wiązanie to możliwosc regulacji i dopasowania jakie5 cm z jednej strony więc jest to jakies rozwiazanie w Twoim przypadku. A te kurtki jak juz pisałam polecam bo sa trwałe i dobrze się noszą
exploit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:16   #16
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że warto. Dobra, zamawiam (zawsze można odesłać )
Dziękuję za wszystkie rady i komentarze
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:52   #17
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Ramoneska

Mnie się kojarzy z kurtką skórzaną do jazdy motorem
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:56   #18
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Ramoneska

oj mnie ona do codziennych stylizacji totalnie sie nie widzi, ma za duzo wszystkiego, typowo motorowa
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:55   #19
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Ramoneska

Na co dzień - NIE, na motor - TAK
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 19:08   #20
Lisek027
Raczkowanie
 
Avatar Lisek027
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 224
Dot.: Ramoneska

O nie Bardziej pasuje na motor
Lisek027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:36   #21
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Ramoneska

Nie kupuj jej, jeśli chcesz ją nosić na co dzień.

Rok temu też byłam na etapie kupna ramoneski, wtedy tą firmę można było przymierzyć w Krakowie u partnera handlowego, pojechałam tam, był mój rozmiar, niemniej jednak nie wygląda zupełnie tak seksi, jak na modelce :P Jest ciężka i gruba, poza tym nie wygląda ładnie na ciele, strasznie poszerza.
Jest wykonana ze skóry bydlęcej i uwierz mi, że żadna kurtka z tej skóry nie wygląda dobrze na dziewczynie (chyba, że na motor).
Polecam zakup ze skóry CIELĘCEJ (może być też jagnięca, ale jest mniej trwała). Skóra ta jest nieco cieńsza, ale też mięciutka i lekka, super się układa na ciele. Wybieraj najlepiej taliowany fason.

Ja rok temu kupiłam tą ramoneskę: http://www.fxsport.pl/V1_66519.htm?a...ad.action=prod (wtedy była tańsza, chyba za 429zł, ale obecnie jest jeszcze na Allegro za 449zł, sprzedaje ją sklep o nazwie Bunkier). Była świetna, super w niej wyglądałam, ale rozpruła mi się trochę podszewka w środku, więc wysłałam na reklamację, myślałam, że mi naprawią, ale oddali kasę. Także teraz jestem na etapie szukania nowej, ale nie mogę znaleźć innej fajnej w dobrej cenie Nie wiem, czy ostatecznie nie kupię tej samej...

Mam nadzieję, że jakoś pomogłam. Jak masz dużo kasy, to mogę Ci polecić świetny sklep, w którym uszyją Ci śliczną kurtkę, może być na miarę (jest on w okolicach Bielska-Białej, może masz blisko, a jak nie, to można przez internet), niemniej jednak jest za 750zł, dla mnie to za dużo... Ale byłam tam, mierzyłam i jestem nimi zachwycona. Szkoda, że tak drogo.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

To jest ten sklep: http://dudziak-sklep.pl/ W zakładce z kurtkami ze skóry naturalnej są wg mnie same brzydkie, ale przejrzyj sobie te z eco, mogą uszyć każdy fason z jakiej tylko skóry sobie zażyczysz Mogą też dodać jakiś ćwieki, nity, co chcesz, albo bez zadnych ozdób.

Mój brat w tym salonie robił sobie na zamówienie kurtkę i spodnie na motor, jest bardzo zadowolony. W kurtce jechał, jak miał wypadek i nic się z nią nie stało (on też wydobrzał ).

Szkoda, że jest tak drogo.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Aha, teraz widzę, że już zamówiłaś, no nic, może jednak na Tobie będzie dobrze leżeć
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:24   #22
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez anka666 Pokaż wiadomość
Nie kupuj jej, jeśli chcesz ją nosić na co dzień.

Rok temu też byłam na etapie kupna ramoneski, wtedy tą firmę można było przymierzyć w Krakowie u partnera handlowego, pojechałam tam, był mój rozmiar, niemniej jednak nie wygląda zupełnie tak seksi, jak na modelce :P Jest ciężka i gruba, poza tym nie wygląda ładnie na ciele, strasznie poszerza.
Jest wykonana ze skóry bydlęcej i uwierz mi, że żadna kurtka z tej skóry nie wygląda dobrze na dziewczynie (chyba, że na motor).
Polecam zakup ze skóry CIELĘCEJ (może być też jagnięca, ale jest mniej trwała). Skóra ta jest nieco cieńsza, ale też mięciutka i lekka, super się układa na ciele. Wybieraj najlepiej taliowany fason.

Ja rok temu kupiłam tą ramoneskę: http://www.fxsport.pl/V1_66519.htm?a...ad.action=prod (wtedy była tańsza, chyba za 429zł, ale obecnie jest jeszcze na Allegro za 449zł, sprzedaje ją sklep o nazwie Bunkier). Była świetna, super w niej wyglądałam, ale rozpruła mi się trochę podszewka w środku, więc wysłałam na reklamację, myślałam, że mi naprawią, ale oddali kasę. Także teraz jestem na etapie szukania nowej, ale nie mogę znaleźć innej fajnej w dobrej cenie Nie wiem, czy ostatecznie nie kupię tej samej...

Mam nadzieję, że jakoś pomogłam. Jak masz dużo kasy, to mogę Ci polecić świetny sklep, w którym uszyją Ci śliczną kurtkę, może być na miarę (jest on w okolicach Bielska-Białej, może masz blisko, a jak nie, to można przez internet), niemniej jednak jest za 750zł, dla mnie to za dużo... Ale byłam tam, mierzyłam i jestem nimi zachwycona. Szkoda, że tak drogo.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

To jest ten sklep: http://dudziak-sklep.pl/ W zakładce z kurtkami ze skóry naturalnej są wg mnie same brzydkie, ale przejrzyj sobie te z eco, mogą uszyć każdy fason z jakiej tylko skóry sobie zażyczysz Mogą też dodać jakiś ćwieki, nity, co chcesz, albo bez zadnych ozdób.

Mój brat w tym salonie robił sobie na zamówienie kurtkę i spodnie na motor, jest bardzo zadowolony. W kurtce jechał, jak miał wypadek i nic się z nią nie stało (on też wydobrzał ).

Szkoda, że jest tak drogo.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Aha, teraz widzę, że już zamówiłaś, no nic, może jednak na Tobie będzie dobrze leżeć
Dzięki bardzo, że napisałaś.

Właśnie miałam zamawiać, ale jeszcze nie kliknęłam Spodziewałam się, że będzie gruba i ciężka, ale skoro piszesz, że mierzyłaś i kurtka źle wygląda na ciele, to się wstrzymam.

Co do szycia na miarę, fajna opcja ale niestety nie na moją kieszeń...

W takim razie jeszcze się porozglądam. Niby teraz takie modne te kurtki, a tak ciężko znaleźć coś fajnego.
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 00:11   #23
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Ramoneska

Zgadzam się z Tobą, mam teraz to samo Szukam i szukam i nie mogę nic sensownego znaleźć. Na allegro pełno ofert, ale z tandetnej eco skóry, a z naturalnej nie idzie dostać nic sensownego.
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 14:26   #24
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ramoneska

Wg mnie jest fajna na codzien ale na zimniejsze dni: na sweter, do ciezkich buciorow (workerow), chusty i spodni. Nie wiem jaki masz styl i plany odziezowe ale osobiscie wolalabym cos bardziej lekkiego, uniwersalnego, zeby pasowalo tez do zwiewnej sukienki na zasadzie kontrastu, do botkow na obcasie itp.

A te ekoskorki z H&M? Dziewczyny pisaly, ze sa calkiem niezle.

Jesli zas chodzi o uczucie "przebrania w podrobke" to jesli obracasz sie w srodowisku metalowo-motocyklowym rzeczywiscie mozesz sie martwic, w zwyklym raczej nikt nie zauwazy, ze cos jest nie halo. Nawet przeciwnie - jest ryzyko, ze w typowo motocyklowej ciezkiej kurtce bedziesz wygladac jak mloda gniewna - no chyba, ze tak ma byc
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:54   #25
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Ramoneska

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1553949 to jest ten sklep, który sprzedaje ramoneski LLD ze skóry cielęcej za 449zł, czyli taka cena, jak te, które znalazłaś. http://bunkier.com/rozmiary_popup.php?id=118 tu masz dokładną tabelę rozmiarów, pomierz jakąś kurtkę, która najlepiej na Ciebie pasuje i wybierz odpowiedni te kurtki naprawdę dobrze leżą, polecam, na pewno będziesz zadowolona no chyba, że znajdziesz coś innego, lepszego, ale ciężko z tym, ja się chyba poddaję z szukaniem i zamówię znowu tą samą.
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:08   #26
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez anka666 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1553949 to jest ten sklep, który sprzedaje ramoneski LLD ze skóry cielęcej za 449zł, czyli taka cena, jak te, które znalazłaś. http://bunkier.com/rozmiary_popup.php?id=118 tu masz dokładną tabelę rozmiarów, pomierz jakąś kurtkę, która najlepiej na Ciebie pasuje i wybierz odpowiedni te kurtki naprawdę dobrze leżą, polecam, na pewno będziesz zadowolona no chyba, że znajdziesz coś innego, lepszego, ale ciężko z tym, ja się chyba poddaję z szukaniem i zamówię znowu tą samą.
Już oglądałam te z bunkra i chyba się na nią zdecyduję Z tego, co widziałam na ich stronie, jest możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu, więc może uda się na miejscu przymierzyć i dobrać rozmiar bez odsyłania
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:32   #27
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Ramoneska

no to masz szczęście jeszcze tutaj są: http://metro.nysa.pl/index.php?p2421...moneska-damska ale nie wiem, czy lepsze, czy gorsze od bunkrowych
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:57   #28
panciapieska
Przyczajenie
 
Avatar panciapieska
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez anka666 Pokaż wiadomość
no to masz szczęście jeszcze tutaj są: http://metro.nysa.pl/index.php?p2421...moneska-damska ale nie wiem, czy lepsze, czy gorsze od bunkrowych
Jakieś dziwne wymiary mają. Obwód pasa większy niż pod pachami
panciapieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:20   #29
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Ramoneska

o kurcze, faktycznie, nie zauważyłam tego
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 23:23   #30
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Ramoneska

Kurtka świetna, brałabym sama
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.